Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Reference od bankovních partnerů

GEPARD FINANCE jsou specializovanou makléřskou firmou, která působí na trhu hypoték již od roku 2003. Za celou dobu spolupráce s bankami poskytujícími hypoteční úvěry jsme se stali jejich důležitým a váženým partnerem a získali celou řadu ocenění. V roce 2011 se společnost GEPARD FINANCE stala největší specializovanou hypotečně-makléřskou firmou působící v České republice. Co o spolupráci s námi říkají naši bankovní partneři?

rozhodnutí

Co říkají o spolupráci s námi bankovní partneři?

GEPARD FINANCE rozhodně nejsou tuctovou poradenskou firmou na hypotečním trhu. Patří mezi zakládající členy Asociace hypotečních makléřů, pyšní se certifikátem kvality „FÉR hypotéka“ a prestižního ocenění SUPERBRANDS. Hypoteční makléři GEPARD FINANCE pracují na vysoké odborné úrovni a poskytují tak klientům kompletní servis.

Velice si vážíme všech pozitivních referencí od našich bankovních partnerů, se kterými spolupracujeme.

Komerční banka

Společnost GEPARD FINANCE a.s. patří již řadu let k významným a stabilním partnerům Komerční banky a.s. v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů. Celý tým makléřů je dlouhodobě stabilní a zakládá si na specializaci, nezávislosti a profesionalitě. Jimi zprostředkované hypoteční úvěry jsou typické kvalitou zpracování a korektním přístupem ke všem potřebám klientů a banky. Na kvalitě obsluhy klienta si přitom Komerční banka hodně zakládá.“

 

MONETA Money Bank

Společnost GEPARD FINANCE a.s. řadíme k naším nejvýznamnějším partnerům nejenom v oblasti hypotečních úvěrů, ale také v oblasti spotřebitelským a komerčních úvěrů.

Makléři společnosti GEPARD FINANCE a.s. jsou velmi zkušení a my kvitujeme jejich profesionalitu v jednání s klienty a řešení obchodních případů. Makléři vždy předávají do banky kompletní složky v bezchybném stavu a zajišťují i součinnost při čerpání a následných podmínkách po dočerpání. Naše banka si zakládá na profesionalitě kolegů z celé obchodní sítě a jsme rádi, že kolegové z GEPARD FINANCE a.s. k této profesionalitě ve velké míře přispívají.“

 

Equa bank

Společnost GEPARD FINANCE a.s. patří mezi dlouholeté obchodní partnery naší banky, tj. Equa bank a.s. Je dokonce prvním partnerem na trhu, se kterým banka započala spolupráci v rámci zprostředkování hypotečních úvěrů po svém vstupu do této oblasti.

Na vzájemné spolupráci oceňujeme profesionalitu spolupracovníků společnosti GEPARD FINANCE a.s., jejich snahu o zastupování zájmů klienta a snahu být klientům nápomocni v rámci celého úvěrového procesu. Společnost vnímáme jako důležitého partnera banky a stabilní součást zprostředkovatelského trhu."

  

 

Celé znění referencí si můžete přečíst v sekci O NÁS / Reference od bankovních partnerů.

 

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Nové podmínky pro hypotéky. Co se od dubna změní?

Limity pro poskytování hypoték budou od dubna 2022 přísnější. Poskytovatelé hypotečních úvěrů budou opět povinni dodržovat limity příjmového ukazatele DTI a ukazatele dluhové služby DSTI. Ukazatel LTV se pro některé žadatele zpřísní. Jak budou...

Kdy a pro koho má smysl státní půjčka na bydlení?

Existuje několik způsobů, jak financovat pořízení vlastního bydlení. Ideální variantou jsou vlastní naspořené finance, které pokryjí celou kupní cenu nemovitosti. Pro běžného smrtelníka spíše sen než jedna z možností. Další cestou je úvěrové...

Americká hypotéka na cokoliv

Hypotéka nemusí sloužit pouze k financování bydlení. V případě AMERICKÉ HYPOTÉKY můžete peníze použít na cokoliv chcete.