Úspěšné zakončení druhého roku franšízingu

GEPARD FINANCE úspěšně zakončila druhý rok franšízingu. V Janských Lázních 25.11.2010 proběhla v hotelu OMNIA celorepubliková konference GEPARD FINANCE za účasti zástupců významných bank a finančních institucí v ČR.

Úspěšné zakončení druhého roku franšízingu

Společnost GEPARD FINANCE je dnes největším hypotečním brokerem v ČR, který pro jednotlivce, realitní kanceláře i developery zajišťuje hypotéky, stavební spoření a pojištění.

Na přelomu let 2008 a 2009 společnost transformovala stávající obchodní síť na samostatně vlastněné a řízené franšízové pobočky. Od té doby výrazně zvýšila objem obchodů. Její franšízová síť nyní čítá 60 obchodních míst s více než 300 hypotečními makléři.

Prestižní konferencí v hotelu OMNIA Janské Lázně vyvrcholil historicky nejúspěšnější rok v podnikání této společnosti. „V letošním roce jsme za 3. čtvrtletí dosáhli produkce 4 mld. Kč ve zpracovaných hypotékách, což představuje meziroční nárůst produkce o 36%," upřesňuje Ing. Jan Kruntorád, generální ředitel GEPARD FINANCE.

Na konferenci GEPARD FINANCE vystoupili zástupci největších hypotečních bank na trhu ČR: Jan Sadil, předseda představenstva a generální ředitel Hypoteční banky, Jiří Škorvaga, člen představenstva a náměstek generálního ředitele České spořitelny, Jaroslav Žahourek, ředitel retailového obchodu UniCredit Bank, Tomáš Urban, ředitel odboru externí distribuce Komerční banky, Václav Pillmaier, ředitel externího obchodu Raiffeisenbank a další partneři setkání.

„Cílem této konference není jen předávání a sdílení informací, ale také poděkování franšízantům a makléřům, např. ve formě ocenění nejlepších poboček a makléřů v různých soutěžích," vysvětluje Ing. Stanislav Obešlo, ředitel franšízové sítě GEPARD FINANCE a dodává: „Věřím, že se na gepardí konferenci nikdo nenudil. Letos přijelo téměř 200 účastníků."

Pro banky je GEPARD FINANCE jedním z nejvýznamnějších externích zprostředkovatelů jejich úvěrových produktů. Společnost zaujímá již 8 % podíl na hypotečním trhu. V příštím roce plánuje otevřít dalších 20 franšízových kanceláří.

 

konference GEPARD FINANCE 2010 konference GEPARD FINANCE 2010
 konference GEPARD FINANCE 2010 konference GEPARD FINANCE 2010
konference GEPARD FINANCE 2010 konference GEPARD FINANCE 2010

 

Více o GEPARD FINANCE
 

Ojedinělý franšízový koncept GEPARD - FINANCE PRO ŽIVOT nabízí výhodný model podnikání formou franšízové pobočky pod zavedenou značkou s atraktivními produkty, kvalitním metodickým zázemím a propracovaným systémem vzdělávání. Profesionální makléři svým klientům zdarma zajišťují hypotéky, úvěry ze stavebního spoření, pojištění. V současné době franšízová síť GEPARD FINANCE disponuje 60 funkčními obchodními místy, čímž je zajištěna snadná dostupnost a obsluha klientů po celé republice. GEPARD FINANCE významně působí i na Slovensku.

 

Tisková zpráva ke stažení: TZ-GEPARD-101201_konferenceGF.pdf (78 kB)

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Úrokové sazby hypoték budou v příštím roce atakovat 5 %. U nejběžnější pětileté fixace může splátka vzrůst o třetinu

Letošní říjen se nesl ve znamení výrazného zvyšování úrokových sazeb hypoték. Na začátku listopadu překvapila ČNB nečekaným navýšením základní úrokové sazby o 1,25 procentního bodu na 2,75 procenta. Hypotéky tak budou nevyhnutelně dále zdražovat a...

Gepard Finance zahajují spolupráci s RENOMIA, předním pojišťovacím makléřem ve střední a východní Evropě

Společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista na českém trhu, vstupuje do nového roku s podporou nového silného partnera. V oblasti pojištění, investic a penzí Gepard Finance nově spolupracují se společností RENOMIA, a. s., předním...

Hypotéky jsou opět velmi levné. Jak se zorientovat v nabídkách bank?

Úrokové sazby hypoték sice zatím nedorovnaly historická minima z let 2016 a 2017, i tak jsou však velmi příznivé a není vyloučen ani jejich další mírný pokles. Pro každého klienta ale nemusí být nabídka bank dobře čitelná. Různé banky totiž...