Rychloúvěr od Modré pyramidy s výhodnou sazbou

Modrá pyramida poskytuje do 31. 5. 2015 Rychloúvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou 4,99 %. Rychloúvěr je bez nutnosti zajištění nemovitostí a bez poplatků, stává se tedy nyní jedním z nejvýhodnějších překlenovacích úvěrů.

Rychloúvěr od Modré pyramidy s výhodnou sazbou

Překlenovací úvěr od Modré pyramidy

Modrá pyramida stavební spořitelna poskytuje do 31. 5. 2015 Rychloúvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou  4,99 %, který je bez nutnosti zajištění nemovitostí a bez poplatků.

Stává se tak jedním z nejvýhodnějších překlenovacích úvěrů.

Rychloúvěr je možno použít na všechny účely povolené zákonem o stavebním spoření na bytové potřeby klienta a jeho osob blízkých.

Je vhodný pro řešení rekonstrukce či modernizace vašeho bydlení. 

Gepard s kalkulačkou  

Chcete vědět víc?

Pro další informace k hypotékám a úrokovým sazbám stačí vyplnit hypoteční kalkulačku.

  

 

 

 

Autor článku: Lenka Svobodová
metodik stavebního spoření GEPARD FINANCE a.s.

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...

Hypotéky podraží. ČNB zvyšuje sazby

Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém dnešním zasedání jednomyslně odhlasovala růst základní úrokové sazby (2T repo sazba), od které se do jisté míry odvíjí úročení úvěrů, o 0,25 procentního bodu na 1 %.

Stavební spořitelny a stavební spoření v roce 2018

V posledních letech se stavební spořitelny díky nízkým úrokovým sazbám zaměřovaly více na poskytování úvěrů ze stavebního spoření. Vzniklo tak několik nových úvěrových produktů s anuitním splácením, tarifní varianty stavebního spoření se z rychlých a...