• Svou hypotéku budete milovat

  Chcete se přesvědčit, jaký je rozdíl mezi tím, když budete sjednávat hypotéku s bankou sami na přímo a nebo tím, pokud využijete bezplatných služeb GEPARD FINANCE? Propastný!

Proč hypotéka s Gepard Finance

Byla by škoda se připravit o exkluzivní službu a garanci výběru nejvýhodnější hypotéky, kterou v bance nikdy nedostanete.

Každý klient si zaslouží speciální pozornost, kterou mu nabídne GEPARD FINANCE. Každý obchodní případ je jiný a je vhodné ho řešit individuálně. Každý klient GEPARD FINANCE dostává nejlepší produkty a nejvýhodnější podmínky pro získání hypotéky na trhu. Přesvědčte se i Vy.

Na co můžete hypotéku sjednanou přes GEPARD FINANCE použít:

Hypotéka na koupi bytu

Hypotéka na koupi či výstavbu rodinného domu, na koupi pozemku

Hypotéka na rekonstrukci nemovitosti

Hypotéka na refinancování stávající hypotéky 

 

Gepardí hypotéku si lidé zamilovali

Rychlost, spolehlivost a nejnižší možná sazba na trhu, to jsou hlavní důvody, které uvádějí klienti jako hlavní důvody, proč se rozhodli pro uzavření hypotéky přes GEPARD FINANCE.

Jako jedna z mála makléřských společností spolupracuje GEPARD FINANCE se všemi hypotečními bankami v ČR. Díky velikosti firmy a dobrému postavení na hypotečním trhu dokáže zpravidla dohodnout pro klienta lepší podmínky v bankách, než kdyby sám jednal na přímo.

Nová realita na hypotečním trhu, perfektní a efektivní servis směrem ke svým klientům, posunuli společnost GEPARD FINANCE na první místo mezi hypotečními makléři a zpracovateli hypotečních úvěrů.

Jak je to možné?

Ušetříme peníze. Ušetříme čas. Usnadníme rozhodování.

To našim klientům garantujeme!

ZDARMA. 

Rozhodnutí pro GEPARD FINANCE nebudete litovat

 • Každý klient GEPARD FINANCE je vždy na prvním místě, je s ním jednáno na úrovni, dostává kvalitní, vysoce odbornou a komplexní službu orientovanou na jeho potřeby tak, aby byl po realizaci úvěrového případu po všech stránkách spokojen.
 • Klientovi dokážeme prezentovat produkty ve srozumitelné formě, dokážeme s ním komunikovat tak, aby byl vždy přesvědčen o naší dobré vůli, snaze pomoci a vyjít mu vstříc.
 • Úzká spolupráce s našimi partnery z bankovního a nebankovního sektoru představuje významný potenciál a konkurenční výhodu na trhu. Pro klienta hledáme vždy nejlepší způsob financování.
 • Naše služby jsou zdarma.

Nejvýhodnější hypotéka s GEPARD FINANCE

Ať už zvažujete financovat nemovitost novou hypotékou nebo Vám končí fixační doba u hypotéky stávající, je pro Vás výhodné obrátit se na hypoteční makléře GEPARD FINANCE, kteří detailně znají možnosti v jednotlivých hypotečních bankách, a tak Vám pomohou vybrat tu NEJVÝHODNĚJŠÍ HYPOTÉKU na trhu přesně pro Váš obchodní případ.

 • Garantujeme nejlepší aktuální podmínky u všech hypotečních bank
   
 • Nalezneme pro Vás optimální řešení
   
 • Úvěr projednáme s prodávajícím (developerem, realitní kanceláří)
   
 • Kompletně vyřídíme Váš hypoteční úvěr ZDARMA !!!
   
 • Zajistíme bezproblémové vyčerpání úvěru
   
 • Více informací naleznete v sekci Nová hypotéka

 

Refinancování stávající hypotéky

Končí Vám fixace u stávajícího hypotečního úvěru? Chcete získat výhodnější úrokovou sazbu než tu, kterou Vám nabízí Vaše současná banka na konci fixačního období? Potřebujete změnit splatnost či jiné nastavení své hypotéky?

V takovém případě budeme potěšeni, pokud přeúvěrování svěříte naší společnosti. GEPARD FINANCE disponuje týmem zkušených hypotečních makléřů, kteří dohlédnou na to, aby se Vám refinancování skutečně vyplatilo. Kontaktujte nás včas, o novém hypotečním úvěru doporučujeme vyjednávat minimálně 6 týdnů před vypršením fixace Vaší hypotéky.

Jak postupovat v případě refinancování

 • Změna fixace úrokové sazby je období, kdy můžete provést mimořádnou splátku nebo upravit parametry úvěru. Kdy Vám končí fixace, poznáte podle úvěrové smlouvy, kterou jste podepsali.
   
 • Šest týdnů před tímto datem musíme oslovit stávající banku, aby nám oznámila nové podmínky úvěru. Nyní jsou sazby často výrazně vyšší než v uplynulých letech a také u Vás může dojít k podstatnému navýšení měsíční splátky hypotéky.
   
 • Vzhledem k častým změnám na bankovním trhu Vám chceme pomoci zorientovat se ve Vašich možnostech. Nezapomeňte, že refinancování je závod s časem. Umíme jednat rychle, vyřídíme za Vás veškerou administrativu. To vše zdarma.
   
 • Během jediné schůzky můžeme zpracovat nabídky od všech bank a pomoci se srovnáním konkrétních návrhů. Hypoteční kalkulátory, které používáme, porovnávají nejen výši úrokové sazby jednotlivých bank, ale i další poplatky související s úvěrem jako je poplatek za vedení účtu, za vyřízení hypotéky, za odhad nemovitosti, životní pojištění apod.
   
 • Poté bychom společně vyhodnotili nabídku Vaší banky, porovnali aktuální úrokové podmínky jednotlivých bank, postupy v oblasti refinancování a vytvořili pro Vás přehled o nabídkách celého hypotečního trhu.
   
 • Pokud bude pro Vás nabídka jiné banky výhodnější, můžete se rozhodnout pro refinancování.
   
 • S vyřízením nové hypotéky v jiné bance (na umoření zbývající části dluhu) Vám ZDARMA pomohou naši hypoteční makléři.
   
 • Děkujeme Vám za důvěru, uděláme maximum pro Vaši spokojenost.
   
 • Více informací najdete v sekci Refinancování staré hypotéky

 

Napsali nám...
 

Vážení,

společnost GEPARD FINANCE a.s. jsem využil při refinancování svého hypotečního úvěru. Končilo mi fixační období a chtěl jsem získat lepší úrokovou sazbu, než mi nabízela moje banka. Tímto úkolem jsem pověřil právě GEPARD FINANCE, protože jsem měl na ně již z dřívější doby velmi dobré reference.

Možná tu situaci znáte. Konec fixačního období se nezadržitelně blíží, kvůli pracovnímu vytížení nemáte čas sledovat nabídky jiných bank, natož s nimi vyjednávat. Navíc každá banka požaduje trochu jiné informace a dokumenty. V takové chvíli nesmírně oceníte pomoc kvalitního finančního poradce.

Lidé z GEPARD FINANCE a jejich služby předčili veškerá má očekávání. Svým osobním přístupem, profesionalitou, rychlostí jednání a koordinací kroků v bance jsem s minimem úsilí, které se omezilo na dvě schůzky, dosáhl požadovaného výsledku - hypoteční úvěr s výhodnými podmínkami.

Od té doby jsem GEPARD FINANCE doporučil již několika známým a určitě je mohu doporučit i Vám.

  

JUDr. Juraj Szabó, Ph.D.        
Ředitel útvaru právního ČEZ, a.s.

 

 

 

 

 


 

Související odkazy:
 

 

 


 

Kontaktujte nás

Nechce se Vám procházet hromada informací a zkoumat aktuální možnosti hypotečního trhu? Kontaktujte nás. Vše Vám vysvětlíme a společně vybereme nejlepší produkt přímo pro Váš obchodní případ. Hypotéku za Vás vyřídíme v rychlém a efektivním procesu. Poradíme v oblasti pojištění. S námi máte jistotu nejvýhodnějšího úvěru a pojištění na trhu.

Přesvědčte se. Přesvědčilo se již přes 55.000 spokojených klientů, kteří realizovali svůj hypoteční úvěr přes makléře GEPARD FINANCE. Uděláme maximum i pro Vaši spokojenost. Vyberte si, prosím, naše nejbližší hypoteční centrum ve Vašem okolí...

Každá 12. hypotéka na trhu v ČR je zprostředkována GEPARD FINANCE.

Děkujeme Vám za důvěru.

Svou hypotéku budete milovat