Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Refinancováním hypotéky můžete ušetřit. Zjistěte kolik!

Sjednali jste si před lety hypoteční úvěr, abyste si mohli koupit, postavit nebo zrekonstruovat nemovitost, a stále ho splácíte? Jste si jisti, že vám současný trh nenabízí hypotéky s výhodnějšími podmínkami? Je velice pravděpodobné, že ano. A toho byste měli využít.

Refinancováním hypotéky můžete ušetřit. Zjistěte kolik!

V čem úspora při refinancování hypotéky spočívá

Pro příklad si uveďme, že jste si před 5 lety sjednali hypotéku a od banky jste si půjčili konkrétní částku s úrokem 5,3 % a bance splácíte sjednanou částku měsíčně, třeba 8 500 Kč. Podle smlouvy budete splácet ještě pevně stanovený počet let. Možná.

Možná ale vyzkoušíte naši hypoteční kalkulačku, v níž specifikujete účel nové hypotéky na refinancování, zadáte částku, kterou potřebujete půjčit, tedy částku, kterou potřebujete k umoření stávající hypotéky, abyste ji mohli jednorázově doplatit, dále dobu splácení, délku fixace a kupní cenu nemovitosti. Zadáte také současnou banku a úrokovou sazbu.

Tu nejtěžší práci už necháte na samotné kalkulačce, která vám během chvíle nabídne přehled bankovních ústavů, jejich nabídek hypotečních úvěrů a konkrétních částek, které s nimi ušetříte, pokud si jejich produkt vyberete.

Jeden příklad za všechny

Pan Novák si před lety půjčil od banky 1 500 000 Kč s úrokem 5,6 %. Měsíčně splácí 8 224 Kč. Dnes mu zbývá zaplatit ještě 1 000 000 Kč. Protože se ale začal zajímat o refinancování, našel si naši kalkulačku, vyplnil potřebné kolonky – účel hypotéky (refinancování), částku (1 000 000 Kč, s nímž umoří stávající hypotéku), dobu splácení a fixace, také kupní cenu nemovitosti, současnou banku a úrok. Kalkulačka mu poté nabídla přehled bank a konkrétních produktů, které může využít. Zjistil tak, že pokud by se rozhodl pro nejvýhodnější produkt z nabídky, ušetřil by měsíčně i 1931 Kč. Úroková sazba by se rovnala 1,69 %. U druhého nejvýhodnějšího produktu by měsíčně ušetřil 1885 Kč, u třetího 1862 Kč atd.

Nemusíte zůstávat jen u kalkulačky

Ve většině případů je samozřejmě lepší promluvit si s odborníkem a zkonzultovat s ním svou individuální situaci. Kalkulačka je chytrým pomocníkem, avšak nemluví a nezodpoví vám veškeré dotazy. Neváhejte se proto obrátit na profesionály z Gepard Finance, kteří se v oblasti hypotečních úvěrů a jejich refinancování perfektně orientují a jsou schopni vám s čímkoli poradit.

Refinancování s Gepard Finance je snadné a nevyžaduje žádné znalosti a vědomosti týkající se administrativy, která k vyřízení refinancování náleží. Hypoteční specialista vše zařídí za vás, vybere pro vás to nejvýhodnější a vy za to nezaplatíte ani korunu – to udělá banka. Je to jednoduché, když víte, na koho se obrátit!

 

  

Zjistěte, kolik refinancováním ušetříte.

  
Použijte HYPOTEČNÍ KALKULAČKU

 

tlačítko porovnat hypotéky

  

Gepard s kalkulačkou

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Jak na snadné refinancování hypotéky

Refinancování hypotéky řeší v letošním roce několik desítek tisíc lidí. Pokud jste uzavírali hypoteční smlouvu v roce 2014 s pětiletou fixací, případně v roce 2016 s tříletou fixací, spadáte do této skupiny také vy. Přinášíme vám užitečné tipy, jak...

4 poplatky, které na vás číhají při refinancování hypotéky

Refinancování hypotéky v posledních měsících zvažuje čím dál více lidí. Důvody jsou jasné – stoupající úrokové sazby hrozí vidinou finanční ztráty, hypoteční úvěry uzavřené před několika lety zase omračují vysokým úročením. Bankovní instituce na...

REFINANCOVÁNÍ - 9 rad, jak na to

Je docela možné, že se to týká právě vás nebo vašich přátel. Konec fixačního období hypotéky se pomalu blíží a vyvstává otázka, co dál? Připravili jsme pro vás 9 rad pro refinancování hypotéky. Refinancování vám totiž otevírá zcela nové možnosti.