Šelma mezi hypotékami

Gepard Finance vstupuje do roku 2015 s novými franšízanty i vzdělávacím programem.
 
zdroj: Franchising.cz, 10.3.2015

Šelma mezi hypotékami

Vstup franšízové sítě Gepard Finance do roku 2015 se opravdu vydařil. Během prvních dvou měsíců uzavřela pět smluv s franšízovými partnery. Podle předsedy představenstva Gepard Finance Jana Kruntoráda souvisí zvýšený zájem o licence tohoto konceptu s kompletním přenastavením finančních podmínek spolupráce, jejímž cílem byla výraznější maximalizace zisků pro franšízanty.

Úspěch však Gepard nezažívá jen u svých franšízantů, dopředu ji ženou také klienti. „V loňském roce uzavřelo hypotéku přes společnost Gepard Finance téměř 5000 klientů. Společnost tak potvrdila roli leadera mezi hypotečními makléři v Česku,“ říká Jan Kruntorád. O to, aby vývoj byl i do budoucna stejný, se snaží i novinkami, které připravuje.

V roce 2015 bude Gepard Finance zajišťovat provoz tzv. Gepard Akademie. Jedná se o speciální vzdělávací systém hypotečních makléřů. "Na výběr makléřů a jejich vzdělávání klademe mimořádný důraz. Je nemyslitelné, aby naše klienty obsluhovali lidé, kteří se hypotékami nezabývají na plný úvazek. Je také nemyslitelné, aby se klient přišel zeptat na hypotéku a odešel se dvěma pojistkami, které nepotřebuje," přibližuje Jan Kruntorád, předseda představenstva Gepard Finance. Varuje tak klienty před společnostmi, pro které je hnacím motorem generování smluv na stovky produktů, kterým jejich "finanční poradci" rozumí jen velice okrajově.

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Osobní přístup hypotečního poradce je stále nenahraditelný [podcast Finance FM]

18. 3. 2021, Podcast Finance FM

Hostem dalšího dílu podcastu Finance FM byl generální ředitel Gepard Finance, Jiří Pathy. Zkušený manažer v úvodu epizody přibližuje požadavky na hypotečního makléře, než se stane důvěryhodným průvodcem klienta ve světě...

Hypotéky na pokraji krize – Jiří Pathy

Jaký je aktuální stav na trhu hypotečních úvěrů? Jaký vliv může mít koronavirus a nařízená karanténa na budoucí úrokové sazby a obecně na trh hypoték? Hrozí ekonomická krize? Do dnešního rozhovoru přijal pozvání Jiří Pathy, generální ředitel Gepard...

Zlevňování hypoték končí

S dalšími kolegy z branže jsme poskytli vyjádření ohledně vývoje úrokových sazeb pro server Penize.cz.

Úrokové sazby nejsou výsledkem jednoduché úvahy. Na jejich výši se podílí více vlivů.

Především je to vliv zcela objektivní a tím je cena peněz....