Úspěch našich franšízantů není žádné tajemství. V čem tkví?

Franšízanti Gepard Finance jsou bezesporu úspěšní: svědčí o tom přes 45 tisíc spokojených klientů Gepard Finance a 8 miliard korun, které ročně nasmlouváme v hypotékách. Čím to je, že mají držitelé naší franšízy takové úspěchy? Vysvětlujeme si to kombinací faktorů.

Úspěch našich franšízantů není žádné tajemství. V čem tkví?

Spolupracujeme se všemi hypotečními bankami

Gepard Finance drží licence všech hypotečních bank na českém trhu. Díky tomu dostávají klienti od hypotečních makléřů Gepard Finance nejvýhodnější nabídky z celého spektra hypotečních produktů podle svých požadavků a představ. Upřednostňování jednoho konkrétního produktu nad jinými ze strany Gepard Finance nehrozí – velmi si ceníme dobré spolupráce s každou z bank a především dbáme o klienta, aby vždy dostal to nejlepší. Kromě toho je jasnou výhodou fakt, že naši franšízanti a makléři mají přístup prostřednictvím metodického portálu ke všem aktuálním informacím o finančních produktech v těchto bankách, o časově omezených akcích a ještě pro své klienty získáváme výhodnější podmínky, než jsou jim běžně dostupné na přepážkách. S našimi klienty jednáme fér, svědčí o tom certifikát kvality FÉR hypotéka.

Umíme víc než hypotéky

Naše klienty provedou makléři Gepard Finance nejen získáním hypotečního úvěru, ale doporučíme a zajistíme jim také stavební spoření včetně úvěrů za stavebního spoření, překlenovacích úvěrů, spotřebitelských úvěrů, amerických hypoték a pojištění. Veškeré jejich poradenství je pro klienty zcela zdarma, platí je banky. Klient spoluprací může jen získat. Proto je služba hypotečního makléře v Čechách i zahraničí tolik využívaná. Zhruba 65 % hypotečních úvěrů zprostředkují externí partneři bank, tedy hypoteční makléři a ostatní poradci.

TIP: Benefity pro makléře najdete na samostatných stránkách GEPARD SPOLUPRÁCE

Máme bohaté zkušenosti a portfolium, které mají franšízanti k dispozici

Gepard Finance je silná značka působící na trhu od roku 2003. Český trh dobře známe, máme vybudované velmi dobré vztahy s hypotečními bankami a vypracovali jsme precizní know-how. To vše dáváme k dispozici našim franšízantům. Po celou dobu spolupráce je školíme, staráme se o jejich systémovou a marketingovou podporu, zajišťujeme kvalitní podklady pro jejich klienty, aby se mohli věnovat jen jim, každému individuálně. Přitom dostávají za každý obchod zajímavé provize a motivace pokračuje i skrze různé soutěže a benefity.

O financování bydlení se staráme klientům RE/MAX

Mnoho nových obchodů přináší franšízantům a hypotečním makléřům strategické spojení realitních kanceláří RE/MAX a společnosti Gepard Finance, kterou si RE/MAX vybral za svého oficiálního hypotečního partnera. Poskytujeme tak poradenství těm klientům realitní sítě RE/MAX, kteří chtějí financovat získání nemovitosti hypotékou.

Hypoteční servis zajišťujeme i klientům dalších realitních sítí a kanceláří. Zároveň jsme partnerem významných internetových portálů a hypotečních srovnávačů, které generují kontakty na zájemce o hypotéku. Naši franšízoví partneři pak z toho mohou jenom těžit a získat nové obchodní příležitosti.

Máte hypoteční nebo realitní kancelář a chcete svým klientům nabízet podmínky ušité na míru? Stáhněte si zdarma náš e-book Jak efektivně podnikat na trhu hypoték.

Zdroj obrázku

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...