VAŠE PŘÍBĚHY JSOU NAŠE NEJLEPŠÍ REFERENCE

K dnešnímu dni je s námi 68 230 spokojených klientů.
Jejich hodnocení si můžete přečíst pod formulářem.

Zanechat referenci


(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)

Václav Dvořák - pondělí 27. listopad 2023

Paní makléřka se mi po dobu několika měsíců věnovala a mapovala vývoj hypotečního trhu a možností refinancování. Byla při tom trpělivá, vstřícná a profesionální a bylo vidět, že má přehled. Děkuji za to a určitě se na ni příště opět obrátím.

Bc. Veronika Hyláková

Pavlína Trembačová - pátek 10. listopad 2023

Děkuji za rychlé vyřizení hypotéky.Vaše služby jsou na vysoké profesionální úrovni,budu Vás doporučovat dál.Děkuji Trembačová

Michal Štochl - středa 4. říjen 2023

Skvělý přístup, aktuální informace z bankovního sektoru, rychlá reakce na naše požadavky ohledně refinancování hypotéky. Vysoce proklientský přístup. Vřele doporučuji.

Bc. Veronika Hyláková

Lenka Špicarová - středa 4. říjen 2023

Rádi bychom vyzdvihli práci paní makléřky Tučkové.Velmi si ceníme její vstřícnosti,ochoty a
v neposlední řadě lidskosti a porozumnění v "napínavých chvilkách".Paní Tučková je velký profesionál,odvedla skvělou práci.Velmi nám pomohla,ačkoli jsme nebyli zrovna jednoduchý případ?
Všechno dopadlo k naší velké spokojenosti.Děkujene mnohokrát
Manželé Špicarovi

Pavla Tučková

Lorencová Ivana - pondělí 28. srpen 2023

S přístupem pana Krahulce jsem velice spokojena. Jeho přístup byl velice profesionální. Vždy si na mě udělal čas , všechny postupy srozumitelně vysvětlil a upozornil na důležité věci. V případě potřeby ,bych ho znova požádala o spolupráci.

Jan Krahulec

Marek Kutra - úterý 25. duben 2023

Velká spokojenost s poradcem panem Vybíralem, rychlé vyřízení úvěru na nový dům, super reakce na stále se měnící situaci,perfektní lidský přístup , vysvětlení postupu financování, jsme velmi spokojeni! Doporučujeme !

Jan Vybíral

Iva Bryndova - sobota 4. únor 2023

Chci velmi poděkovat panu Kyjonkovi za rychlé vyřízení stavebního spoření pro me syny. Vše krásné vysvětlil ukázal a vyřídil. Určitě se na něj ještě obrátím

Daniel Kyjonka

Michaela Otrubová - neděle 1. leden 2023

Paní Rosochová, nám velmi pomohla při výběru nové hypoteční banky. Vždy byla velmi milá a ochotná nám odpovědět na všechny otázky.

Lenka Rosochová

Vendula Hříchová - čtvrtek 3. listopad 2022

S paní Jitkou mám jen pozitivní zkušenosti. Má velmi příjemné vystupování, je proaktivní, má lidský přístup a zejména je profík ve svém oboru. Díky ní bylo nevyřizování hypotéky bolehlavem, ale jasnou strukturovanou cestou. Za mě rozhodně doporučuji!

Ing. Jitka Hořejší

Václava Černá - středa 5. říjen 2022

Paní Hořejší je naprosto profesionální, ochotná, ve všem vstřícná, připravena vždy poradit a pomoci. Dokonce upozorní i na nevýhodný obchod či případné složitosti, které by mohly nastat, atp. Patří jí můj obrovský dík a budu ji velmi ráda doporučovat dále.

Jitka Hořejší

Leo Do - čtvrtek 29. září 2022

Chtěl bych velice poděkovat paní Hořejší za maximální nasazení a podporu při sjednávání hypotečního úvěru. Paní Hořejší je velice profesionální, ale zároveň také vše vysvětlí srozumitelným způsobem a vždy najde způsob i v této nelehké době. Velice rád paní Hořejší doporučím svým známým a těším se na další spolupráci.

Ing. Jitka Hořejší

Jiří Procházka - úterý 27. září 2022

S paní Olgou Zikmundovou byla velmi příjemná spolupráce, vše pohotově vysvětlila a zařídila. Je vidět, že práce ji naplňuje, je to profesionál na svém místě. Vše proběhlo rychle a hladce k naší plné spokojenosti. Děkujeme!

Olga Zikmundová

Jaroslav Snajdr - pátek 16. září 2022

Skvela zkusenost s pani Zikmundovou - vzdy vse dobre vysvetlila, bylo na ni absolutni spolehnuti, rychle reagovala a vse zaridila bez problemu. Cely proces tak probehl naprosto hladce a bez problemu, moc dekuji za pomoc!

Olga Zikmundova

Lubor Boudný - úterý 13. září 2022

Letos jsem refinancoval svoji hypotéku s panem Ing. Danielem Kyjonkou, MSc. a byl jsem naprosto spokojen. Velice profesionální přístup a poctivost, velmi flexibilní a příjemný člověk, rychlá a srozumitelná komunikace. Myslí na vše i za vás. Nenapadá mě nic, co bych mohl vytknout. Jednoznačně doporučuji.

Ing. Daniel Kyjonka, MSc.

Krejčík Michal - pondělí 11. červenec 2022

Paní Sedláková je profesionál, je pro svoji práci maximálně zapálená a je hodně poznat, že ji opravdu záleží, aby vše fungovalo a klient byl spokojený. Rozhodně nelitujeme, je dobré mít k dispozici odborníka, který dané problematice rozumí, vyjedná za nás optimální podmínky a můžeme se na něj (ni) spolehnout. Člověk je klidnější a ušetří mu to spoustu starostí. Moc děkujeme. Michal Krejčík

Sedláková Monika

Renata Eichlerová - čtvrtek 7. červenec 2022

Velká spokojenost, přesné instrukce, profesionální přístup,při jakémkoliv dotazu rychlá odpověď a skvělá pomoc,mohu jen doporučit

Petra Zahrádková

Hrdlička Michal - pátek 24. červen 2022

Ucelené a jasné informace, pomoc se vším, co s nákupem nemovitosti a pořízení hypotéky souvisí.
Pro-klientský přístup na vysoce profesionální úrovni.

Svobodová Lenka (Praha)

Petr Jaroušek - čtvrtek 24. březen 2022

Děkuji za profesionální přístup při získání hypotéky na byt z konkursní podstaty,což
není opravdu jednoduché.Jsem rád,že jsem se mohl plně spolehnout na manžele Fidlerovi,kteří mi pomohli a vše vysvětlili do nejmenších detailů. Oceňuji jejich jednání sbankou,ale i se správcem konkursní podstaty, přípravou smluv a dalších podkladů pro úspěšné dokončení celé transakce.
Přeji hodně sil do dalších let a mnoho spokojených klientů.

Jan Fidler

Očadlý Radek - středa 23. březen 2022

Spolupráce s hypotečním makléřem, panem Schwarzem byla perfektní. Prakticky o nic jsem se při refinancování hypotéky nemusel starat, velmi profesionální přístup. Jednoznačně mohu doporučit.

Radovan Schwarz

Kovanda Lukáš - pátek 18. únor 2022

Katka je úplně parádní. Pomohla mi získat hypotéku (na pozemek), která byla docela komplikovaná a náročná. Myslím, že mnoho makléřů by to se mnou vzdalo, ale Katka to nevzdala a hypotéku jsme nakonec získali. Za to jsem velice vděčný a plánuji ve spolupráci pokračovat při získání hypotéky pro výstavbu RD.

Kateřina Plhalová

Cimoradský Hynek - úterý 8. únor 2022

Profesionální přístup založený na znalosti potřeb zákazníka, vše včas a dle dohody, orientovaný na klienta. Oceňuji ambici ušetřit klientovi maximum času, a především schopnost tuto ambici naplnit.

Michal Kára

Henychová Lucie - úterý 1. únor 2022

Paní Nesvadbová je profesionálka ve svém oboru. Jakékoliv jednání s ní je radost i když se zrovna týká uzavírání smlouvy o úvěru nebo hypotéky. Pokaždé nám se vším poradila a vysvětlila, mnohdy i několikrát. Měla s námi vždy obrovskou trpělivost a vyšla nám vstříc. Vždy je velmi milá a usměvavá. Velice si vážíme její pomoci a profesionality. Mnohokrát jí za vše děkujeme.

Petra Nesvadbová

Jerome Ramie - středa 26. leden 2022

Daniel has been very helpful during the mortgage request process. I appreciate that he speaks English. He is professional, very kind, and willing to provide as many details as needed. I recommend his service.

Daniel Kyjonka

Jan Martof - středa 19. leden 2022

V nelehké životní situaci mi Petra pomohla k tomu abych mohl začít nový život. Prefesionál s duší anděla, kterého si přeje mít každý blízko, když se s ním život nepáře. Moc děkuji.

Petra Kilianová

Miroslav Pekárek - středa 19. leden 2022

Lenka je velmi profesionální makléřka. Má obrovský přehled v produktech a orientuje se výborně v aktuální nabídce portfolia produktů jednotlivých finančních institucí. Její profesní přesah, proklientská péče a skvělé vystupování, doplněné perfektní a věcnou komunikací, z ní dle mého osobního názoru dělá špičku ve svém oboru. Pokaždé umí najít vhodné řešení, umí naslouchat klientovi a plní bez kompromisu všechny termíny a dohody. Lenku určitě doporučuji každému, kdo chce mít jistotu, že jeho osobní finanční záměr bude zrealizován k naprosté spokojenosti.

Lenka Jonášová

Tetiana Bodnar - úterý 28. prosinec 2021

S paní Novotnou je radost spolupracovat. Velmi příjemný člověk, stejně jako profesionál. Jasně a snadno vysvětlí podrobnosti smlouvy a zodpoví všechny dotazy. Navíc velkou výhodou při spolupráci s paní Novotnou je flexibilita při plánování schůzek, vždy se můžete dohodnout na vhodném čase.

Každé setkání s paní Novotnou zanechalo jen příjemné dojmy.

Přejeme paní Novotné úspěch a prosperitu v její práci.

Dita Novotná

František Procházka - pondělí 13. prosinec 2021

Paní Habajovou známe mnoho let, všechny hypotéky, refinancování nám dělala ona, vždy zcela profesionální přístup a výběr toho nejlepšího možného řešení. Díky.

Jitka Habajová

Robin Hynšt - pátek 10. prosinec 2021

Velice ochotný přístup, vše vysvětlil, reagoval rychle telefonicky i na emailu. Byl jsem absolutně spokojen.

Daniel Kyjonka

Jiří Šrámek - pátek 5. listopad 2021

Paní Holá je člověk, se kterým prostě chcete spolupracovat. Obrátil jsem se na ni opakovaně a udělal bych to znovu. Vyzná se a co neví sama, tak ví, kde zjistit. Mnohokrát děkuji za skvělou práci a optimální, na míru šité řešení. Moc děkuji.

Martina Holá

Daniel Střelec - pátek 5. listopad 2021

Paní Hemzová nám pomohla s vyřízením úvěru na nový byt. Celý proces proběhl rychle a bez problémů. Chtěli bychom poděkovat za profesionalitu a osobní přístup. Pokud budeme řešit někdy v budoucnu podobnou záležitost, určitě se na paní makléřku opět obrátíme.
D. Střelec

Lenka Hemzová

Ondřej Váňa - středa 3. listopad 2021

Hypotéka s Lenkou Svobodovou je procházka rajskou zahradou. Vše vyřízeno s mojí minimální účasti, smlouvy realitní kanceláře důsledně kontrolovala a dávala skvělé připomínky. Důsledně kontrolovala veškeré kroky při koupi nemovitosti a ušetřila mi tím spoustu práce. Vždy na telefonu, vždy okamžitá odpověď či pomoc.

Lenka Svobodová (Praha)

Martin Hányš - středa 3. listopad 2021

S manželkou jsme chtěli pořídit dům na hypotéku. Vybrali jsme si p. Kunrta na doporučení od známých. A rozhodně to byla nejlepší volba - bez přehánění. Mluvili jsme s několika realitními makléři v průběhu hledání domku a vždy, když jsme řekli, že financujeme přes p. Kunrta, slyšeli jsme nadšení typu: "Ano, Zdeňka znám, s tím dlouhodobě spolupracujeme, to je dobré." Komunikace s p. Kunrtem byla srozumitelná a rychlá, žádný nátlak, žádné vnucování a manipulace. Výhodou je, že komunikuje s více bankami a má kontakty na zprostředkování pojištění nemovitosti, které je nutné mít k hypotéce. Co se týká hypotéky zajistil nám pěkný úrok a postaral se, aby v bance vše běželo rychle. Na jakoukoliv komplikaci rychle zareagoval a problém vyřešil. Žádné dlouhé telefony. Dá se říct, že jsme se o nic nemuseli starat. A to jsme vše řešili z Prahy. Osobně jsme se potkali až po schválení hypotéky kvůli ověřování podpisů. Jsme moc spokojeni a p. Kunrta velmi doporučujeme.

Zdeněk Kunrt

David Ondráček - středa 3. listopad 2021

Děkujeme za skvělou a pohodovou spolupráci s paní Kilianovou. Se vším co bylo potřeba nám poradila nebo to zařídila. Vše bylo perfektně a rychle vyřízeno, již bydlíme :) Nezbývá nám nic jiného než doporučit!
D & L

Petra Kilianová

Monika Milcová - neděle 31. říjen 2021

Na paní Bublíkovou jsem se s financováním obrátila již víckrát. Ráda bych jí poděkovala za vynikající služby a vždy profesionální přístup, vždy obratem reaguje a má v problematice přehled. Vyjednala mi podmínky, se kterými jsem velmi spokojená a na každé jednání byla vždy připravena. Děkuji za spolupráci a budu všude i nadále doporučovat

Ladislava Bublíková

Lukáš Poříz - neděle 31. říjen 2021

Dobrý den,

když bych měl shrnout všechny akce a servis, který mi byl poskytnut od paní makléřky, vložil bych její fotku do slovníku pod slovo Profesionál!

Rychlé jednání společně s dostatečnou analýzou situace s výsledkem rychlého zajištění hypotečního úvěru a pro nás skvělý úrok je vizitkou práce paní Staňkové.

Mockrát děkuji také celému Gepardu a přejeme mnoho štěstí a dalších spokojených klientů.

Lukáš Poříz

Romana Staňková

Michal Maláč - středa 29. září 2021

Je bohem ve svém oboru, děkujeme

Petra Kilianová

Tomáš Rubringer - středa 29. září 2021

Paní Vlčková nám více jak půl roku velice trpělivě pomáhala najít řešení pro získání hypotečního úvěru v situaci, kdy můj zaměstnavatel v zahraničí nedokázal doložit potvrzení o příjmu na formuláři vyžadovaném českou bankou + další "nedoložitelné" dokumenty. I když se situace zdála bezvýchodná, tak nám paní Vlčková nejenže nakonec dokázala hypoteční úvěr vyjednat, ale navíc nás proaktivně provedla celým procesem od A do Z, včetně veškeré administrativy. Rádi bychom paní Vlčkové touto cestou poděkovali za pomoc, profesionalitu, milé jednání a pozitivní energii!

Ivana Vlčková

Oscar Dvořák - úterý 28. září 2021

Paní Gazdová nám zařizovala hypotéku již podruhé. Suverénně nás provedla všemi úskalími, které vyřízení hypotéky a koupě domu obnáší, a dokonce udělala daleko víc, než jsme očekávali. Celý proces má pod palcem a my máme čas na práci, protože na veškeré důležité milníky nás vždy upozorní a potřebné věci sama zařídí. Věříme jí na 100 % a moc si jí vážíme - jako profesionála v oboru, i jako člověka. Moc děkujeme. Dvořákovi

Andrea Gazdová

Rudolf Baloun - úterý 24. srpen 2021

Lidsky naprosto v pořádku, obchodně extrémně zdatná, vše pečlivě dopředu naplánuje a promyslí, analytické uvažování, člověk se nestará o nic! Velmi neobvyklá paní v české kotlině.

Jitka Habajová

Hana Janoušková - úterý 24. srpen 2021

Jitko, velice vám děkuji za obrovské nasazení při sjednávání hypotéky. Najít vhodné financování pro námi vybranou zahraniční nemovitosti nebylo snadné. Děkuji za ochotu, vstřícnost a aktivní přístup v každé situaci.

Velice ráda vás doporučím svým známým.

Hanka Janoušková

Jitka Hořejší

Patrik Hlaváček - čtvrtek 19. srpen 2021

Jsem moc rád že jsem na paní Hemzovou narazil. Po tom, co mě banky neochotně odmítly s tím, že mi hypo nedají, tak ona mi pomohla ji získat. Výborně mě provedla veškerou dokumentací, pomohla mi po telefonu kdykoliv, třeba i na dovolené. Děkuji, že díky vám můžeme už bydlet ve svém a nesypat peníze do nájmu.

Lenka Hemzová

Jan Řapek - čtvrtek 19. srpen 2021

Paní Nesvadbová je super, nejlepší. Vždy vše podrobně vysvětlí a poradí. Doporučuji ji všem. Ještě jednou děkuji

Petra Nesvadbová

Svetlana Bartuli - čtvrtek 19. srpen 2021

Poslední dobou se člověk málokdy setká s opravdovými profesionály, a proto to ocení ještě víc, když se to stane.

I přes to že jsme cizinci a máme tím pádem spoustu komplikací navíc, paní Kilianová to vždycky vyřešila rychle a dobře.

Vždy během naši cesty k bytu byla přítomna a hned reagovala na každou naši otázku, všechno nám pořádné vysvětlovala, tak že jsme vždy chápali co se děje a proč, a proto byli jsme celou doby díky tomuto úplně v klidu. Rozhodne paní Kilianovou budeme doporučovat známým i kamarádem který budou mít zájem o hypotéku.

Šťastny majiteli bytu Erik a Svetlana :)

Petra Kilianová

Alena Zittová - úterý 3. srpen 2021

I když jsme s naším hypotečním makléřem panem Venclem teprve na začátku našeho snu o domu, musím velmi poděkovat za jeho pomoc a přístup k nám. S hypotékou a následujícími věcmi ohledně hypotéky nám je nápomocný a vše je jasné a co jasné není vysvětlí dopodrobna :) Moc se těšíme na další spolupráci a na další milá setkání. Děkujeme ! Zittovi

Roman Vencl

Jan Šatava - pondělí 2. srpen 2021

Velice příjemné jednání, vše perfektně vysvětleno a zařízeno. Již potřetí jsme s paní Habajovou zařizovali hypotéku a za každou spolupráci moc děkuji. Vše bylo vždy zařízeno s velkou rychlostí a maximální péčí.

Jitka Habajová

Zuzana Santin - pondělí 2. srpen 2021

Jsme šťastní, že jsme zvolili paní Kilianovou. Byl to nejlepší výběr hypotečního makléře.

Petra Kilianová

Michael Jandík - pátek 16. červenec 2021

Vyřízení hypotéčního úvěru proběhlo bez problému. Pan Ing. Jiří Suchý je profesionál a rád bych touto formou vyzdvihl především celostní aspekt služby. Přátelské jednání, srozumitelná a pravidelná komunikace, vysvětlení a flexibilní podpora. Se službou jsem velmi spokojený a určitě bych příště opět volil spolupráci právě s panem Suchým.

Jiří Suchý

Julia Tašči - pátek 16. červenec 2021

Nejlepší, sjednáváme spolu již třetí úvěr a vše bez problémů, skvělá spolupráce, vše je rychlé, bez zbytečného odkladu. Doporučuji!

Jitka Hořejší

Terezie Fields - pátek 16. červenec 2021

S manželi Fidlerovými jsem měla to potěšení spolupracovat již potřetí. Vždy se mi dostalo absolutně perfektní profesionální podpory a jejich velmi milý, lidský přístup, mi byl oporou během celého procesu přípravy hypotéky a koupě bytu. Jsem jim za to nesmírně vděčná a smekám před jejich profesními znalostmi. Děkuji.

Jan Fidler

Andrea Lišková - pátek 16. červenec 2021

Nejlepší přístup jaký jsem zažila. Rychlá, vstřícná, věcná. Komunikace na vysoké úrovni.

Petra Kilianová

Martin Chyba - pátek 16. červenec 2021

Moc děkuji, skvělá práce, vše potřebné vyřešeno, zařízeno, bez komplikací ... nadšení...

Veronika Michnová

Michal Kadár - čtvrtek 15. červenec 2021

Paní Moulisová byla vždy k dispozici, všechno vysvětlila a hypotéku se podařilo sjednat za výhodných podmínek a rychle. Určitě doporučuji

Lucie Lea Moulisová

Andrea Veselá - úterý 13. červenec 2021

Paní Zdeňce Daňkové velmi děkuji za její laskavý osobní přístup, profesionalitu, vstřícnost, pochopení, ochotu každý problém bezprostředně řešit. Úžasná dáma, na kterou se budu ráda kdykoliv s důvěrou obracet

Zdeňka Daňková

Filip Raška - úterý 13. červenec 2021

Naprosto neuvěřitelný profesionál. Vždy se ochotně o vše postará, vše vyřídí. Ať už člověk otravuje jakýkoliv den v týdnu, jakoukoliv hodinu. Během všech těch komplikací by bez ní byl člověk naprosto ztracen ve složitém hypotečním světě. Patří jí mé velké uznání a mnohé díky.

Petra Kilianová

Michal STANISLAV - středa 9. červen 2021

Chtěli bychom se podělit o velice pozitivní zkušenost se službami hypotečního makléře společnosti Gepard Finance, pana Jiřího Martana. Poptávali jsme financování koupě družstevního bytu u několika makléřů na trhu a porovnávali jsme jednotlivé nabídky. Ačkoliv nabídka od spol. Gepard Finance prezentovaná p. Martanem nebyla finančně nejvýhodnější, zvolili jsme ji z důvodu naprosto profesionálního a důvěryhodného jednání p. Martana, který si nás získal zejména mimořádnou snahou vyrovnat naši nejvýhodnější nabídku. Nemohli jsme zvolit lépe, p. Martan nás provedl bez jediného zaváhání celým úvěrovým procesem v rekordně krátkém čase (úvěr jsme vyčerpali za neuvěřitelné 3 týdny od prvního kontaktu s p. Martanem). Toto bychom chtěli zvláště ocenit, protože v současné době trvá vyřízení úvěru i několik měsíců. Potěšilo nás jeho vysoce profesionální, avšak přátelské jednání, aktivní přístup, perfektní znalost daného oboru, přesnost, pečlivost a hlavně 100%-ní spolehlivost. Co nás však nejvíce překvapilo, že ani v procesu vyřizování hypotéky se nevzdal úsilí vyrovnat naši nejlepší nabídku, což se mu ve finále i povedlo. Za to mu patří naše velké poděkování. Velmi si vážíme jeho osobního přístupu, užitečného poradenství, zájmu, aktivity a komunikace ohledně všeho, co si tato záležitost vyžadovala. Dostali jsme od něho naprosto profesionální, kompletní servis související s vyřízením hypotéky, který naprosto překonal naše očekávání. Tímto p. Martanovi ještě jednou děkujeme za pomoc a přejeme mu hodně úspěchů a mnoho dalších neméně spokojených klientů.

Jiří Martan

Libor Halík - pátek 26. březen 2021

Děkuji za perfektně provedenou práci s financováním, koupí a následnou opravou nemovitosti. Je vidět, že je svět ještě stále v pořádku. Ještě jednou DĚKUJI!

Lenka Stránská

Martina Šoltysová - středa 6. leden 2021

S Monikou je skvělá, rychlá a milá spolupráce.

Monika Horváthová

manželé Víchovi - pátek 11. prosinec 2020

Paní Holubcová nám byla doporučena při nákupu nemovitosti realitní kanceláří a od počátku naší spolupráce byl její přístup velice profesionální a aktivní. Veškeré podklady měla vždy rychle připravené, jakékoliv dotazy s námi řešila okamžitě a byla vždy připravena se nám věnovat. Díky její práci bylo zajištění hypotéky jednoduché a bez problémů. Děkujeme a vřele ji doporučujeme i ostatním.

Bc. Dana Holubcová

Julie D. - úterý 15. září 2020

Chtěli bychom mockrát poděkovat paní Kolafové za profesionální přístup a rychlé vyřízení komplikovaného případu naší hypotéky. Nabídla nám několik možností v různých bankách, doporučila jak si zvolit dobu fixace a splatnosti, komunikace byla velmi rychlá a podepsání hypotečního úvěru proběhlo za dva týdny od dodání veškerých podkladů. O všech krocích nás včas informovala. Doporučujeme a určitě se obrátíme znovu.

Lenka Kolafová

Yauhen Mino - pondělí 7. září 2020

S p. Kolafovou jsme vyrizovali hypoteku v developerskem projektu. Byl jsem spokojen, pani maklerka s ochotou odpovidala na zakerne otazky tykajici se uverove a zastavni a rychle se poradila s celkovym prubehem rizeni v bance, na katastru a u developera.

Lenka Kolafova

V. Sýkora - úterý 1. září 2020

Jihočeský realitní trh připomíná bojiště, kde vaše reakční doba rozhoduje o tom zda nemovitost bude vaše či ne a proto jsem byl rád, že jsem si jako "spolubojovníka" vybral právě Radku Vacková. Rychlost a perfektní zpětná vazba jsou vlastnosti, kterých si u ní vážím a určuji ji mohu doporučit všem, kteří potřebují spolehlivého partnera pro zajištění koupi nemovistosti.

Ještě jednou díky a ať se Vám daří!

Radka Vacková

MUDr. Milan Sedláček - čtvrtek 4. červen 2020

3 hypoteční úvěry, naprostá spokojenost, šest hvězdiček.

Petra Kilianová

Marcela Baštová - úterý 24. březen 2020

I když v nelehké situaci jako je nouzový stav v České republice jsme s paní Holou úspěšně dokončily hypotéku na byt. Ráda bych tedy MOC poděkovala za její ochotu, výborné znalosti, neskutečnou podporu, pomoc ve všem od A až do Z a rady v překážkách, kterou mi kupovaná nemovitost připravila. Paní Martina je profesionál a mohu dalším budoucím klientům vřele jen doporučit.

Ing. Martina Holá

Jan Novotný - neděle 1. březen 2020

Po vyřízení hypotéky mi paní Kolafová pomohla i se sjednáním pojištění bytu. Opět tak mohu ocenit její rychlé a vstřícné jednání. Vše proběhlo bez sebemenšího problému a její kvalitní služby tak mohu jen doporučit.

Lenka Kolafová

Zuzana Průchová - sobota 25. leden 2020

Perfektní přístup, vstřícné jednání a bezproblémová komunikace paní Šánové mi velmi usnadnily vyřízení hypotéky na byt. Moc se těším na další spolupráci. Děkuji Vám.

Šárka Šánová

Lucie Kotalíková - pátek 3. leden 2020

S paní Hořejší jsem byla spokojená.
Moc děkuji za Vaši ochotu, vstřícnost a trpělivost.

Jitka Hořejší

Marta Bílková - sobota 10. říjen 2015

Výborné schopnosti, ochota, komunikace se zákazníkem, odborné znalosti. Doporučuji.

Petr Mertl

Tomáš Masák - čtvrtek 12. prosinec 2019

Přístup paní Hořejší byl ve všech ohledech profesionální. Poradila s výběrem hypotéky, provedla srovnání nabídek hypoték od různých bank. Byl jsem velice spokojen.

Jitka Hořejší

Jan K. - úterý 26. listopad 2019

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Lence Kolafové za velmi profesionální jednání, vstřícnost a osobní přístup při řešení hypotečního úvěru k bytové jednotce. Paní Kolafovou můžeme jen doporučit a rádi přátelům a známým doporučíme. Děkujeme Vám, paní Kolafová a těšíme se na další spolupráci. Jan a Alena K.

Lenka Kolafová

Jaroslav Mida - čtvrtek 17. říjen 2019

Získání hypotéky a splnění všech požadavků k čerpání, včetně zástavních smluv, zabere mnoho času a úsilí. Paní Kolafová nám ve všem vyšla vstříc, pomohla nám s výběrem, porovnáním nabídek, splněním podmínek čerpání. Doporučuji využití služeb Gepardfinance a paní Kolafové.

Lenka Kolafová

Veronika Rulíšková - středa 28. srpen 2019

Jitka je učiněný anděl, dokázala vykouzlit z mála všechno. Hypotéka na dům i s pozemkem, během ani ne 3 měsíců připravena k čerpání. Profesionál na svém místě s lidským přístupem, rychlá - nic není problém. Za nás velice doporučujeme a moc díky, že stojí vedle nás na cestě za naším snem. :) Bez ní bychom neměli nic ani za 10 let! :-D

Jitka Mrkosová

Eva Peterková - středa 17. červenec 2019

Chtěla bych moc poděkovat p. Melicharové za rychlé vyřízení úvěru, za vstřícnost, ochotu a spolehlivost po dobu celého procesu. Ještě jednou moc děkuji.

Melicharová Tatiana

Tomáš Dušek - pondělí 8. červenec 2019

S panem Danielem Kopeckým jsme byli velice spokojeni. Rychlé vyřízení úvěru bez jakýchkoli komplikací. Kompletní servis od začátku až do konce. Profesionální jednání, vysvětlení všeho podstatného a skvělé zacílení na naše možnosti a požadavky. Pana Kopeckého bychom doporučili každému. TD

Daniel Kopecký

Jana Strmisková - čtvrtek 16. kvě 2019

Paní Dana Holubcová je finanční poradkyně s profesionálním a lidským přístupem ke klientům.
Nikdy nezklame, je vždy ochotná, přátelská a pečlivá.Vše trpělivě vysvětlí, seznámí s možnými variantami a dokáže najít vždy nejlepší a nejvhodnější řešení na míru.
Navíc je z jejího jednání a chování poznat, že ji práce baví a naplňuje. Na základě pravidelné a dlouhodobé spolupráce, můžeme jen doporučit a za vše moc děkujeme :-).
Strmiskovi

Bc.Dana Holubcová

Mirka Ziglerová - pondělí 22. duben 2019

Paní Ing. Martina Holá je odbornice na slovo vzatá. Pomohla nám, resp. vše zařídila, s novou hypotékou a s refinancováním staré hypotéky, a to vše s nevídanou ochotou a vstřícností. Kromě toho, pomohla i se získáním výhodnějšího úvěru v rámci rodiny, aniž by z toho nakonec měla provizi, a to dokonce dvakrát. Je prostě úžasná. Pokud budeme řešit financování, vždy se obrátíme jedině na ní. Všem vřele DOPORUČUJEME a DĚKUJEME.

Ing. Martina Holá

Jaroslav Špirk - čtvrtek 11. duben 2019

Paní Kolafová je naprostý profesionál. Od počátku až do konce nám byla plně a kdykoli k dispozici, jedná vždy s respektem k situaci klienta, zajistí všechny informace a přitom klienta k ničemu nenutí. Těžko si představit lepší zacházení takřka v kterékoli oblasti života a v byznysu zvlášť! Po našich zkušenostech s konkurencí musím říct, že makléř úrovně paní Kolafové je v našich končinách skutečně vzácný úkaz. Paní Kolafová, děkujeme za všechno!

Lenka Kolafová

manželé Hladíkovi - čtvrtek 28. březen 2019

Dobrý den,
paní Bc. Michaela Rešková byla skvělá volba pro naši záležitost, když jsme byli rozčarovaní z přístupu přímo na pobočce banky a jejich lhostejným a nedostupným poradcem a byli bezradní, jak pokračovat dál. Ochotně vše s námi s lidským přístupem řešila i nad časový rámec, kdy neměla problém řešit vše v jakýkoliv čas. Přes všechny komplikace a zádrhely, vykomunikovala vyjímky, aby vše mohlo zdárně dopadnout. S odhodláním a intenzitou řešila všechny komplikace, které jsme měli s naší začarovanou zástavou. S čistým svědomím doporučujeme a má náš velký dík. Všem přeji hezký den.

Bc. Michaela Rešková

Dagmar Güttlerová - pátek 22. březen 2019

Pan Petr Mertl ze společnosti Gepard finance byl tou nejlepší volbou! Pokud chcete oslovit v této oblasti toho nejspolehlivějšího a nejochotnějšího, vyberte si právě jeho! S jeho pomocí nebude nic složité a budete nadmíru spokojeni.

Petr Mertl

Vladimíra Peřinková - pondělí 11. březen 2019

Jsem velice ráda, že jsem si už před lety při výběru hypotéky na financování bytu, vybrala za svojí finanční poradkyni, právě Radku Vackovou ze společnosti Gepard.
Měla jsem na ní od okolí, velmi dobré recenze, ale skutečnost ještě předčila mé očekávání.
Je to profesionálka na svém místě a k tomu velice milá osoba.
Tenkrát mi opravdu moc pomohla a vybrala tu nejlepší možnou hypotéku pro mě, jakožto živnostníka. Za což jsem byla opravdu ráda, protože pro člověka který se v tomto oboru nepohybuje a ještě je nerozhodný jako já. Není uplně jednoduché se zorientovam sám.
Je mi jasné, že si teď možná někdo může říct, že je to logické a je to přece její práce a má z toho jisté provize. A i když ne třeba tak ochotně, udělal by to každý finanční poradce.
Jenže ona i po čase, kdy mi bude cca za rok končit fixace a je již možnost si předjednat podmínky nové. A i přes to, že je velmi pracovně vytížená. Byla hned moc ochotná a po mém zavolání mi znovu podala pomocnou ruku. Sjednala nám schůzku, vše mi zase vysvětlila a vyplnila podklady pro mojí dosavadní banku.
Kde mi původně odmítali vyjít vstříc. A chtěli mi moji sazbu navýšit na další fixační období a to pro mě dosti výrazně. Najednou po doložení podkladů od Radky Vackové, názor změnili a našli jsme společný kompromis. Takže nakonec díky tomu zůstanu a nemusím s tím mít už další starosti.
Vím jistě, že tolik práce a svého času co věnuje paní Vacková svým klientům i po podepsání hypotéky, to už se moc často jinde nevidí. Spolupráce s klienty i nadále a spokojenost na všech stranách, to je to v čem je pro mě oproti mnohým výjímečná.
Moc jí tímto děkuji a každému doporučuji a budu se těšit na další spolupráci. Protože já mám jasno, že jak jde o finanční rady, určitě se na ní v budoucnu ráda obrátím.

Radka Vacková

Jan Novotný - středa 13. únor 2019

Rád bych poděkoval paní Kolafové za rychlé a profesionální vyřízení hypotečního úvěru. Vše proběhlo hladce a bez jakýchkoli problémů. S poskytnutými službami jsem byl velice spokojen a mohu je všem doporučit.

Lenka Kolafová

Renata Vinterová - středa 16. leden 2019

Chtěla bych moc poděkovat paní Kolafové za úžasnou roční spolupráci. Jsem opravdu vděčná za veškerou profesionální pomoc a podporu při koupi nového bytu. Není nic, co bych mohla vytknout, naopak upřímně všem doporučuji využít služby paní Kolafové, neboť budete mít klidné spaní a vše bude vyřešené včas a bez problémů. Takže ještě jednou obrovský dík a přejeme mnoho pracovních úspěchů.

Lenka Kolafová

Ladislav Michal - pátek 4. leden 2019

Veškeré jednání s paní Bublíkovou vedlo k naprosté spokojenosti a její profesionalita, zkušenosti a přátelský přístup naprosto předčil jakékoliv očekávání. Po celou dobu našeho hledání nemovitosti byla trpělivá a pečlivě zvažovala všechny alternativy. Její ochota pomoci (často nad rámec dohodnutých služeb) a přístup byl hlavní hnací silou pro hledání a realizaci naší vysněné koupě. Rád bych nejen paní Bublíkovou doporučil, ale jsem s to se osobně zaručit, že lepší služby Vám těžko někdo poskytne (osobní zkušenosti s konkurencí).
Moc děkuji a přeji hodně úspěchů a spokojených klientů.
Ladislav Michal

Ladislava Bublíková

Jiřina Vítová - čtvrtek 20. září 2018

Paní magistra Písařová je profesionální, flexibilní, vstřícná ke klientovi. Uměla si poradit se všemi potížemi a našla pro nás nejvýhodnější hypotéku.
Doporučuji.

Mgr. Písařová

Simon Stempný - čtvrtek 20. září 2018

Profesionální, milé a rychlé jednání.

Daníčková Ivana

Pavlína Faltová - sobota 4. srpen 2018

Se službami, které nám poskytla Renata Leunová jsme velice spokojeni. Báli jsme se, že pro nás bude problém získat hypotéku, ale díky ní se nám to podařilo a můžeme si konečně začít plnit náš sen o bydlení.

Renata Leunová

Petr a Michaela Hajkovi - pátek 20. červenec 2018

Chteli bychom jeste jednou moc podekovat pani Renate Leunove.pri prvnim kroku zadosti o hypoteku vse vyresila za nas,diky ni jsme dostali hypoteku podle nasich predstav a mohli realizovat nas baracek.pani leunova je velice ochotna a kdyz nastal nejaky problem,hned ho vyresila.muzeme jen doporucit.

Renata Leunova

Jitka Šanderová - středa 30. kvě 2018

Skvělý servis z pohledu zaměstnance banky při vyřizování hypotéky i jejího čerpání. Doporučuji...

Radka Vacková

Rimanovská Pavlína - úterý 22. kvě 2018

Vstřícný a odborný přístup ke klientovi.

Radomír Picek

Jana Beranová - pondělí 26. únor 2018

Moc děkuji za vstřícnost a ochotu paní Martiny Hassmanové při vyřízení mojí hypotéky. Vše proběhlo bez zbytečných průtahů a s vysoce profesionálním přístupem ze strany paní Hassmanové.

Martina Hassmanová

Radka Luskačová - pondělí 26. únor 2018

Pan Mertl nám v loňském roce poskytl kompletní poradenství v oblasti hypotéky. Absolvovali jsme 2 schůzky, během první si p. Mertl pečlivě vyslechl naše představy a požadavky na půjčku, k čemuž nám ihned poskytl několik důležitých informací. Při druhé schůzce nás už obeznámil se zcela podrobnými možnostmi. Při následné návštěvě vybrané banky nám jejich zástupce jen potvrdil všechny parametry domluvené s p. Mertlem, neobjevilo se nic, na co bychom nebyli předem upozorněni. Žádný skrytý poplatek, nevýhodná podmínka atp. V neposlední řadě jsme ocenili také jeho příjemné vystupování a lidský přístup. Byli jsme tedy velice spokojeni a p. Mertla určitě doporučujeme jako vhodného poradce. Tímto mu také za poskytnuté služby ještě jednu děkujeme. Luskačová Radka

Petr Mertl

Rubášová - středa 17. leden 2018

Profesionální i lidský přístup. Chválím.

Jiří Grabovský

Alex Grunt - úterý 24. říjen 2017

Profesionální avšak přátelské jednání, perfektní znalost daného oboru s přesahem do souvisejících oblastí, přesnost a pečlivost, co slíbí to platí - minimálně toto jsou kredity paní Lenky Písařové, díky které bylo získání hypo úvěru téměř hračkou, možná snazší než si jít koupit rohlík do obchodu, navíc za účasti 2 dětí předškolního věku... takže krom již řečeného je také statečná a tolerantní :)

Pomohla nám skutečně se vším od A do Z (parametrizace úvěru, všechny potřebné formuláře, kompletace podkladů a jejich kontrola, založení a aktivace účtu v bance...) bez jediného zaváhání nebo chyby, díky ní máme také velmi slušné podmínky úvěru a to ve velmi krátkém časovém rozpětí (od první schůzky ani ne měsíc a už je dočerpáno). Při případném budoucím refinancování budeme rádi, pokud nám paní Písařová opět pomůže.

Budeme-li hvězdičkovat, tak jednoznačně plný počet.

Ještě jednou Vám paní Písařová děkujeme a přejeme mnoho úspěchů.

S úctou
Gruntovi

Lenka Písařová

Hrda P. - čtvrtek 28. září 2017

Milan Korbel odvedl výbornou práci při zajištění hypotéky. Veškeré podklady připravil v dohodnutých termínech a potřebné kvalitě, navíc našel řešení pro zajištění hypotéky.
Jeho přístup je profesionální. Lze se na něho bez obav spolehnout. Doporučuji ho.

Milan Korbel

Pavel - středa 27. září 2017

Rád bych touto cestou poděkoval Milanu Korbelovi, který kvalitně zajistil hypotéky jak pro mě, tak pro oba naše syny. Veškeré dokumenty vždy připravil v dohodnutých termínech a v souladu s požadavky banky. Velmi pružně vyjednal i potřebné náležitosti s makléřem prodávajícím nemovitost. Navíc, nad rámec jeho povinností upozornil v některých případech na vady kupní smlouvy, kterou následně realitní kancelář nechala přepracovat tak, aby naše oprávněné zájmy byly ochráněny. Milan Korbel kromě vyřízení hypotéky nám pomohl také pronajmout nemovitost.
Jeho přístup k zajištění našich požadavků a potřeb ve věci vyřízení hypotéky hodnotím jako vysoce profesionální a jeho služby doporučuji.
Pavel

Milan Korbel

Daňkovi - sobota 16. září 2017

Paní Nesvadbová je velice příjemná poradkyně, rozumí tomu, co dělá. Máme jen a jen tu nejlepší zkušenost a doporučujeme i známým. Jsme velice spokojeni.

Petra Nesvadbová

Andrea Jirkovská - středa 6. září 2017

Spolupráci s paní Kulhánkovou si nemohu vynachválit. Velice příjemné a hlavně ochotné jednání, milý přístup. Ve všem mi poradila a vyšla vstříc, vše vyřídila a já se zpracováním hypotéky neměla žádnou větší práci. Určitě bych se na paní Kulhánkovou znovu obrátila.

Miroslava Kulhánková

Štros Petr - pondělí 4. září 2017

S paní Leunovou jsem byl maximálně spokojený. Ve všem mi poradila, cokoliv jsem potřeboval nebyl problém zjistit a i když to byly někdy dost laické otázky. Nyní je mi stále k dispozici a já ji mohu jen doporučit.

Leunová Renata

Petr Podlaha - pátek 4. srpen 2017

Velmi spokojen s jednáním

Miroslava Lužová

Anna a Stefan Palmestamovi - pátek 4. srpen 2017

Paní Kulhánková (Lužová) je nejen profesionálně zdatná, ale je i velice příjemná zcela přirozeným způsobem.
Pracuje v klidu a bez stresu a člověk má pocit, že je jako dobrý přítel a ne odborný poradce.
Vyhledává ta nejlepší řešení a vysvětluje proč. Odpovídá na všechny laické otázky,
kladené třeba i několikrát, s nekonečnou trpělivostí. Nám se věnovala i mimo pracovní dobu, což nám velice pomohlo.
Informovala nás včas o náhlých překážkách a poradila, jak dále postupovat a co bude následovat.
Paní Kulhánková je nám k dispozici i nyní, pokud by se vyskytl nějaký nepředvídaný problém.
Ještě jednou jí touto cestou moc děkujeme.
Můžeme paní Kulhánkovou vřele doporučit všem dalším klientům, určitě budou spokojeni!

Miroslava Kulhánková (Lužová)

Ing. Jan Dvořák - čtvrtek 3. srpen 2017

Mohu vřele doporučit. Již třetí hypotéka. Mezi finančními poradci v Českých Budějovicích naprosté číslo jedna. Směle může nahradit i znalosti realitního makléře. Vždy stačilo jen podepsat a výsledek na 100%. Mimo to i neuvěřitelná trpělivost.

Paní Miroslava Kulhánková

Vladislav Koblic - úterý 1. srpen 2017

Příjemné jednání, domluvené věci platily, vstřícnost a lidskost ;)
Doporučujeme.

Lužová Miroslava

Jaroslava Kurzová - úterý 1. srpen 2017

Mojí zkušenost lze shrnout do slova PERFEKTNÍ. Ochota paní Kulhánkové, profesionální přístup, komunikace i příjemné a klidné vystupování během všech setkání mi velice usnadnily řešení finanční situace při koupi bytu. Děkuji mnohokrát.

Miroslava Kulhánková (Lužová)

Markéta Soldátová - pondělí 31. červenec 2017

Moc děkuji za výbornou spolupráci,za
Vaši ochotu,vstřícnost a trpělivost.

Václav Vacek

Michala Cieslarová - pondělí 31. červenec 2017

Naprosto profesionální přístup paní makléřky s velmi vstřícným a ochotným jednáním. Paní Kulhánkovou můžeme více než chválit. Opravdu velmi zodpovědný profesionál, na kterého je spolehnutí. Jejích služeb jsme využili již podruhé a kdykoli v budoucnu bychom se na ni opět obrátili. Z naší strany šíříme pouze kladné reference o jejích službách.

Miroslava Kulhánková

Zdenka Pincová - pondělí 31. červenec 2017

Služby paní Kulhánkové využívám již podruhé a jsem naprosto spokojena. Profesionální, rychlé a naprosté spolehnutí. Děkuji

Miroslava Kulhánová

Blanka Topolová - pondělí 31. červenec 2017

Naprostá spokojenost se vším a díky za trpělivost s vysvětlováním :). Doporučuji všem.

Miroslava Kulhánková (Lužová)

František Chromčák - pondělí 31. červenec 2017

Spolupráce při vyřízení hypotéky s paní Kulhánkovou byla vynikající. Profesionální jednání, rozumí problematice a jako bonus milý přístup. Mohu jenom doporučit.

Miroslava Kulhánková

Martina Karbová - pondělí 31. červenec 2017

Se spoluprací s paní Kulhánkovou jsme byli velmi spokojeni. Je velmi milá a vstřícná a se vším nám ochotně poradila. Mohu jen doporučit.

Paní Miroslava Kulhánková

Klojdová Adéla - pondělí 31. červenec 2017

Byli jsme velmi spokojeni.
Paní Kulhánková (Lužová) byla vždy ochotná, příjemná, vše nám vysvětlila a jednání s ní, bylo vždy přínosné.

Kulhánková Miroslava

Trojanová Soňa - neděle 30. červenec 2017

Mohu jen doporučit, skvělý a profesionální přístup. Když jsem něco nevěděla, paní ochotně vše vysvětlila. Vždy milá, vstřícná a bez problémů. Jakožto začátečník, který nikdy neměl žádnou hypotéku, půjčku, aj..jsem ráda, protože jsem opravdu nevěděla a mohla se na cokoliv zeptat. Takže mockrát děkuji a jen doporučuji.

Kulhánková Miroslava

Smetanová - neděle 30. červenec 2017

Jsem velmi spokojená a vděčná za vyřízení všeho potřebného.

Miroslava Kulhánková (Lužová)

Naďa Hejlova - neděle 30. červenec 2017

Byli jsme velice spokojeni

Luzova Miroslava

Procházková Denisa - středa 21. červen 2017

Chtěla bych vychválit paní Petru Pařízkovou.
Velice příjemná ochotná a nadmíru šikovná paní, která díky svým schopnostem a oddaností pro práci, dokázala zajistit HÚ s krásným úrokem i za těch nejtěžších podmínek.
Spolupráce s ní byla vážně úžasná a mohu jedině doporučit!
Díky paní Pařízkové si mohu splnit svůj maličký sen o bydlení.
Procházková Denisa

Petra Pařízková

Lukáš - sobota 10. červen 2017

Pan Petr Jurča z Gepardu dokázal z nekolika oslovenych makleru najit vyrazne nevyhodnejsi sazbu hypoteky. Velmi ochotny, vse vysvetli, dojede, udrzuje vas informovane v celem prubehu vyrizeni, necpe vam, co nechcete. Nenapada me, co vytknout. Skvele odvedena (a bankou stedre zaplacena) prace.

Petr Jurča

Jaromír Chaloupka - pondělí 5. červen 2017

Již při prvním telefonickém kontaktu s paní Studenou bylo jasné, že je ve svém oboru skutečný profesionál a svoji práci má velmi ráda. To také potvrdila při prvním setkání, které bylo velmi příjemné. Oceňuji její přístup a snahu vybrat vždy nejlepší variantu z pohledu klienta. Celý proces vyřízení hypotéky byl bezproblémový a dle našich představ. Pokud bych se v budoucnosti ještě jednou zajímal o financování bydlení, obrátil bych se určitě znovu na paní Studenou. Všem ji vřele doporučuji.

Ing. Jana Studená

Jindřich Zalaba - čtvrtek 1. červen 2017

Pan Ing. Petr Jurča je TOP makléř v Praze. Před ním jsme zkoušeli spolupracovat i s jinými makléři z různých institucí, kteří však nehleděli na naše potřeby, jako spíše na výši své provize. Na víc, ani nedokázali dostát svým slibům. Až u pana Jurči jsme se setkali s opravdu odborným a profesionálním seriozním jednáním. Se vším nás obeznámil, poradil, s bankou vykomunikoval, když nevyhovovalo, tak upravil, když bylo třeba tak banku zaurgoval, výborná komunikace i morální podpora ve vypjatých chvílích, opravdu skvělí průvodce. S přítelkyní pana Jurču vřele doporučujeme každému, je to opravdu člověk na svém místě.

Ing. Petr Jurča

Monika Bastlová - úterý 2. kvě 2017

S přístupem a radami paní Ing. Studené jsem byla velice spokojená. Byla vždy ochotná, milá a spolehlivá. Její služby můžu vřele doporučit.

Jana Studená

Irena Turečková - pondělí 10. duben 2017

Se službami a přístupem makléřky Ing. Jany Studené jsme byli maximálně spokojeni. Veškeré poskytnuté služby a přístup byly dle našeho názoru zcela nadstandardní, maximálně profesionální a zároveň velmi lidské a civilní.
Jsme přesvědčeni, že Ing. Jana Studená je ve svém oboru skutečný profesionál, její služby bychom neváhali doporučit.

Ing. Jana Studená

Tomáš Nevole - pátek 3. březen 2017

S panem Martinem Bernklauem jsem řešil poskytnutí hypotéky na byt. Po celou dobu byl velmi profesionální a ochotný,celý proces poskytnutí hypotéky mi podrobně vysvětlil a byl vždy k dispozici pro případné dotazy. Vzhledem k tomu, že jsem potřeboval vyřídit hypotéku ve velmi krátké době poskytnul mi prakticky okamžitě nabídky od různých bank a probral se mnou jejich výhody a nevýhody což mělo zásadní vliv na moje rozhodnutí. Dále perfektně komunikoval s advokátem, který připravoval kupní smlouvu a spravoval úschovu finančních prostředků pro koupi bytu. Celého procesu se aktivně účastnil od začátku až do konce a díky němu proběhlo vše velmi hladce a bez stresu.

V případě, že si chcete vyřídit hypotéku, mohu jeho služby vřele doporučit.

Martin Bernklau

Eva Janíčková - pátek 17. únor 2017

Ráda bych touto cestou poděkovala paní MUDr. Kláře Fidlerové za perfektní servis a péči při vyřizování hypotéky. Paní Fidlerová nám s partnerem pomohla nejen po stránce finanční při zařizování hypotéky (perfektní sazba i podmínky!), ale i právní (především v jednání s realitní kanceláří), a v neposlední řadě si ji cením i po stránce lidské. Nedokážu si představit lepšího poradce /lepší servis/, který by nám s hypotékou více pomohl. Určitě se na ni s důvěrou ráda znovu v budoucnu obrátím.

MUDr. Klára Fidlerová

Monika Kochová - sobota 4. únor 2017

Ing. Tereza Pecáková je naprosto úžasná. Zařídila vše k nejvyšší spokojenosti. Nemusela jsem se absolutně o nic starat. Doporučuji všem na 200%.

Ing. Tereza Pecáková

Petr Linka - pondělí 16. leden 2017

Profesionální a ochotný přístup Martina Bernklaua. Rychlé vyřízení veškerého papírování s bankou za nás. Tímto spolupráce nekončí. Můžeme se na něho kdykoliv obrátit s jakoukoliv pomocí a radou ohledně financování naší hypotéky. Děkuji za skvělou spolupráci.


Petr Linka, Jablonec nad Nisou

Martin Bernklau

KODEJSOVA - úterý 10. leden 2017

Perfektni spoluprace, velmi flexibilni a profesionalni.
Nesmirne ocenuji osobni pristup maklerky Sarky Sanove.
Dekuji !
L. Kodejsova

Šárka Šánová

Ondřej Kuliš - pátek 9. prosinec 2016

Rád bych touto cestou poděkovat paní Radce Vackové, která mi pomohla s financováním mého bytu. I přesto, že se na cestě za vlastním bydlením objevilo mnoho překážek, paní Radka Vacková vše vždy perfektně a ochotně vyřešila. Prakticky jsem se za celou dobu nemusel o nic starat, pouze jsem dostával zprávy, jak vše probíhá a postupuje.
Paní Vacková byla vždy ochotná a příjemná a její vystupování bylo profesionální. Jelikož jsem člověk, který chce mít vše pod kontrolou a o všem přehled, paní Vacková mi vždy každý krok pečlivě vysvětlila a na mé dotazy ochotně a s úsměvem odpověděla. Navíc mi vyjednala i moc pěkný úrok a podmínky financování, kdy mi vždy dopodrobna vysvětlila všechny možnosti.
Proto mohu s klidným srdcem paní Radku Vackovou doporučit, protože je to opravdová profesionálka na svém místě. Je vidět, že dělá svoji práci s láskou a hlavně, že svojí práci rozumí, což je u takto zásadního životního kroku, jakým je hypotéka, zásadní.
Ještě jednou bych chtěl paní Vackové poděkovat a přeji mnoho spokojených klientů. Já budu všude jen doporučovat :)

Radka Vacková

Ing. Jiří Šrámek - neděle 4. prosinec 2016

Absolutně bez chybičky. Paní Martina Holá se skvěle orientuje, dokáže bezprostředně poradit či okamžitě zjistit a zařídit, co je potřeba. Naprostá spokojenost. Vyřizováním hypotéky a ostatních potřebných záležitostí mě provedla jako v růžové zahradě a zmírnila tím dokonale ony nepříjemné procesy. Mohu bez nadsázky říct, že bez ní bych byl absolutně ztracen ve změti podpisů, povolení, výpisů a dokumentace celkově. Mohu všem doporučit a ani slůvkem bych vlásek nezkřivil.
Mnohokrát děkuji paní Ing. Martině Holé za její skvělou spolupráci.

Ing. Martina Holá

Lenka Kaplanová - sobota 3. prosinec 2016

"Nákup rekreační nemovitosti na hypoteční úvěr je velice složitý, ale s GEPARD FINANCE není nemožný". Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Ing. Luďku Kofroňovi za pomoc při vyřizování hypotečního úvěru na rekreační nemovitost a zároveň všem, kteří řeší stejnou situaci, doporučuji obrátit se právě na tohoto makléře. V první řadě bych vyzvedla neskutečnou trpělivost, ochotu při jednání, časovou flexibilitu a profesionální přístup pana makléře. Získat hypotéku na rekreační objekt je velice obtížné, většina bank ji ani nenabízí. Na vlastní pěst asi člověk nemá vůbec šanci. Nejprve jsem obíhala různé banky sama, ztratila spoustu času a nervů, nakonec jsem naštěstí narazila na stránky GEPARD FINANCE a až díky panu Ing. Kofroňovi se krůček po krůčku nakonec zadařilo. Výsledkem je vyřízení hypotéky za nejvýhodnějších možných podmínek.
Ještě jednou děkuji, pane inženýre. S pozdravem

Kaplanová Lenka

Ing. Luděk Kofroň

Zita Matejovičová - pátek 2. prosinec 2016

Výborná a rychlá spolupráce, nadstandardní snaha a vstřícnost, milé jednání. Doporučujeme, Zita a Martin Matejovičovi

Ing. Pavlína Konečná

Pavlína Dusíková - pondělí 28. listopad 2016

Při prohlídce RD a následné rezervace nám nastal vážný problém. FINANCE. Při spojení s hypotečním makléřem paní ing. Barborou Krškovou vznikla důvěra k ní. Ochota, profesionalita a hlavně trpělivost s našemi hlavními problémy, byla na vysoké úrovni paní makléřky.Vše vyhledala, zařídila a ochotně poradila ve spleti hypotéčního bludiště. Díky její obětavé práci nám naservírovala hypotéční úvěr ušitý přímo na míru.Po zdárném konci už bydlíme s přítelem jako jedna rodina v malém domečku díky veliké pomoci paní Barbory Krškové. Milion slov nevyjádří obdiv a důkazu díky za její profesionalitu a pomoc. Za práci a profesionalitu makléřky a celého týmu Gepard Finnance jsme naprosto spokojení a vřele doporučujeme každému, kdo sní o vlastním bydlení. Paní ing. Barbora Kršková má zlaté srdce a za to jí patří veliké DÍK

Dusíkova Pavlína s přítelem

Ing. Barbora Kršková

Gabriela Kodenková - pondělí 28. listopad 2016

O hypotékách jsem nevěděla v podstatě vůbec nic. Rozhodla jsem si koupit byt a představovala jsem si situace, kdy běhám po bankách, čtu všechno na internetu, ptám se ostatních lidí, plýtvám čas a energii s nulovým výsledkem.
Pak jsem ale dostala kontakt na Lenku Kolafovou a rázem jsem se uklidnila a najednou jsem si říkala, že to nebude tak težké.
Lenka mne doprovázela celou dobu, udělala za mne téměř vše, vždy mi vše ochotně vysvětlovala, navrhovala mi různé varianty, uklidňovala a vše za mne vyřídila. Nebýt jí, vyřízení hypotéky by bylo zahaleno v mlze a daleko
Nutno podotknout, že to jde i na dálku. Já žiji v Brně a Lenka mi poskytovala služby z Prahy.
Lenku a společnost Gepard Finance budu doporučovat kde se dá.
Lenko, děkuji moc, že jste mi byla oporou.
Gabriela Kodenková

Lenka Kolafová

Petra Friedrichová - sobota 26. listopad 2016

Chtěla bych tímto velice poděkovat paní Radce Vackové za skvělou spolupráci. Svým klientům se věnujete se 100% nasazením a my si toho velice vážíme. Vždy, když jsme potřebovali něco vyřídit, s něčím pomoci či něco vysvětlit, pokaždé jste byla k dispozici. Celá tahle prodejní transakce byla pro nás novinkou, všechno to papírování, vyřizování. Měli jsme někdy nejspíš i hloupé dotazy, ale ani to Vás neodradilo. Oceňujeme Vaše vstřícné a milé vystupování. Je radost vědět, že člověk, se kterým spolupracujete, se k Vám chová slušně. Považujeme Vás za člověka na správném místě. Jste "profík" ve svém oboru. Nepatříte mezi lidi, kteří se snaží jen prodat nejdražší hypotéku na trhu a víc je nezajímá. Vy se snažíte svým klientům vždy i co nejlépe poradit a vyjít jim vstříc. Děláte pro své klienty opravdu maximum.

Moc Vám děkujeme. Bylo nám opravdu ctí spolupracovat právě s Vámi. Věřte, že Vás budeme doporučovat i ostatním.

S přáním pěkného dne

Friedrichová Petra

Radka Vacková

Anna Šerých - čtvrtek 11. srpen 2016

Pan Martin Bernklau mi ohromně pomohl, při sjednání nové úrokové sazby na konci fixace naší hypotéky. Reagoval promptně a našeho bankovního poradce dotlačil na nejlepší sazbu. Děkuji a vřele doporučuji. JUDr. Anna Šerých

Martin Bernklau

Kateřina Bendová - středa 9. březen 2016

Zkušenost s panem Jiřím Grabovským je skvělá, profesionální přístup, ochota, flexibilita, lidské jednání a hlavně ideálně nastavená hypotéka s výhodnou úrokovou sazbou u významné banky, kterou bych sama nikdy nesehnala. Rozhodně doporučuji všem.
Kateřina Bendová

Jiří Grabovský

Tomáš Horák - pondělí 25. leden 2016

Kdybych sem napsal milion slov nebo dva, stejně to nedokáže dostatečně vyjádřit a ocenit ochotu, profesionalitu, úsměv na tváři a trpělivost, kterými se musela vyzbrojit Radka Fyrbachová v boji s mým ekonomickým analfabetismem při sjednávání hypotéky. Boj to nebyl snadný, sám bych si kolikrát po další nechápavé otázce dal pár facek. Radka Fyrbachová to zvládla bez násilí a celou cestičku k vysněné hypotéce mi ne vyšlapala, ale vydláždila zlatými dlažkami. Nebýt jí, tak se nestěhuju.
Jak říkám, neexistují slova, která by dokázala dostatečně vyjádřit zásluhy Radky Fyrbachové. Děkuji jí za to a přeji, ať ji její úsměv a nadšení a nasazení v práci nikdy neopustí.
Díky. Tomáš Horák

Radka Fyrbachová

Vlachovi - čtvrtek 21. leden 2016

Před rokem jsem se rozhodli s manželem koupit byt na hypotéku. Na internetu nás zaujala nabídka společnosti Gepard Finance, která nabízela kompletní pomoc při vyřízení hypotečního úvěru. Nabízené služby se nám zprvu zdáli až nemožné, proto jsme se rozhodli nejdříve sami prozkoumat trh s hypotékami. Absolvovali jsme několik schůzek v různých bankách, kde jsme vždy při detailním rozboru nabízeného produktu dospěli k horšímu výsledku, než jak bylo prezentováno na internetových stránkách. Proto jsme se zkusili oslovit i společnost Gepard Finance.
Ještě týž večer se nám ozval zástupce společnosti p. Jiří Grabovský z chebské pobočky a domluvil si s námi schůzku hned na druhý den. Náš skeptický pohled se rozplynul již při první schůzce. Z jeho vystupování bylo zřejmé, že problematice dobře rozumí, nic nám nezatajoval a jednal na rovinu. Během pár týdnů nám pomohl zajistit bezkonkurenční podmínky včetně velmi exklusivní úrokové sazby a v únoru jsme již podepisovali úvěrovou smlouvu. Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Grabovskému za jeho profesionalitu a zároveň lidský přístup při jednáních.
Kdyby se takto chovali všichni makléři (a nejen ti), bylo by na světě líp.
Díky. Manželé Vlachovi z Nebanic

Jiří Grabovský

Jan Vízner - úterý 22. prosinec 2015

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval hypotečním makléřkám Veronice Gyengeové a Jarmile Habrové z pobočky Žatec, Hošťálkovo nám. 61. Obě dámy mohu vřele doporučit pro jejich vstřícný a profesionální přístup, s kterým mi pomohly získat hypotéku na rekonstrukci domu. Přeji oběma mnoho spokojených klientů.
Jan Vízner

Veronika Gyengeová

Jura L. - čtvrtek 10. prosinec 2015

Paní Kláru Novákovou můžu jen doporučit. Vše proběhlo v pořádku. Na každý dotaz odpověděla okamžitě a vše vyřešila za nás. Jura L.

Klára Nováková

Miroslav M. - čtvrtek 10. prosinec 2015

Naprostá spokojenost se slečnou Klárou Novákovou. Zařídila mi 100% hypotéku u KB na koupi bytu + peníze na rekonstrukci. Dostal jsem na výběr z několika variant, vybral jsem si pro mě tu nejlepší a pak už šlo vše hladce. Slečnu Novákovou mohu doporučit, je to profesionál a velmi příjemný člověk, se kterým se dobře spolupracuje.
Miroslav M.

Klára Nováková

Roman Štěch - pátek 30. říjen 2015

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval paní Radce Vackové za její cenné rady a pomoc, které nám před pěti lety výrazně usnadnily realizaci koupě našeho domu.  Paní Vacková nám nabídla několik variant financování a velmi se snažila vybrat pro nás to nejvhodnější řešení. Nakonec jsme vybrali bankovní společnost, kde máme vedený běžný účet, díky paní Vackové jsme navíc získali nadstandardní úrokovou sazbu.
Příští rok nám končí pětiletá fixace, takže jsem s předstihem začal pátrat po nabídkách refinancování, s důvěrou jsem se tedy obrátil na Radku Vackovou. Opět vypracovala několik alternativ, které byly samozřejmě výrazně výhodnější, než sazba na které nám nyní dobíhá fixace, ale též výhodnější než aktuální nabídky bankovních ústavů. Oslovil jsem stávající banku se žádostí o sdělení, jakou mi nabídnou úrokovou sazbu pro další fixační období, po oznámení, jaké mám konkurenční nabídky, se stávající banka pokusila tyto nabídky dorovnat. Dostali jsme návrh na sazbu vyšší o 0.1% (než nejvýhodnější nabídka od R. Vackové), tuto nabídku jsme akceptovali – nemusíme řešit založení BÚ v jiném ústavu, nutnost dalšího pojištění, odhad nemovitosti, atd.
Shrnuto – ačkoliv jsme nevyužili nabídky na refinancování vypracované paní Vackovou, i tak nám (díky předložení jí vypracovaných návrhů naší stávající bance) ušetřila značnou finanční částku. 
Ještě jednou moc děkuji  a pokud budeme my, nebo někdo z našich známých potřebovat poradit ve financování bydlení, určitě se opět s důvěrou obrátíme na paní Radku Vackovou.
Roman Štěch

Radka Vacková

Palmeovi - pátek 2. říjen 2015

Děkujeme panu Romanu Venclovi za vše co pro Nás ohledně hypotéky udělal, s ochotnějším a příjemnějším člověkem ve svém oboru jsme se ještě nesetkali a zkoušeli jsme opravdu hodně variant !!!!.  Dělal vice, než bylo nezbytně nutné v rámci jeho práce, jak je dnes zvykem. Je to člověk, který Vám řekne vše narovinu a hlavně žádné podrazy !!!!!!!!!!!!!!! Můžeme na jeho osobu vyjmenovat jen samou chválu - ochota, vstřícnost, profesionalita, lidskost a mnohem víc. Prostě člověk se srdcem na pravém místě. Ještě jednou mooooc děkujeme za vše co jste pro nás udělal...:-)

manželé Palmeovi, okolí Nového Bydžova, září 2015

Roman Vencl

Zbyněk Jeníček - čtvrtek 1. říjen 2015

Pochvala pro makléřku Lucii Šarochovou. Naprosto dokonalá spolupráce, extrémní rychlost a spolehlivost. Na tohoto človíčka nedám již dopustit. Jakmile bude někdo něco potřebovat, budu vřele doporučovat pouze ji. Malá postavou, ale velikánská v práci a věřím, že vše půjde ještě lépe. Dokázala mi rychle vyřešit novou hypotéku, takhle rychlý není ani internet. Zařídila mi i pojištění nemovitosti a jsem nadmíru spokojen.
Zbyněk Jeníček

Lucie Šarochová

Daniel Bednář - středa 30. září 2015

Dobry den,
chtel bych vyzvednout praci a obetavost hypotecni maklerky Radky Fyrbachove z Ceskych Budejovic. Jelikoz diky jeji znalosti v poskytovani hypotek jsme si mohli poridit domecek na 100% hypoteku bez jakychkoli problemu. Prace, kterou odvedla za nas, byla na spickove urovni, po predani potrebnych dokumentu nas pozvala k podpisum smluv. Vse rychle bez prutahu mohu Vsem jen doporucit. Za celou rodinu dekujem.
Daniel Bednář

Radka Fyrbachova

Lenka Všetečková - středa 30. září 2015

Zdravím všechny lidi, co chtějí vstoupit v jednání s organizací Gepard... Doporučuji makléřku slečnu Lucii Šarochovou a pana M. Čermáka z pobočky Kladno, byla jsem s nimi velmi spokojena, každý krok hypotéky měli připravený předem a problémy řešili velmi rychle a hlavně věděli, jak postupovat dál. Jsou to lidé na svém místě. Díky za všechno
Lenka Všetečková

Lucie Šarochová

Zuzana a Petr Ondrušovi - středa 16. září 2015

Paní Ing. Tereza Pecáková nám velmi pomohla v souvislosti se zajištěním hypotečního úvěru na koupi nemovitosti, o kterou jsme měli zájem. Zprvu nám nebyl u jistého bankovního ústavu díky nízkému odhadu poskytnut úvěr, ale paní Pecáková nám vyšla ve všem vstříc a nejen, že nám pomohla s hledáním jiného ústavu, který by nám úvěr poskytl, ale i s jinými překážkami souvisejícími s koupí nemovitosti. Nyní již bydlíme ve vysněném domečku a jsme spokojeni. Tímto velmi děkujeme Terezce Pecákové za její ochotu a lidský přístup.
Zuzana a Petr Ondrušovi z Úžic u Kralup nad Vltavou

Tereza Pecáková

Václav Vinš - středa 12. srpen 2015

Jsem naprosto spokojený se službami hypotečního makléře Ing. Petra Koláčka a zejména pak s odbornou pomocí při řešení hypotéky, které jsem bez problémů dosáhl a navíc mi nabídl řešení několik, na čemž je vidět, že se vyzná a co slíbil, vykonal. Za to si zaslouží jedničku s pěti hvězdičkami. Vřele doporučuji.
Václav Vinš

Ing. Petr Koláček

Mgr. Ivana Šálená - pátek 3. červenec 2015

Dobrý den!
Tímto bych chtěla poděkovat Ing. Ivaně Vlčkové za perfektní spolupráci během vyřizování hypotéky! I když jsem nejprve nebyla nakloněna spolupráci se zprostředkující společností Gepard Finance, tak mě paní Vlčková hned během první schůzky nevědomky přesvědčila, že moje obavy jsou zbytečné. Na všechny komplikace měla řešení, nic nebylo problém! Rychlost, ochota a trpělivost jsou jí vlastní. S ní je vyřizování hypotéky radost, a proto jsem ji poprosila o vyřízení mé druhé hypotéky a opět nezklamala. Už teď se těším na další spolupráci do budoucna.
Mgr. Ivana Šálená

Ivana Vlčková

Jan Kamenář - čtvrtek 25. červen 2015

Dobrý den,
rád bych tímto způsobem doporučil služby paní Ing. Ivany Vlčkové z Gepard Finance Praha 1 Na Poříčí.
Sám jsem ji kontaktoval na základě reference jiných a dobré zkušenosti musím potvrdit. Celé jednání probíhalo v maximálně vstřícné a přátelské atmosféře, od počátku jsme k jednání přistupovali z obou stran naprosto otevřeně. Jsem přesvědčen, že výhodnější podmínky hypotéky jsem dosáhnout nemohl a to nejsem zrovna "ideální klient" pro bankovní domy.
Děkuji a paní Vlčkové přeji mnoho dalších spokojených klientů, jako jsem já:o)
Vlastnímu bydlení zdar!
Honza Kamenář

Ivana Vlčková

Monika a František Novotný - středa 17. červen 2015

Ve věci koupě nemovitosti nám byla doporučena hypoteční makléřka slečna Klára Nováková. Ve všech směrech jsme s manželem byli spokojeni s profesionálním přístupem makléřky. Kdykoli jsme potřebovali nějakou radu, nejasnost vyřešit obratem, nám byla poskytnuta odpověď. Určitě ji doporučíme každému z našich známých, kdo by si chtěl vzít hypotéku nebo poradu.
S pozdravem Monika a František Novotný

Klára Nováková

Trávníčkovi - čtvrtek 11. červen 2015

Když jsme před rokem kupovali nemovitost, byla nám doporučena slečna Klára Nováková. Naši hypotéku od mBank dotáhla do zdárného konce, nemovitost jsme koupili a nastěhovali se. Po roce se ale mBank ozvala, že chybí dodat nějaké dokumenty. Vyděsila jsem se, protože platíme včas a nechci mít problémy.
Zavolala jsem tedy slečně Novákové, která i po roce ihned podle jména věděla, o koho jde a co nejspíš mBank bude chtít. Během 2 hodin mi volala zpátky, že mBank chce LV a dokonce LV sama vytáhla z databáze a zaslala do mBank.
Mimo jednoho telefonátu jsem nemusela udělat vůbec nic! Na email mi dokonce zaslala vyjádření bankéře z mBank.
Vše vyřízeno do 24h! Takže nejen běžný servis při zařizování hypotéky, ale stálá a kvalitní péče o klienta během trvání hypotéky. Pokud něco potřebujete, s důvěrou se obraťte.
Děkujeme moc, Trávníčkovi ze Zimoře u Litoměřic

Klára Nováková

Ivana Solařová - pondělí 11. kvě 2015

Ráda bych poděkovala paní Andree Gazdové. Její přístup byl profesionální a lidský. Jako naprostým laikům nám vše trpělivě, srozumitelně, ochotně a dopodrobna vysvětlila a ve všem nám poradila. S komunikací s pí. Gazdovou jsme byli 100% spokojeni. Komunikace byla velmi rychlá a flexibilní. Při osobním jednání si velice cením příjemné a usměvavé komunikace, která se v dnešní době u mnoha lidí postrádá.
Za pí. Gazdovou jsme došli s požadavkem na 100 % hypotéku na koupi domu, s tím, že si rekonstrukci budeme financovat z vlastních peněz. Díky paní Gazdové, která vše přepočítala, jsme si mohli vzít 85 % hypotéku s lepší úrokovou sazbou, kterou nám ještě u banky individuálně vyjednala. Díky její šikovnosti nám byly odpuštěny poplatky z vyřízení úvěru a prodávajícím byla odpuštěna sankce za předčasné splacení úvěru. Po přepočítání všech odpuštěných poplatků a snížené individuální úrokové sazby nám pí. Gazdová ušetřila cca 150 000 Kč, které teď můžeme investovat do rekonstrukce.
Vždy jsme brali hypotéku jako životní zátěž, ale díky pí. Gazdové, která vše dokonale zařídila, jsme názor změnili!
Děkujeme ji za všechno, je prostě moc šikovná!
Ivana Solařová

Andrea Gazdová

Markéta Landová - středa 11. březen 2015

Paní Martina Holá je velice příjemná, ochotná a milá. Spolupráce s ní je balet vyřizováním hypotéky. Pokud se s ní někdo pustí do vyřizování, nebude litovat. Za mě můžu jen doporučit. Patří jí velký dík.
Markéta Landová

Martina Holá

Masarykovi - úterý 17. únor 2015

Dobrý den,
chtěli bychom velice poděkovat makléřce Bc. Michaele Reškové, která nám pomohla vyřídit hypoteční úvěr. Po nekonečném dokládání různých dokumentů a výpisů jsme mohli na začátku ledna 2015 čerpat. Můžeme ji opravdu vřele doporučit všem, protože i když to vždy nevyšlo napoprvé, tak hledala cesty, jak by to šlo a nevzdala se. Moc ji děkujeme.Její služby můžeme jen doporučovat, přejeme mnoho spokojených klientů.
Masarykovi

Bc. Michaele Reškové

Dufkovi - úterý 17. únor 2015

Hypoteční makléřka Ing. Tereza Pecáková je vynikající. Velice profesionální přístup, velmi flexibilní, příjemná, velmi rychlá komunikace, myslí na vše za vás, nenapadá mě nic, co bych vytkl. Jednoznačně doporučujeme.
Dufkovi

Ing.Tereza Pecáková

Kubíčkovi - pondělí 16. únor 2015

Pěkný den,
rada bych touto cestou poděkovala Vaší skvělé makléřce Ivaně Brodecké. Díky její ochotě a perfektní práci máme rychle vyřešenou hypotéku, stavební spoření. Komunikace byla na jedničku s hvězdičkou, vše vždy vysvětleno a dohodnuto rychle. Vřele můžeme s manželem doporučit.
Kubíčkovi

Ivaně Brodecké

Tereza Podivínová - pátek 30. leden 2015

Dobrý den, chtěli bychom velice poděkovat makléřce Ing. Tereze Pecákové, která nám pomohla vyřídit hypoteční úvěr. Již při první schůzce nás přesvědčila o svých kvalitách svým profesionálním přístupem, a připraveností. Vyřízení úvěru jen díky ní nebylo stresující záležitostí, ale neuvěřitelně rychlým a plynulým procesem. Paní Pecáková nám byla neustále k dispozici a velice srozumitelně nám vždy vysvětlila vše, co bylo třeba. Její služby můžeme jen doporučovat. Je úžasná, děkujeme.
Tereza Podivínová

Ing. Tereza Pecáková

Laďka Zikmundová - čtvrtek 29. leden 2015

Dobrý den,
i já bych ráda touto cestou chtěla moc poděkovat Štěpánu Horáčkovi za velkou pomoc při vyřizování hypotéky na můj byt a také za mého bratra, který také financoval své bydlení.
Vyřízení hypotéky proběhlo rychle a k naší maximální spokojenosti díky panu Horáčkovi a jeho profesionálního přístupu, dlouholeté praxi, maximálního nasazení bez ohledu na vlastní volný čas. Vše nám vysvětlil, vybral nejvýhodnější nabídku, byl neustále v kontaktu a vše zařídil do detailů. Prostě maximální nasazení na nejvyšší úrovni.
Naše spolupráce určitě nebyla poslední a vřele doporučuji dále.
Ještě jednou moc děkuji!
Laďka Zikmundová

Štěpán Horáček

Sabolová a Kolka - pondělí 26. leden 2015

Dobrý deň,pani Ing. Ivana Vlčková je JEDNIČKA :) Je to finančná poradkyňa akú sme hľadali a odporúčame všetkým.
Vďaka brilantnej a zodpovednej pani Vlčkovej sme ja a môj priateľ (slovenský pár) získali 100% hypotéku na kúpu bytu (bez úspor a bez finančnej pomoci od rodiny). Pani Vlčková si na nás vždy našla ćas a všetky dokumenty, zmluvy nám boli ľudsky vysvetlené a tak sme jednoducho pochopili aj malé písmena každej zmluvy ešte před jej podpísaním. Veľmi si ceníme rýchle riešenie od buřinky. Dnes už bývame vo svojom a neplatíme "zbytočné" peniaze na nájom bytu, ktorý by takto nikdy nebol náš.
Pani Vlčková, Ďakujeme Vám za všetko :)
Sabolová a Kolka, Říčany u Prahy

Ing. Iveta Vlčková

Štěpán Hájek - čtvrtek 8. leden 2015

Jakožto naprostý laik ve světě finančních služeb oceňuji zejména srozumitelnost informací a bezednou trpělivost při jejich podávání! Skvělá komunikace a žádné zbytečné prodlevy v zařizování, přizpůsobení mým časovým možnostem, a to vše s vřelým a přátelským přístupem paní Ing. Jitky Hořejší!
Děkuji Štěpán Hájek

Ing. Jitka Hořejší

Jakub Horní a Markéta Stránská - středa 7. leden 2015

Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Romanu Venclovi za jeho profesionální přístup.
Děkujeme za jeho rychlost, flexibilitu a hlavně ochotu při vyřizování naší hypotéky na náš vysněný dům. Ještě jednou moc děkujeme.
Jakub Horní a Markéta Stránská

Roman Vencl

Petr Gryc, Litoměřice - úterý 23. prosinec 2014

Jako hypoteční makléřku mohu Martinu Holou vřele doporučit. Vstřícná, profesionální a rychlá. Ochotná pomoci i v detailech více, než je běžné.
Děkuji
Petr Gryc, Litoměřice

Martina Holá

Jarka a Honza - pondělí 8. prosinec 2014

Dobrý den,
tímto bychom chtěli poděkovat za profesionální služby Martině Holé která shodou okolností pomáhala s financováním hypotéky bratrovi. Po jeho kladné referenci jsme neváhali a sami jsme se na paní Holou obrátili při řešení naší vlastní otázky bydlení. Přístup a jednání paní Holé bylo naprosto perfektní a ihned si získala naší důvěru, byla ochotná nám poradit s jakoukoliv otázkou, její odpovědi byly srozumitelné a pomohl nám i jejím i její vlastní názor na danou věc, vyjednala nám dobré podmínky hypotéky a byla nám neustále k dispozici. I když náš průběh koupě nového bytu nebyl úplně hladký kvůli prodávající straně, mohli jsem se na paní Holou obrátit i s dalšími dotazy mimo její služby, byla ochotná a pomohla nám tím.
Tímto chceme ještě jednou poděkovat za skvělé služby a přejeme mnoho dalších spokojených klientů a pracovních úspěchu.
Jarka a Honza z Prahy :)

Martina Holá

Martin Sokol - úterý 2. prosinec 2014

Dobrý den,
děkuji moc za spolupráci a profesionální přístup. Konkrétně jsem řešil hypotéku s paní Ing. Terezou Pecákovou. Zařídila veškeré papírování, překontrolovala smlouvy a během vyřizování hypotéky mě pravidelně informovala o jeho průběhu. Žádné problémy během naší spolupráce nenastaly. Určitě všem doporučuji. 
Martin Sokol

Ing. Tereza Pecáková

Radek Zelinka - úterý 2. prosinec 2014

Vážená paní Smetánková,
velmi Vám děkuji za Váš přístup a spolupráci při vyřizování mé druhé hypotéky a souvisejících záležitostí. Po předchozí zkušenosti s Vámi z roku 2012 jsem věděl, že se na Vás mohu plně spolehnout a plně Vám důvěřovat. I tentokrát jste mě mile překvapila, protože výsledek je mnohem lepší, než jsem očekával. Vše bylo perfektně načasováno a díky Vám mám podmínky, na jaké bych bez Vás nedosáhl. Příště s Vámi opět počítám :-)
Milá Veroniko, přeji Vám vše dobré a samé pracovní úspěchy i osobní radosti,
s přátelským pozdravem
Radek Zelinka

Veronika Smetánková

Pavel Jurza - středa 26. listopad 2014

Pro refinancování své hypotéky jsem potřeboval co možná nejhladší průběh vzhledem k mému dlouhodobému pobytu mimo ČR. Ze zahraničí jsem měl už poměrně dobré zkušenosti s hypotečními brokery, takže jsem to chtěl vyzkoušet i doma. Podle referencí jsem přes email zvolil a kontaktoval paní Veroniku Smetánkovou, která mě ochotně přijala a posléze přesměrovala na svou kolegyni vzhledem k odchodu na mateřskou.
Paní Tereza Pecáková ji zastoupila velice dobře, byl jsem celkem mile překvapen profesionálním způsobem přístupu k problému a vstřícnou komunikací. To zásadní proběhlo v pořádku podle plánu během mé poměrně krátké návštěvě v Praze, zbytek bezproblémově na základě emailové komunikace. Mohu tuto cestu vyřízení doporučit, a to nejen kvůli tomu, že nakonec vyjednaná úroková míra byla nižší, než by mi nabídli přímo v bance. Je dobré vidět, že se v česku něco začíná blížit světovému standardu. Jen tak dál.
Pavel Jurza

Tereza Pecáková

Jiří Matějka - středa 26. listopad 2014

Dobrý den,
touto cestou bychom chtěli moc poděkovat panu Tomáši Kučerovi za maximální nasazení při zařizování naší hypotéky, jak obratně jednal v napjatých situacích bez ohledu na volný čas a řešil zdánlivě neřešitelné situace. Také chceme poděkovat celému kolektivu Gepard Finance za velmi vstřícné a profesionální jednání.
Ještě jednou vám moc děkujeme, přejeme vám hodně dalších pracovních i osobních úspěchu a také vám přejeme krásné prožití vánočních svátků.
Jiří Matějka

Tomáš Kučera

Vincíkovia - úterý 4. listopad 2014

Dobrý den,
i my bychom chtěli touto cestou moc poděkovat paní ing. Radce Fyrbachové z Českých Budějovic za absolutně dokonale odvedenou práci. Je to opravdu člověk na svém místě. Velice nás překvapil její přístup k lidem a odbornost v oboru hypoték. Vše nám pečlivě vysvětlila a naslouchala našim požadavkům, které do puntíku splnila a to v rekordně krátké době. Můžeme jen doporučit a velice děkujeme. Tento kontakt nám zůstane v blízkých přátelích. Víme, že při jakékoli příležitosti ohledně financí se na ní můžeme vždy spolehnout.
Ještě jednou vřelé díkyVincíkovia DOPORUČUJEME !!!

ing. Radce Fyrbachové

Anna Sazhneva - středa 22. říjen 2014

Díky panu Jiřímu Vodrážkovi mám vlastní bydlení :-) Souhlasím s ostatními ohlasy, je vstřícný a trpělivý a řešení hledá přímo na míru. Vřele doporučuji všem! Anna Sazhneva

Jíří Vondrážek

Martin Zahálka - neděle 12. říjen 2014

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou velmi poděkovat za opravdu profesionální a zároveň velmi lidský přístup v řešení refinancování naší hypotéky paní Ing. Ivaně Vlčkové.
Pokud budu mít možnost její služby doporučit svým známým, rozhodně tak s čistým svědomím učiním.
Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji více takových profesionálů.
Martin Zahálka

Ing. Ivana Vlčková

Markéta Steinová a Pavel Vaňha - úterý 7. říjen 2014

Dobrý den,
také bychom rádi poděkovali touto cestou paní Martině Holé za skvělou spolupráci.
Naše situace byla komplikovaná-kupovali jsme byt v insolvenčním řízení, ale i s tím si paní Holá skvěle poradila a všechny komplikace jsme s její pomocí zvládli vyřešit a dnes se těšíme z našeho prvního společného bytu :)
Takže ještě jednou moc děkujeme-bez Vás bychom to nezvládli a všem určitě doporučujeme!
Markéta Steinová a Pavel Vaňha

Martina Holá

Švarc Jaroslav - úterý 7. říjen 2014

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Jitce Tomášové za zprostředkování hypotéky na koupi rodinného domu. I přes nepřízeň okolností i mou vlastní velkou liknavost v oblasti kolem organizace celé hypotéky, dnes bydlím, a to hlavně díky její naprosto profesionální práci. Paní Tomášová je ojedinělá osobnost, se kterou je radost a potěšení spolupracovat.
Švarc Jaroslav

Jitka Tomášová

Koukalovi - úterý 7. říjen 2014

Dobrý den.
Chtěli bychom poděkovat panu Stanislavu Kuželovi za pomoc při získání hypotéky. Jeho přístup byl opravdu profesionální, má maximální přehled o nabídce hypoték na našem trhu. Byl maximálně vstřícný a ochotný. Vybral pro nás nejvhodnější hypotéku, vše nám vysvětlil a veškerou dokumentaci vyřídil za nás. Neměli jsme s hypotékou žádné starosti a hlavně vše proběhlo v neuvěřitelně krátkém čase. Díky panu Kuželovi jsme si pořídili vysněný domek. Jeho služby proto můžeme jedině doporučit. Je skvělé, že i v dnešní době, kdy většina lidí hledí především na svůj vlastní profit, je možné na trhu s financemi potkat člověka, který upřednostňuje zájmy a přání klienta před svým ziskem. A tím pan Kužela rozhodně je. Děkujeme.
Koukalovi

Stanislav Kužel

Andrea Jumanová - pondělí 29. září 2014

Velice příjemná zkušenost s paní makléřkou Martinou Holou, ochotná a vstřícná. Hypotéka byla vyřízena rychle a dle našich představ. Moc doporučuji.
Andrea Jurmanová

Martina Holá

Tomáš Rychnovský - pátek 12. září 2014

Po celou dobu jednání s Martinou Holou perfektní zkušenost. A pokud se vyskytl problém, vždy vyřešen k mojí spokojenosti...
Tomáš Rychnovský

Martina Holá

Blanka Gajdová - čtvrtek 21. srpen 2014

Touto cestou by som chcela vyjadriť jedno obrovské ĎAKUJEM pani Eve Palánovej, ktorá mi riešila hypotečný úver. O tom, že som cudzím štátnym občianstvom žiadala o hypotéku, naskytlo sa mnoho obrovských komplikácii, kde podmienky boli omnoho tažšie a prísnejšie.
Práve táto osoba bojovala zo všetkých síl a hľadala nejedno východisko z neľahkých ,,byrokračných" požiadaviek, obzvlášť pre cudzincov. Osoba, ktorá sa nikdy nevzdáva a bojuje do poslednej kvapky, osoba, ktorá berie každý pád ako skúsenosť, a ktorú žiaden pád neodradí!!!! OSOBA, ktorá tejto práci skutočne rozumie a vyrieši i nevyriešiteľné (viem, o čom hovorím)!!!
VYNIKAJÚCA SPOLUPRÁCA!
Kiež by všetci pracovali takýmto štýlom, chuťou a energiou, tento svet by vypadal omnoho jednoduchšie. Týmto by som ju rada doporučila i pre ostatných, s podobnými problémami ako som riešila ja :).
Ešte raz jedno obrovské ĎAKUJEM.
Blanka Gajdová

Eva Palánová

Lenka Ošmerová - čtvrtek 21. srpen 2014

Dobrý den paní Marková,
ráda bych touto cestou vyjádřila zpětnou vazbu na spolupráci s Vaší brněnskou pobočkou.
Chtěla bych se zmínit o paní Evě Palánové. S paní Palánovou komunikuji poslední dva měsíce. Musím říct, že díky ní jsem teď tam, kde jsem. Začínala jsem s ní komunikovat ve chvíli, kdy jsem neměla nic, nevěděla jsem, co mám dělat v situaci, ve které jsem se ocitla (řešila jsem hypotéku dohromady s úvěrem na rekonstrukci, tlačil mě čas i majitelka bytu, který jsem chtěla koupit). Díky paní Palánové jsem ve fázi, kdy už si můžu říct, že konečně budu majitelkou bytu. Opravdu mně velmi pomohla, byla vždy milá, pohotová, se vším mně poradila, spoustu problémů vyřešila a mně jen zavolala, že je vše v pořádku a že vše vykomunikovala.
Paní Palánová je velice profesionální, nikdy mne neodmítla, neustále se o mne stará, ptá se, zda je vše v pořádku. Vnáší do naší spolupráce velice příjemnou atmosféru.
Nechci Vás nijak obtěžovat, ale pokud by bylo možné paní Palánovou  oficiálně pochválit, popřípadě jí dát přečíst tento email, byla bych Vám moc vděčná. Patřím mezi nejspokojenější klienty (i za tak krátkou dobu) a chválím Vaši firmu za všechny služby, které nám - klientům - nabízíte. Určitě Vás budu všude doporučovat.
Přeji Vám krásný den!
S pozdravem
Lenka Ošmerová

Eva Pálanová

Josef a Miluše - pátek 6. červen 2014

Dobrý den,
rádi bychom touto cestou poděkovali paní Ivetě Turečkové, která nám velmi pomohla při získání naší hypotéky. Paní Turečková je opravdu profesionálka na svém místě s velkým přehledem, je věcná, ochotná a zároveň příjemná. Paní Turečkovou proto můžeme vřele doporučit i Vám!
S pozdravem, Josef a Miluše Praha

Iveta Turečková

Václav Chvála - pátek 6. červen 2014

Dobrý den,
moc rád bych touto cestou poděkoval panu Romanu Venclovi, za pomoc při vyřízení úvěru. Po několikaměsíčním martyriu s makléřem z Prahy, nastoupil pan Vencl a vše vyřešil do 14 dnů. Hlavně oceňuji rychlost, informovanost a kompletní servis.
Ještě jednou děkuji a všem DOPORUČUJI!
Václav Chvála

Roman Vencl

Jiří Hovorka - pátek 6. červen 2014

V životě je řada věcí, které za vás mohou udělat profesionálové, ale možná o tom ani nevíte. Když jsem začal poprvé přemýšlet o financování vlastního bydlení, byl jsem na tom podobně. Vidina osobních jednání s bankovními institucemi mi ale připadala natolik bytostně cizí, že jsem byl nakonec velice rád za spolupráci s člověkem, který mě této anabáze ušetřil. Díky paní Tereze Pecákové mám dnes zajištěn hypoteční úvěr na družstevní byt za slušných podmínek, které bych si jen stěží dokázal sám vyjednat. To vše bez zbytečných nervů a s minimem vynaloženého úsilí. Za ochotu a důslednost při vyřizování veškerých formalit patří paní Pecákové velký dík. Její profesionální přístup a péči mohu všem jenom doporučit.   
Mějte se pěkně a možná zase někdy na viděnou.
Jiří Hovorka

Tereza Pecáková

Ing. Jana Klímová - pondělí 26. kvě 2014

Paní Veronika Smetánková je naprosto profesionální a spolehlivá hypoteční makléřka. S plnou důvěrou jí můžete svěřit starosti s financováním vaší nemovitosti.
Její služby byly pro mne neocenitelné!
Žiji v zahraničí, a tak by pro mne bylo hodně složité obstarat si v Praze hypoteční úvěr na koupi nemovitosti. Díky paní Smetánkové jsem si u svého počítače 900 km od Prahy mohla v klidu a s rozmyslem vybrat mezi možnými hypotékami tu, které byla pro mne nejvýhodnější. Navíc si paní Smetánková dokáže bravurně poradit i s netradičními podmínkami a neočekávanými situacemi, jak prokázala v mém poměrně složitém případě.
Každému, kdo potřebuje hypoteční úvěr, mohu doporučit jen jediné: nepouštějte se do běhání po bankách a místo toho se obraťte na paní Smetánkovou.
Ing. Jana Klímová Brusel

Veribuja Smeránková

JUDr. Kántorovi a syn - pondělí 26. kvě 2014

Srdečně zdravím Vaši společnost a pevně věřím, že se mohu připojit k řadě spokojených klientů. Jsem velmi ráda, že jsem se obrátila na Vaši společnost v záležitosti svého syna. Setkala jsem se u Vás s příkladným a profesionálním přístupem, co bohužel dnes se tak často nestává.
Proto považuji za důležité poděkovat touto cestou p. Ing. Ivaně Vlčkové z pobočky Praha 1 Na Poříčí za mimořádně profesionální práci v dosti komplikované situaci syna, za její obětavost, profesionální, příkladný a i lidský přístup, ochotu ve všem pomáhat, poradit.
Díky p. Ing. Vlčkové se podařila vyřešit komplikovaná situace syna ke spokojenosti nejen jeho ale i naší rodiny.
Přejeme jí i celé Vaší opravdu profesionální společnosti mnoho spokojených klientů.
S pozdravem JUDr. Kántorovi a syn

Ing. Iveta Vlčková

Martin Remiš - pátek 9. kvě 2014

Rád bych tímto vyjádřil poděkování a spokojenost Ing. Tereze Pecákové při zajišťování hypotéky. Neumím si představit, jak bych sám vyřizoval všechny nezbytné formality spojené s financováním bydlení...
S pozdravem Martin Remiš

Ing. Tereza Pecáková

Strnadovi - čtvrtek 24. duben 2014

Zdravíme a velice děkujeme Ing. Tereze Pecákové, na kterou jsme náhodou narazili. Díky ní jsme stihli včas vyřídit hypoteční úvěr před změnou občanského zákoníka. Starala se o nás nad rámec svých povinností (zařizovala věci, které měl správně vyřídit realitní makléř). Vždy byla velmi milá, ochotná a vstřícná. S jejími službami jsme byli velmi spokojeni a můžeme ji všem vřele doporučit.
Strnadovi

Tereza Pecáková

Jiří Adamovský - pondělí 31. březen 2014

Muž na svém místě, mám-li být stručný. Pan Martin Bernklau jednal po celou dobu naší spolupráce naprosto seriózně, promptně, trpělivě a vstřícně. Ačkoli se celá záležitost ne jeho přičiněním protáhla, byl pro nás celou dobu oporou. Rozhodně doporučuji všem potenciálním zájemcům využít jeho služeb.
Jiří Adamovský

Martin Bernklau

Václav Klár - pátek 7. březen 2014

Moji zkušenost s hypoteční makléřkou Martinou Holou mohu označit pěti termíny... spolehlivost, pohotovost, ochota, profesionalita a příjemné jednání. Kéž by bylo více takových... Děkuji. Václav Klár

Martina Holá

Petr Jonáš - pátek 7. březen 2014

Hypoteční makléřka společnosti GEPARD FINANCE paní Jitka Tomášová je skvělá profesionálka. Tímto bych jí chtěl mnohokrát poděkovat za její skvělou pomoc, profesionální přístup a orientaci v novém OZ. Díky její pomoci snad brzo vyroste zázemí pro naše nové bydlení :-))
...pokud můžu jen dvě slova... tak asi: JE SKVĚLÁ.
Petr Jonáš

Jitka Tomášová

Libor a Šárka Linkovi - pátek 7. březen 2014

Nejdříve bychom chtěli pogratulovat společnosti GEPARD FINANCE, že má ve svém týmu tak spolehlivé, ochotné a pracovité lidi, mezi které patří i Martin Bernklau. Jenom díky jemu dnes bydlíme ve vysněném domečku, na který nám zařídil hypotéku. Jedna věc je reklama, kde každý nabízí a ukazuje jak je to jednoduché, ale teprve vlastní poznání vám otevře oči a pak potřebujete pomoc od profesionálů.
A tím Martin Bernklau i celá společnost GEPARD FINANCE opravdu jsou. Nebylo to snadné, ale vše se podařilo a my jsme si splnili náš dávný sen.
Ještě jednou bychom touto cestou chtěli poděkovat a popřát mnoho pracovních úspěchů.
S pozdravem
Libor a Šárka Linkovi Liberec

Martin Bernklau

Jaroslava Žilková - pátek 7. březen 2014

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala paní Jitce Tomášové, která mi pomohla při refinancování hypotéky a tím mi ušetřila hodně peněz. Paní Tomášová je profesionálka, s úžasným přehledem, je věcná a dokáže vám vyjednat hypotéku u banky za velice výhodných podmínek. Paní Tomášovou mi doporučila kamarádka a jsem za to moc vděčná. Setkala jsem se i s makléři, kteří si kladou všelijaké podmínky a nebo slíbí něco a banka to zamítne.. Paní Tomášová mě zaujala hned při prvním telefonátu, protože jsem hned poznala, že má úžasný přehled, znalosti a hlavě dokáže zařídit to co jiní né. Moc děkuji.
S pozdravem Jaroslava Žilková

Jitka Tomášová

Alena Bartenschlager - pátek 7. březen 2014

Chtěli bychom touto cestou pochválit a poděkovat p. Tomášové, jak nám pomohla s refinancováním naši hypotéky, za její odbornost, ochotu a velmi příjemné vystupování. Manžel je cizinec, tak to nebylo vůbec jednoduché.
Doporučuji vřele svým přátelům.
Alena Bartenschlager

Jitka Tomášová

Šindelář Pavel - pátek 7. březen 2014

Dobrý den,
po předchozích špatných zkušenostech s finančním poradcem, jsem dostal doporučení od svého makléře z realitní kanceláře Re/max na paní Radku Vackovou. Musím tímto velice poděkovat za skvělou ochotu a pomoc při vyřízení hypotečního úvěru. Bez její pomoci bych toho nikdy nedosáhl.
Ještě jednou děkuji Šindelář Pavel 19.2. 2014 Písek

Radka Vacková

manželé Ottovi - pátek 7. březen 2014

Dobrý den, chtěla bych upozornit na Vaší vynikající makléřku Jitku Tomášovou. Máme s ní velice výborné zkušenosti. Byla jsem až překvapena, udivená, jak je ochotná a vstřícná. Moc nám pomohla, vysvětlila, prostě stoprocentní spolehlivost. Již jsem jí doporučila. Takových to vynikajících makléřů je málo. Proto ještě jednou velice děkujeme.
S pozdravem
manželé Ottovi

Jitka Tomášová

Růžičkovi - středa 19. únor 2014

Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali Ing. Martině Holé za skvělou pomoc a spolupráci při zajišťováni hypotéky. Díky její ochotě, vstřícnosti a rychlosti vše proběhlo bez problémů. Pochválit musíme především perfektní komunikaci, ať už telefonicky, mailem nebo i přes Facebook. Pokud bude potřeba, rádi se na ní znovu obrátíme a také budeme určitě všude doporučovat dál. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů a spokojených klientů, Růžičkovi

Ing. Martina Holá

Vičanovi - středa 5. únor 2014

Dobrý den,
chtěla bych využít možnosti poděkovat touto cestou panu Ing. Miroslavu Dvořákovi za splněný sen o bydlení. Velice oceňuji hlavně stoprocentní profesionální přístup, rychlé jednání, výbornou komunikaci a lidský přístup. V případě potřeby refinancování se těším na budoucí spolupráci, ostatním zájemcům o hypotéku pak pana Ing. Dvořáka jako hypotečního makléře jednoznačně doporučuji!
Ještě jednou děkujeme.Vičanovi

Ing. Miroslav Dvořák

Jiří Mikulka - pondělí 30. prosinec 2013

Hypotéka od Geparda = vše bez starostí. Vše zařízeno Gepardem, výběr variant po důkladné analýze dat. Hypoteční makléřku Jitku Habajovou mohu jenom doporučit.
Jiří Mikulka

Jitka Habajová

Michaela Čápová - pátek 27. prosinec 2013

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat paní Ivetě Turečkové, na kterou jsme se obrátili s žádostí o refinancování hypotéky poté, co nám stávající banka nehorázně zvýšila úrokovou sazbu na další období. Paní Turečková nám nabídla několik variant financování a velice se snažila najít pro nás co nejvýhodnější řešení. Nakonec dosáhla toho, že nám původní banka po dlouhém vyjednávání a při vidině toho, že přejdeme jinam, snížila úrokovou sazbu tak, že jsme u ní nakonec zůstali.
Musím paní Turečkovou pochválit za naprosto profesionální a hlavně velice rychlé jednání a jsem si jistá, že pokud budu zase potřebovat pomoci s hypotékou, určitě se na ni obrátím.
Michaela Čápová Praha

Iveta Turečková

Pavel Kureš - středa 4. prosinec 2013

Nejenom touto cestou a ne naposledy bych chtěl poděkovat za více než profesionální přístup pana Martina Bernklaua. Je naprosto patrné, že svou práci dělá především s naprostým ohledem na klienta, kterému rozumí, velmi rychle se zorientuje v jeho potřebách a s nadhledem objektivně hodnotí jak rizika, tak i případné nabídky na trhu pro klienta nejvýhodnější.
Nejste pro něj pouze partnery pro jednorázový momentální obchod, chápe Vás jako trvalejší vztah. Evidentně ho jeho práce baví a je mu koníčkem.
S hlubokou poklonou a přáním mnoha klientů (spokojených ve Vašem případě netřeba dodávat)
Pavel Kureš

Martin Bernklau

Iva a Martin Zmrhalovi - středa 13. listopad 2013

Vážená paní Kejzlarová,
rádi bychom Vám touto cestou nesmírně poděkovali, řekněme, za opravdu velmi vyčerpávající maraton v oblasti koupě našeho domečku.
V době, kdy nám bylo řečeno, že pro získání HU nesplníme dostatečně podmínky, jsme se obrátili právě na Vás a Vy, jak mávnutím proutku, jste nám vyčarovala HU nám šitý jak na míru.
Ne jenom, že jste nám vše zařídila, vysvětlila, nastavila podmínky pro dobro naši domácí pokladny, ale ještě jste k tomu všemu musela zvládnout práci za realitního makléře z "Důmrealit", kde touto cestou tuto kancelář v žádném případě nikomu s manželem NEDOPORUČUJEME. Ne jenom, že vyřízení HU není tak snadné, ale věnovat se všemu, co by měla zajistit právě realitka, bylo už opravdu velmi náročné!!
Pro Vás paní Kejzlarová to sice nebyla žádná povinnost dělat práci za jiného a i tak jste to s námi prošla až na samý konec.
Díky Vám se nám otevřela cesta trošku do jiného života, který jsme si společně s manželem a dětmi dlouhou dobu přáli.
Pokud v budoucnu budeme muset zase řešit nějaké finanční transakce, rádi bychom, abyste u toho byla právě Vy!!!
Velké díky.
Iva a Martin Zmrhalovi Hronov 12.11.2013

Martina Kejzlarová

Zuzana Peterová - pátek 27. září 2013

Chtěla bych poděkovat za neobyčejně perfektní, naprosto profesionální a také velmi milý osobní přístup paní Ladislavě Bublíkové, která nám pomohla vyřídit hypotéční úvěr. I přes nepříjemnosti spojené se zástavou na kupovaném bytě nám dokázala najít to nejlepší řešení, podrobně vysvětlit všechny smlouvy a úspěšně vše dotáhnout do konce.
Zuzana Peterová

Ladislava Bublíková

Šárka Novotná - pátek 26. červenec 2013

Ráda bych se podělila o báječné zkušenosti a setkání s hypoteční makléřkou společnosti GEPARD FINANCE paní Radkou Vackovou, díky níž si naše rodina splnila svůj sen. Tímto bych chtěla také mnohokrát poděkovat za její skvělou pomoc, profesionální a přesto lidský přístup, se kterým se v dnešní době bohužel na každém kroku nesetkáváme…
Naše cesta za splněným snem začala v červenci 2012, kdy jsem náhodou na internetu objevila nabídku realitní kanceláře RE/MAX Dynamic o prodeji pozemků a následné možnosti výstavby domů. Jelikož jsme se již několik let snažili marně najít nějakou finančně zajímavou nabídku, jak domeček získat, navštívila jsem osobně realitní kancelář, kde se mě ujal realitní makléř pan Petr Červenka. Po sdělení veškerých informací a následné prohlídky parcely, jsme s manželem již věděli, že toto je právě „to pravé“, co jsme hledali…
Nyní však nastala otázka, jak vše správně zafinancovat, jelikož naším jediným vkladem do této akce byl třípokojový byt v osobním vlastnictví a žádné další volné finanční prostředky jsme neměli. V tuto chvíli mě pan Červenka odkázal na finanční poradkyni paní Vackovou, která s realitní kanceláří úzce spolupracuje.
Setkání s Radkou Vackovou bylo velmi milé a přátelské, jako bychom se již dávno znaly. Po sepsání vstupního formuláře začala Radka přemýšlet, jaké řešení by bylo v našem případě to nejsnazší a nejvhodnější a přislíbila mi, že do naší další schůzky určitě něco vymyslí. Před termínem naší schůzky s Radkou Vackovou má nervozita narůstala, nicméně po několika okamžicích, kdy mi Radka sdělila svůj plán, jak koupi pozemku a následně stavbu domu zafinancovat, ze mě postupně stres a obavy opadly a věděla jsem, že jsem kápla na toho správného člověka, a že se vše podaří. Vše běželo jako na drátkách. Po doložení podkladů potřebných pro získání hypotéky Radka vše potřebné zařídila a zanedlouho jsme již seděli nad podpisem hypotéky…
Náš sen se naplnil v květnu 2013, kdy jsme se konečně mohli přestěhovat do našeho nového domu.
Velmi příjemné bylo i to, že jsem mohla obě záležitosti řešit najednou tzv. pod jednou střechou, jelikož kancelář paní Vackové se nachází v sídle realitní kanceláře RE/MAX Dynamic, proto mohu všem takové služby právě zde „pod jednou střechou“ a s lidmi, kteří jsou na svém místě, jen doporučit.
Paní Radce Vackové přeji mnoho spokojených klientů, mezi které my bezesporu patříme!
Šárka Novotná

Radka Vacková

Kateřina Mocková - úterý 9. červenec 2013

Tímto bychom rádi poděkovali Martině Holé za její fundovanou a profesionální pomoc s řešením hypotéčního úvěru. Naše situace nebyla úplně běžná a vyžadovala zvážení namodelování více variant. V čemž nám vždy vyšla ochotně vstříc. Obecně veškerá komunikace byla naprosto ukázková a na profesionální i když velice přátelské úrovni. Vše co jsme si dohodli a paní Holá slíbila, vždy dodržela. Také nám dokázala srazit původně nabízenou úrokovou sazbu, což rozhodně potěší. Jelikož otázka našeho bydlení není stále ještě úplně vyřešená, těšíme se na další spolupráci s paní Holou a vám ji můžeme jen vřele doporučit.Děkujeme a zdravíme již z nového bytu :)Jakub Prchal a Kateřina Mocková

Martina Holá

Andrea Pekárková a Miroslav Valášek - úterý 9. červenec 2013

Dobrý den,
rádi bychom poděkovali Ing. Martině Holé za vynikající spolupráci při řešení hypotéky. Vyřízení hypotéky proběhlo přesně podle našich představ, bez jakýchkoliv komplikací. Jsme rádi, že jsme se na Vás mohli ve všem obrátit a vy jste nám pomohla. Moc děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.
Andrea Pekárková a Miroslav Valášek

Ing. Martina Holá

Radek Jindřich - úterý 18. červen 2013

Dobrý den,
chtěl bych touto formou poděkovat slečně inženýrce Tereze Pecákové za angažovaný a vysoce kompetentní přístup při řešení refinancování hypotéky. Díky jejím zkušenostem bylo možné vyřešit i komplikované refinancování více hypotéčních úvěrů a jejich transformaci do jednoho výhodného. Slečnu Pecákovou mohu vřele doporučit.
S pozdravem a přáním všeho dobrého v profesním i soukromém životě
Radek Jindřich

Ing. Tereza Pecáková

Jana Volková - úterý 11. červen 2013

Dobrý den,
potřebovala jsem poradit s refinancováním hypotéky. Obrátila jsem se na Gepard Finance v Praze 4, Hvězdova 19, kde se mě ujal hypoteční makléř Ing. Jonáš Kučerka. Spolupráce s ním byla na vynikající profesionální i lidské úrovni. Ještě jednou Ing. J. Kučerkovi děkuji, spolupráci s ním mohu všem doporučit.
Jana Volková

Ing. Jonáš Kučerka

Jana Křížková - pondělí 13. kvě 2013

Dobrý den,
ráda bych touto cestou velmi poděkovala a pochválila pomoc a práci slečny Ing. Terezy Pecákové. Spolupráce s ní byla spolehlivá,rychlá a příjemná a velmi kladně ji hodnotili i makléři mé realitní kanceláře. Její služby mohu jedině doporučit. Děkuji.
Jana Křížková

Ing. Tereza Pecáková

Darina Leitnerová - čtvrtek 9. kvě 2013

Dobrý den, rádi bychom touto cestou moc poděkovali finanční poradkyni paní Haně Drahovzalové za všechno, co pro nás udělala. Na všechny naše setkání byla dokonale připravená, všechno nám ochotně vysvětlila, s čímkoliv jsme se na ní obrátili, tak nám vysvětlila, pomohla nám najít ve spleti hypoték pro nás nejvýhodnější produkt a ve všechno zařídila. Díky ní pro nás celé financování našeho bytu bylo jako procházka růžovým sadem a ne černou můrou jako pro některé naše známé.
Spolupráce s ní byla naprosto perfektní, profesionální a určitě ne poslední, velmi rádi se na ní budeme obracet i nadále a budeme ji doporučovat všem svým známým a přátelům, které pořízení vlastního bydlení také čeká. S pozdravem Darina Leitnerová, Brno

Hana Drahovzalová

Mgr. Aneta Stanková - čtvrtek 9. kvě 2013

Ing. Martina Holá mi pomáhala s vyřízením hypotéky a její služby mohu vřele doporučit každému, kdo tímto spletitým a zdlouhavým procesem nechce procházet sám. Kromě naprosto profesionální práce bych ráda zmínila vynikající komunikaci, skvělý přístup a pracovitost (paní Holá pracuje "i v noci"). Vyřízení hypotéky proběhlo přesně tak, jak bylo zpočátku naplánováno, bez jakýchkoli komplikací. Ještě jednou děkuji a určitě doporučuji.
Mgr. Aneta Stanková

Ing. Martina Holá

Irena Benešová - čtvrtek 9. kvě 2013

Dobrý den, dovoluji si touto cestou poděkovat hypoteční makléřce paní Ivetě Turečkové, za dokonalou spolupráci při financování našeho "vytouženého" rodinného domu. Provedla nás celým procesem od samého počátku až do úspěšného konce velmi zkušeně a ochotně, přispěla svými zkušenostmi i dobrými radami.
Protože koupě domu byl pro naši rodinu zcela nový a do té doby neznámý a samozřejmě velmi důležitý krok v životě, měli jsme z počátku obavy, zda to zvládneme. Díky paní Turečkové se vše podařilo bez nejmenších problémů. Nemohu opomenout fakt, že nám ochotně odpovídala na naše neodbytné telefonáty i ve svém volném čase a dokonce i o víkendu. Ještě jednou moc děkuji za celou naši rodinu a pokud budeme my, nebo někdo z našich známých potřebovat v této oblasti pomoci, určitě se opět s důvěrou obrátíme na paní Ivetu Turečkovou. S díky Irena Benešová

Iveta Turečková

Veronika Kučerová - středa 24. duben 2013

Hezký den,
tímto bych chtěla za celou svoji rodinu velmi poděkovat Bc. Andree Gazdové z pobočky Gepard finance Brno. Konec fixace a změna úrokové sazby mě potkala v době, kdy jsem byla díky malým dětem uvázaná výlučně u mateřských povinností. Díky paní Gazdové jsme se s manželem mohli radovat z velmi nízkých úroků. Spolupráce s paní Gazdovou byla rychlá, srozumitelná, pro mě jako laika přehledná a co bylo pro mě velmi důležité: optimální využití času. Až opět skončí fixace, vím, kam se obrátím o pomoc. Maximální spokojenost. Ještě jednou díky. Veronika Kučerová

Bc. Andrea Gazdová

Hana Štěpánková - pátek 12. duben 2013

Dobrý den,
ráda bych se podělila se zkušeností s Gepard Finance, konkrétně s makléřem Ing. Pavlem Aronem. Na pana Arona se obracím opakovaně od doby, kdy jsem v roce 2008 potřebovala poprvé poradit s hypotékou. Důvodem je má naprostá spokojenost se službami, které Gepard Finance a Ing. Aron poskytují, a to jak s jejich kvalifikovaným obsahem i s přátelskou a vstřícnou formou. Od té doby také Gepard doporučuji svým přátelům v případě, že potřebují finanční poradenství. Sama jsem nyní potřebovala pomoci s refinancováním hypotéky a jsem si zcela jistá, že bez Ing. Arona bych nedostala od banky zdaleka tak příznivé podmínky. Za tuto pomoc jsem velmi vděčná.
Děkuji Hana Štěpánková

Ing. Pavel Aron

Lucie Sedláčková - úterý 2. duben 2013

Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila obrovské díky za služby Petry Štroblové, která sjednávala mou hypotéku. Velmi profesionální přístup s lidským nadhledem. Ač mé nervy pracovaly, Petra Štroblová mě svým přístupem vždy uklidnila a ujistila, že vše proběhne tak, jak má. A opravdu se tak stalo. Petra by zasloužila obrovskou pochvalu před "nastoupenou" kanceláří :-) Petra Štroblová = jistota a zázraky na počkání... Petro, ještě jednou obrovské DÍKY!!! Pěkný den. Lucie Sedláčková

Petra Šrobová

Pánková Štěpánka - úterý 2. duben 2013

Chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat paní Ivetě Turečkové za perfektní pomoc při financování koupě bytu. Z finančních důvodů jsem byla nucena prodat stávající byt, na kterém vázl hypoteční úvěr ještě ve fixačním období a zakoupit levnější bydlení opět na hypoteční úvěr. S paní Turečkovou to i pro mě, naprostého laika, byla hračka. Za její profesionální přístup, milé a příjemné jednání ještě jednou moc děkuji.
Pánková Štěpánka

Iveta Turečková

Mgr. Radek Zelinka - středa 23. leden 2013

Vážený pane generální řediteli,
rád bych se s Vámi podělil o svou zkušenost s makléřkou GEPARD FINANCE, která ve mně zanechala poměrně silný dojem a plně si zaslouží, aby se o jejích zejména profesních kvalitách vědělo také na místech nejvyšších. 
V roce 2007 jsem si sjednal poměrně drahou hypotéku u banky, kde jsem byl t.č. několikaletým klientem. Byl jsem v situaci, kdy jsem musel upřednostnit rychlost vyřízení před výhodností. Přibližně rok před skončením fixačního období jsem začal konat kroky potřebné k refinancování, ovšem jsem docela rychle zjistil, že úroveň znalostí a schopností mnoha bankovních i nebankovních tzv. poradců je katastrofální a přístup bank zkostnatělý a přebyrokratizovaný, přestože mnohé z nich lživě inzerují jednoduché či zjednodušené refinancování stávajících hypoték. Po několika pokusech o refinancování jsem svůj záměr silně znechucen pomalu začal vzdávat, a v tom jsem si vygoogloval také stránky spol. Gepard Finance, které mě zaujaly a tak jsem oslovil jeden z kontaktů jedné z pražských poboček...
Spolupráce s pí Bc. Veronikou Smetánkovou, DiS., z pobočky Spálená, Praha 1, byla naprosto vynikající. Zajistila mi nesrovnatelně výhodnější hypotéku a postarala se o veškeré jednotlivé úkony s refinancováním související od začátku do konce. Jako účetní jsem zvyklý kontrolovat sebe i své okolí a potrpím si na přesnost a detail, takže jsem pí Smetánkovou během celé transakce zaneprázdňoval různými otázkami. Paní Veronika Smetánková byla vždy milá a vstřícná, vždy měla přehled, vždy znala odpověď. Chci vyzdvihnout nejen její profesní kvality, ale i neméně důležité osobnostní klady a proklientský přístup. Lepšího, schopnějšího a vstřícnějšího poradce jsem dosud nepotkal.
Vážený pane řediteli, přeji společnosti Gepard Finance mnoho "Veronik Smetánkových".
S pozdravem a přáním všeho dobrého,
Mgr. Radek Zelinka, Praha 6

Bc. Veronika Smetánková

Eva Filippová, RNDr. Dominik Filipp - čtvrtek 17. leden 2013

Vrele a bez najmenšieho zaváhania doporučujeme pani Veroniku Smetánkovú ako profesionálnu hypotéčnu maklérku s mimoriadnymi schopnosťami a bezkonkurenčným osobným prístupom tým najnáročnejším klientom.
Pri prejednávaní hypotečných podmienok nám ako dlhoročným prémiovým klientom naša banka ponúkla údajne tie najlepšie podmienky a úrokovú sadzbu. Po prieskume trhu nám však bola pani Smetánková schopná ponúknuť ešte lepšiu sadzbu v iných inštitúciách, a po vysvetlení našich pohnútok zostať bankovať v našej banke, zjednala rovnako výhodnejšie podmienky priamo na našej pôvodnej pobočke. V čase, keď sme potrebovali odpovede na laické otázky ale i počas kritického štádia príprav a podpisovania zmlúv, bola pani Smetánková obratom plne k dispozícií cez telefón a po krátkom dohovore aj niekoľkokrát osobne.
Nám-laikom v oblasti nákupu nehnuteľností, ktorí navyše postrádajú čas sa tejto aktivite naplno venovať, tiež však zástancom vysokého štandardu s minimálnym prípustným rizikom-bola pani Smetánková pri kúpe nášho bytu tým najdôležitejším oporným a poradenským bodom, od zjednania vynikajúcich podmienok hypotéky až do posledného štádia prepisu nehnuteľnosti na katastri.
Vysoký štandard jej pracovnej morálky, všeobecný prehľad a znalosť trhu ako aj právnych detailov uzatvárania zmlúv, odhadu ceny nehnuteľnosti či prepisového jednania na katastri ako aj jej osobní, profesionálny a ľudský prístup ku klientom robia z pani Smetánkovej nášu prvú a jedinú voľbu pri doporučení hypotéčného makléra členom rodiny či priateľom a známym.
Eva Filippová, PhD
RNDr. Dominik Filipp, CSc.

Veronika Smetánková

Ing. Pavel Bukač - čtvrtek 17. leden 2013

Při koupi bytu jsem potřeboval vyřešit financování. Měl jsem již 2 dobíhající staré hypotéky a navíc jsem potřeboval najít řešení rychle. Protože jsem v práci velmi vytížen a nemám moc času obíhat banky, rozhodl jsem se použít služeb hypotečního specialisty od GEPARD FINANCE pana Radomského.Specialista díky znalostem produktů a postupů bank pomohl se sloučením hypoték a tím ke snížení nákladů. V průběhu řízení se navíc vyskytly problémy na katastru nemovitostí , které bychom sami včas bez pomoci nezvládli vyřešit. Neméně důležitá byla i časová flexibilita - všechny záležitosti jsme mohli projednat v nám vyhovujících časech a bez stresů, zda nezmeškáme termín splacení kupní ceny a s tím, že všechny nutné dokumenty (a není jich zrovna málo) budou připraveny včas a kompletní.
Vždy bych opět zvolil tento postup. Uspořili jsme čas, peníze a vše v pohodě.
Ing. Pavel Bukač

Ing. Jan Radomský

David Drábek - čtvrtek 17. leden 2013

Většina z nás lidí se v oblasti hypoték pohybuje rychlostí hlemýžďů. Proto je tu Gepard, nejrychlejší suchozemský běžec. Pokud nechcete obdržet klíče od nového bydlení až v předvečer svých 100-tých narozenin, využijte služeb GEPARD FINANCE. Sám mohu potvrdit spokojenost s panem ing. Janem Radomským, jenž nám zařídil vše potřebné ke koupi domu v rekordně krátkém čase.
David Drábek, dramatik a režisér

Ing. Jan Radomský

Pavol Magyar - čtvrtek 17. leden 2013

S paní Jarošovou dlouhodobě spolupracuji při řešení otázek týkajících se finančních půjček.
S jejími službami jsem tak spokojen, že jsem jí již několikrát doporučil lidem v mém okolí, kteří potřebovali v této oblasti poradit.
Spolupráce s paní Jarošovou je na špičkové úrovni, velmi oceňuji především její profesiální přístup. Na řešení některých mých záležitostí jsem musel vynaložit pouze minimum času, paní Jarošová vše připravila, zařídila a následně mě vše doručila k podpisu.
Chtěl bych proto paní Jarošovou vřele doporučit. Věřím, že úroveň její práce bude nadále na stejné, ne-li vyšší úrovni.
S pozdravem
Pavol Magyar

Soňa Jarošová

Lenka Betincová - čtvrtek 17. leden 2013

Dobrý den, paní Bartošová,
děkuji moc za spolupráci, celou dobu jsme se cítili v odborných rukách. Děkuji za profesionální přístup i časovou flexibilitu. Bylo příjemné s Vámi spolupracovat. Určitě vás doporučovat budu. A ozvu se, jakmile budeme řešit další věci, např. pojistky atd...
Lenka Betincová

Gabriela Bartošová

Ing. Stanislav Strnad - čtvrtek 17. leden 2013

Dobry den, pane Dlasku,
chtěl jsem Vám tímto poděkovat za skvělou spolupráci při zajištění refinancování hypotéky. Vaše znalosti bankovního trhu, obětavost a přístup šitý na míru mi umožnil získání výborných podmínek pro novou hypotéku, které ve svém důsledku znamenají úsporu v řádech desítek tisíc korun. Mám jen velmi málo zkušeností s tak profesionálním přístupem.
Udělal jste pro mě více, než bych od běžného hypotečního makléře kdykoli očekával. Vaše služby vřele doporučuji všem přátelům a obchodním partnerům.
Ještě jednou upřímné díky!
Ing. Stanislav Strnad

Milan Dlask

Radek Zelinka - čtvrtek 17. leden 2013

Vážená paní Smetánková,
dovolte, abych Vám poděkoval za Vaši spolupráci při refinancování mé hypotéky. Zajistila jste mi hypotéku s nesrovnatelně lepšími podmínkami, díky Vám na splátce a pojištění platím o několik jednotek tisíc Kč měsíčně méně, postarala jste se o všechno od začátku do konce, je Vaší zásluhou, že celá transakce proběhla naprosto hladce.
Po mnoha negativních zkušenostech s bankovními a finančními poradci jste první osoba, u které oceňuji její skutečnou profesionalitu a skutečný klientský přístup. Děkuji Vám za kvalitní spolupráci, budu Vás doporučovat ve svém okolí a příště se na Vás znovu obrátím.
S pozdravem a přáním všeho dobrého,
Radek Zelinka

Veronika Smetánková

Michal J. - čtvrtek 17. leden 2013

Chci touto formou velice poděkovat a všem doporučit paní Konečnou. Dlouho jsem se nesetkal s tak profesionálním i lidským přístupem. Naprosto přesně mi poradila. Pokud jinde váháte, tak paní Konečná je ta správná volba! Michal J.  

Pavlína Konečná

Michal Hanák - pondělí 30. listopad -0001

Dobrý den,
jsem klientem vaší pobočky v Brně, konkrétně jsem v péči pana Martina Šmída. Naši dosavadní spolupráci hodnotím velice kladně a nebojím se tvrdit, že Váš slogan „Najdeme Vám nejlepší hypotéku" byl bezezbytku splněn. Je to moje v pořadí čtvrtá hypotéka, takže mohu porovnávat (a že to byla v některých případech katastrofa...). Velice oceňuji, že mi nebylo slibováno nesplnitelné, od začátku se mnou pan Šmíd jednal na rovinu a snažil se najít takové řešení, které by mi vyhovovalo, ale zároveň bylo realizovatelné z pohledu banky. Jeho služby finančního poradce jsou naprosto profesionální a bezproblémové.
Děkuji, určitě se na Vás obrátím znovu
Ing. Michal Hanák, Brno

Martin Šmída

Michal Zámečník - čtvrtek 17. leden 2013

Služby v oblasti finančního poradenství jsem u pana Šmída již využil opakovaně.
Vždy mi dokázal nalézt pro mne v danou chvíli nejvýhodnější nabídku na finančním trhu. Přesvědčil mě také svoji flexibilitou a vstřícnosti.
Vzhledem k mému vlastnímu časovému vytížení si neumím představit, jak bych sám vyřizoval všechny nezbytné formality spojené s financováním bydlení.
Za podpory pana Šmída se nám podařilo vyřídit v pohodě i refinancování hypotéky v šibeničním termínu 3 týdnů.
S pozdravem
Michal Zámečník

Pavel Šmíd

Štěpán Derka - čtvrtek 17. leden 2013

Dovolte mi prosím, abych alespoň touto formou ještě jednou poděkoval slečně Markové za její profesionální pomoc při zajištění hypotéky na koupi rodinného domu v ceně 2mil Kč.
Slečna Marková mně byla doporučena jako profesionál a na schůzku s ní jsem se proto těšil, neochotného jednání v bance jsem měl tak akorát dost.
Obrovské nasazení, zájem o klienta, hledání cesty jak vyhovět, v tom se banky od slečny Markové mají ještě hodně co učit.
S poděkováním 
Štěpán Derka, majitel firmy provozující dvě prodejny WIKY

Veronika Michnová (Marková)

Halounek Emil - čtvrtek 17. leden 2013

Dobrý den, slečna Veronika Marková a společnost Gepard Finance mi byla doporučena realitní kanceláří, od níž jsem kupoval nemovitost.V krátké době mi předložila několik nabídek, z nichž mi doporučila tu nejlepší.Když se vyskytl problém a banka měla požadavky, které jsem nemohl splnit, velice pružně zareagovala a našla jinou společnost se stejně výhodnou nabídkou. Při jednání v bance byla vždy přítomna a na vše dohlížela až do podpisu smlouvy. Jednání slečny Markové bylo příjemné a profesionální. V případě potřeby se na ni v budoucnu s důvěrou obrátím.
Halounek Emil, Moravská Třebová

Veronika Marková

Iveta Motyčková - čtvrtek 17. leden 2013

Dobrý den, paní Olejníková,
chtěla jsem vám tímto poděkovat za vaši vstřícnost a obětavost ve věci vyřízení přefinancování mého stavebního spoření na hypotéku, s co nejlepšími podmínkami odpovídající mým požadavkům. Celá spolupráce byla pro mě velmi příjemná, zejména kladně hodnotím váš přístup k celé věci a ochotu pomoci. Jako váš klient jsem ve vás cítila velkou podporu, což bylo pro mě velmi důležité.
Snažila jste se mi od začátku koncipovat co nejvýhodnější nabídku a dale jste ji za mé účasti rozvíjela v produkt, se kterým jsem opravdu spokojená. Celá změna mi pomohla vyřešit moji finanční situaci na delší čas a to tak, jak jsem si představovala.
Ještě jednou děkuji za spolupráci a ráda se na vás v budoucnu obrátím.
Iveta Motyčková Office manager

Lenka Hemzová (Olejníková)

Lenka Kalužová - čtvrtek 17. leden 2013

Dobrý večer, pane Svobodo,
ještě jednou moc děkuji za pomoc při vyřizování úvěru a komfortní informace a vedení jednotlivými kroky. Sama bych takové kvantum kroků dělala hodně dlouho a ještě si nejsem jistá, že bych to zvládla.
Pěkný zbytek pracovního týdne a odpočinkový víkend.
Lenka Kalužová

Tomáš Svoboda

Kateřina - čtvrtek 17. leden 2013

Dobrý den,
chtěla jsem Vám moc poděkovat za Vaši pomoc a ochotu při výběru a následném vyřizování hypotéky za nejvýhodnějších podmínek. Vše proběhlo na jedničku a zítra se mi bude předávat byt.
Jsem moc vděčná, že jsem se na Vás mohla obrátit. A do budoucna, v případě potřeby, určitě zase využiji služeb GEPARD FINANCE.
MOC ZA VŠE DĚKUJI!!
Veselá Kateřina

GEPARD FINANCE

Roman Kosek - čtvrtek 17. leden 2013

Dobrý den paní Toušová,
chci Vám tímto poděkovat za pomoc s hledáním nejvhodnější hypotéky pro financování koupi bytu a taky následné vyřízení všech úředních záležitostí s tím spojených. Bez přehánění mohu říct, že jste mi ušetřila spoustu času a práce, navíc bych stoprocentně sám nevybral optimální variantu, vzhledem k mé finanční situaci a možnostem.
Přeji Vám hodně štestí a úspěchů (v zaměstnání i v soukromém životě) a určitě budu Vás i firmu GEPARD FINANCE doporučovat všem známým, kteří budou potřebovat pomoc s vyřizováním hypotéky jako já. Děkuji!
Mějte se krásně...
S pozdravem
Roman Kosek

Katka Toušová

Lukáš Brát - čtvrtek 17. leden 2013

S panem Vodrážkou jsem byl velmi spokojený, perfektní, vstřícné a rychlé jednání. S jeho profesionálním přístupem mi vyjednal v bance perfektní podmínky. Určitě ho všem, co mají zájem o hypotéku, vřele doporučuji!
Lukáš Brát

Jiří Vodrážka

Vojtěch Sedláček - čtvrtek 1. listopad 2012

Dámy a pánové,
velice rád bych touto cestou poděkoval za bezproblémové vyřízení nejlepší hypotéky paní Veronice Markové. Jelikož má známá vyřizovala hypotéku a dostal jsem od ní výborné reference na paní Markovou, tak jsem toho využil a nelituji. Její přístup a řešení financování naší stavby bylo příkladné a bezproblémové. Jelikož jsem časově dosti vytížen, tak jedna schůzka byla dostačující, kde jsem dostal kompletní informace a nabídka, kterou jsme vybrali byla nejzajímavější.
Po vybrání konkrétní nabídky jsem dostal seznam potřebných dokladů k vyřízení hypotéky, následně jsem je v možném termínu dodal a hypotéka byla vyřízena velice rychle.
Když to shrnu, tak jsem kvůli hypotéce paní Markovou celkově navštívil dvakrát, tedy informace ohledně hypotéky, vybrání konkrétní banky a financování a po druhé, kdy jsem ji předal potřebné dokumenty. Poslední schůzka už byla přímo v bance, kde jsem podepsal hypoteční smlouvu. Pokud to přepočítám na hodiny, tak hypotéka mě díky Gepard Finance a paní Markové stála cca 3 hodiny mého času a to je excelentní. Nemusel jsem obíhat banky, pracně to porovnávat, propočítávat, dostal jsem komplexní informace hned na jednom místě, rychle bylo vše vyřízeno, takže můžu vřele doporučit.
Při refinancování se určitě obrátím na paní Markovou a Gepard Finance.
S pozdravem
Vojtěch Sedláček

Veronika Marková

Ivana a Petr - pátek 21. prosinec 2012

Žil byl jednou jeden muž a žena. Žili dlouhých sedm let po pronájmech, až si jednoho dne sedli a spočítali si, kolik peněz už rozdali cizím lidem. Když jim vyšel výsledek - zděsili se..., řekli si STOP a rozhodli, že si splní sen o domečku a pořídí si vlastní bydlení. Bohužel jejich rodina neoplývala majetkem, ani oni nebyli majetní a neměli vytvořeny žádné finanční rezervy pro koupi vysněného bydlení. Proto se rozhodli oslovit několik bankovních domů a požádat je o 100% hypotéku. Jenže všechny bankovní domy byly nevstřícné a odmítavé. A vyřkly jeden děsivý společný verdikt: „Dáme Vám pouze 85% hypoteční úvěr a zbytek si "vycucejte třeba z prstu". Pár byl velmi zdrcený, nešťastný a zklamaný. Sen o vlastním bydlení rozplynul se jako mávnutí proutkem.. Ale co se nestalo.. do cesty jim vstoupil Anděl, DOBRÝ ANDĚL. Byl velmi ochotný, milý, vstřícný, profesionální, a hlavně lidský...Velmi pružně a rychle reagoval na jejich poptávku, na jejich nekonečné otázky.. Ještě tentýž den poslal páru srozumitelné nabídky a kalkulace od jednotlivých bankovních ústavů. Pomohl jim s výběrem nejlepší nabídky. Komunikoval s párem i telefonicky a e-mailem, což ušetřilo spoustu času a nekonečného „běhání". A když bylo vše zařízeno a připraveno, tak pár s Andělem podepsal potřebné smlouvy.
Anděl se jmenoval: pan Roman Vencl z pobočky GEPARD Hradec Králové - profesionál a člověk na svém místě. Vybojoval pro nás 100% hypoteční úvěr na domeček. Nebýt jeho, náš sen o vlastním bydlení by se nikdy nezrealizoval...
Tímto Vám Romane ještě jednou děkujeme, vážíme si Vás, máme Vás rádi a srdečně Vás všem, kteří tak jako my nechtějí svůj sen pouze snít, ale chtějí ho žít, DOPORUČUJEME.
Ivana a Petr, Jaroměř

Roman Vencl

Petr Tomášek - čtvrtek 20. prosinec 2012

Bál jsem se nechat refinancování na poslední chvíli. A tak jsem na stránkách GEPARD FINANCE vyhledal nejbližšího hypotečního makléře, se kterým jsem se hned dohodl na schůzce. Během ní jsem makléři poskytl všechny podstatné informace včetně dokumentů, jako je například starý znalecký odhad našeho bytu. Makléř GEPARD FINANCE nám okamžitě sestavil nabídku nejvhodnějších produktů i se seznamem potřebných dokumentů. Nám se líbila varianta s úrokovou sazbou 3,09% s fixací na 5 let. Teď už byl míček na straně staré banky a naše rodina jen čekala na novou nabídku úrokové sazby. Ta skutečně přišla 4 týdny před vypršením fixace. Nabídka na pětiletou fixaci úrokové sazby byla 4,1%, tedy o procento více, než nám nabídnul hypoteční makléř GEPARD FINANCE!
V našem případě, kdy výše nesplacené hypotéky byla 1 500 000 Kč, znamenalo jedno procento měsíční úsporu ve výši 800 Kč, což je za rok téměř 10 000 Kč! Za dobu dvacetileté splatnosti pak takováto úspora činí téměř 200 000 Kč!
Skutečně nebylo o čem přemýšlet, nabídka makléře GEPARD FINANCE byla opravdu výhodná. Makléř pro nás našel vskutku elegantní řešení, které sám zrealizoval: vyřídil komunikaci se starou i novou bankou a s katastrem.
S pomocí makléře to není vůbec náročné a pak - každá ušetřená koruna se přece počítá!
Petr Tomášek, Nový Bor

GEPARD FINANCE

Roman - čtvrtek 20. prosinec 2012

Nejprve jsem šel do své banky, kde mám vedený účet, abych si zjistil podmínky hypotéky. Pracovník banky mi položil několik otázek a pak mi vytiskl jednu nabídku, se kterou jsem se vrátil domů.
Stále jsem se nemohl zbavit pocitu, že jsem někde na internetu nebo v novinách viděl lepší nabídku. Abych měl jistotu, že jsem se neunáhlil, domluvil jsem si přes stránky GEPARD FINANCE schůzku s hypotečním makléřem v místě mého bydliště.
Hypoteční makléř GEPARD FINANCE se ptal na podobné otázky jako pracovník banky. Kromě toho ho ale zajímaly i mé plány do budoucna – například i to, zda-li se nehodlám ženit a nebudu třeba v brzké budoucnosti potřebovat větší bydlení. Záhy jsem zjistil, že se ptá proto, abychom případně zvolili takový produkt a takové parametry, které mi umožní v případě potřeby nemovitost rychle prodat.
Vidíte, to mě vůbec nenapadlo, že i taková věc se dá při výběru hypotéky zohlednit. Makléř GEPARD FINANCE mě také upozornil na aktuální slevy třech bank, díky kterým se dají ušetřit desítky tisíc korun! Tady jsem pochopil to kouzlo si hypotéky na jednom místě porovnat!
Nakonec jsem vybral hypotéku od jiné banky, než u které mám účet. Úroková sazba byla o 0,44% nižší a na bankovních poplatcích ušetřím díky speciální akci skoro 20 000 Kč. Makléř GEPARD FINANCE se spojil s realitní kanceláří a zajistil veškerou komunikaci s prodejcem nemovitosti, katastrem i bankou. Do ní mě pak doprovodil k podpisu hypoteční smlouvy. Tím to ale neskončilo. GEPARD FINANCE se postaral i o čerpání hypotéky, aby prodejce nemovitosti měl kupní cenu včas na svém účtu a v požadované výši.
Nedokážu si představit, že by toto všechno za mě udělal pracovník na přepážce banky, navíc bezplatně. To zkrátka nejde. Aby člověk měl jistotu nejlepší nabídky, musí si je nezávisle porovnat. Chtěl bych tímto poděkovat týmu GEPARD FINANCE za pomoc s vyřízením hypotéky. Určitě budu vaše služby dále doporučovat!
Děkuji vám!
Roman, Praha 4

GEPARD FINANCE

Michal Pekárek - pátek 30. listopad 2012

Dobrý den paní Vacková,
rád bych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za poskytnutí služeb, včetně zajištění celého procesu potřebného ke schválení mnou požadované hypotéky v dřívějším termínu, kdy jsem se mohl bez problémů zabývat jinými záležitostmi a to i vzhledem k Vašemu ne často viděnému proklientskému přístupu.
S pozdravem
Michal Pekárek

Radka Vacková

Vladislava Kršková - pátek 30. listopad 2012

Dobrý den,
jsem vaším klientem na pobočce v Brně a spolupracuji s vámi v rámci mé hypotéky již několik týdnů.
Chtěla bych maximálně vyzdvihnout profesionální přístup vašeho zaměstnance pana Martina Šmída. Je to opravdu člověk na svém místě, inteligentní, lidský, profesionální, ve svém oboru schopen odpovědět na jakýkoliv dotaz. Jeho absolutním kladem je 100% spolehlivost, co klientovi slíbí, to udělá, což je dnes velkou vyjímkou.
Děkuji předsednictvu, za ocenění takových zaměstnanců.
Vladislava Kršková, Brno

Martin Šmíd

Katka Habrdová - pátek 30. listopad 2012

Dobrý den paní Svitáková,
mnohokrát Vám děkuji, že jste mě provedla světem hypotéky bez újmy na zdraví a všechno tak brilantně a briskně zařídila.
Opravdu Vám děkuji a doufám, že se v budoucnu ještě uvidíme :-) 40 metrový byt mi přece nemůže do budoucna stačit ;-)
Mějte se moc hezky
Zdravím
Katka Habrdová

Lucie Svitaková

Ing. Jaroslava Holasová - pátek 30. listopad 2012

Dobrý den,
velice děkuji za kontakt a doporučení hypoteční makléřky slečny Petry Štroblové z GEPARD FINANCE. Jednání s touto hypoteční makléřkou probíhalo na naprosto profesionální úrovni a zároveň nepostrádalo osobní přístup. Protože mám sama dlouholetou praxi v bance v této oblasti na úrovni středního managementu, umím ocenit profesionalitu a odbornost kolegů a zde bych konstatovala, že si takto představuji služby makléře.
Ještě jednou děkuji!
Ing. Jaroslava Holasová, MBA výkonná ředitelka Sdružení pro oceňování kvality

Petra Štroblová