• Úspěchy a vize GEPARD FINANCE

    Expandujeme a přinášíme na trh novinky. Rosteme v Česku i na Slovensku. Aplikujeme inovativní postupy a výhody pro franšízové partnery i klienty. Podnikejte s Gepardem.

Úspěchy a vize společnosti

Společnost GEPARD FINANCE stále rozvíjíme. Připojte se k nám, staňte se franšízovým partnerem a získejte více klientů. Přečtěte si, jakých úspěchů dosahujeme. Zjistěte naše vize, plány, jež postupně naplňujeme a ze kterých těží i naši franšízanti. 

Patříme mezi největší hypoteční brokery na českém trhu

Jsme na trhu od roku 2003. Postupně budujeme a rozvíjíme franšízovou síť. Našimi cíli jsou stát se největším a nejprofesionálnějším brokerem na českém trhu, získat vysoký tržní podíl a rozvíjet přidanou hodnotu firmy všemi směry – ke klientům, partnerům i spolupracujícím bankám.

Dosažené výsledky nám každoročně zajišťují trvalou pozici mezi lídry na trhu hypotečních brokerů v ČR. Pro srovnání. Za prvních 10 měsíců roku 2013 se nám podařilo pokořit stejnou hranici objemu produkce zprostředkovaných hypoték jako za celý rok 2012 – 7 miliard korun. V roce 2015 jsme poprvé v historii dosáhli produkce 1 mld. Kč za 1 měsíc. V letech následujících jsme obrat navýšili. 

Silná značka GEPARD – FINANCE PRO ŽIVOT

Dbáme na kredibilitu a solventnost našich klientů. Každému z nich zprostředkujeme hypoteční úvěr či způsob financování pouze takový, který je v jeho možnostech. Díky tomu jsme ve finančních kruzích vnímáni jako profesionální společnost s nízkou delikvencí.

To je  jeden ze zásadních parametrů pro vyjednávání plošných výhodných podmínek spolupráce s finančními partnery, realitními kancelářemi a developerskými společnostmi. Pro banky je dnes značka GEPARD FINANCE jedním z nejvýznamnějších externích zprostředkovatelů úvěrových produktů.

GEPARD HYPOTEČNÍ AKADEMIE

Mezi konkurenčními brokerskými společnostmi neexistuje unifikovaný model školení a vzdělávání hypotečních makléřů jako je naše GEPARD HYPOTEČNÍ AKADEMIE.

Jako jediný hypoteční broker na českém trhu jsme byli zařazeni do střednědobého projektu vzdělávání zajišťovaného za podpory strukturálních fondů EU – Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost –  realizovaného Hospodářskou komorou hlavního města Prahy.

Rozsahem a délkou realizace jde o jedinečný vzdělávací projekt, kterým vkládáme do odbornosti našich makléřů a zaměstnanců hodnotu více než 5 milionů korun.

Franšízantům i jejich makléřům poskytujeme metodickou podporu a pomoc, která funguje také na bázi konzultací jednotlivých obchodních případů. V případě potřeby jsou k dispozici metodičtí specialisté, call centrum, e-mailová schránka pro dotazy makléřů a metodický portál GEPARD FINANCE.

Hledáme partnery pro další obchodní místa GEPARD FINANCE

mapa franšíz Gepard Finance

Síť Geparda dnes pokrývá velké území republiky na 90 obchodních místech. Stále jsou však lokality, pro které hledáme další partnery:

Praha a okolí, Benešov, Beroun, Blansko, Brno, Bruntál, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Cheb, Chomutov, Chrudim, Domažlice, Děčín, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jihlava, Jindřichův Hradec, Jičín, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mladá Boleslav, Most, Mělník, Nový Jičín, Nymburk, Náchod, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Pelhřimov, Plzeň, Prachatice, Prostějov, Písek, Přerov, Příbram, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Svitavy, Šumperk, Tachov, Teplice, Trutnov, Tábor, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo a Žďár nad Sázavou.

Ozvěte se nám. Možná hledáme právě vás.

Staňte se součástí franšízového systému gepardí rodiny a nositelem dobrého jména GEPARD FINANCE.

  

Zjistěte, jak začít nebo si hned domluvte schůzku


 

Na váš kontakt se těší

Ing. Jindřich Roun
obchodní ředitel GEPARD FINANCE       
tel.: +420 732 139 300
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

foto Jindřich Roun

 

 

Mám zájem o spolupráci