Hledáme ambiciózní makléře i franšízanty. Rozšiřte i vy síť poboček Gepard Finance!

Oblast hypotečních úvěrů nabízí kariéru finančního poradce nebo bankéře. Pokud ale chcete založit vlastní společnost, narazíte. Prorazit v silném konkurenčním prostředí si žádá obrovské nasazení – bez záruky úspěchu. Gepard Finance z vás starosti o živobytí sejme a umožní vám rozvíjet váš podnikatelský potenciál.

Přidejte se k Gepard Finance – hledáme schopné a ambiciózní makléře i franšízanty!

Koncept franšízingu zažívá v Česku zlaté časy. Na 6 500 poboček nejrůznějších společností je jasným vzkazem těm, kteří pohrdají všemi alternativami podnikání.

Franšizingová licence s sebou nese hned několik výhod. Franšízant má skvělé zázemí, díky známé značce získává snáze zakázky, má zajištěno pravidelné vzdělávání.

Naše mise: Pomáhat potřebným

Společnost Gepard Finance se ve světě hypoték a stavebního spoření pohybuje patnáct let. Od té doby jsme uvedli v život 100 franšízových poboček, pod našimi ochrannými křídly podniká, roste a prosperuje 371 hypotečních makléřů. Mimořádně úspěšný pro nás byl rok 2016: Klientům jsme pomohli sjednat hypotéky o objemu 21 miliard korun.

A i když jsme z dosavadních úspěchů nadšeni, hledíme dál. Do budoucna.

Naším cílem je pomáhat lidem získat hypoteční úvěr k vysněnému bydlení. Dobře víme, jak trnitá cesta k hypotéce někdy je. O to větší máme radost, když nám od zákazníka přijde poděkování – s fotografií z nového domu.

Abychom mohli druhým nový domov zprostředkovat, potřebujeme nové franšízanty i makléře.

Potřebujeme vás.

Vydejte se tím pravým směrem

Baví vás podnikání v hypotékách či realitách? Máte zkušenost s finančním trhem a klasická 8hodinová pracovní doba je pro vás svazující? Chcete naplnit svůj opravdový potenciál? Hledáme právě vás! Navštivte Open Meeting, kde se dozvíte vše potřebné:

  • jak naše společnost funguje,
  • jaké zázemí vám poskytneme,
  • jak budovat a rozvíjet svou pobočku
  • know-how, návody, postupy a manuály
  • vzdělávací systém, certifikace a kvalita
  • kvalitní databáze, důvěra, status experta, automatizace, následná péče
  • vysoké provize za realizované obchody

…a mnoho dalšího. Netřeba hned pořizovat franšízovou licenci – majitelé našich franšízových poboček neustále hledají nové, schopné hypoteční makléře. Často jde o první stupeň k vlastní pobočce, vlastnímu podnikání.

Naše makléře vzděláváme v hypoteční akademii, připravujeme je na zkoušky u ČNB, které jsou k výkonu povolání hypotečního makléře nezbytné.

Napište nám. Odpovíme na všechny otázky, dáme vám možnost potkat se s úspěšnými franšízanty Gepard Finance. Jak začínali, co pro ně bylo motivací pro otevření vlastní pobočky? A jak si stojí dnes?

Přijďte a začnete i vy podnikat s Gepard Finance!

Připravíme vás na zkoušky ČNB

U našich makléřů dbáme na perfektní odbornou průpravu. Vedle pravidelného vzdělávání a školení vás proto připravíme i na úvěrové zkoušky České národní banky. I to umíme – v řadách našich makléřů je téměř 100% úspěšnost jejich složení.

Chcete se rychle naučit otázky ČNB?

Nedávno jsme pro naše makléře vytvořili něco velmi, ale velmi užitečného. Je to rychlá a efektivní příprava na povinné zkoušky odborné způsobilosti, kterými budou muset projít všichni poradci dle nařízení ČNB. Aplikaci si zdarma můžete stáhnout i Vy. Budete postupovat rychleji. Na stránce SPOLUPRÁCE se dočtete také o dalších benefitech, které Vás určitě překvapí!

VSTUP DO APLIKACE

Aplikaci si ZDARMA stáhněte zde.

Na nic si nehrajeme. 

Jsme lidi jako Vy. Výhodou je přátelské prostředí a osobní vztah ke každému makléři.

Zjistěte, co je pro práci makléře třeba splnit, a ještě dnes udělejte první krok ke své nové kariéře!
Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...