• Reference

    Mezi spokojené zákazníky GEPARD FINANCE patří kromě retailových klientů i obchodní partneři z řad realitních a developerských společností, kterým nabízíme aktivní spoluúčast při řešení financování společných zákazníků.

Reference od našich klientů

Děkujeme všem za milé dopisy, které nám zasíláte. Věříme, že s našimi službami budete i nadále spokojeni. Jsme absolutně nestranní, pro klienty hledáme vždy nejlepší způsob financování.

Budeme Vám velmi vděční, pokud si najdete v dnešní uspěchané době čas a budete nás informovat o Vašich dobrých i špatných zkušenostech s jednáním našich makléřů a kvalitou odvedených služeb (e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

>> Podívejte se na aktuální reference klientů v sekci VAŠE ZKUŠENOSTI

 

Reference od bankovních partnerů

 

reference Komerční banka

  

reference MONETA Money Bank

  

reference EQUA BANK

 

Hypoteční banka, a.s.

Hypoteční banka uzavřela se společností GEPARD FINANCE smlouvu o spolupráci v roce 2003. Obchodní vztahy mezi oběma společnostmi se postupně rozvíjely a v současnosti je možné říci, že společnost GEPARD FINANCE patří mezi nejvýznamnější obchodní partnery Hypoteční banky. Postupně byly do spolupráce zapojovány jednotlivé regiony a od počátku loňského roku se podařilo pokrýt celou republiku. Současně se společnost GEPARD FINANCE zapojila i do spolupráce v rámci finanční skupiny ČSOB.

Předpokládáme, že spolupráce obou společností se bude i nadále prohlubovat a to i následujících letech.

V jednotlivých regionech probíhají setkání pracovníků obou společností na seminářích, kde si obě strany vyměňují zkušenosti, které by měly přispět k ještě většímu objemu realizovaných obchodů. Kromě těchto seminářů pro letošní rok připravujeme i celorepublikové setkání nejlepších obchodníků obou společností.

Po celou dobu spolupráce se pravidelně přesvědčujeme o profesionalitě a seriozním přístupu společnosti při řešení jednotlivých obchodních případů. Zástupci společnosti GEPARD FINANCE a.s. pracují na vysoké odborné úrovni a poskytují tak našim klientům kompletní servis.

  

Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna, a.s. prostřednictvím úseku řízení mobilní prodejní sítě spolupracuje se společností GEPARD FINANCE od počátku roku 2003. Naše partnerství začalo nejprve v oblasti hypotečních úvěrů, postupně jsme pak oblast našich vzájemných vztahů rozšířili o další aktivity. V současné době nabízí společnost GEPARD FINANCE prostřednictvím své obchodní sítě čtyři nosné produkty Finanční skupiny České spořitelny, a to hypoteční úvěry, úvěry fyzickým osobám, stavební spoření a životní pojištění.

Společnost GEPARD FINANCE považujeme za jednoho z našich nejdůležitějších partnerů, zejména v oblasti hypotečního financování. Ve všech regionech České republiky, kde firma působí, se snažíme o navázání dlouhodobých vztahů a vytvoření úzké vazby mezi jednotlivými články na obou stranách s cílem dosáhnout maximální efektivní komunikace, zpracování produktů a jejich prostřednictvím poskytnutí co největšího komfortu obsluhy našemu společnému konečnému zákazníkovi.

Spolupráce se společností GEPARD FINANCE si velice vážíme, a to především z důvodu vysoké profesionality a odborné úrovně makléřů a jejich přístupu ke klientům. Společnost GEPARD FINANCE pro nás představuje záruku serióznosti, profesionality a kvality zpracování obchodních případů.

Věříme, že vztah mezi Českou spořitelnou a společností GEPARD FINANCE budeme nadále s úspěchem rozvíjet ke spokojenosti obou stran a našich společných klientů.

  

Reference realitních kanceláří

Reality 21, s.r.o.

Společnost Reality 21, s.r.o. se byla založena v roce 1999. Od samotného začátku jsme se snažili v rámci realitních služeb pro naše klienty zajišťovat financování koupě nemovitosti prostřednictvím hypotečních úvěrů. Začátky nebyli jednoduché a ne vždy se nám podařilo vyjednat výhodné klientské podmínky. Během několika let se naše obchody několikanásobně rozrostly a bylo nutností předat financování nemovitostí do rukou profesionálů. Nechtěli jsme naše klienty omezit pouze na jednotlivé hypoteční ústavy a proto jsme hledali společnost – hypotečního brokera.

Počátkem roku 2003 jsme proto zahájili spolupráci se společností GEPARD FINANCE, která nám zajišťuje kompletní servis v oblasti sjednávání hypotečních i jiných úvěrů pro naše klienty. Postupem času se služba rozšířila i do oblastí pojištění nemovitostí a životního pojištění. Firma GEPARD FINANCE navíc vyšla vstříc našemu požadavku, aby na pobočce Reality 21 byl neustále k dispozici jeden stálý pracovník. Služba se tím stala flexibilní a klient má kompletní informace nejen o nemovitosti, ale i o možnosti jejího financování.

Díky tomu se náš servis značně zkvalitnil a každý rok tak od nás odchází stovky spokojených klientů. Na základě této spolupráce se objem námi prodaných nemovitosti pomocí hypotečního úvěru neustále zvedá a velkou zásluhu na tom mají právě hypoteční makléři společnosti GEPARD FINANCE.

Petr Kouba
ředitel Reality 21, s.r.o.
 

 

Professionals s.r.o.

GEPARD FINANCE za nás přebírá veškeré procesy přípravy hypotečních úvěrů na developerských projektech. Makléři GEPARD FINANCE dokázali vždy nalézt řešení i v těch nejsložitějších případech. GEPARD FINANCE všem klientům nabízí vysokou kvalitu zpracovaných úvěrových případů, profesionalitu svých makléřů a zcela individuální přístup ke klientovi.

Tomáš Duda
ředitel společnosti
PROFESSIONALS s.r.o.
  

 

 


Gepard - nejvýhodnější hypotéka

Jste realitní kancelář nebo developerská společnost a hledáte solidního finančního partnera při obsluze Vašich klientů?

Pak neváhejte a kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.