Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Potvrzujeme svou kvalitu díky značce FÉR hypotéka

úterý, 30 červenec 2013 00:00 | Archiv zpráv roku 2013 | GEPARD FINANCE
Asociace hypotečních makléřů (AHM) zavádí značku kvality „FÉR hypotéka“. Jejím smyslem je poukázat na úroveň služeb, kterou poskytují členové AHM. Gepard Finance je díky vysoké úrovni svých služeb již od počátku členem Asociace a od nynějška se může honosit značkou „FÉR hypotéka“.
Jednička na trhu zprostředkování hypoték, Gepard Finance, přijímá od srpna nového obchodního ředitele. Stal se jím Jindřich Roun, bývalý ředitel odboru řízení centrálních partnerů České spořitelny, dříve také ředitel nejúspěšnější regionální pobočky Hypoteční banky.
Při výběru hypotéky pro financování stavby by klient nikdy neměl volit úvěr pouze podle výše úrokové sazby. Na rozdíl od financování koupě nemovitosti, kdy je hypotéka čerpána jednorázově, je totiž u výstavby úvěr vyplácen postupně. Právě podmínky u konkrétní hypotéky pak výrazně ovlivňují administrativní náročnost stavby. Rozdíl spočívá především ve faktu, zda banka požaduje předložení každé faktury, nebo poskytuje klientovi zálohy.

Refinancování hypotéky bude letošním hitem

pondělí, 08 duben 2013 12:34 | Archiv zpráv roku 2013 | GEPARD FINANCE
Refinancování se stalo během posledních let významnou součástí hypotečních statistik. Kdyby se letos refinancovaly všechny hypotéky, kterým končí fixace úrokové sazby, vzrostl by objem hypoték až o 100 mld. Kč. Soupeření o tyto klienty je v plném proudu: stávající banky si je chtějí udržet, konkurenční získat. Největší hypoteční makléř českého trhu GEPARD FINANCE klientům s končící fixací značně ulehčil situaci, a to zejména díky nové gepardí kalkulačce.

Poplatkový spor je nešťastný pro obě strany

středa, 27 březen 2013 00:00 | Archiv zpráv roku 2013 | GEPARD FINANCE
Spory o bankovní poplatky za vedení účtu nabírají na síle. Do boje proti bankám vstoupily desetitisíce klientů, a to zejména prostřednictvím internetových portálů, kterým zajišťují právní servis renomované právní kanceláře. Některé banky již poplatky za vedení úvěrového účtu zrušily, což se následně promítlo do výše úrokových sazeb. Gepard Finance v daném sporu nehledá vítěze, ani poražené: věří, že právo nalezne objektivní pravdu a soud spravedlivě rozhodne.
GEPARD FINANCE, největší makléřská společnost na trhu hypoték, představuje novou on-line aplikaci pro srovnání hypotečních produktů. Na unikátní kalkulátor navazují bezplatné služby více jak stovky franšíz, které se nachází po celé České republice. Ty v roce 2012 sjednaly hypotéky za více jak 7 mld. Kč, a GEPARD FINANCE tak opět potvrdil své prvenství na poli hypotečních specialistů.

Zásadní rady k odpočtu úroků hypotéky z daní

úterý, 19 březen 2013 11:12 | Archiv zpráv roku 2013 | GEPARD FINANCE
Cena vlastního bydlení pořízeného na úvěr bývá porovnávána s cenou podnájmu. Do srovnání však někdy není zahrnuta možnost odečtu úroků z daní. Ta přitom běžně snižuje měsíční náklady na vlastní bydlení o 1 000 Kč, vyplývá z odhadů odborníků. Přinášíme vám několik rad, jak odpočet úroků z hypotéky správně využít.
Vhodnou volbou hypotéky může klient v průměru ušetřit za 5 let kolem 16 000 Kč. Orientaci v úrokových sazbách hypoték navíc komplikuje rostoucí počet hypotečních bank i fakt, že banky často uvádějí minimální úrokové sazby. Nabídku všech hypotečních bank i reálné úrokové sazby pro konkrétní případ každého zájemce si lze nově porovnat na online kalkulačce společnosti Gepard Finance.
Hypotéky jsou v současné době nejlevnější od podzimu roku 2005. Průměrné úrokové sazby pro nové klienty klesly k hodnotám kolem 3,25 %. Odborníci radí lidem neodkládat jejich plány na vlastní bydlení či investování do nemovitostí. Úrokové sazby se totiž mohou vydat na zpětnou cestu nahoru. Přinášíme několik rad, které vám usnadní orientaci v různých typech hypoték a pomohou při sjednávání úvěru i jeho následném splácení.
Ceny dvou a více pokojových bytů budou podle názorů odborníků v roce 2013 klesat, a to až o 4 %. Důvody poklesu cen větších bytů mají své kořeny v ekonomické recesi, kdy lidé kvůli úspoře preferují malé byty. Poptávku po bydlení však z části zachraňují historicky minimální úrokové sazby hypoték. Lidé platí na měsíčních splátkách za středně velký byt v průměru o 2 500 Kč méně než před 3 lety.
Rekordně nízké hodnoty variabilních sazeb mohou lákat zájemce o hypotéku k výběru tohoto typu úvěru. Při volbě mezi fixní a variabilní sazbou by však nikomu neměly uniknout některé důležité momenty. Jedním z nich je aktuální poloha úrokových sazeb vůči historickým průměrům, druhým pak například klauzule ve smlouvě opravňující banku k automatickému převodu na fixní sazbu.
GEPARD FINANCE se staly největším specialistou na hypotéky v České republice. Téměř 6 000 klientů uzavřelo v roce 2011 hypotéku přes společnost GEPARD FINANCE. Její produkce meziročně narostla o 40%. Společnost tak potvrdila postavení lídra mezi hypotečními makléři na trhu v ČR.
Praha, 12.10.2011: Společnost GEPARD FINANCE dosáhla dalších rekordních výsledků. Za první 3 čtvrtletí roku 2011 vykázala produkci ve výši 5 mld. Kč zpracovaných hypoték. Již nyní tak překonala obrat celého loňského roku.

GEPARD FINANCE najde nejlepší hypotéku

pátek, 09 prosinec 2011 23:07 | Archiv zpráv roku 2011 | GEPARD FINANCE
Gepard Finance, největší hypoteční makléř v České republice a člen Asociace hypotečních makléřů, se představuje v novém hávu: do vizuální podoby značky přibyl kreslený gepard, zcela nově pak společnost používá reklamní sdělení „Najdeme vám nejlepší hypotéku".

Úspěšný start do nového roku 2011

pátek, 01 červenec 2011 21:21 | Archiv zpráv roku 2011 | GEPARD FINANCE
Obchodní výsledky za I. čtvrtletí 2011 potvrzují prvenství GEPARD FINANCE mezi zprostředkovateli hypotečních úvěrů.

Rekordních 5 mld. hypoték za rok 2010

čtvrtek, 20 leden 2011 00:00 | Archiv zpráv roku 2011 | GEPARD FINANCE
GEPARD FINANCE hlásí rekordních 5 mld. hypoték za rok 2010

Úspěšné zakončení druhého roku franšízingu

čtvrtek, 02 prosinec 2010 00:00 | Archiv zpráv roku 2010 | GEPARD FINANCE
GEPARD FINANCE úspěšně zakončila druhý rok franšízingu. V Janských Lázních 25.11.2010 proběhla v hotelu OMNIA celorepubliková konference GEPARD FINANCE za účasti zástupců významných bank a finančních institucí v ČR.

Jednička mezi hypotečními makléři

úterý, 09 listopad 2010 00:00 | Archiv zpráv roku 2010 | GEPARD FINANCE
GEPARD FINANCE - jednička mezi hypotečními makléři Tisková zpráva GEPARD FINANCE vydaná u příležitosti American Franchise Day 2010 v pražském hotelu Marriot, kde 20. října 2010 proběhla konference zaměřená na dvě skupiny podnikatelských konceptů a franšíz. První skupinu tvořily legendární a prestižní franšízové značky pocházející z USA - země s největším a nejrozvinutějším franšízingovým trhem. Druhou skupinu tvoří zajímavé a perspektivní české franšízové koncepty, které vycházejí z uznávaných standardů amerického…

Historicky nejlepší výsledky GEPARD FINANCE

čtvrtek, 01 červenec 2010 00:00 | Archiv zpráv roku 2010 | GEPARD FINANCE
Praha, 1.7.2010 Vážené kolegyně a kolegové, dovolte mi jen pár hodin po uzavření pololetí a zahájením dovolených krátce shrnout obchodní výsledky naší společnosti. GEPARD ČR V rámci pololetí jsme dosáhli historicky nejvyššího objemu zpracovaných hypoték v objemu 2,31 miliardy Kč. Jen pro vaše srovnání jde o meziroční nárůst produkce o 36% oproti prvnímu pololetí 2009. V prodeji pojištění jsme v pololetí dosáhli objemu 1,045 mil. Kč ve vybraném pojistném, což…

Rekordní objem hypoték v dubnu 2010

čtvrtek, 03 červen 2010 13:07 | Archiv zpráv roku 2010 | GEPARD FINANCE
  Praha, 4.5.2010:   V měsíci dubnu 2010 dosáhla společnost GEPARD FINANCE svého rekordního výsledku - zpracovala hypoteční úvěry pro své klienty v celkovém objemu 500 mil. Kč. Pro porovnání se stejným obdobím minulého roku dosáhla společnost 56 % nárůstu a ve srovnání s předchozím měsícem, tedy březnem 2010, se jedná o meziměsíční nárůst produkce 31 %. Společnost GEPARD FINANCE začala poskytovat svoje služby pro klienty v roce 2003. Za…
Praha, 1.6.2010 Česká makléřská společnost GEPARD FINANCE zahájila 1. června 2010 rozsáhlou reklamní kampaň. Jejím cílem je podpořit nejen povědomí o značce, ale především o výhodách, které společnost svým klientům a partnerům nabízí. GEPARD FINANCE se od ostatních makléřských firem a finančních institucí na trhu odlišuje svou obchodní sítí nezávisle vlastněných a samostatně řízených franšízových kanceláří. „Imageovou kampaní chceme veřejnosti připomenout, že GEPARD FINANCE je hypoteční makléř se silným zázemím…
Brno, 20.2.2010 V sobotu 20.2.2010 proběhlo v Brněnském Boby centru v pořadí již 4. Česko-Slovenské RE/MAX Convention. Dopoledne se uskutečnila konference realitních makléřů a majitelů kanceláří RE/MAX. Odpoledne se společnost GEPARD FINANCE prezentovala jako generální partner v rámci Expa dodavatelů na velkém informačním stánku v předsálí hotelu. Večer následoval slavnostní gala program Star Awards Night s vyhlášením výsledků uplynulého roku se zábavnou show. Velkolepě pojaté společenské akce, moderované známou nováckou…
Praha - 14. května 2009 GEPARD FINANCE a.s. se zúčastnila jako stříbrný partner konference „Franchising & ... sítě realitních kanceláří", která představuje největší celostátní setkání realitních profesionálů zaměřené na realitní služby a jejich kvalitní poskytování prostřednictvím sítí realitních kanceláří. Třetí ročník konference se konal 14.5.2009 v centru Prahy v hotelu NOVOTEL. Konference byla cíleně zaměřená na zásadní proměny, které do obchodování s nemovitostmiv posledních letech přinesly realitní sítě; řetězce propojených…

GEPARD FINANCE partnerem GPA GOLF TOUR 2009

středa, 22 duben 2009 00:00 | Archiv zpráv roku 2009 | GEPARD FINANCE
V Praze, 22.4.2009 GEPARD FINANCE a.s. se pro letošní rok stala hlavním partnerem prestižního golfového turnaje, který pořádá společnost GPA. Cílem GPA GOLF TOUR 2009 je nabídnout společnostem i jednotlivcům možnost zúčastnit se série profesionálně organizovaných golfových turnajů se servisem na vysoké úrovni, kde mají hráči vytvořeny ideální podmínky pro svoji hru. Současně s touto TOUR probíhají různé společenské aktivity, směřující k rozšíření obchodních vazeb, kontaktů a spolupráce. Při organizování…
Praha - 8. dubna 2009 Franchise Club, jehož základním krédem je „dialog a spolupráce ve franšízingu", si nemohl pro své jubilejní 25. setkání, které se konalo 8. dubna 2009 v historických prostorách nejstaršího českého klubu podnikatelů Golem Club, zvolit téma více příznačnější, než je spolupráce dvou franšízových systémů pod názvem „Strategická aliance dvou franšíz RE/MAX a GEPARD přináší synergie typu „1+1=3". Hlavními protagonisty 25. klubového večera byli zakladatelé společné strategické…
Praha - 14. února 2009 Společnost GEPARD FINANCE a.s., přední hypoteční makléř v ČR, se stala hlavním partnerem tenisové GPA TENIS TOUR pro ročníky 2009 až 2011. Cílem je zviditelnění prostřednictvím tradičního a populárního sportu, ve kterém se pohybuje dlouhodobě významná část obchodních partnerů a zákazníků. GPA TENIS TOUR 2009 je již 6. ročníkem tradičního sportovního podniku, konaného v Praze a Českém Krumlově Je určen pro klienty a potencionální obchodní…
Praha - 17. ledna 2009 Společnost GEPARD FINANCE a.s. se opět pro letošní rok dohodla s realitním partnerem RE/MAX na generálním partnerství v rámci již 3. Česko-Slovenského RE/MAX Convention, které se konalo v sobotu 17.1.2009 v hotelu Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9. Po skončení konference pro majitele, ředitele a makléře kanceláří RE/MAX proběhlo Expo partnerů a jednotlivých kanceláří RE/MAX. Jeden z výstavních stánků ve vstupní hale měla…

Archiv zpráv roku 2008

středa, 31 prosinec 2008 00:00 | Archiv zpráv roku 2008 | GEPARD FINANCE
Praha – 7. ledna 2008 GEPARD FINANCE dosáhla za rok 2007 rekordního výsledku v objemu zpracovaných hypotečních úvěrů. Rok 2007 byl pro společnost GEPARD FINANCE velmi úspěšný. Celkový objem zpracovaných hypotečních úvěrů dosáhl výše 3 846 mil. Kč. Tento výsledek společnosti GEPARD FINANCE představuje téměř 60ti procentní meziroční růst v objemu zpracovaných hypoték. Díky těmto dosaženým výsledkům si společnost nadále drží pozici mezi leadery na českém trhu. Naší snahou a…

Archiv zpráv roku 2007

pondělí, 31 prosinec 2007 00:00 | Archiv zpráv roku 2007 | GEPARD FINANCE
Praha – 2. dubna 2007 GEPARD FINANCE dosáhla rekordního výsledku v objemu zpracovaných hypotečních úvěrů. V měsíci březnu roku 2007 společnost GEPARD FINANCE zpracovala pro své klienty hypoteční úvěry v celkovém objemu dosahující 316 mil. Kč. Za první čtvrtletí roku 2007 celková produkce zpracovaných hypotečních úvěrů dosáhla objemu téměř 750 mil. Kč. Meziroční nárůst v objemu zpracovaných HU představuje 31%, což potvrzuje další dynamický rozvoj společnosti a upevnění pozice mezi…

Archiv zpráv roku 2006

neděle, 31 prosinec 2006 00:00 | Archiv zpráv roku 2006 | GEPARD FINANCE
Praha, 12. listopadu – Největší hypoteční makléři spojili své síly. Čtyři největší makléřské firmy českého hypotečního trhu – Gepard Finance a.s., Hyposervis a.s., Simply s.r.o. a Sophia Finance s.r.o. spojili před několika týdny své síly a společně vytvořili Asociaci hypotečních makléřů (AHM). Na českém hypotečním trhu dochází v posledních pěti letech k dlouhodobému dynamickému růstu. Pravidelný meziroční růst trhu přesahuje 45%. Více než polovinu všech hypoték však dnes nezískávají banky…
Strana 3 z 4