Tři tipy, jak zbohatnout na franšízingu

O franšízingu toho bylo napsáno již mnoho. Tento moderní systém, známý po celém světě, umožňuje využívat prestiž známých značek i těm, kteří ještě nemají se samostatným podnikáním přílišné zkušenosti nebo nechtějí ztrácet čas propagací a marketingem.

Tři tipy, jak zbohatnout na franšízingu

Prvotní nadšení střídá apatie

Jako příklad můžeme uvést řadového pracovníka některé z tuzemských bank, který dennodenně odpovídá na dotazy svých klientů, podepisuje s nimi nejrůznější druhy smluv a snaží se nenásilnou a efektivní formou propagovat služby dané banky.

Ačkoli jej může z prvopočátku jeho práce bavit a naplňovat, po nějaké době dospěje k názoru, že nedokáže uspokojit potřeby svých klientů, ani jim nemůže nabídnout služby a produkty ušité na míru, protože je omezen portfoliem a metodikou příslušné banky. Mnoho klientů mu tak uteče ke konkurenci, která nabízí výhodnější podmínky pro daný obchodní případ.

Řadový zaměstnanec se chce osamostatnit, ale dráha finančního poradce jej kvůli značné konkurenci na našem trhu příliš neláká. Proto se začne poohlížet po nějaké jiné příležitosti a objeví svět franšízingu, o kterém koluje spousta faktů, ale i pověr. Lze na tomto systému zbohatnout? Pokud ano, jakým způsobem?

Máme pro vás 3 tipy, jak jako franšízant uspět a značně svůj rozpočet vylepšit.

Tip č. 1 – osobní předpoklady jsou základ

Ačkoli není proniknutí do světa franšízingu nikterak náročné ani komplikované, ve své podstatě lze tvrdit, že franšízantem se může stát takřka každý. Ne každý ovšem může být úspěšným franšízantem, kterého bude jeho práce nejen bavit, ale zejména naplňovat. Ne každý totiž může v tomto dravém světě uspět. Úspěšný franšízant musí splňovat určité předpoklady a mít vrozené osobnostní rysy, bez kterých se jednoduše neobejde. Nejen, že by se neměl zaleknout nových a doposud neznámých výzev, také by měl mít chuť učit se novým věcem. Zároveň by měl být psychicky odolný a zodpovědný za své vlastní úspěchy, ale i přešlapy. Pokud se chcete franšízingu naplno věnovat, bude nutno za ním vidět více, než jen pouhopouhý zisk. Ten je totiž pouze jeho vedlejším produktem.

Tip č. 2 – zvolení správné značky je předpokladem úspěchu

Dalším krokem, bez kterého se úspěšný franšízant neobejde, je zvolení známé a oblíbené značky, pod kterou bude svou pobočku provozovat. Jen si vezměte jednu z nejznámějších sítí rychlého občerstvení. Její pobočky jsou rozesety po celém světě. Franšízant, který franšízovou smlouvu podepíše, se již nemusí starat o propagaci své pobočky. Tu bude dennodenně navštěvovat několik desítek zákazníků, kteří se budou ládovat hamburgery a smaženými hranolky. Pokud tedy chcete patřit do úspěšné sítě, jejíž jméno je známé, vsaďte na správnou značku, kterou je ve světě hypoték a pojištění právě společnost Gepard Finance. Ta vám umožní naplno se realizovat a věnovat tomu, co vás baví a naplňuje. To vše pochopitelně s odpovídající výší provize, která je přímo úměrná vašemu pracovnímu nasazení i zkušenostem a dovednostem.

Tip č. 3 – neusněte na vavřínech

Svět franšízingu je o neustálém zdokonalování se, sebekázni a samostudiu. Zde se nevyplatí usnout na vavřínech, ani podceňovat sebe nebo své kolegy. Uspět mohou pouze ti nejlepší, pro které je tvrdá práce denní chlebem. Připravte se na to, že začátky rozhodně nebudou nikterak jednoduché. Pokud se ovšem vypracujete, budete mít dobrý pocit nejen ze sebe, ale také z odvedené práce, jež po vás zůstane. Jestliže se ve světě financí, realit nebo bankovních produktů již nějakou dobu pohybujete a svět franšízingu vám není cizí, zúčastněte se některého z open meetingu, které společnost Gepard Finance pravidelně pořádá, nebo kontaktujte jejího zástupce prostřednictvím tohoto formuláře.

 

Zajímá vás spolupráce s Gepard Finance?

Více informací na webu GEPARD SPOLUPRÁCE

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...