• Svou hypotéku budete milovat

  Chcete se přesvědčit, jaký je rozdíl mezi tím, když budete sjednávat hypotéku s bankou sami na přímo a nebo tím, pokud využijete bezplatných služeb GEPARD FINANCE? Propastný!

Proč hypotéka s Gepard Finance

Byla by škoda se připravit o exkluzivní službu a garanci výběru nejvýhodnější hypotéky, kterou v bance nikdy nedostanete.

Každý klient si zaslouží speciální pozornost, kterou mu nabídne GEPARD FINANCE. Každý obchodní případ je jiný a je vhodné ho řešit individuálně. Každý klient GEPARD FINANCE dostává nejlepší produkty a nejvýhodnější podmínky pro získání hypotéky na trhu. Přesvědčte se i Vy.

Na co můžete hypotéku sjednanou přes GEPARD FINANCE použít:

Hypotéka na koupi bytu

Hypotéka na koupi či výstavbu rodinného domu, na koupi pozemku

Hypotéka na rekonstrukci nemovitosti

Hypotéka na refinancování stávající hypotéky

svou hypotéku budete milovat 

 

Gepardí hypotéku si lidé zamilovali

Rychlost, spolehlivost a nejnižší možná sazba na trhu, to jsou hlavní důvody, které uvádějí klienti jako hlavní důvody, proč se rozhodli pro uzavření hypotéky přes GEPARD FINANCE.

Jako jedna z mála makléřských společností spolupracuje GEPARD FINANCE se všemi hypotečními bankami v ČR. Díky velikosti firmy a dobrému postavení na hypotečním trhu dokáže zpravidla dohodnout pro klienta lepší podmínky v bankách, než kdyby sám jednal na přímo.

Nová realita na hypotečním trhu, perfektní a efektivní servis směrem ke svým klientům, posunuli společnost GEPARD FINANCE na první místo mezi hypotečními makléři a zpracovateli hypotečních úvěrů.

Jak je to možné?

Ušetříme peníze. Ušetříme čas. Usnadníme rozhodování.

To našim klientům garantujeme!

ZDARMA. 

Rozhodnutí pro GEPARD FINANCE nebudete litovat

 • Každý klient GEPARD FINANCE je vždy na prvním místě, je s ním jednáno na úrovni, dostává kvalitní, vysoce odbornou a komplexní službu orientovanou na jeho potřeby tak, aby byl po realizaci úvěrového případu po všech stránkách spokojen.
 • Klientovi dokážeme prezentovat produkty ve srozumitelné formě, dokážeme s ním komunikovat tak, aby byl vždy přesvědčen o naší dobré vůli, snaze pomoci a vyjít mu vstříc.
 • Úzká spolupráce s našimi partnery z bankovního a nebankovního sektoru představuje významný potenciál a konkurenční výhodu na trhu. Pro klienta hledáme vždy nejlepší způsob financování.
 • Naše služby jsou zdarma.

Nejvýhodnější hypotéka s GEPARD FINANCE

Ať už zvažujete financovat nemovitost novou hypotékou nebo Vám končí fixační doba u hypotéky stávající, je pro Vás výhodné obrátit se na hypoteční makléře GEPARD FINANCE, kteří detailně znají možnosti v jednotlivých hypotečních bankách, a tak Vám pomohou vybrat tu NEJVÝHODNĚJŠÍ HYPOTÉKU na trhu přesně pro Váš obchodní případ.

 • Garantujeme nejlepší aktuální podmínky u všech hypotečních bank
   
 • Nalezneme pro Vás optimální řešení
   
 • Úvěr projednáme s prodávajícím (developerem, realitní kanceláří)
   
 • Kompletně vyřídíme Váš hypoteční úvěr ZDARMA !!!
   
 • Zajistíme bezproblémové vyčerpání úvěru
   
 • Více informací naleznete v sekci Nová hypotéka

 

Refinancování stávající hypotéky

Končí Vám fixace u stávajícího hypotečního úvěru? Chcete získat výhodnější úrokovou sazbu než tu, kterou Vám nabízí Vaše současná banka na konci fixačního období? Potřebujete změnit splatnost či jiné nastavení své hypotéky?

V takovém případě budeme potěšeni, pokud přeúvěrování svěříte naší společnosti. GEPARD FINANCE disponuje týmem zkušených hypotečních makléřů, kteří dohlédnou na to, aby se Vám refinancování skutečně vyplatilo. Kontaktujte nás včas, o novém hypotečním úvěru doporučujeme vyjednávat minimálně 6 týdnů před vypršením fixace Vaší hypotéky.

Jak postupovat v případě refinancování

 • Změna fixace úrokové sazby je období, kdy můžete provést mimořádnou splátku nebo upravit parametry úvěru. Kdy Vám končí fixace, poznáte podle úvěrové smlouvy, kterou jste podepsali.
   
 • Šest týdnů před tímto datem musíme oslovit stávající banku, aby nám oznámila nové podmínky úvěru. Nyní jsou sazby často výrazně vyšší než v uplynulých letech a také u Vás může dojít k podstatnému navýšení měsíční splátky hypotéky.
   
 • Vzhledem k častým změnám na bankovním trhu Vám chceme pomoci zorientovat se ve Vašich možnostech. Nezapomeňte, že refinancování je závod s časem. Umíme jednat rychle, vyřídíme za Vás veškerou administrativu. To vše zdarma.
   
 • Během jediné schůzky můžeme zpracovat nabídky od všech bank a pomoci se srovnáním konkrétních návrhů. Hypoteční kalkulátory, které používáme, porovnávají nejen výši úrokové sazby jednotlivých bank, ale i další poplatky související s úvěrem jako je poplatek za vedení účtu, za vyřízení hypotéky, za odhad nemovitosti, životní pojištění apod.
   
 • Poté bychom společně vyhodnotili nabídku Vaší banky, porovnali aktuální úrokové podmínky jednotlivých bank, postupy v oblasti refinancování a vytvořili pro Vás přehled o nabídkách celého hypotečního trhu.
   
 • Pokud bude pro Vás nabídka jiné banky výhodnější, můžete se rozhodnout pro refinancování.
   
 • S vyřízením nové hypotéky v jiné bance (na umoření zbývající části dluhu) Vám ZDARMA pomohou naši hypoteční makléři.
   
 • Děkujeme Vám za důvěru, uděláme maximum pro Vaši spokojenost.
   
 • Více informací najdete v sekci Refinancování staré hypotéky

 

Napsali nám...
 

Vážení,

společnost GEPARD FINANCE a.s. jsem využil při refinancování svého hypotečního úvěru. Končilo mi fixační období a chtěl jsem získat lepší úrokovou sazbu, než mi nabízela moje banka. Tímto úkolem jsem pověřil právě GEPARD FINANCE, protože jsem měl na ně již z dřívější doby velmi dobré reference.

Možná tu situaci znáte. Konec fixačního období se nezadržitelně blíží, kvůli pracovnímu vytížení nemáte čas sledovat nabídky jiných bank, natož s nimi vyjednávat. Navíc každá banka požaduje trochu jiné informace a dokumenty. V takové chvíli nesmírně oceníte pomoc kvalitního finančního poradce.

Lidé z GEPARD FINANCE a jejich služby předčili veškerá má očekávání. Svým osobním přístupem, profesionalitou, rychlostí jednání a koordinací kroků v bance jsem s minimem úsilí, které se omezilo na dvě schůzky, dosáhl požadovaného výsledku - hypoteční úvěr s výhodnými podmínkami.

Od té doby jsem GEPARD FINANCE doporučil již několika známým a určitě je mohu doporučit i Vám.podpis

 

 

JUDr. Juraj Szabó, Ph.D.        
Ředitel útvaru právního ČEZ, a.s.

 

 

 

 

 


 

Související odkazy:
 

 

 


 

Kontaktujte nás

Nechce se Vám procházet hromada informací a zkoumat aktuální možnosti hypotečního trhu? Kontaktujte nás. Vše Vám vysvětlíme a společně vybereme nejlepší produkt přímo pro Váš obchodní případ. Hypotéku za Vás vyřídíme v rychlém a efektivním procesu. Poradíme v oblasti pojištění. S námi máte jistotu nejvýhodnějšího úvěru a pojištění na trhu.

Přesvědčte se. Přesvědčilo se již přes 55.000 spokojených klientů, kteří realizovali svůj hypoteční úvěr přes makléře GEPARD FINANCE. Uděláme maximum i pro Vaši spokojenost. Vyberte si, prosím, naše nejbližší hypoteční centrum ve Vašem okolí...

Každá 12. hypotéka na trhu v ČR je zprostředkována GEPARD FINANCE.

Děkujeme Vám za důvěru.

Svou hypotéku budete milovat