RSTS prodloužila akci na REKOpůjčku plus

Raiffeisen stavební spořitelna prodloužila svou akční nabídku REKOpůjčky plus s úrokovou sazbou 4,99 %.

RSTS prodloužila akci na REKOpůjčku plus

Akce REKOpůjčka plus se sazbou 4,99 %

logo RSTS

Raiffeisen stavební spořitelna prodloužila svou akční nabídku REKOpůjčky plus. REKOpůjčka plus je překlenovacím úvěrem bez zajištění nemovitou zástavou.

REKOpůjčka plus je určena pro klienty, kteří splňují spořící historii v některé ze stavebních spořitelen nebo úvěrovou historii v některé ze stavebních spořitelen či bank.

Je poskytována do 700 000,- Kč všem klientům, kteří splní požadavky na historii. Klientům Raiffeisen stavební spořitelny s historií smlouvy stavebního spoření 24 měsíců a naspořením min. 50 000,- umožňuje RSTS žádat o REKOpůjčku bez dokládání příjmů.

Chcete – li o nabídce stavebních spořitelen vědět více, využijete služeb našich specialistů, kteří vám pomohou vybrat nejvhodnější produkt ušitý na míru vašim potřebám a požadavkům.

  

Autor článku: Lenka Svobodová
metodik stavebního spoření GEPARD FINANCE a.s.

  

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...

Hypotéky podraží. ČNB zvyšuje sazby

Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém dnešním zasedání jednomyslně odhlasovala růst základní úrokové sazby (2T repo sazba), od které se do jisté míry odvíjí úročení úvěrů, o 0,25 procentního bodu na 1 %.

Stavební spořitelny a stavební spoření v roce 2018

V posledních letech se stavební spořitelny díky nízkým úrokovým sazbám zaměřovaly více na poskytování úvěrů ze stavebního spoření. Vzniklo tak několik nových úvěrových produktů s anuitním splácením, tarifní varianty stavebního spoření se z rychlých a...