Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Hledáme ambiciózní makléře i franšízanty. Rozšiřte i vy síť poboček Gepard Finance!

Oblast hypotečních úvěrů nabízí kariéru finančního poradce nebo bankéře. Pokud ale chcete založit vlastní společnost, narazíte. Prorazit v silném konkurenčním prostředí si žádá obrovské nasazení – bez záruky úspěchu. Gepard Finance z vás starosti o živobytí sejme a umožní vám rozvíjet váš podnikatelský potenciál.

Přidejte se k Gepard Finance – hledáme schopné a ambiciózní makléře i franšízanty!

Koncept franšízingu zažívá v Česku zlaté časy. Na 6 500 poboček nejrůznějších společností je jasným vzkazem těm, kteří pohrdají všemi alternativami podnikání.

Franšizingová licence s sebou nese hned několik výhod. Franšízant má skvělé zázemí, díky známé značce získává snáze zakázky, má zajištěno pravidelné vzdělávání.

Naše mise: Pomáhat potřebným

Společnost Gepard Finance se ve světě hypoték a stavebního spoření pohybuje patnáct let. Od té doby jsme uvedli v život 100 franšízových poboček, pod našimi ochrannými křídly podniká, roste a prosperuje 371 hypotečních makléřů. Mimořádně úspěšný pro nás byl rok 2016: Klientům jsme pomohli sjednat hypotéky o objemu 21 miliard korun.

A i když jsme z dosavadních úspěchů nadšeni, hledíme dál. Do budoucna.

Naším cílem je pomáhat lidem získat hypoteční úvěr k vysněnému bydlení. Dobře víme, jak trnitá cesta k hypotéce někdy je. O to větší máme radost, když nám od zákazníka přijde poděkování – s fotografií z nového domu.

Abychom mohli druhým nový domov zprostředkovat, potřebujeme nové franšízanty i makléře.

Potřebujeme vás.

Vydejte se tím pravým směrem

Baví vás podnikání v hypotékách či realitách? Máte zkušenost s finančním trhem a klasická 8hodinová pracovní doba je pro vás svazující? Chcete naplnit svůj opravdový potenciál? Hledáme právě vás! Navštivte Open Meeting, kde se dozvíte vše potřebné:

  • jak naše společnost funguje,
  • jaké zázemí vám poskytneme,
  • jak budovat a rozvíjet svou pobočku
  • know-how, návody, postupy a manuály
  • vzdělávací systém, certifikace a kvalita
  • kvalitní databáze, důvěra, status experta, automatizace, následná péče
  • vysoké provize za realizované obchody

…a mnoho dalšího. Netřeba hned pořizovat franšízovou licenci – majitelé našich franšízových poboček neustále hledají nové, schopné hypoteční makléře. Často jde o první stupeň k vlastní pobočce, vlastnímu podnikání.

Naše makléře vzděláváme v hypoteční akademii, připravujeme je na zkoušky u ČNB, které jsou k výkonu povolání hypotečního makléře nezbytné.

Napište nám. Odpovíme na všechny otázky, dáme vám možnost potkat se s úspěšnými franšízanty Gepard Finance. Jak začínali, co pro ně bylo motivací pro otevření vlastní pobočky? A jak si stojí dnes?

Přijďte a začnete i vy podnikat s Gepard Finance!

Připravíme vás na zkoušky ČNB

U našich makléřů dbáme na perfektní odbornou průpravu. Vedle pravidelného vzdělávání a školení vás proto připravíme i na úvěrové zkoušky České národní banky. I to umíme – v řadách našich makléřů je téměř 100% úspěšnost jejich složení.

Chcete se rychle naučit otázky ČNB?

Nedávno jsme pro naše makléře vytvořili něco velmi, ale velmi užitečného. Je to rychlá a efektivní příprava na povinné zkoušky odborné způsobilosti, kterými budou muset projít všichni poradci dle nařízení ČNB. Aplikaci si zdarma můžete stáhnout i Vy. Budete postupovat rychleji. Na stránce SPOLUPRÁCE se dočtete také o dalších benefitech, které Vás určitě překvapí!

VSTUP DO APLIKACE

Aplikaci si ZDARMA stáhněte zde.

Na nic si nehrajeme. 

Jsme lidi jako Vy. Výhodou je přátelské prostředí a osobní vztah ke každému makléři.

Zjistěte, co je pro práci makléře třeba splnit, a ještě dnes udělejte první krok ke své nové kariéře!
Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...

Jak úspěšně podnikat v hypotékách? S franšízou GEPARD FINANCE

Orientujete se ve světě financí, hypoték či realit? Chcete se živit tím, co vás baví? Je pro vás důležité, aby to, co děláte, dávalo smysl? Chcete si vydělat tolik, kolik si zasloužíte? Proč hledat díry na trhu a lámat si hlavu s tím, v čem...