V září 2015 Hypoúvěr Modré pyramidy bez poplatků

Modrá pyramida stavební spořitelna v září nabízí možnost sjednání Hypoúvěru bez poplatku za zpracování úvěru a za ocenění nemovitosti. Toto zvýhodnění mohou v září 2015 využít klienti pro všechny typy Hypoúvěrů.

V září 2015 Hypoúvěr Modré pyramidy bez poplatků

Hypoúvěr Modré pyramidy

- sjednání bez poplatku za zpracování úvěru a za ocenění nemovitosti
 

Toto zvýhodnění mohou v září 2015 využít klienti pro všechny typy Hypoúvěrů. Klienti tak na poplatku za zpracování ušetří 2 900,- Kč. Za ocenění nemovitosti klienti ušetří na poplatku dle typu nemovitosti za byt 3 500,- Kč a za rodinný dům 4 500,- Kč.

Jediný poplatek v akční nabídce zůstává za možnost čerpání Hypoúvěru na návrh na vklad zástavní smlouvy ve výši 1 500,- Kč.

Úrokové sazby Hypoúvěru

Úrokové sazby Hypoúvěru 85 jsou od 2,09 % p.a. při využití pojištění úvěru od Modré pyramidy a splácení z běžného účtu klienta v Komerční bance, kam je zasílán i příjem klienta.

V případě 100% Hypoúvěru jsou úrokové sazby o 1 % vyšší. Bez využití pojištění a splácení z běžného účtu klienta v Komerční bance je standardní úroková sazba 3,69 % p.a. pro Hypoúvěr 100 %.

Chcete – li o nabídce stavebních spořitelen vědět více, využijete služeb našich specialistů, kteří vám pomohou vybrat nejvhodnější produkt ušitý na míru vašim potřebám a požadavkům.

spokojená rodina se stavebním spořením

Autor článku: Lenka Svobodová
metodik stavebního spoření GEPARD FINANCE a.s.

  

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...

Hypotéky podraží. ČNB zvyšuje sazby

Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém dnešním zasedání jednomyslně odhlasovala růst základní úrokové sazby (2T repo sazba), od které se do jisté míry odvíjí úročení úvěrů, o 0,25 procentního bodu na 1 %.

Stavební spořitelny a stavební spoření v roce 2018

V posledních letech se stavební spořitelny díky nízkým úrokovým sazbám zaměřovaly více na poskytování úvěrů ze stavebního spoření. Vzniklo tak několik nových úvěrových produktů s anuitním splácením, tarifní varianty stavebního spoření se z rychlých a...