• Poskytované služby

    Hlavním oborem činnosti GEPARD - FINANCE PRO ŽIVOT je poradenství v oblasti hypotečních úvěrů a kompletní zpracování úvěrových a pojišťovacích produktů.

Zpracováváme hypotéky, pojištění, stavební spoření

Úzká spolupráce s našimi partnery z bankovního a nebankovního sektoru představuje významný potenciál a konkurenční výhodu na trhu. Pro klienta hledáme vždy nejlepší způsob financování. Pro franšízového partnera nadstandardní podmínky obchodování. Klientovi dokážeme prezentovat produkty ve srozumitelné formě, dokážeme s ním komunikovat tak, aby byl vždy přesvědčen o naší dobré vůli, snaze pomoci a vyjít mu vstříc. Obchodnímu partnerovi dokážeme přinášet trvalou přidanou hodnotu a stabilní podnikatelské zázemí.

Finanční poradenství

U nás jste v dobrých rukou. Poskytujeme finanční poradenství v oblasti hypoték, dlouhodobých úvěrů a půjček. Zpravidla se jedná o poradenství k financování nemovitosti. Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě.

Nejrychlejší hypotéka

Hypotéka je skvělá věc - umožňuje Vám totiž splnit si Vaše sny o lepším bydlení. Vaše sny o novém domově... Škoda, že cesta k hypotéce v praxi skvělá nebývá - na trhu jsou stovky produktů, ve kterých není snadné se orientovat. A navíc to nekonečné papírování! Vše trvá příliš pomalu. Naštěstí je tady pověstná rychlost GEPARDA se zárukou efektivní služby se všemi výhodami, které můžete využít ZDARMA.

Individuální klient

Proč využít služeb GEPARD FINANCE? Na jednom místě naleznete nabídky hypoték a nemovitostního financování všech bank - nemusíte sami obcházet jednotlivé bankovní domy a složitě srovnávat jejich nabídky a Vaše možnosti; bezplatně zpracujeme analýzu Vašich možností a nabídky financování ze všech bank; vybereme nejvýhodnější typ financování přímo pro Vás; kompletně a bezplatně celý úvěr za Vás vyřídíme; poskytujeme zvýhodněné podmínky úvěrů a nejnižší úrokové sazby.

Realitní kanceláře

Spolupráce a partnerství dvou významných společností z brokerského a realitního trhu přináší společným klientům kompletní realitní a bezplatný finanční servis pod jednou střechou. Společnou snahou je klientovi kupujícímu nemovitost celý proces maximálně zjednodušit a zvýhodnit. Hypoteční makléři GEPARD FINANCE zajistí veškerou komunikaci a administraci všech podkladů a podmínek pro financování za klienta. Realitní kancelář tak komunikuje s profesionálem, který koordinuje a synchronizuje proces prodeje a financování nákupu v realitní kanceláři a bance.

Developerské společnosti

Cílem spolupráce hypotečního brokera a developera je příprava a zajištění nejvýhodnějšího financování pro výstavbu nemovitostí, které bude developer stavět, v závislosti na plánovaném prodeji koncovým klientům. Hypoteční specialisté zajistí developerovi nejoptimálnější možnosti a požadavky na financování stavěných nemovitostí u bankovních partnerů. Spolupodílí se na přípravě finančních plánů developera, zejména harmonogramu výstavby a na něj navazujícího harmonogramu čerpání úvěrů. Pro developerské společnosti a jejich klienty je kvalitní hypoteční servis jednoznačnou konkurenční výhodou.

Bankovní domy

GEPARD FINANCE je pro partnery z řad bankovních domů jedním z nejvýznamnějších externích poskytovatelů úvěrových produktů a pojištění. Hypoteční makléř zajišťuje a koordinuje komunikaci mezi bankou a klientem, navrhne podmínky schválení a možnosti čerpání úvěru tak, aby nejen vyhovovaly klientovi, ale byly také akceptovatelné v daném finančním ústavu. Hypoteční specialisté GEPARD FINANCE přináší bance vždy profesionálně a kompletně zpracovanou žádost o hypotéku.