Staňte se špičkou v hypotečním oboru. OPEN MEETING pro nové zájemce

Jste hypoteční či realitní kancelář? Nebo chcete v oboru hypoték začít podnikat? Kompletně jsme přenastavili finanční podmínky spolupráce, aby všichni naši franšízanti mohli výrazněji maximalizovat své zisky. Tak výhodný model pro franšízanty nenabízí nikdo jiný na trhu.

Staňte se špičkou v hypotečním oboru. OPEN MEETING pro nové zájemce

Nové, ještě výhodnější podmínky spolupráce

Když se podíváte na někoho, komu se daří, chcete to zopakovat, zkopírovat jeho postup, tak najednou zjišťujete, že vlastně nevíte, jak se do toho pustit, z jaké strany. Nevíte, jak dotyčný přemýšlí, co mu přináší největší úspěch a zisk. Vypadá to na první pohled jednoduše, ale jsou tam často roky jakéhosi vzdělávání a používání metod, které fungují, ale nejsou vidět. To pak dělá ten rozdíl.

Teď máte možnost převzít postupy a know-how těch nejlepších. Dostanete systém, vzdělávání, potřebné znalosti a exkluzivní finanční podmínky pro spolupráci.

Proč je to tak výhodné:

  • budování vlastního podnikání pod úspěšnou značkou
  • kompletní know-how, návody, postupy a manuály
  • vzdělávací systém, certifikace a kvalita
  • kvalitní databáze, důvěra, status experta, automatizace, následná péče
  • hypoteční servis klientů velkých realitních sítí
  • partnerství (affiliate) s významnými realitními portály
  • zázemí specialistů, kteří jsou připraveni pomoci, aby bylo Vaše podnikání ziskové
  • vysoké provize za realizované obchody
  • TIP: Další benefity pro makléře najdete na stránkách GEPARD SPOLUPRÁCE

  

Nejsme multilevel ani broker pool

Nejsme MLM systém se schodovitou strukturou odměňování, ani broker pool bez odpovědnosti a silné značky, která by otevírala dveře ke spolupráci s velkými realitními sítěmi a internetovými portály.

Naše filosofie je postavena na prověřeném systému, metodice, otevřené a transparentní komunikaci, sdílení společné strategie (rada franšízantů) a individuálním přístupu podle potřeb každého jednotlivce v systému. Díky franšízingu, kdy si zkušenosti mezi sebou vyměňují franšízanti navzájem, můžete rychleji získat nové klienty, navázat spolupráci s realitními a developerskými kancelářemi z vašeho regionu.

Baví vás hypotéky a chcete vydělávat více?
 

Přijďte na OPEN MEETING do sídla společnosti GEPARD FINANCE, Pernerova 31a, Praha 8 - Karlín.

Účast je nezávazná. Z kapacitních důvodů prosíme o její potvrzení na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději 2 dny před konáním akce.

Přejeme vám, abyste našli odvahu a šli do podnikání v hypotékách naplno!

 

Přijďte na OPEN MEETING pro zájemce o franšízing – bez závazku a zdarma.

Podívejte se na více informací o setkání.

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...