Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Rekordních 5 mld. hypoték za rok 2010

GEPARD FINANCE hlásí rekordních 5 mld. hypoték za rok 2010

Rekordních 5 mld. hypoték za rok 2010

Přesně v poslední den roku 2010 dosáhla společnost GEPARD FINANCE a.s. svého historicky největšího obchodního úspěchu. Magická hranice 5 miliard byla překonána a firmě se tím splnil dlouho vysněný obrat. Celková produkce společnosti tak za 8 let působení na trhu dosáhla objemu 23 miliard zpracovaných a kompletně předaných hypoték do partnerských bank. Tyto výborné výsledky potvrdili její dominantní pozici na hypotečním trhu v ČR.

Jak uvedl generální ředitel GEPARD FINANCE a.s. Ing. Jan Kruntorád „K tomuto vynikajícímu historickému výsledku přispěla profesionální práce našich hypotečních makléřů, neustále se zvyšující image značky a dobré jméno na hypotečním trhu. I v těžkém období poklesu trhu jsme dokázali růst a zhodnotit naši dlouholetou přípravu na franšízový model obchodní sítě."

Pro klienta je dnes GEPARD FINANCE zárukou solidnosti, úspory času a peněz. Od roku 2003, kdy společnost začala své služby poskytovat, předala do bank kompletně zpracované hypoteční úvěry v celkovém objemu přesahujícím 23 miliard korun pro více než 15.000 klientů. Od roku 2009 realizuje své služby prostřednictvím sítě franšízových partnerů a patří mezi nejvýznamnější externí zprostředkovatele úvěrových produktů všech hypotečních bank v ČR.

„Loni se nám podařilo navázat spolupráci nejen s dalšími realitními kancelářemi a developery, ale podepsali jsme celkem 16 nových franšízových smluv. Vznikla tak nová obchodní místa, což se promítlo i v objemu celkové produkce," doplňuje Ing. Stanislav Obešlo, ředitel franšízové sítě GEPARD FINANCE ČR.

Společnost významně expanduje i na Slovensku, kde otevřela 19 nových kanceláří. „V rámci roku 2010 jsme i na Slovensku dosáhli rekordního obratu ve výši 24 mil. EURO (600 milionů Kč), což znamená meziroční nárůst produkce ve stovkách procent. Úspěch franšízového konceptu nás povzbuzuje k další možné středoevropské akvizici v Polsku a Maďarsku," upřesňuje Adolf Červinka, místopředseda představenstva a ředitel divize obchod pro ČR a SR.

Nová realita na hypotečním trhu, perfektní a efektivní servis směrem ke svým franšízantům a jejich klientům dává společnosti GEPARD FINANCE historickou šanci získat v budoucnu ještě větší tržní podíl.

 

Více o GEPARD FINANCE

Ojedinělý franšízový koncept GEPARD - FINANCE PRO ŽIVOT nabízí výhodný model podnikání formou franšízové pobočky pod zavedenou značkou s atraktivními produkty, kvalitním metodickým zázemím a propracovaným systémem vzdělávání. Profesionální makléři svým klientům zdarma zajišťují hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, pojištění. V současné době franšízová síť GEPARD FINANCE disponuje 60 funkčními obchodními místy, čímž je zajištěna snadná dostupnost a obsluha klientů po celé republice. GEPARD FINANCE významně působí i na Slovensku.

  

Tisková zpráva ke stažení: TZ-GEPARD-110103_rekord.pdf

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Gepard Finance zahajují spolupráci s RENOMIA, předním pojišťovacím makléřem ve střední a východní Evropě

Společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista na českém trhu, vstupuje do nového roku s podporou nového silného partnera. V oblasti pojištění, investic a penzí Gepard Finance nově spolupracují se společností RENOMIA, a. s., předním...

Hypotéky jsou opět velmi levné. Jak se zorientovat v nabídkách bank?

Úrokové sazby hypoték sice zatím nedorovnaly historická minima z let 2016 a 2017, i tak jsou však velmi příznivé a není vyloučen ani jejich další mírný pokles. Pro každého klienta ale nemusí být nabídka bank dobře čitelná. Různé banky totiž...

Gepard Finance získaly třetím rokem po sobě cenu Czech Superbrands pro nejúspěšnější značky na trhu

Společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista v Česku, získala ocenění Czech Superbrands 2019. Zařadila se tak mezi nejlepší tuzemské obchodní a spotřebitelské značky. Ocenění Superbrands se udílí ve více než 90 zemích světa a Gepard...