Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE
  • Reference

    Mezi spokojené zákazníky GEPARD FINANCE patří kromě retailových klientů i obchodní partneři z řad realitních a developerských společností, kterým nabízíme aktivní spoluúčast při řešení financování společných zákazníků.

Děkujeme všem!

Jsme absolutně nestranní, pro klienty hledáme vždy nejlepší způsob financování. Děkujeme všem za milé dopisy, které nám zasíláte. Věříme, že s našimi službami budete i nadále spokojeni.

Budeme Vám velmi vděční, pokud si najdete v dnešní uspěchané době čas a budete nás informovat o Vašich dobrých i špatných zkušenostech s jednáním našich makléřů a kvalitou odvedených služeb (e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Reference od našich klientů

... Podívejte se na aktuální reference klientů v sekci VAŠE ZKUŠENOSTI

 

Vážení,

společnost GEPARD FINANCE a.s. jsem využil při refinancování svého hypotečního úvěru. Končilo mi fixační období a chtěl jsem získat lepší úrokovou sazbu, než mi nabízela moje banka. Tímto úkolem jsem pověřil právě GEPARD FINANCE, protože jsem měl na ně již z dřívější doby velmi dobré reference.

Možná tu situaci znáte. Konec fixačního období se nezadržitelně blíží, kvůli pracovnímu vytížení nemáte čas sledovat nabídky jiných bank, natož s nimi vyjednávat. Navíc každá banka požaduje trochu jiné informace a dokumenty. V takové chvíli nesmírně oceníte pomoc kvalitního finančního poradce.

Lidé z GEPARD FINANCE a jejich služby předčili veškerá má očekávání. Svým osobním přístupem, profesionalitou, rychlostí jednání a koordinací kroků v bance jsem s minimem úsilí, které se omezilo na dvě schůzky, dosáhl požadovaného výsledku - hypoteční úvěr s výhodnými podmínkami.

Od té doby jsem GEPARD FINANCE doporučil již několika známým a určitě je mohu doporučit i Vám.

JUDr. Juraj Szabó, Ph.D.
Ředitel útvaru právního ČEZ, a.s.

--------------------

 

Vážený pane řediteli,

v letošním roce jsem se rozhodl koupit byt v Táboře. K jeho financování jsem zvolil hypoteční úvěr. Pro dobré reference o Vaší společnosti jsem se rozhodl využít služeb k realizaci toho záměru firmu GEPARD FINANCE. S Vaší společností jsem byl nadmíru spokojený.

Váš zaměstnanec p. Jaroslav Tichý z Českých Budějovic se stal mým hypotečním poradcem. Byl neocenitelným pomocníkem v době realizace hypotéky.

Bez něho bych asi tento pro mě nový a složitý proces v tak krátké době nezvládl. Chtěl bych ocenit jeho nevšední, velmi obětavý přístup k řešení nejednoho problému v průběhu rozhodování o hypotéce a pak její následné realizaci. Vážím si jeho znalosti, empatický přístup, jeho aktivitu směrem k bance, realitní kanceláři i ostatním institucím, se kterými jednal. Jeho činnost mi velmi pomohla. Za mě vyjednal spoustu administrativních záležitostí, a tím mi ušetřit spoustu volného času.

Tento dopis a poděkování jsem zvolil pro to, abyste věděl, jak skvělé zaměstnance máte. Pokud se v mém okolí vyskytne někdo, kdo bude uvažovat o hypotečním úvěru, bez váhání doporučím Vaši společnost resp. p. Jaroslava Tichého.

S pozdravem
Váš spokojený zákazník
MUDr. Milan Hanzal, Tábor

--------------------

 

Dobrý den paní Svitáková,

mnohokrát Vám děkuji, že jste mě provedla světem hypotéky bez újmy na zdraví a všechno tak brilantně a briskně zařídila.

Opravdu Vám děkuji a doufám, že se v budoucnu ještě uvidíme :-) 40 metrový byt mi přece nemůže do budoucna stačit ;-)

Mějte se moc hezky

Zdravím

Katka Habrdová

--------------------

 

Dobrý den,

jsem vaším klientem na pobočce v Brně a spolupracuji s vámi v rámci mé hypotéky již několik týdnů.

Chtěla bych maximálně vyzdvihnout profesionální přístup vašeho zaměstnance pana Martina Šmída. Je to opravdu člověk na svém místě, inteligentní, lidský, profesionální, ve svém oboru schopen odpovědět na jakýkoliv dotaz. Jeho absolutním kladem je 100% spolehlivost, co klientovi slíbí, to udělá, což je dnes velkou výjimkou.

Děkuji předsednictvu, za ocenění takových zaměstnanců.

Vladislava Kršková, Brno

 

... Podívejte se na další reference klientů v sekci VAŠE ZKUŠENOSTI

--------------------

Reference od bankovních partnerů

GE Money Bank, a.s. (současná Moneta Money Bank)

GE Money Bank, a.s. spolupracuje při zprostředkování hypoték výhradně se specializovanými makléři a makléřskými společnostmi. Při výběru partnerů uplatňuje přísná kritéria, velký důraz klade především na důvěryhodnost, profesionální servis a zároveň na hlavní pilíře značky GE Money, kterými jsou snadnost, flexibilita, rychlost a dostupnost. Společnost GEPARD FINANCE splňuje při vyřizování hypoték všechna uvedená kritéria. Vzájemná spolupráce GE Money Bank, a.s. a GEPARD FINANCE začala v roce 2003 a úspěšně se rozvíjela i v dalších letech, kdy makléři GEPARD FINANCE zprostředkovali hypotéku tisícům spokojených klientů a společnost se stala největším obchodním partnerem GE Money Bank, a.s. v oblasti zprostředkování hypoték.

Na základě vzájemné spolupráce mohu potvrdit, že makléři GEPARD FINANCE dokáží díky lidskému a profesionálnímu přístupu najít při přípravě hypotéky řešení odpovídající individuálním potřebám každého klienta. Díky individuálnímu přístupu banky a makléře získávají naši společní klienti nadstandardní produkt s nadstandardními službami.

 

 

Hypoteční banka, a.s.

Hypoteční banka uzavřela se společností GEPARD FINANCE smlouvu o spolupráci v roce 2003. Obchodní vztahy mezi oběma společnostmi se postupně rozvíjely a v současnosti je možné říci, že společnost GEPARD FINANCE patří mezi nejvýznamnější obchodní partnery Hypoteční banky. Postupně byly do spolupráce zapojovány jednotlivé regiony a od počátku loňského roku se podařilo pokrýt celou republiku. Současně se společnost GEPARD FINANCE zapojila i do spolupráce v rámci finanční skupiny ČSOB.

Předpokládáme, že spolupráce obou společností se bude i nadále prohlubovat a to i následujících letech.

V jednotlivých regionech probíhají setkání pracovníků obou společností na seminářích, kde si obě strany vyměňují zkušenosti, které by měly přispět k ještě většímu objemu realizovaných obchodů. Kromě těchto seminářů pro letošní rok připravujeme i celorepublikové setkání nejlepších obchodníků obou společností.

Po celou dobu spolupráce se pravidelně přesvědčujeme o profesionalitě a seriozním přístupu společnosti při řešení jednotlivých obchodních případů. Zástupci společnosti GEPARD FINANCE a.s. pracují na vysoké odborné úrovni a poskytují tak našim klientům kompletní servis.

  

Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna, a.s. prostřednictvím úseku řízení mobilní prodejní sítě spolupracuje se společností GEPARD FINANCE od počátku roku 2003. Naše partnerství začalo nejprve v oblasti hypotečních úvěrů, postupně jsme pak oblast našich vzájemných vztahů rozšířili o další aktivity. V současné době nabízí společnost GEPARD FINANCE prostřednictvím své obchodní sítě čtyři nosné produkty Finanční skupiny České spořitelny, a to hypoteční úvěry, úvěry fyzickým osobám, stavební spoření a životní pojištění.

Společnost GEPARD FINANCE považujeme za jednoho z našich nejdůležitějších partnerů, zejména v oblasti hypotečního financování. Ve všech regionech České republiky, kde firma působí, se snažíme o navázání dlouhodobých vztahů a vytvoření úzké vazby mezi jednotlivými články na obou stranách s cílem dosáhnout maximální efektivní komunikace, zpracování produktů a jejich prostřednictvím poskytnutí co největšího komfortu obsluhy našemu společnému konečnému zákazníkovi.

Spolupráce se společností GEPARD FINANCE si velice vážíme, a to především z důvodu vysoké profesionality a odborné úrovně makléřů a jejich přístupu ke klientům. Společnost GEPARD FINANCE pro nás představuje záruku serióznosti, profesionality a kvality zpracování obchodních případů.

Věříme, že vztah mezi Českou spořitelnou a společností GEPARD FINANCE budeme nadále s úspěchem rozvíjet ke spokojenosti obou stran a našich společných klientů.
 

 

Reference realitních kanceláří

Reality 21, s.r.o.

Společnost Reality 21, s.r.o. se byla založena v roce 1999. Od samotného začátku jsme se snažili v rámci realitních služeb pro naše klienty zajišťovat financování koupě nemovitosti prostřednictvím hypotečních úvěrů. Začátky nebyli jednoduché a ne vždy se nám podařilo vyjednat výhodné klientské podmínky. Během několika let se naše obchody několikanásobně rozrostly a bylo nutností předat financování nemovitostí do rukou profesionálů. Nechtěli jsme naše klienty omezit pouze na jednotlivé hypoteční ústavy a proto jsme hledali společnost – hypotečního brokera.

Počátkem roku 2003 jsme proto zahájili spolupráci se společností GEPARD FINANCE, která nám zajišťuje kompletní servis v oblasti sjednávání hypotečních i jiných úvěrů pro naše klienty. Postupem času se služba rozšířila i do oblastí pojištění nemovitostí a životního pojištění. Firma GEPARD FINANCE navíc vyšla vstříc našemu požadavku, aby na pobočce Reality 21 byl neustále k dispozici jeden stálý pracovník. Služba se tím stala flexibilní a klient má kompletní informace nejen o nemovitosti, ale i o možnosti jejího financování.

Díky tomu se náš servis značně zkvalitnil a každý rok tak od nás odchází stovky spokojených klientů. Na základě této spolupráce se objem námi prodaných nemovitosti pomocí hypotečního úvěru neustále zvedá a velkou zásluhu na tom mají právě hypoteční makléři společnosti GEPARD FINANCE.

Petr Kouba
ředitel Reality 21, s.r.o.
 

 

Professionals s.r.o.

GEPARD FINANCE za nás přebírá veškeré procesy přípravy hypotečních úvěrů na developerských projektech. Makléři GEPARD FINANCE dokázali vždy nalézt řešení i v těch nejsložitějších případech. GEPARD FINANCE všem klientům nabízí vysokou kvalitu zpracovaných úvěrových případů, profesionalitu svých makléřů a zcela individuální přístup ke klientovi.

Tomáš Duda
ředitel společnosti
PROFESSIONALS s.r.o.
  

 

 


Gepard - nejvýhodnější hypotéka

Jste realitní kancelář nebo developerská společnost a hledáte solidního finančního partnera při obsluze Vašich klientů?

Pak neváhejte a kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.