Rekordní objem hypoték v dubnu 2010

 

Praha, 4.5.2010:

 

V měsíci dubnu 2010 dosáhla společnost GEPARD FINANCE svého rekordního výsledku - zpracovala hypoteční úvěry pro své klienty v celkovém objemu 500 mil. Kč.

Pro porovnání se stejným obdobím minulého roku dosáhla společnost 56 % nárůstu a ve srovnání s předchozím měsícem, tedy březnem 2010, se jedná o meziměsíční nárůst produkce 31 %.

Společnost GEPARD FINANCE začala poskytovat svoje služby pro klienty v roce 2003. Za období své činnosti kompletně zpracovala a do bank předala hypoteční úvěry v celkovém objemu přesahujícím 18,1 miliard korun pro 14 533 klientů.

Není náhodou, že každá 20. hypotéka na trhu v ČR je zprostředkována makléři GEPARD FINANCE.

Jednou z priorit strategického plánu společnosti v minulém roce byla transformace stávající obchodní sítě na franšízové pobočky, které mají plnou podporu centrály. V současné době franšízová síť GEPARD FINANCE disponuje 60 funkčními obchodními místy, čímž je zajištěna snadná dostupnost a obsluha klientů po celé republice.

 

Více o GEPARD FINANCE

Česká makléřská společnost specializující se na finanční poradenství a kompletní zpracovávání úvěrových produktů spojených s financováním nemovitostí. Zajišťuje také všechny typy pojištění. Od roku 2009 poskytuje své služby prostřednictvím sítě franšízových partnerů. GEPARD FINANCE je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů a patří mezi největší firmy ve zpracování hypoték na trhu.

 

Tisková zpráva ke stažení: TZ-GEPARD-100504_produkce.pdf (120 kB)

 

 

GEPARD FINANCE dosáhla v dubnu rekordního objemu hypoték

Sdílejte článek