Sdružení přátel nízkých úrokových sazeb

Kdyby někdo měl ten bláznivý nápad a založil Sdružení přátel nízkých úrokových sazeb, tak členové tohoto sdružení by teď měli důvod k malé oslavě. Jak to tak vypadá, pokles sazeb se totiž stále ještě nezastavil.

Sdružení přátel nízkých úrokových sazeb

UniCredit Bank - 1,99 %

Když před několika měsíci přišla Unicredit se sazbou 1,99 % p.a. na dvouletou fixaci, byl to důležitý okamžik, protože jsme se s hypotékami dostali pod 2 %. Přestože to byla dvouletá fixace, které se moc nedělají a přestože to nebylo jen tak bez jakýchkoliv podmínek.

Po nějakou dobu tato sazba znamenala pomyslné dno hypotečního rybníku, ale jak to vypadá, jiná banka teď přišla k závěru, že ten rybníček už byl dost dlouho v klidu a bankovní kapříci nám začínají lenivět. A tak si začněme zvykat, že sazby hypotečních úvěrů mohou začínat jedničkou.

Wüstenrot hypoteční banka - 1,89 %

Wüstenrot hypoteční banka aktuálně přišla se sazbou 1,89 % p.a. na tříletou fixaci. Pokud se jedná o refinancování, lze dokonce získat sazbu 1,79 % p.a. Jak to tak bývá, každý klient se na tuto sazbu nedostane. Tyto minimální sazby jsou totiž podmíněny uzavřením pojištění u skupiny Wüstenrot, dostatečným zajištěním, výší úvěru a speciálními požadavky na bonitu. Ale nic není zadarmo, ani slevy ne.

Nesplňujete podmínky akčních nabídek?

Přesto ani klienti, kteří podobné podmínky nesplňují, nemusí ztrácet naději na nadstandardní úrokovou sazbu. Makléři GEPARD FINANCE zajistí svým klientům u bank ty nejlepší dostupné podmínky.

A mimochodem, kdyby někdo zakládal to sdružení, tak já se rovnou hlásím...
  

Autor článku: David Eim 
produktový manager GEPARD FINANCE a.s.

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Jak vypočítat RPSN (roční procentní sazba nákladů)

Podle zákona o spotřebitelském úvěru pod pojmem "roční procentní sazba nákladů" (nebo častěji jen "RPSN") rozumíme "celkové náklady spotřebitelského úvěru vyjádřené jako roční procento z celkové výše spotřebitelského úvěru".

Na jednu stranu se...

Mimořádné splátky hypoték ztraceny ve slepé uličce

17. 9. 2020, Profi Poradenství & Finance: Komentář k hypotečnímu trhu

Slepá ulička se vyznačuje tím, že na jejím konci je zeď a dál to prostě nejde. Pokud zeď není vysoká, můžeme ji přelézt a uvidíme, co je za ní. Anebo se vrátíme na křižovatku a...

Úrokové sazby, očekávaný vývoj v roce 2020

Během nedávné doby Česká národní banka přistoupila bezprostředně dvakrát po sobě ke snížení klíčových úrokových sazeb. V té souvislosti se objevují úvahy, že úrokové sazby hypotečních úvěrů by mohly či dokonce měly klesnout.

Objevila se dokonce...