Rekordních 5 mld. hypoték za rok 2010

GEPARD FINANCE hlásí rekordních 5 mld. hypoték za rok 2010

Rekordních 5 mld. hypoték za rok 2010

Přesně v poslední den roku 2010 dosáhla společnost GEPARD FINANCE a.s. svého historicky největšího obchodního úspěchu. Magická hranice 5 miliard byla překonána a firmě se tím splnil dlouho vysněný obrat. Celková produkce společnosti tak za 8 let působení na trhu dosáhla objemu 23 miliard zpracovaných a kompletně předaných hypoték do partnerských bank. Tyto výborné výsledky potvrdili její dominantní pozici na hypotečním trhu v ČR.

Jak uvedl generální ředitel GEPARD FINANCE a.s. Ing. Jan Kruntorád „K tomuto vynikajícímu historickému výsledku přispěla profesionální práce našich hypotečních makléřů, neustále se zvyšující image značky a dobré jméno na hypotečním trhu. I v těžkém období poklesu trhu jsme dokázali růst a zhodnotit naši dlouholetou přípravu na franšízový model obchodní sítě."

Pro klienta je dnes GEPARD FINANCE zárukou solidnosti, úspory času a peněz. Od roku 2003, kdy společnost začala své služby poskytovat, předala do bank kompletně zpracované hypoteční úvěry v celkovém objemu přesahujícím 23 miliard korun pro více než 15.000 klientů. Od roku 2009 realizuje své služby prostřednictvím sítě franšízových partnerů a patří mezi nejvýznamnější externí zprostředkovatele úvěrových produktů všech hypotečních bank v ČR.

„Loni se nám podařilo navázat spolupráci nejen s dalšími realitními kancelářemi a developery, ale podepsali jsme celkem 16 nových franšízových smluv. Vznikla tak nová obchodní místa, což se promítlo i v objemu celkové produkce," doplňuje Ing. Stanislav Obešlo, ředitel franšízové sítě GEPARD FINANCE ČR.

Společnost významně expanduje i na Slovensku, kde otevřela 19 nových kanceláří. „V rámci roku 2010 jsme i na Slovensku dosáhli rekordního obratu ve výši 24 mil. EURO (600 milionů Kč), což znamená meziroční nárůst produkce ve stovkách procent. Úspěch franšízového konceptu nás povzbuzuje k další možné středoevropské akvizici v Polsku a Maďarsku," upřesňuje Adolf Červinka, místopředseda představenstva a ředitel divize obchod pro ČR a SR.

Nová realita na hypotečním trhu, perfektní a efektivní servis směrem ke svým franšízantům a jejich klientům dává společnosti GEPARD FINANCE historickou šanci získat v budoucnu ještě větší tržní podíl.

 

Více o GEPARD FINANCE

Ojedinělý franšízový koncept GEPARD - FINANCE PRO ŽIVOT nabízí výhodný model podnikání formou franšízové pobočky pod zavedenou značkou s atraktivními produkty, kvalitním metodickým zázemím a propracovaným systémem vzdělávání. Profesionální makléři svým klientům zdarma zajišťují hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, pojištění. V současné době franšízová síť GEPARD FINANCE disponuje 60 funkčními obchodními místy, čímž je zajištěna snadná dostupnost a obsluha klientů po celé republice. GEPARD FINANCE významně působí i na Slovensku.

  

Tisková zpráva ke stažení: TZ-GEPARD-110103_rekord.pdf

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Úrokové sazby hypoték budou v příštím roce atakovat 5 %. U nejběžnější pětileté fixace může splátka vzrůst o třetinu

Letošní říjen se nesl ve znamení výrazného zvyšování úrokových sazeb hypoték. Na začátku listopadu překvapila ČNB nečekaným navýšením základní úrokové sazby o 1,25 procentního bodu na 2,75 procenta. Hypotéky tak budou nevyhnutelně dále zdražovat a...

Gepard Finance zahajují spolupráci s RENOMIA, předním pojišťovacím makléřem ve střední a východní Evropě

Společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista na českém trhu, vstupuje do nového roku s podporou nového silného partnera. V oblasti pojištění, investic a penzí Gepard Finance nově spolupracují se společností RENOMIA, a. s., předním...

Hypotéky jsou opět velmi levné. Jak se zorientovat v nabídkách bank?

Úrokové sazby hypoték sice zatím nedorovnaly historická minima z let 2016 a 2017, i tak jsou však velmi příznivé a není vyloučen ani jejich další mírný pokles. Pro každého klienta ale nemusí být nabídka bank dobře čitelná. Různé banky totiž...