• Realitní kanceláře

    Spolupráce a partnerství dvou významných společností z brokerského a realitního trhu přináší společným klientům kompletní realitní a bezplatný finanční servis pod jednou střechou. Informace o hypotečních službách PRO REALITKY najdete na samostatné stránce prorealitky.gpf.cz

Výhody a přínosy spolupráce pro naše partnery

Společnou snahou je klientovi kupujícímu nemovitost celý proces maximálně zjednodušit a zvýhodnit. Hypoteční makléři GEPARD FINANCE zajistí veškerou komunikaci a administraci všech podkladů a podmínek pro financování za klienta. Realitní kancelář tak komunikuje s profesionálem, který koordinuje a synchronizuje proces prodeje a financování nákupu v realitní kanceláři a bance.

Realitní kancelář, jež využívá pro své klienty služeb hypotečního makléře, získává konkurenční výhodu v oblasti služeb pro své klienty zajištěním kompletního realitního a bezplatného finančního servisu pod jednou střechou.

Společnou snahou je klientovi kupujícímu nemovitost celý proces maximálně zjednodušit, zefektivnit a zvýhodnit.

Hypoteční makléř zajišťuje koordinaci a synchronizaci celého procesu prodeje a financování v realitní kanceláři nebo u developera a zároveň v bance.

  • Vybereme a zpracujeme nejvhodnější typ úvěru pro každého klienta - díky naší certifikaci u všech hypotečních bank je naše produktové portfolio kompletní a přináší celý český hypoteční trh na jednom místě.
  • Našim klientům jsou zajišťovány kratší doby schvalování úvěrů, bonusy a nižší úrokové sazby - vzhledem k naší úzké spolupráci s bankovními domy, profesionálně zpracovaných úvěrových složek a díky vysokým objemům hypotečních úvěrů, které předáváme do bank, jsou poskytované podmínky úvěrů pro naše klienty výhodnější než standardně poskytované na jednotlivých pobočkách bank.
  • Klienta obsloužíme kdekoliv a kdykoliv - jednání ale i podpisy smluvní dokumentace mohou probíhat na Vašich obchodních či prodejních místech, na našich pobočkách po celé ČR, v zaměstnání, o víkendech, zkrátka kdekoliv a kdykoliv dle přání klienta.
  • Veškeré naše finanční služby jsou pro klienta poskytovány zcela bezplatně.
  • Zajišťujeme veškerou administraci v oblasti financování nemovitostí za partnera a to včetně kompletního servisu pro klienta v procesu čerpání hypotéky - makléř zajišťuje administrativní splnění podmínek pro bezproblémové čerpání úvěru. Partnerovi tak odnímáme administrativní náročnost a zajišťujeme vyšší komfort služeb jak pro partnera tak pro jeho klienty.
     
  • Informace o hypotečních službách pro realitky najdete na samostatné stránce prorealitky.gpf.cz

 


Související odkazy: