RSTS snížení úrokových sazeb Hyposplátky

Pro období 1. 5. 2015 - 31. 8. 2015 dochází ke snížení úrokové sazby překlenovacích úvěrů Raiffeisen stavební spořitelny poskytovaných do 80 % hodnoty nemovitosti, tzv. HYPOsplátka a HYPOsplátka plus - na 2,25 % p.a. 

RSTS snížení úrokových sazeb Hyposplátky

Raiffeisen stavební spořitelna - sazba 2,25 %

RSTS snižuje od 1. 5. 2015 úrokovou sazbu překlenovacích úvěrů do 80 % hodnoty nemovitosti (produkt HYPOsplátka a HYPOsplátka plus) na 2,25 % p.a.

V případě sjednání pojištění úvěru u Uniqa pojišťovny pro případ smrti a trvalých následků úrazu, dlouhodobé pracovní neschopnosti a nedobrovolné ztráty zaměstnání, může klient dosáhnout slevy na úrokové sazbě 0,3%. Je tedy poté reálná úroková sazba překlenovacího úvěru od 1,95 %.

S touto úpravou sazby přichází i prodloužení termínu (do 31. 8. 2015), kdy budou výše uvedené typy překlenovacích úvěrů poskytovány bez úhrady za uzavření smlouvy o úvěru.

Gepard s kalkulačkou  

Chcete vědět víc?

Pro další informace k hypotékám a úrokovým sazbám stačí vyplnit hypoteční kalkulačku.

  

 

 

 

Autor článku: Lenka Svobodová
metodik stavebního spoření GEPARD FINANCE a.s.

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...

Hypotéky podraží. ČNB zvyšuje sazby

Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém dnešním zasedání jednomyslně odhlasovala růst základní úrokové sazby (2T repo sazba), od které se do jisté míry odvíjí úročení úvěrů, o 0,25 procentního bodu na 1 %.

Stavební spořitelny a stavební spoření v roce 2018

V posledních letech se stavební spořitelny díky nízkým úrokovým sazbám zaměřovaly více na poskytování úvěrů ze stavebního spoření. Vzniklo tak několik nových úvěrových produktů s anuitním splácením, tarifní varianty stavebního spoření se z rychlých a...