Roman Vencl: základem úspěchu je vaše nadšení

Roman Vencl je známým a úspěšným majitelem franšízy v Hradci Králové. Své zkušenosti, které během působení na hypotečním trhu načerpal, se snaží předat svým kolegům a tímto článkem také všem, kteří o franšíze u společnosti Gepard Finance vážně uvažují nebo jednoduše chtějí vědět, jak to ve vodách franšízingu, hypotečních, úvěrových a spořících produktů vlastně chodí.

Roman Vencl: základem úspěchu je vaše nadšení

První krok je na vás, s ostatním pomůže Gepard Finance

Jak sám Roman Vencl říká „Základem pro poskytování finančních služeb na vysoké úrovni je nadšení pro práci s lidmi – servis našim klientům.“ Jelikož se však této vlastnosti nedá nikterak zvláště naučit, je nezbytně nutné mít ji sám v sobě nebo se alespoň snažit o její objevení. Pak už jen stačí zorientovat se na finančním a hypotečním trhu a rozumět své práci pokud možno lépe, než bankovní poradce v kamenné pobočce banky. O vše ostatní se již postará právě Gepard Finance.

Máte nadšení a chuť do práce? Bereme vás!

Jaký by měl být podle zkušeného majitele franšízy v Hradci Králové člen jeho týmu? Mezi jeho klíčové vlastnosti by měla patřit zejména komunikativnost, pozitivní naladění, aktivní přístup a chuť s klienty pracovat. Zároveň by se měl člověk chtít učit novým věcem, zdokonalovat a vzdělávat se. Právě kvůli poslednímu zmíněnému společnost připravila speciální vzdělávací institut Gepard Akademii, kde je možno načerpat spoustu nových znalostí nejen z oboru, kterému se primárně věnujete, ale také o mezilidských vztazích či asertivitě nebo komunikaci s lidmi.

Přednosti a výhody Gepard Finance

Zajímá vás, čeho si Roman Vencl váží na společnosti Gepard Finance nejvíce? Odpověď je vcelku jednoduchá – podpory. Tato podpora však zahrnuje obsáhlé portfolio oblastí, mezi které patří například podpora v oblasti marketingu nebo metodického zázemí. Velkou předností, kterou v působení ve franšízové síti Gepard Finance Roman Vencl taktéž spatřuje, je možnost nabídnout svým klientům komplexní produkty ušité na míru jejich potřebám a požadavkům.

Staňte se členem týmu Gepard Finance

Pokud stejně jako Roman Vencl chcete čerpat mnohých výhod, jež působení ve franšízové síti Gepard Finance přináší, pak nás kontaktujte nebo se zúčastněte nejbližšího Open Meetingu pořádaného v pátek 16. 1. 2015. Na tomto meetingu se setkáte s ostatními zájemci o franšízing, které seznámíme s přednostmi franšízy u Gepard Finance a ještě výhodnějšími podmínkami spolupráce. Věříme, že i vám můžeme mnohé nabídnout, proto neváhejte a staňte se součástí našeho týmu.

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Koupě nemovitosti od developera aneb Na co si dát pozor, doporučí Jiří Němec

Při koupi nemovitosti máte standardně na výběr ze dvou možností. Buď koupíte již stojící nemovitost, nebo se rozhodnete pro novostavbu. Každá z těchto možností má své výhody i nevýhody. V následujícím vyprávění, které popisuje zkušenost našeho...

Rozhovor s hypoteční makléřkou Štěpánkou Malinovou: Vyplatí se budovat dlouhodobé vztahy

Každé povolání lze vykonávat různými způsoby. Ne jinak je to i v případě hypotečních specialistů. Pro někoho je tato práce pouhým prostředkem, jak si zajistit finance na živobytí, pro jiného je práce hypotečního makléře doslova posláním. Naše...

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...