Štědré Vánoce s Gepard Finance

Výjimečně silná pozice Gepard Finance na trhu v kombinaci s jedinečným servisem a péčí o klienta může oproti standardním nabídkám přinést úsporu na každé splátce i tisíce korun. U nejvýhodnějších hypoték je totiž možné sazbu srazit v průměru o 0,5 %. Nejde ale jen o to, zda má hypotéka nejnižší úrokovou sazbu. Hypotéka musí také odpovídat klientovým potřebám a možnostem. Letošní rok se na poli hypotečních úvěrů vyznačoval především nízkými úrokovými sazbami, s jakými bylo možné si hypotéku sjednat. Klienti, kteří si vyřizovali nový úvěr nebo se rozhodli pro jeho refinancování, dobře udělali. S největší pravděpodobností totiž ušetřili nemalé částky, které mohou použít na to, co je skutečně těší. Třeba na krásné Vánoce!

Štědré Vánoce s Gepard Finance

Co se letos dělo? Hypotéky klesaly na dno

Dobrou náladu a spoustu ušetřených peněz, právě to letos přinesly úrokové sazby hypoték, které tak dlouho klesaly, až narazily na své historické minimum.

Zatímco na konci 90. let se úroky šplhaly až ke 12 %, v roce 2001 se pohybovaly kolem 7 % a letos už se téměř neměly kam hnout – činily totiž průměrných 2,14 %.

Mnoho našich klientů dosáhlo většinou na nižší sazbu v závislosti na parametrech úvěru a LTV (poměr mezi výší hypotečního úvěru a zástavní hodnotou nemovitosti).

Úspora s Gepard Finance jde do tisíců měsíčně

Díky vynikajícímu postavení Gepard Finance na trhu v kombinaci s jedinečným servisem a péčí, kterou klientovi makléři věnují, se podařilo mnoha vlastníkům hypotečního úvěru ušetřit i několik tisíc korun měsíčně.

Těm, kteří využili chytrého nástroje srovnání nabídek všech bank, se podařilo snížit svou sazbu hypotéky díky bezplatné pomoci našich makléřů v průměru o 0,5 % p.a.

Navíc se všichni mohli spolehnout na profesionální vyřízení veškerých administrativních náležitostí, což jim ušetřilo spoustu času.

V letošním roce tak získalo přes 8.000 klientů Gepard Finance nejlepší sazbu na trhu. Za ušetřené peníze si mohou dopřát opravdu štědré Vánoce. Kontaktujte nás a buďte příště mezi nimi!

PF 2016

Dvatisícešestnáct let, 

počítá si datum svět,

proto zdraví stálé mějte, 

gepard vánočnína sebe se všichni smějte,

štěstí kolem víc než moře, 

hory lásky, žádné hoře.

Přeje do roku 2016 GEPARD

 

Sdílejte článek