Sejdeme se... na Seči!

Konferencí v Kongres hotelu Jezerka na Seči, za účasti zástupců významných bank a finančních institucí v ČR, oslavíme ve čtvrtek 6. prosince 2012 desetiletou existenci společnosti GEPARD FINANCE.

Sejdeme se... na Seči!

Za deset let ušel GEPARD FINANCE neuvěřitelně dlouhou cestu: z významného hráče na hypotečním trhu se stala jasná jednička mezi hypotečními makléři. Za svoji existenci stihli gepardí makléři obsloužit více jak 25 000 klientů a zpracovat hypotéky v objemu převyšujícím 35 mld. Kč. Žádný konkurent se nemůže pochlubit takto skvělými výsledky.

K překonání loňského rekordu v objemu hypoték stačilo letos GEPARD FINANCE pouhých 11 měsíců. Objem hypoték převyšující 6,8 mld. Kč je jasným důkazem úspěchu franšízového konceptu, který firma přijala v roce 2009. „Stále rostoucí výsledky našich franšízantů i důvěra našich klientů a obchodních partnerů je velkou motivací pro naši práci v další dekádě,“ říká Jan Kruntorád, generální ředitel GEPARD FINANCE.

V současné době má franšízová síť 125 obchodních míst v ČR a na Slovensku, ve které pracuje více než 450 profesionálních makléřů.

Sdílejte článek