Sberbank - snížení sazeb od 9.2.2015

U hypotečních úvěrů Sberbank CZ a.s. dochází ke snížení úrokových sazeb pro fixace na 3 a 5 let do 90 % LTV u „Hypotéky a Refinancování bez starostí“.

Sberbank - snížení sazeb od 9.2.2015

Sberbank snižuje sazby hypotečních úvěrů

Sberbank snižuje úrokové sazby u hypotečních úvěrů. Sazby u hypoték a refinancování začínají na 2,22 % (do 70% LTV, pětiletá fixace hypotéky).
 

Další benefit pro Vás

Sberbank CZ a.s. účtuje poplatek za zpracování hypotéky 1,- Kč (do odvolání) u všech typů hypoték vyjma jednoletých a dvouletých fixací.

  

Chcete vědět víc?

Pro další informace k hypotékám, úrokovým sazbám, srovnání hypoték stačí vyplnit hypoteční kalkulačku.

  

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...

Hypotéky podraží. ČNB zvyšuje sazby

Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém dnešním zasedání jednomyslně odhlasovala růst základní úrokové sazby (2T repo sazba), od které se do jisté míry odvíjí úročení úvěrů, o 0,25 procentního bodu na 1 %.

Stavební spořitelny a stavební spoření v roce 2018

V posledních letech se stavební spořitelny díky nízkým úrokovým sazbám zaměřovaly více na poskytování úvěrů ze stavebního spoření. Vzniklo tak několik nových úvěrových produktů s anuitním splácením, tarifní varianty stavebního spoření se z rychlých a...