Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Naším cílem je mít velmi spokojené klienty. Pokud s námi máte jakoukoli zkušenost, napište nám prosím.

Skvělá zkušenost s panem Jiřím Grabovským

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zkušenost s panem Jiřím Grabovským je skvělá, profesionální přístup, ochota, flexibilita, lidské jednání a hlavně ideálně nastavená hypotéka s výhodnou úrokovou sazbou u významné banky, kterou bych sama nikdy nesehnala. Rozhodně doporučuji všem.

Kateřina Bendová

Cesta k vysněné hypotéce zlatem vydlážděná

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Kdybych sem napsal milion slov nebo dva, stejně to nedokáže dostatečně vyjádřit a ocenit ochotu, profesionalitu, úsměv na tváři a trpělivost, kterými se musela vyzbrojit Radka Fyrbachová v boji s mým ekonomickým analfabetismem při sjednávání hypotéky. Boj to nebyl snadný, sám bych si kolikrát po další nechápavé otázce dal pár facek. Radka Fyrbachová to zvládla bez násilí a celou cestičku k vysněné hypotéce mi ne vyšlapala, ale vydláždila zlatými dlažkami. Nebýt jí, tak se nestěhuju.

Jak říkám, neexistují slova, která by dokázala dostatečně vyjádřit zásluhy Radky Fyrbachové. Děkuji jí za to a přeji, ať ji její úsměv a nadšení a nasazení v práci nikdy neopustí.

Díky. Tomáš Horák

Poděkování makléřkám Veronice Gyengeové a Jarmile Habrové

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval hypotečním makléřkám Veronice Gyengeové a Jarmile Habrové z pobočky Žatec, Hošťálkovo nám. 61. Obě dámy mohu vřele doporučit pro jejich vstřícný a profesionální přístup, s kterým mi pomohly získat hypotéku na rekonstrukci domu. Přeji oběma mnoho spokojených klientů.

Jan Vízner

Radka Vacková nám ušetřila značnou finanční částku

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval paní Radce Vackové za její cenné rady a pomoc, které nám před pěti lety výrazně usnadnily realizaci koupě našeho domu.  Paní Vacková nám nabídla několik variant financování a velmi se snažila vybrat pro nás to nejvhodnější řešení. Nakonec jsme vybrali bankovní společnost, kde máme vedený běžný účet, díky paní Vackové jsme navíc získali nadstandardní úrokovou sazbu.

Příští rok nám končí pětiletá fixace, takže jsem s předstihem začal pátrat po nabídkách refinancování, s důvěrou jsem se tedy obrátil na Radku Vackovou. Opět vypracovala několik alternativ, které byly samozřejmě výrazně výhodnější, než sazba na které nám nyní dobíhá fixace, ale též výhodnější než aktuální nabídky bankovních ústavů. Oslovil jsem stávající banku se žádostí o sdělení, jakou mi nabídnou úrokovou sazbu pro další fixační období, po oznámení, jaké mám konkurenční nabídky, se stávající banka pokusila tyto nabídky dorovnat. Dostali jsme návrh na sazbu vyšší o 0.1% (než nejvýhodnější nabídka od R. Vackové), tuto nabídku jsme akceptovali – nemusíme řešit založení BÚ v jiném ústavu, nutnost dalšího pojištění, odhad nemovitosti, atd.

Shrnuto – ačkoliv jsme nevyužili nabídky na refinancování vypracované paní Vackovou, i tak nám (díky předložení jí vypracovaných návrhů naší stávající bance) ušetřila značnou finanční částku. 

Ještě jednou moc děkuji  a pokud budeme my, nebo někdo z našich známých potřebovat poradit ve financování bydlení, určitě se opět s důvěrou obrátíme na paní Radku Vackovou.

Roman Štěch

Roman Vencl - ochota, vstřícnost, profesionalita, lidskost a mnohem víc

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Děkujeme panu Romanu Venclovi za vše co pro Nás ohledně hypotéky udělal, s ochotnějším a příjemnějším člověkem ve svém oboru jsme se ještě nesetkali a zkoušeli jsme opravdu hodně variant !!!!.  Dělal vice, než bylo nezbytně nutné v rámci jeho práce, jak je dnes zvykem. Je to člověk, který Vám řekne vše narovinu a hlavně žádné podrazy !!!!!!!!!!!!!!! Můžeme na jeho osobu vyjmenovat jen samou chválu - ochota, vstřícnost, profesionalita, lidskost a mnohem víc. Prostě člověk se srdcem na pravém místě. Ještě jednou mooooc děkujeme za vše co jste pro nás udělal...:-)

manželé Palmeovi, okolí Nového Bydžova, září 2015

Lucie Šarochová - naprosto dokonalá spolupráce, extrémní rychlost a spolehlivost

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Pochvala pro makléřku Lucii Šarochovou. Naprosto dokonalá spolupráce, extrémní rychlost a spolehlivost. Na tohoto človíčka nedám již dopustit. Jakmile bude někdo něco potřebovat, budu vřele doporučovat pouze ji. Malá postavou, ale velikánská v práci a věřím, že vše půjde ještě lépe. Dokázala mi rychle vyřešit novou hypotéku, takhle rychlý není ani internet. Zařídila mi i pojištění nemovitosti a jsem nadmíru spokojen.

Zbyněk Jeníček

Práce a obětavost hypoteční makléřky Radky Fyrbachové

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobry den,

chtel bych vyzvednout praci a obetavost hypotecni maklerky Radky Fyrbachove z Ceskych Budejovic. Jelikoz diky jeji znalosti v poskytovani hypotek jsme si mohli poridit domecek na 100% hypoteku bez jakychkoli problemu. Prace, kterou odvedla za nas, byla na spickove urovni, po predani potrebnych dokumentu nas pozvala k podpisum smluv. Vse rychle bez prutahu mohu Vsem jen doporucit. Za celou rodinu dekujem.

Daniel Bednář

Tereza Pecáková nám velmi pomohla se zajištěním hypotéky

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Paní Ing. Tereza Pecáková nám velmi pomohla v souvislosti se zajištěním hypotečního úvěru na koupi nemovitosti, o kterou jsme měli zájem. Zprvu nám nebyl u jistého bankovního ústavu díky nízkému odhadu poskytnut úvěr, ale paní Pecáková nám vyšla ve všem vstříc a nejen, že nám pomohla s hledáním jiného ústavu, který by nám úvěr poskytl, ale i s jinými překážkami souvisejícími s koupí nemovitosti. Nyní již bydlíme ve vysněném domečku a jsme spokojeni. Tímto velmi děkujeme Terezce Pecákové za její ochotu a lidský přístup.

Zuzana a Petr Ondrušovi z Úžic u Kralup nad Vltavou

Naprostá spokojenost s hypotečními službami Ing. Petra Koláčka

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Jsem naprosto spokojený se službami hypotečního makléře Ing. Petra Koláčka a zejména pak s odbornou pomocí při řešení hypotéky, které jsem bez problémů dosáhl a navíc mi nabídl řešení několik, na čemž je vidět, že se vyzná a co slíbil, vykonal. Za to si zaslouží jedničku s pěti hvězdičkami. Vřele doporučuji.

Václav Vinš

S Ivanou Vlčkovou je vyřizování hypotéky radost

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den!

Tímto bych chtěla poděkovat Ing. Ivaně Vlčkové za perfektní spolupráci během vyřizování hypotéky! I když jsem nejprve nebyla nakloněna spolupráci se zprostředkující společností Gepard Finance, tak mě paní Vlčková hned během první schůzky nevědomky přesvědčila, že moje obavy jsou zbytečné. Na všechny komplikace měla řešení, nic nebylo problém! Rychlost, ochota a trpělivost jsou jí vlastní. S ní je vyřizování hypotéky radost, a proto jsem ji poprosila o vyřízení mé druhé hypotéky a opět nezklamala. Už teď se těším na další spolupráci do budoucna.

Mgr. Ivana Šálená

Doporučení hypotečních služeb Ivany Vlčkové

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

rád bych tímto způsobem doporučil služby paní Ing. Ivany Vlčkové z Gepard Finance Praha 1 Na Poříčí.

Sám jsem ji kontaktoval na základě reference jiných a dobré zkušenosti musím potvrdit. Celé jednání probíhalo v maximálně vstřícné a přátelské atmosféře, od počátku jsme k jednání přistupovali z obou stran naprosto otevřeně. Jsem přesvědčen, že výhodnější podmínky hypotéky jsem dosáhnout nemohl a to nejsem zrovna "ideální klient" pro bankovní domy.

Děkuji a paní Vlčkové přeji mnoho dalších spokojených klientů, jako jsem já:o)

Vlastnímu bydlení zdar!

Honza Kamenář

Spokojenost s profesionálním přístupem makléřky Kláry Novákové

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Ve věci koupě nemovitosti nám byla doporučena hypoteční makléřka slečna Klára Nováková. Ve všech směrech jsme s manželem byli spokojeni s profesionálním přístupem makléřky. Kdykoli jsme potřebovali nějakou radu, nejasnost vyřešit obratem, nám byla poskytnuta odpověď. Určitě ji doporučíme každému z našich známých, kdo by si chtěl vzít hypotéku nebo poradu.

S pozdravem Monika a František Novotný

Můžete se s důvěrou spolehnout...

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Když jsme před rokem kupovali nemovitost, byla nám doporučena slečna Klára Nováková. Naši hypotéku od mBank dotáhla do zdárného konce, nemovitost jsme koupili a nastěhovali se. Po roce se ale mBank ozvala, že chybí dodat nějaké dokumenty. Vyděsila jsem se, protože platíme včas a nechci mít problémy.

Zavolala jsem tedy slečně Novákové, která i po roce ihned podle jména věděla, o koho jde a co nejspíš mBank bude chtít. Během 2 hodin mi volala zpátky, že mBank chce LV a dokonce LV sama vytáhla z databáze a zaslala do mBank.

Mimo jednoho telefonátu jsem nemusela udělat vůbec nic! Na email mi dokonce zaslala vyjádření bankéře z mBank.

Vše vyřízeno do 24h! Takže nejen běžný servis při zařizování hypotéky, ale stálá a kvalitní péče o klienta během trvání hypotéky. Pokud něco potřebujete, s důvěrou se obraťte.

Děkujeme moc, Trávníčkovi ze Zimoře u Litoměřic

Hypoteční makléřka Andrea Gazdová je velice šikovná

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Ráda bych poděkovala paní Andree Gazdové. Její přístup byl profesionální a lidský. Jako naprostým laikům nám vše trpělivě, srozumitelně, ochotně a dopodrobna vysvětlila a ve všem nám poradila. S komunikací s pí. Gazdovou jsme byli 100% spokojeni. Komunikace byla velmi rychlá a flexibilní. Při osobním jednání si velice cením příjemné a usměvavé komunikace, která se v dnešní době u mnoha lidí postrádá.

Za pí. Gazdovou jsme došli s požadavkem na 100 % hypotéku na koupi domu, s tím, že si rekonstrukci budeme financovat z vlastních peněz. Díky paní Gazdové, která vše přepočítala, jsme si mohli vzít 85 % hypotéku s lepší úrokovou sazbou, kterou nám ještě u banky individuálně vyjednala. Díky její šikovnosti nám byly odpuštěny poplatky z vyřízení úvěru a prodávajícím byla odpuštěna sankce za předčasné splacení úvěru. Po přepočítání všech odpuštěných poplatků a snížené individuální úrokové sazby nám pí. Gazdová ušetřila cca 150 000 Kč, které teď můžeme investovat do rekonstrukce.

Vždy jsme brali hypotéku jako životní zátěž, ale díky pí. Gazdové, která vše dokonale zařídila, jsme názor změnili!

Děkujeme ji za všechno, je prostě moc šikovná!

Ivana Solařová

Hypoteční makléřka Martina Holá je velice příjemná, ochotná a milá

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Paní Martina Holá je velice příjemná, ochotná a milá. Spolupráce s ní je balet vyřizováním hypotéky. Pokud se s ní někdo pustí do vyřizování, nebude litovat. Za mě můžu jen doporučit. Patří jí velký dík.

Markéta Landová

Ing. Tereza Pecáková je vynikající

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Hypoteční makléřka Ing. Tereza Pecáková je vynikající. Velice profesionální přístup, velmi flexibilní, příjemná, velmi rychlá komunikace, myslí na vše za vás, nenapadá mě nic, co bych vytkl. Jednoznačně doporučujeme.

Dufkovi

Vřele doporučujeme makléřku Ivanu Brodeckou

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Pěkný den,

rada bych touto cestou poděkovala Vaší skvělé makléřce Ivaně Brodecké. Díky její ochotě a perfektní práci máme rychle vyřešenou hypotéku, stavební spoření. Komunikace byla na jedničku s hvězdičkou, vše vždy vysvětleno a dohodnuto rychle. Vřele můžeme s manželem doporučit.

Kubíčkovi

Makléřka Tereza Pecáková je úžasná

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den, chtěli bychom velice poděkovat makléřce Ing. Tereze Pecákové, která nám pomohla vyřídit hypoteční úvěr. Již při první schůzce nás přesvědčila o svých kvalitách svým profesionálním přístupem, a připraveností. Vyřízení úvěru jen díky ní nebylo stresující záležitostí, ale neuvěřitelně rychlým a plynulým procesem. Paní Pecáková nám byla neustále k dispozici a velice srozumitelně nám vždy vysvětlila vše, co bylo třeba. Její služby můžeme jen doporučovat. Je úžasná, děkujeme.

Tereza Podivínová

Poděkování Štěpánu Horáčkovi za velkou pomoc při vyřizování hypotéky

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

i já bych ráda touto cestou chtěla moc poděkovat Štěpánu Horáčkovi za velkou pomoc při vyřizování hypotéky na můj byt a také za mého bratra, který také financoval své bydlení.

Vyřízení hypotéky proběhlo rychle a k naší maximální spokojenosti díky panu Horáčkovi a jeho profesionálního přístupu, dlouholeté praxi, maximálního nasazení bez ohledu na vlastní volný čas. Vše nám vysvětlil, vybral nejvýhodnější nabídku, byl neustále v kontaktu a vše zařídil do detailů. 
Prostě maximální nasazení na nejvyšší úrovni.

Naše spolupráce určitě nebyla poslední a vřele doporučuji dále.

Ještě jednou moc děkuji!

Laďka Zikmundová

Hypoteční jednička

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý deň,
pani Ing. Ivana Vlčková je JEDNIČKA :) Je to finančná poradkyňa akú sme hľadali a odporúčame všetkým.

Vďaka brilantnej a zodpovednej pani Vlčkovej sme ja a môj priateľ (slovenský pár) získali 100% hypotéku na kúpu bytu (bez úspor a bez finančnej pomoci od rodiny). Pani Vlčková si na nás vždy našla ćas a všetky dokumenty, zmluvy nám boli ľudsky vysvetlené a tak sme jednoducho pochopili aj malé písmena každej zmluvy ešte před jej podpísaním. Veľmi si ceníme rýchle riešenie od buřinky. Dnes už bývame vo svojom a neplatíme "zbytočné" peniaze na nájom bytu, ktorý by takto nikdy nebol náš.

Pani Vlčková, Ďakujeme Vám za všetko :)

Sabolová a Kolka, Říčany u Prahy

Skvělá komunikace a spolupráce s Jitkou Hořejší

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Jakožto naprostý laik ve světě finančních služeb oceňuji zejména srozumitelnost informací a bezednou trpělivost při jejich podávání! Skvělá komunikace a žádné zbytečné prodlevy v zařizování, přizpůsobení mým časovým možnostem, a to vše s vřelým a přátelským přístupem paní Ing. Jitky Hořejší!

Děkuji Štěpán Hájek

Poděkování Romanu Venclovi za profesionální přístup

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Romanu Venclovi za jeho profesionální přístup.

Děkujeme za jeho rychlost, flexibilitu a hlavně ochotu při vyřizování naší hypotéky na náš vysněný dům. Ještě jednou moc děkujeme.

Jakub Horní a Markéta Stránská

Doporučuji hypoteční makléřku Martinu Holou

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Jako hypoteční makléřku mohu Martinu Holou vřele doporučit. Vstřícná, profesionální a rychlá. Ochotná pomoci i v detailech více, než je běžné.

Děkuji

Petr Gryc, Litoměřice

Přístup a jednání Martiny Holé bylo naprosto perfektní

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

tímto bychom chtěli poděkovat za profesionální služby Martině Holé která shodou okolností pomáhala s financováním hypotéky bratrovi. Po jeho kladné referenci jsme neváhali a sami jsme se na paní Holou obrátili při řešení naší vlastní otázky bydlení. Přístup a jednání paní Holé bylo naprosto perfektní a ihned si získala naší důvěru, byla ochotná nám poradit s jakoukoliv otázkou, její odpovědi byly srozumitelné a pomohl nám i jejím i její vlastní názor na danou věc, vyjednala nám dobré podmínky hypotéky a byla nám neustále k dispozici. I když náš průběh koupě nového bytu nebyl úplně hladký kvůli prodávající straně, mohli jsem se na paní Holou obrátit i s dalšími dotazy mimo její služby, byla ochotná a pomohla nám tím.

Tímto chceme ještě jednou poděkovat za skvělé služby a přejeme mnoho dalších spokojených klientů a pracovních úspěchu.

Jarka a Honza z Prahy :)

Poděkování Tereze Pecákové za vyřízení hypotéky

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

děkuji moc za spolupráci a profesionální přístup. Konkrétně jsem řešil hypotéku s paní Ing. Terezou Pecákovou. Zařídila veškeré papírování, překontrolovala smlouvy a během vyřizování hypotéky mě pravidelně informovala o jeho průběhu. Žádné problémy během naší spolupráce nenastaly. Určitě všem doporučuji. 

Martin Sokol

Na Veroniku Smetánkovou se mohu plně spolehnout

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vážená paní Smetánková,

velmi Vám děkuji za Váš přístup a spolupráci při vyřizování mé druhé hypotéky a souvisejících záležitostí. Po předchozí zkušenosti s Vámi z roku 2012 jsem věděl, že se na Vás mohu plně spolehnout a plně Vám důvěřovat. I tentokrát jste mě mile překvapila, protože výsledek je mnohem lepší, než jsem očekával. Vše bylo perfektně načasováno a díky Vám mám podmínky, na jaké bych bez Vás nedosáhl. Příště s Vámi opět počítám :-)

Milá Veroniko, přeji Vám vše dobré a samé pracovní úspěchy i osobní radosti,

s přátelským pozdravem

Radek Zelinka

Tereza Pecáková vše profesionálně zařídila, i když jsem v zahraničí

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Pro refinancování své hypotéky jsem potřeboval co možná nejhladší průběh vzhledem k mému dlouhodobému pobytu mimo ČR. Ze zahraničí jsem měl už poměrně dobré zkušenosti s hypotečními brokery, takže jsem to chtěl vyzkoušet i doma. Podle referencí jsem přes email zvolil a kontaktoval paní Veroniku Smetánkovou, která mě ochotně přijala a posléze přesměrovala na svou kolegyni vzhledem k odchodu na mateřskou.

Paní Tereza Pecáková ji zastoupila velice dobře, byl jsem celkem mile překvapen profesionálním způsobem přístupu k problému a vstřícnou komunikací. To zásadní proběhlo v pořádku podle plánu během mé poměrně krátké návštěvě v Praze, zbytek bezproblémově na základě emailové komunikace. Mohu tuto cestu vyřízení doporučit, a to nejen kvůli tomu, že nakonec vyjednaná úroková míra byla nižší, než by mi nabídli přímo v bance. Je dobré vidět, že se
v česku něco začíná blížit světovému standardu. Jen tak dál.

Pavel Jurza

Maximální nasazení makléře Tomáše Kučery

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

touto cestou bychom chtěli moc poděkovat panu Tomáši Kučerovi za maximální nasazení při zařizování naší hypotéky, jak obratně jednal v napjatých situacích bez ohledu na volný čas a řešil zdánlivě neřešitelné situace. Také chceme poděkovat celému kolektivu Gepard Finance za velmi vstřícné a profesionální jednání.

Ještě jednou vám moc děkujeme, přejeme vám hodně dalších pracovních i osobních úspěchu a také vám přejeme krásné prožití vánočních svátků.

Jiří Matějka

Poděkování Ing. Radce Fyrbachové za absolutně dokonale odvedenou práci

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

i my bychom chtěli touto cestou moc poděkovat paní ing. Radce Fyrbachové z Českých Budějovic za absolutně dokonale odvedenou práci. Je to opravdu člověk na svém místě. Velice nás překvapil její přístup k lidem a odbornost v oboru hypoték. Vše nám pečlivě vysvětlila a naslouchala našim požadavkům, které do puntíku splnila a to v rekordně krátké době. Můžeme jen doporučit a velice děkujeme. Tento kontakt nám zůstane v blízkých přátelích. Víme, že při jakékoli příležitosti ohledně financí se na ní můžeme vždy spolehnout.

Ještě jednou vřelé díky
Vincíkovi
a DOPORUČUJEME !!!

Díky makléři Jiřímu Vodrážkovi mám vlastní bydlení

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Díky panu Jiřímu Vodrážkovi mám vlastní bydlení :-) Souhlasím s ostatními ohlasy, je vstřícný a trpělivý a řešení hledá přímo na míru. Vřele doporučuji všem! Anna Sazhneva

Profesionální a zároveň velmi lidský přístup makléřky Ing. Ivaně Vlčkové

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou velmi poděkovat za opravdu profesionální a zároveň velmi lidský přístup v řešení refinancování naší hypotéky paní Ing. Ivaně Vlčkové.

Pokud budu mít možnost její služby doporučit svým známým, rozhodně tak s čistým svědomím učiním.

Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji více takových profesionálů.

Martin Zahálka

Poděkování Martině Holé za skvělou spolupráci

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

také bychom rádi poděkovali touto cestou paní Martině Holé za skvělou spolupráci.

Naše situace byla komplikovaná-kupovali jsme byt v insolvenčním řízení, ale i s tím si paní Holá skvěle poradila a všechny komplikace jsme s její pomocí zvládli vyřešit a dnes se těšíme z našeho prvního společného bytu :)

Takže ještě jednou moc děkujeme-bez Vás bychom to nezvládli a všem určitě doporučujeme!

Markéta Steinová a Pavel Vaňha

Poděkování Jitce Tomášové za zprostředkování hypotéky

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Jitce Tomášové za zprostředkování hypotéky na koupi rodinného domu. I přes nepřízeň okolností i mou vlastní velkou liknavost v oblasti kolem organizace celé hypotéky, dnes bydlím, a to hlavně díky její naprosto profesionální práci. Paní Tomášová je ojedinělá osobnost, se kterou je radost a potěšení spolupracovat.

Švarc Jaroslav

Poděkování makléři Stanislavu Kuželovi

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den.

Chtěli bychom poděkovat panu Stanislavu Kuželovi za pomoc při získání hypotéky. Jeho přístup byl opravdu profesionální, má maximální přehled o nabídce hypoték na našem trhu. Byl maximálně vstřícný a ochotný. Vybral pro nás nejvhodnější hypotéku, vše nám vysvětlil a veškerou dokumentaci vyřídil za nás. Neměli jsme s hypotékou žádné starosti a hlavně vše proběhlo v neuvěřitelně krátkém čase. Díky panu Kuželovi jsme si pořídili vysněný domek. Jeho služby proto můžeme jedině doporučit. Je skvělé, že i v dnešní době, kdy většina lidí hledí především na svůj vlastní profit, je možné na trhu s financemi potkat člověka, který upřednostňuje zájmy a přání klienta před svým ziskem. A tím pan Kužela rozhodně je. Děkujeme.

Koukalovi

Velice příjemná zkušenost s makléřkou Martinou Holou

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Velice příjemná zkušenost s paní makléřkou Martinou Holou, ochotná a vstřícná. Hypotéka byla vyřízena rychle a dle našich představ. Moc doporučuji.

Andrea Jurmanová

Perfektní zkušenost s Martinou Holou

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Po celou dobu jednání s Martinou Holou perfektní zkušenost. A pokud se vyskytl problém, vždy vyřešen k mojí spokojenosti...

Tomáš Rychnovský

Obrovské poděkování makléřce Evě Palánové

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Touto cestou by som chcela vyjadriť jedno obrovské ĎAKUJEM pani Eve Palánovej, ktorá mi riešila hypotečný úver. O tom, že som cudzím štátnym občianstvom žiadala o hypotéku, naskytlo sa mnoho obrovských komplikácii, kde podmienky boli omnoho tažšie a prísnejšie.

Práve táto osoba bojovala zo všetkých síl a hľadala nejedno východisko z neľahkých ,,byrokračných" požiadaviek, obzvlášť pre cudzincov. Osoba, ktorá sa nikdy nevzdáva a bojuje do poslednej kvapky, osoba, ktorá berie každý pád ako skúsenosť, a ktorú žiaden pád neodradí!!!! OSOBA, ktorá tejto práci skutočne rozumie a vyrieši i nevyriešiteľné (viem, o čom hovorím)!!!

VYNIKAJÚCA SPOLUPRÁCA!

Kiež by všetci pracovali takýmto štýlom, chuťou a energiou, tento svet by vypadal omnoho jednoduchšie. Týmto by som ju rada doporučila i pre ostatných, s podobnými problémami ako som riešila ja :).

Ešte raz jedno obrovské ĎAKUJEM.

Blanka Gajdová

Oficiální pochvala pro makléřku Evu Palánovou

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den paní Marková,

ráda bych touto cestou vyjádřila zpětnou vazbu na spolupráci s Vaší brněnskou pobočkou.

Chtěla bych se zmínit o paní Evě Palánové. S paní Palánovou komunikuji poslední dva měsíce. Musím říct, že díky ní jsem teď tam, kde jsem. Začínala jsem s ní komunikovat ve chvíli, kdy jsem neměla nic, nevěděla jsem, co mám dělat v situaci, ve které jsem se ocitla (řešila jsem hypotéku dohromady s úvěrem na rekonstrukci, tlačil mě čas i majitelka bytu, který jsem chtěla koupit). Díky paní Palánové jsem ve fázi, kdy už si můžu říct, že konečně budu majitelkou bytu. Opravdu mně velmi pomohla, byla vždy milá, pohotová, se vším mně poradila, spoustu problémů vyřešila a mně jen zavolala, že je vše v pořádku a že vše vykomunikovala.

Paní Palánová je velice profesionální, nikdy mne neodmítla, neustále se o mne stará, ptá se, zda je vše v pořádku. Vnáší do naší spolupráce velice příjemnou atmosféru.

Nechci Vás nijak obtěžovat, ale pokud by bylo možné paní Palánovou  oficiálně pochválit, popřípadě jí dát přečíst tento email, byla bych Vám moc vděčná. Patřím mezi nejspokojenější klienty (i za tak krátkou dobu) a chválím Vaši firmu za všechny služby, které nám - klientům - nabízíte. Určitě Vás budu všude doporučovat.

Přeji Vám krásný den!

S pozdravem

Lenka Ošmerová

Poděkování paní Ivetě Turečkové

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali paní Ivetě Turečkové, která nám velmi pomohla při získání naší hypotéky. Paní Turečková je opravdu profesionálka na svém místě s velkým přehledem, je věcná, ochotná a zároveň příjemná. Paní Turečkovou proto můžeme vřele doporučit i Vám!

S pozdravem,
Josef a Miluše
Praha

Oceňuji rychlost, informovanost a kompletní servis

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,


moc rád bych touto cestou poděkoval panu Romanu Venclovi, za pomoc při vyřízení úvěru. Po několikaměsíčním martyriu s makléřem z Prahy, nastoupil pan Vencl a vše vyřešil do 14 dnů. Hlavně oceňuji rychlost, informovanost a kompletní servis.

Ještě jednou děkuji a všem DOPORUČUJI!

Václav Chvála

Hypotéku zařídili profesionálové

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

V životě je řada věcí, které za vás mohou udělat profesionálové, ale možná o tom ani nevíte. Když jsem začal poprvé přemýšlet o financování vlastního bydlení, byl jsem na tom podobně. Vidina osobních jednání s bankovními institucemi mi ale připadala natolik bytostně cizí, že jsem byl nakonec velice rád za spolupráci s člověkem, který mě této anabáze ušetřil. Díky paní Tereze Pecákové mám dnes zajištěn hypoteční úvěr na družstevní byt za slušných podmínek, které bych si jen stěží dokázal sám vyjednat. To vše bez zbytečných nervů a s minimem vynaloženého úsilí. Za ochotu a důslednost při vyřizování veškerých formalit patří paní Pecákové velký dík. Její profesionální přístup a péči mohu všem jenom doporučit.   

Mějte se pěkně a možná zase někdy na viděnou.

Jiří Hovorka

Veronika Smetánková je naprosto profesionální a spolehlivá hypoteční makléřka

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Paní Veronika Smetánková je naprosto profesionální a spolehlivá hypoteční makléřka. S plnou důvěrou jí můžete svěřit starosti s financováním vaší nemovitosti.

Její služby byly pro mne neocenitelné!

Žiji v zahraničí, a tak by pro mne bylo hodně složité obstarat si v Praze hypoteční úvěr na koupi nemovitosti. Díky paní Smetánkové jsem si u svého počítače 900 km od Prahy mohla v klidu a s rozmyslem vybrat mezi možnými hypotékami tu, které byla pro mne nejvýhodnější. Navíc si paní Smetánková dokáže bravurně poradit i s netradičními podmínkami a neočekávanými situacemi, jak prokázala v mém poměrně složitém případě.

Každému, kdo potřebuje hypoteční úvěr, mohu doporučit jen jediné: nepouštějte se do běhání po bankách a místo toho se obraťte na paní Smetánkovou.

Ing. Jana Klímová
Brusel

Ing. Ivana Vlčková vyřešila komplikovanou situaci

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Srdečně zdravím Vaši společnost a pevně věřím, že se mohu připojit k řadě spokojených klientů. Jsem velmi ráda, že jsem se obrátila na Vaši společnost v záležitosti svého syna. Setkala jsem se u Vás s příkladným a profesionálním přístupem, co bohužel dnes se tak často nestává.

Proto považuji za důležité poděkovat touto cestou p. Ing. Ivaně Vlčkové z pobočky Praha 1 Na Poříčí za mimořádně profesionální práci v dosti komplikované situaci syna, za její obětavost, profesionální, příkladný a i lidský přístup, ochotu ve všem pomáhat, poradit.

Díky p. Ing. Vlčkové se podařila vyřešit komplikovaná situace syna ke spokojenosti nejen jeho ale i naší rodiny.

Přejeme jí i celé Vaší opravdu profesionální společnosti mnoho spokojených klientů.

S pozdravem
JUDr. Kántorovi a syn

Bez makléřky Terezy Pecákové si neumím představit vyřizování hypotéky

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Rád bych tímto vyjádřil poděkování a spokojenost Ing. Tereze Pecákové při zajišťování hypotéky. Neumím si představit, jak bych sám vyřizoval všechny nezbytné formality spojené s financováním bydlení...

S pozdravem Martin Remiš

Doporučujeme makléřku Terezu Pecákovou

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zdravíme a velice děkujeme Ing. Tereze Pecákové, na kterou jsme náhodou narazili. Díky ní jsme stihli včas vyřídit hypoteční úvěr před změnou občanského zákoníka. Starala se o nás nad rámec svých povinností (zařizovala věci, které měl správně vyřídit realitní makléř). Vždy byla velmi milá, ochotná a vstřícná. S jejími službami jsme byli velmi spokojeni a můžeme ji všem vřele doporučit.

Strnadovi

Martina Holá = spolehlivost, pohotovost, ochota, profesionalita a příjemné jednání

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Moji zkušenost s hypoteční makléřkou Martinou Holou mohu označit pěti termíny... spolehlivost, pohotovost, ochota, profesionalita a příjemné jednání. Kéž by bylo více takových... Děkuji. Václav Klár

Hypoteční makléřka Jitka Tomášová je skvělá profesionálka

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Hypoteční makléřka společnosti GEPARD FINANCE paní Jitka Tomášová je skvělá profesionálka. Tímto bych jí chtěl mnohokrát poděkovat za její skvělou pomoc, profesionální přístup a orientaci v novém OZ. Díky její pomoci snad brzo vyroste zázemí pro naše nové bydlení :-))

...pokud můžu jen dvě slova... tak asi: JE SKVĚLÁ.

Petr Jonáš

Makléřka Jitka Tomášová mi ušetřila hodně peněz

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala paní Jitce Tomášové, která mi pomohla při refinancování hypotéky a tím mi ušetřila hodně peněz. Paní Tomášová je profesionálka, s úžasným přehledem, je věcná a dokáže vám vyjednat hypotéku u banky za velice výhodných podmínek. Paní Tomášovou mi doporučila kamarádka a jsem za to moc vděčná. Setkala jsem se i s makléři, kteří si kladou všelijaké podmínky a nebo slíbí něco a banka to zamítne.. Paní Tomášová mě zaujala hned při prvním telefonátu, protože jsem hned poznala, že má úžasný přehled, znalosti a hlavě dokáže zařídit to co jiní né. Moc děkuji.

S pozdravem Jaroslava Žilková

Chválím makléřku Tomášovou za pomoc s refinancováním

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Chtěli bychom touto cestou pochválit a poděkovat p. Tomášové, jak nám pomohla s refinancováním naši hypotéky, za její odbornost, ochotu a velmi příjemné vystupování. Manžel je cizinec, tak to nebylo vůbec jednoduché.

Doporučuji vřele svým přátelům.

Alena Bartenschlager

Od svého realitního makléře jsem dostal doporučení na Radku Vackovou

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

po předchozích špatných zkušenostech s finančním poradcem, jsem dostal doporučení od svého makléře z realitní kanceláře Re/max na paní Radku Vackovou. Musím tímto velice poděkovat za skvělou ochotu a pomoc při vyřízení hypotečního úvěru. Bez její pomoci bych toho nikdy nedosáhl.

Ještě jednou děkuji Šindelář Pavel
19.2. 2014 Písek

Vynikající makléřka Jitka Tomášová

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den, chtěla bych upozornit na Vaší vynikající makléřku Jitku Tomášovou. Máme s ní velice výborné zkušenosti. Byla jsem až překvapena, udivená, jak je ochotná a vstřícná. Moc nám pomohla, vysvětlila, prostě stoprocentní spolehlivost. Již jsem jí doporučila. Takových to vynikajících makléřů je málo. Proto ještě jednou velice děkujeme.

S pozdravem

manželé Ottovi

Děkujeme Martině Holé za ochotu, vstřícnost a rychlost

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali Ing. Martině Holé za skvělou pomoc a spolupráci při zajišťováni hypotéky. Díky její ochotě, vstřícnosti a rychlosti vše proběhlo bez problémů. Pochválit musíme především perfektní komunikaci, ať už telefonicky, mailem nebo i přes Facebook. Pokud bude potřeba, rádi se na ní znovu obrátíme a také budeme určitě všude doporučovat dál.

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů a spokojených klientů,

Růžičkovi

Děkuji panu Dvořákovi za stoprocentní hypoteční servis

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

chtěla bych využít možnosti poděkovat touto cestou panu Ing. Miroslavu Dvořákovi za splněný sen o bydlení. Velice oceňuji hlavně stoprocentní profesionální přístup, rychlé jednání, výbornou komunikaci a lidský přístup. V případě potřeby refinancování se těším na budoucí spolupráci, ostatním zájemcům o hypotéku pak pana Ing. Dvořáka jako hypotečního makléře jednoznačně doporučuji!

Ještě jednou děkujeme.
Vičanovi

Hypotéka od Geparda - vše bez starostí

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Hypotéka od Geparda = vše bez starostí. Vše zařízeno Gepardem, výběr variant po důkladné analýze dat. Hypoteční makléřku Jitku Habajovou mohu jenom doporučit.

Jiří Mikulka

Děkuji Ivetě Turečkové za refinancování hypotéky

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat paní Ivetě Turečkové, na kterou jsme se obrátili s žádostí o refinancování hypotéky poté, co nám stávající banka nehorázně zvýšila úrokovou sazbu na další období. Paní Turečková nám nabídla několik variant financování a velice se snažila najít pro nás co nejvýhodnější řešení. Nakonec dosáhla toho, že nám původní banka po dlouhém vyjednávání a při vidině toho, že přejdeme jinam, snížila úrokovou sazbu tak, že jsme u ní nakonec zůstali.

Musím paní Turečkovou pochválit za naprosto profesionální a hlavně velice rychlé jednání a jsem si jistá, že pokud budu zase potřebovat pomoci s hypotékou, určitě se na ni obrátím.

Michaela Čápová
Praha

Hypoteční makléřka Kejzlarová musela navíc zastat práci realitky

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vážená paní Kejzlarová,

rádi bychom Vám touto cestou nesmírně poděkovali, řekněme, za opravdu velmi vyčerpávající maraton v oblasti koupě našeho domečku.

V době, kdy nám bylo řečeno, že pro získání HU nesplníme dostatečně podmínky, jsme se obrátili právě na Vás a Vy, jak mávnutím proutku, jste nám vyčarovala HU nám šitý jak na míru.

Ne jenom, že jste nám vše zařídila, vysvětlila, nastavila podmínky pro dobro naši domácí pokladny, ale ještě jste k tomu všemu musela zvládnout práci za realitního makléře z "Důmrealit", kde touto cestou tuto kancelář v žádném případě nikomu s manželem NEDOPORUČUJEME. Ne jenom, že vyřízení HU není tak snadné, ale věnovat se všemu, co by měla zajistit právě realitka, bylo už opravdu velmi náročné!!

Pro Vás paní Kejzlarová to sice nebyla žádná povinnost dělat práci za jiného a i tak jste to s námi prošla až na samý konec.

Díky Vám se nám otevřela cesta trošku do jiného života, který jsme si společně s manželem a dětmi dlouhou dobu přáli.

Pokud v budoucnu budeme muset zase řešit nějaké finanční transakce, rádi bychom, abyste u toho byla právě Vy!!!

Velké díky.

Iva a Martin Zmrhalovi
Hronov 12.11.2013

Neobyčejně perfektní a milý osobní přístup paní Bublíkové

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Chtěla bych poděkovat za neobyčejně perfektní, naprosto profesionální a také velmi milý osobní přístup paní Ladislavě Bublíkové, která nám pomohla vyřídit hypotéční úvěr. I přes nepříjemnosti spojené se zástavou na kupovaném bytě nám dokázala najít to nejlepší řešení, podrobně vysvětlit všechny smlouvy a úspěšně vše dotáhnout do konce.

Zuzana Peterová

Cesta za splněným snem

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Ráda bych se podělila o báječné zkušenosti a setkání s hypoteční makléřkou společnosti GEPARD FINANCE paní Radkou Vackovou, díky níž si naše rodina splnila svůj sen. Tímto bych chtěla také mnohokrát poděkovat za její skvělou pomoc, profesionální a přesto lidský přístup, se kterým se v dnešní době bohužel na každém kroku nesetkáváme…

Naše cesta za splněným snem začala v červenci 2012, kdy jsem náhodou na internetu objevila nabídku realitní kanceláře RE/MAX Dynamic o prodeji pozemků a následné možnosti výstavby domů. Jelikož jsme se již několik let snažili marně najít nějakou finančně zajímavou nabídku, jak domeček získat, navštívila jsem osobně realitní kancelář, kde se mě ujal realitní makléř pan Petr Červenka. Po sdělení veškerých informací a následné prohlídky parcely, jsme s manželem již věděli, že toto je právě „to pravé“, co jsme hledali…

Nyní však nastala otázka, jak vše správně zafinancovat, jelikož naším jediným vkladem do této akce byl třípokojový byt v osobním vlastnictví a žádné další volné finanční prostředky jsme neměli. V tuto chvíli mě pan Červenka odkázal na finanční poradkyni paní Vackovou, která s realitní kanceláří úzce spolupracuje.

Setkání s Radkou Vackovou bylo velmi milé a přátelské, jako bychom se již dávno znaly. Po sepsání vstupního formuláře začala Radka přemýšlet, jaké řešení by bylo v našem případě to nejsnazší a nejvhodnější a přislíbila mi, že do naší další schůzky určitě něco vymyslí. Před termínem naší schůzky s Radkou Vackovou má nervozita narůstala, nicméně po několika okamžicích, kdy mi Radka sdělila svůj plán, jak koupi pozemku a následně stavbu domu zafinancovat, ze mě postupně stres a obavy opadly a věděla jsem, že jsem kápla na toho správného člověka, a že se vše podaří. Vše běželo jako na drátkách. Po doložení podkladů potřebných pro získání hypotéky Radka vše potřebné zařídila a zanedlouho jsme již seděli nad podpisem hypotéky…

Náš sen se naplnil v květnu 2013, kdy jsme se konečně mohli přestěhovat do našeho nového domu.

Velmi příjemné bylo i to, že jsem mohla obě záležitosti řešit najednou tzv. pod jednou střechou, jelikož kancelář paní Vackové se nachází v sídle realitní kanceláře RE/MAX Dynamic, proto mohu všem takové služby právě zde „pod jednou střechou“ a s lidmi, kteří jsou na svém místě, jen doporučit.

Paní Radce Vackové přeji mnoho spokojených klientů, mezi které my bezesporu patříme!

Šárka Novotná

Děkujeme a zdravíme již z nového bytu

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Tímto bychom rádi poděkovali Martině Holé za její fundovanou a profesionální pomoc s řešením hypotéčního úvěru. Naše situace nebyla úplně běžná a vyžadovala zvážení namodelování více variant. V čemž nám vždy vyšla ochotně vstříc. Obecně veškerá komunikace byla naprosto ukázková a na profesionální i když velice přátelské úrovni. Vše co jsme si dohodli a paní Holá slíbila, vždy dodržela. Také nám dokázala srazit původně nabízenou úrokovou sazbu, což rozhodně potěší. Jelikož otázka našeho bydlení není stále ještě úplně vyřešená, těšíme se na další spolupráci s paní Holou a vám ji můžeme jen vřele doporučit.

Děkujeme a zdravíme již z nového bytu :)

Jakub Prchal a Kateřina Mocková

Vynikající spolupráce s makléřkou Martinou Holou při řešení hypotéky

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

rádi bychom poděkovali Ing. Martině Holé za vynikající spolupráci při řešení hypotéky. Vyřízení hypotéky proběhlo přesně podle našich představ, bez jakýchkoliv komplikací. Jsme rádi, že jsme se na Vás mohli ve všem obrátit a vy jste nám pomohla. Moc děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Andrea Pekárková a Miroslav Valášek

Poděkování slečně inženýrce Tereze Pecákové

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

chtěl bych touto formou poděkovat slečně inženýrce Tereze Pecákové za angažovaný a vysoce kompetentní přístup při řešení refinancování hypotéky. Díky jejím zkušenostem bylo možné vyřešit i komplikované refinancování více hypotéčních úvěrů a jejich transformaci do jednoho výhodného. Slečnu Pecákovou mohu vřele doporučit.

S pozdravem a přáním všeho dobrého v profesním i soukromém životě

Radek Jindřich

Spolupráce byla na vynikající profesionální i lidské úrovni

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

potřebovala jsem poradit s refinancováním hypotéky. Obrátila jsem se na Gepard Finance v Praze 4, Hvězdova 19, kde se mě ujal hypoteční makléř Ing. Jonáš Kučerka. Spolupráce s ním byla na vynikající profesionální i lidské úrovni. Ještě jednou Ing. J. Kučerkovi děkuji, spolupráci s ním mohu všem doporučit.

Jana Volková

Poděkování makléřce Tereze Pecákové

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

ráda bych touto cestou velmi poděkovala a pochválila pomoc a práci slečny Ing. Terezy Pecákové. Spolupráce s ní byla spolehlivá,rychlá a příjemná a velmi kladně ji hodnotili i makléři mé realitní kanceláře. Její služby mohu jedině doporučit. Děkuji.

Jana Křížková

Díky Haně Drahovzalové byla pro nás hypotéka procházkou růžovým sadem

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

rádi bychom touto cestou moc poděkovali finanční poradkyni paní Haně Drahovzalové za všechno, co pro nás udělala. Na všechny naše setkání byla dokonale připravená, všechno nám ochotně vysvětlila, s čímkoliv jsme se na ní obrátili, tak nám vysvětlila, pomohla nám najít ve spleti hypoték pro nás nejvýhodnější produkt a ve všechno zařídila. Díky ní pro nás celé financování našeho bytu bylo jako procházka růžovým sadem a ne černou můrou jako pro některé naše známé.

Spolupráce s ní byla naprosto perfektní, profesionální a určitě ne poslední, velmi rádi se na ní budeme obracet i nadále a budeme ji doporučovat všem svým známým a přátelům, které pořízení vlastního bydlení také čeká.

S pozdravem

Darina Leitnerová, Brno

Poděkování Martině Holé, která pracuje i v noci

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Ing. Martina Holá mi pomáhala s vyřízením hypotéky a její služby mohu vřele doporučit každému, kdo tímto spletitým a zdlouhavým procesem nechce procházet sám. Kromě naprosto profesionální práce bych ráda zmínila vynikající komunikaci, skvělý přístup a pracovitost (paní Holá pracuje "i v noci"). Vyřízení hypotéky proběhlo přesně tak, jak bylo zpočátku naplánováno, bez jakýchkoli komplikací. Ještě jednou děkuji a určitě doporučuji.

Mgr. Aneta Stanková

Děkuji Ivetě Turečkové

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

dovoluji si touto cestou poděkovat hypoteční makléřce paní Ivetě Turečkové, za dokonalou spolupráci při financování našeho "vytouženého" rodinného domu. Provedla nás celým procesem od samého počátku až do úspěšného konce velmi zkušeně a ochotně, přispěla svými zkušenostmi i dobrými radami.

Protože koupě domu byl pro naši rodinu zcela nový a do té doby neznámý a samozřejmě velmi důležitý krok v životě, měli jsme z počátku obavy, zda to zvládneme. Díky paní Turečkové se vše podařilo bez nejmenších problémů. Nemohu opomenout fakt, že nám ochotně odpovídala na naše neodbytné telefonáty i ve svém volném čase a dokonce i o víkendu.

Ještě jednou moc děkuji za celou naši rodinu a pokud budeme my, nebo někdo z našich známých potřebovat v této oblasti pomoci, určitě se opět s důvěrou obrátíme na paní Ivetu Turečkovou.

S díky

Irena Benešová

Děkuji Andree Gazdové za optimální využití času a velmi nízké úroky hypotéky

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Hezký den,

tímto bych chtěla za celou svoji rodinu velmi poděkovat Bc. Andree Gazdové z pobočky Gepard finance Brno. Konec fixace a změna úrokové sazby mě potkala v době, kdy jsem byla díky malým dětem uvázaná výlučně u mateřských povinností. Díky paní Gazdové jsme se s manželem mohli radovat z velmi nízkých úroků. Spolupráce s paní Gazdovou byla rychlá, srozumitelná, pro mě jako laika přehledná a co bylo pro mě velmi důležité: optimální využití času. Až opět skončí fixace, vím, kam se obrátím o pomoc. 
Maximální spokojenost. 
Ještě jednou díky. 

Veronika Kučerová

Zkušenost s makléřem Ing. Pavlem Aronem

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

ráda bych se podělila se zkušeností s Gepard Finance, konkrétně s makléřem Ing. Pavlem Aronem. Na pana Arona se obracím opakovaně od doby, kdy jsem v roce 2008 potřebovala poprvé poradit s hypotékou. Důvodem je má naprostá spokojenost se službami, které Gepard Finance a Ing. Aron poskytují, a to jak s jejich kvalifikovaným obsahem i s přátelskou a vstřícnou formou. Od té doby také Gepard doporučuji svým přátelům v případě, že potřebují finanční poradenství. Sama jsem nyní potřebovala pomoci s refinancováním hypotéky a jsem si zcela jistá, že bez Ing. Arona bych nedostala od banky zdaleka tak příznivé podmínky. Za tuto pomoc jsem velmi vděčná.

Děkuji Hana Štěpánková

Poděkování makléřce Petře Štroblové

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila obrovské díky za služby Petry Štroblové, která sjednávala mou hypotéku. Velmi profesionální přístup s lidským nadhledem. Ač mé nervy pracovaly, Petra Štroblová mě svým přístupem vždy uklidnila a ujistila, že vše proběhne tak, jak má. A opravdu se tak stalo. Petra by zasloužila obrovskou pochvalu před "nastoupenou" kanceláří :-) Petra Štroblová = jistota a zázraky na počkání... Petro, ještě jednou obrovské DÍKY!!! Pěkný den. Lucie Sedláčková

Poděkování paní Ivětě Turečkové

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat paní Ivetě Turečkové za perfektní pomoc při financování koupě bytu. Z finančních důvodů jsem byla nucena prodat stávající byt, na kterém vázl hypoteční úvěr ještě ve fixačním období a zakoupit levnější bydlení opět na hypoteční úvěr. S paní Turečkovou to i pro mě, naprostého laika, byla hračka. Za její profesionální přístup, milé a příjemné jednání ještě jednou moc děkuji.

Pánková Štěpánka

Setkání ve mně zanechalo silný dojem

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vážený pane generální řediteli,

rád bych se s Vámi podělil o svou zkušenost s makléřkou GEPARD FINANCE, která ve mně zanechala poměrně silný dojem a plně si zaslouží, aby se o jejích zejména profesních kvalitách vědělo také na místech nejvyšších. 

V roce 2007 jsem si sjednal poměrně drahou hypotéku u banky, kde jsem byl t.č. několikaletým klientem. Byl jsem v situaci, kdy jsem musel upřednostnit rychlost vyřízení před výhodností. Přibližně rok před skončením fixačního období jsem začal konat kroky potřebné k refinancování, ovšem jsem docela rychle zjistil, že úroveň znalostí a schopností mnoha bankovních i nebankovních tzv. poradců je katastrofální a přístup bank zkostnatělý a přebyrokratizovaný, přestože mnohé z nich lživě inzerují jednoduché či zjednodušené refinancování stávajících hypoték. Po několika pokusech o refinancování jsem svůj záměr silně znechucen pomalu začal vzdávat, a v tom jsem si vygoogloval také stránky spol. Gepard Finance, které mě zaujaly a tak jsem oslovil jeden z kontaktů jedné z pražských poboček...

Spolupráce s pí Bc. Veronikou Smetánkovou, DiS., z pobočky Spálená, Praha 1, byla naprosto vynikající. Zajistila mi nesrovnatelně výhodnější hypotéku a postarala se o veškeré jednotlivé úkony s refinancováním související od začátku do konce. Jako účetní jsem zvyklý kontrolovat sebe i své okolí a potrpím si na přesnost a detail, takže jsem pí Smetánkovou během celé transakce zaneprázdňoval různými otázkami. Paní Veronika Smetánková byla vždy milá a vstřícná, vždy měla přehled, vždy znala odpověď. Chci vyzdvihnout nejen její profesní kvality, ale i neméně důležité osobnostní klady a proklientský přístup. Lepšího, schopnějšího a vstřícnějšího poradce jsem dosud nepotkal.

Vážený pane řediteli, přeji společnosti Gepard Finance mnoho "Veronik Smetánkových".

S pozdravem a přáním všeho dobrého,

Mgr. Radek Zelinka, Praha 6

Vrele a bez najmenšieho zaváhania doporučujeme

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vrele a bez najmenšieho zaváhania doporučujeme pani Veroniku Smetánkovú ako profesionálnu hypotéčnu maklérku s mimoriadnymi schopnosťami a bezkonkurenčným osobným prístupom tým najnáročnejším klientom.

Pri prejednávaní hypotečných podmienok nám ako dlhoročným prémiovým klientom naša banka ponúkla údajne tie najlepšie podmienky a úrokovú sadzbu. Po prieskume trhu nám však bola pani Smetánková schopná ponúknuť ešte lepšiu sadzbu v iných inštitúciách, a po vysvetlení našich pohnútok zostať bankovať v našej banke, zjednala rovnako výhodnejšie podmienky priamo na našej pôvodnej pobočke. V čase, keď sme potrebovali odpovede na laické otázky ale i počas kritického štádia príprav a podpisovania zmlúv, bola pani Smetánková obratom plne k dispozícií cez telefón a po krátkom dohovore aj niekoľkokrát osobne.

Nám-laikom v oblasti nákupu nehnuteľností, ktorí navyše postrádajú čas sa tejto aktivite naplno venovať, tiež však zástancom vysokého štandardu s minimálnym prípustným rizikom-bola pani Smetánková pri kúpe nášho bytu tým najdôležitejším oporným a poradenským bodom, od zjednania vynikajúcich podmienok hypotéky až do posledného štádia prepisu nehnuteľnosti na katastri.

Vysoký štandard jej pracovnej morálky, všeobecný prehľad a znalosť trhu ako aj právnych detailov uzatvárania zmlúv, odhadu ceny nehnuteľnosti či prepisového jednania na katastri ako aj jej osobní, profesionálny a ľudský prístup ku klientom robia z pani Smetánkovej nášu prvú a jedinú voľbu pri doporučení hypotéčného makléra členom rodiny či priateľom a známym.

Eva Filippová, PhD

RNDr. Dominik Filipp, CSc.

Neměl jsem moc času

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Při koupi bytu jsem potřeboval vyřešit financování. Měl jsem již 2 dobíhající staré hypotéky a navíc jsem potřeboval najít řešení rychle. Protože jsem v práci velmi vytížen a nemám moc času obíhat banky, rozhodl jsem se použít služeb hypotečního specialisty od GEPARD FINANCE pana Radomského.
Specialista díky znalostem produktů a postupů bank pomohl se sloučením hypoték a tím ke snížení nákladů. V průběhu řízení se navíc vyskytly problémy na katastru nemovitostí , které bychom sami včas bez pomoci nezvládli vyřešit. Neméně důležitá byla i časová flexibilita - všechny záležitosti jsme mohli projednat v nám vyhovujících časech a bez stresů, zda nezmeškáme termín splacení kupní ceny a s tím, že všechny nutné dokumenty (a není jich zrovna málo) budou připraveny včas a kompletní.

Vždy bych opět zvolil tento postup. Uspořili jsme čas, peníze a vše v pohodě.

Ing. Pavel Bukač

Gepard - nejrychlejší suchozemský běžec

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Většina z nás lidí se v oblasti hypoték pohybuje rychlostí hlemýžďů. Proto je tu Gepard, nejrychlejší suchozemský běžec. Pokud nechcete obdržet klíče od nového bydlení až v předvečer svých 100-tých narozenin, využijte služeb GEPARD FINANCE. Sám mohu potvrdit spokojenost s panem ing. Janem Radomským, jenž nám zařídil vše potřebné ke koupi domu v rekordně krátkém čase.

David Drábek, dramatik a režisér

Dlouhodobá spolupráce

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

 

Děkuji moc za spolupráci

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den, paní Bartošová,

děkuji moc za spolupráci, celou dobu jsme se cítili v odborných rukách. Děkuji za profesionální přístup i časovou flexibilitu. Bylo příjemné s Vámi spolupracovat. Určitě vás doporučovat budu. A ozvu se, jakmile budeme řešit další věci, např. pojistky atd...

Lenka Betincová

Mám jen velmi málo zkušeností s tak profesionálním přístupem

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobry den, pane Dlasku,

chtěl jsem Vám tímto poděkovat za skvělou spolupráci při zajištění refinancování hypotéky. Vaše znalosti bankovního trhu, obětavost a přístup šitý na míru mi umožnil získání výborných podmínek pro novou hypotéku, které ve svém důsledku znamenají úsporu v řádech desítek tisíc korun. Mám jen velmi málo zkušeností s tak profesionálním přístupem.

Udělal jste pro mě více, než bych od běžného hypotečního makléře kdykoli očekával. Vaše služby vřele doporučuji všem přátelům a obchodním partnerům.

Ještě jednou upřímné díky!

Ing. Stanislav Strnad

Poděkování za refinancování mé hypotéky

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Vážená paní Smetánková,

dovolte, abych Vám poděkoval za Vaši spolupráci při refinancování mé hypotéky. Zajistila jste mi hypotéku s nesrovnatelně lepšími podmínkami, díky Vám na splátce a pojištění platím o několik jednotek tisíc Kč měsíčně méně, postarala jste se o všechno od začátku do konce, je Vaší zásluhou, že celá transakce proběhla naprosto hladce.

Po mnoha negativních zkušenostech s bankovními a finančními poradci jste první osoba, u které oceňuji její skutečnou profesionalitu a skutečný klientský přístup. Děkuji Vám za kvalitní spolupráci, budu Vás doporučovat ve svém okolí a příště se na Vás znovu obrátím.

S pozdravem a přáním všeho dobrého,

Radek Zelinka

Chci touto formou velice poděkovat

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Chci touto formou velice poděkovat a všem doporučit paní Konečnou. Dlouho jsem se nesetkal s tak profesionálním i lidským přístupem. Naprosto přesně mi poradila. Pokud jinde váháte, tak paní Konečná je ta správná volba! Michal J.  

Jsem klientem vaší pobočky v Brně

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

jsem klientem vaší pobočky v Brně, konkrétně jsem v péči pana Martina Šmída. Naši dosavadní spolupráci hodnotím velice kladně a nebojím se tvrdit, že Váš slogan „Najdeme Vám nejlepší hypotéku" byl bezezbytku splněn. Je to moje v pořadí čtvrtá hypotéka, takže mohu porovnávat (a že to byla v některých případech katastrofa...). Velice oceňuji, že mi nebylo slibováno nesplnitelné, od začátku se mnou pan Šmíd jednal na rovinu a snažil se najít takové řešení, které by mi vyhovovalo, ale zároveň bylo realizovatelné z pohledu banky. Jeho služby finančního poradce jsou naprosto profesionální a bezproblémové.

Děkuji, určitě se na Vás obrátím znovu

Ing. Michal Hanák, Brno

Služby jsem již využil opakovaně

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Služby v oblasti finančního poradenství jsem u pana Šmída již využil opakovaně.

Vždy mi dokázal nalézt pro mne v danou chvíli nejvýhodnější nabídku na finančním trhu. Přesvědčil mě také svoji flexibilitou a vstřícnosti.

Vzhledem k mému vlastnímu časovému vytížení si neumím představit, jak bych sám vyřizoval všechny nezbytné formality spojené s financováním bydlení.

Za podpory pana Šmída se nám podařilo vyřídit v pohodě i refinancování hypotéky v šibeničním termínu 3 týdnů.

S pozdravem

Michal Zámečník

Obrovské nasazení a zájem o klienta

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dovolte mi prosím, abych alespoň touto formou ještě jednou poděkoval slečně Markové za její profesionální pomoc při zajištění hypotéky na koupi rodinného domu v ceně 2mil Kč.

Slečna Marková mně byla doporučena jako profesionál a na schůzku s ní jsem se proto těšil, neochotného jednání v bance jsem měl tak akorát dost.

Obrovské nasazení, zájem o klienta, hledání cesty jak vyhovět, v tom se banky od slečny Markové mají ještě hodně co učit.

S poděkováním 

Štěpán Derka, majitel firmy provozující dvě prodejny WIKY

Společnost Gepard Finance mi byla doporučena realitní kanceláří

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den, slečna Veronika Marková a společnost Gepard Finance mi byla doporučena realitní kanceláří, od níž jsem kupoval nemovitost.V krátké době mi předložila několik nabídek, z nichž mi doporučila tu nejlepší.Když se vyskytl problém a banka měla požadavky, které jsem nemohl splnit, velice pružně zareagovala a našla jinou společnost se stejně výhodnou nabídkou. Při jednání v bance byla vždy přítomna a na vše dohlížela až do podpisu smlouvy. Jednání slečny Markové bylo příjemné a profesionální. V případě potřeby se na ni v budoucnu s důvěrou obrátím.

Halounek Emil, Moravská Třebová

Chtěla jsem vám tímto poděkovat za vaši vstřícnost

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

děkuji za pomoc při vyřizování úvěru

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý večer, pane Svobodo,

ještě jednou moc děkuji za pomoc při vyřizování úvěru a komfortní informace a vedení jednotlivými kroky. Sama bych takové kvantum kroků dělala hodně dlouho a ještě si nejsem jistá, že bych to zvládla.

Pěkný zbytek pracovního týdne a odpočinkový víkend.

Lenka Kalužová

chtěla jsem Vám moc poděkovat

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za Vaši pomoc a ochotu při výběru a následném vyřizování hypotéky za nejvýhodnějších podmínek. Vše proběhlo na jedničku a zítra se mi bude předávat byt.

Jsem moc vděčná, že jsem se na Vás mohla obrátit. A do budoucna, v případě potřeby, určitě zase využiji služeb GEPARD FINANCE.

MOC ZA VŠE DĚKUJI!!

Veselá Kateřina

Poděkování paní Toušové

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den paní Toušová,

chci Vám tímto poděkovat za pomoc s hledáním nejvhodnější hypotéky pro financování koupi bytu a taky následné vyřízení všech úředních záležitostí s tím spojených. Bez přehánění mohu říct, že jste mi ušetřila spoustu času a práce, navíc bych stoprocentně sám nevybral optimální variantu, vzhledem k mé finanční situaci a možnostem.

Přeji Vám hodně štestí a úspěchů (v zaměstnání i v soukromém životě) a určitě budu Vás i firmu GEPARD FINANCE doporučovat všem známým, kteří budou potřebovat pomoc s vyřizováním hypotéky jako já. Děkuji!

Mějte se krásně...

S pozdravem

Roman Kosek

S panem Vodrážkou jsem byl velmi spokojený

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

S panem Vodrážkou jsem byl velmi spokojený, perfektní, vstřícné a rychlé jednání. S jeho profesionálním přístupem mi vyjednal v bance perfektní podmínky. Určitě ho všem, co mají zájem o hypotéku, vřele doporučuji!

Lukáš Brát

Hypotéku už mám skoro 5 let

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Jmenuju se Tomáš a hypotéku mám už skoro 5 let. Vlastně máme. Já, manželka Eva a naše dcera Julinka. Ta se narodila 2 měsíce po přestěhování do našeho nového bytu. Tenkrát jsme s manželkou měli pár let po škole a našetřeno jsme neměli skoro nic. Nový byt jsme tedy kupovali na 100% hypotéku. Asi si tedy dokážete představit tu úrokovou sazbu… To málo, co jsme měli našetřené, jsme využili na nákup zařízení, dost nám pomohla i moje tchýně, které moc záleželo na tom, aby Eva vařila v moderní kuchyni.

Za těch pět let se toho změnilo hodně: z Julinky je skoro předškolák, Eva je v 6.měsíci těhotenství a já už dávno nepracuji tam, co jsem začínal. Vlastně ještě něco se výrazně změnilo: úrokové sazby klesly skoro o polovinu a já vyhlížím den, kdy skončí fixace úrokové sazby. To bude za 2 měsíce a já už začal pátrat po tom, kolik bychom mohli každý měsíc ušetřit. Nejenže jsou dnes nižší úrokové sazby, ale náš byt se za 5 let zhodnotil a poměr hypotéky k hodnotě bytu bude výrazně příznivější.
Musím získat aktuální nabídky od konkurenčních bank a hlavně seznam potřebných podkladů k refinancování. Nerad bych absolvoval nové hypotečně-byrokratické martýrium.

Dobří andělé existují

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Žil byl jednou jeden muž a žena. Žili dlouhých sedm let po pronájmech, až si jednoho dne sedli a spočítali si, kolik peněz už rozdali cizím lidem. Když jim vyšel výsledek - zděsili se..., řekli si STOP a rozhodli, že si splní sen o domečku a pořídí si vlastní bydlení. Bohužel jejich rodina neoplývala majetkem, ani oni nebyli majetní a neměli vytvořeny žádné finanční rezervy pro koupi vysněného bydlení. Proto se rozhodli oslovit několik bankovních domů a požádat je o 100% hypotéku. Jenže všechny bankovní domy byly nevstřícné a odmítavé. A vyřkly jeden děsivý společný verdikt: „Dáme Vám pouze 85% hypoteční úvěr a zbytek si "vycucejte třeba z prstu". Pár byl velmi zdrcený, nešťastný a zklamaný. Sen o vlastním bydlení rozplynul se jako mávnutí proutkem.. Ale co se nestalo.. do cesty jim vstoupil Anděl, DOBRÝ ANDĚL. Byl velmi ochotný, milý, vstřícný, profesionální, a hlavně lidský...Velmi pružně a rychle reagoval na jejich poptávku, na jejich nekonečné otázky.. Ještě tentýž den poslal páru srozumitelné nabídky a kalkulace od jednotlivých bankovních ústavů. Pomohl jim s výběrem nejlepší nabídky. Komunikoval s párem i telefonicky a e-mailem, což ušetřilo spoustu času a nekonečného „běhání". A když bylo vše zařízeno a připraveno, tak pár s Andělem podepsal potřebné smlouvy.

Anděl se jmenoval: pan Roman Vencl z pobočky GEPARD Hradec Králové - profesionál a člověk na svém místě. Vybojoval pro nás 100% hypoteční úvěr na domeček. Nebýt jeho, náš sen o vlastním bydlení by se nikdy nezrealizoval...

Tímto Vám Romane ještě jednou děkujeme, vážíme si Vás, máme Vás rádi a srdečně Vás všem, kteří tak jako my nechtějí svůj sen pouze snít, ale chtějí ho žít, DOPORUČUJEME.

Ivana a Petr, Jaroměř

Bál jsem se nechat vše na poslední chvíli

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Bál jsem se nechat refinancování na poslední chvíli. A tak jsem na stránkách GEPARD FINANCE vyhledal nejbližšího hypotečního makléře, se kterým jsem se hned dohodl na schůzce. Během ní jsem makléři poskytl všechny podstatné informace včetně dokumentů, jako je například starý znalecký odhad našeho bytu. Makléř GEPARD FINANCE nám okamžitě sestavil nabídku nejvhodnějších produktů i se seznamem potřebných dokumentů. Nám se líbila varianta s úrokovou sazbou 3,09% s fixací na 5 let. Teď už byl míček na straně staré banky a naše rodina jen čekala na novou nabídku úrokové sazby. Ta skutečně přišla 4 týdny před vypršením fixace. Nabídka na pětiletou fixaci úrokové sazby byla 4,1%, tedy o procento více, než nám nabídnul hypoteční makléř GEPARD FINANCE!

V našem případě, kdy výše nesplacené hypotéky byla 1 500 000 Kč, znamenalo jedno procento měsíční úsporu ve výši 800 Kč, což je za rok téměř 10 000 Kč! Za dobu dvacetileté splatnosti pak takováto úspora činí téměř 200 000 Kč!

Skutečně nebylo o čem přemýšlet, nabídka makléře GEPARD FINANCE byla opravdu výhodná. Makléř pro nás našel vskutku elegantní řešení, které sám zrealizoval: vyřídil komunikaci se starou i novou bankou a s katastrem.

S pomocí makléře to není vůbec náročné a pak - každá ušetřená koruna se přece počítá!

Petr Tomášek, Nový Bor

Úroková sazba byla o 0,44% nižší

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Nejprve jsem šel do své banky, kde mám vedený účet, abych si zjistil podmínky hypotéky. Pracovník banky mi položil několik otázek a pak mi vytiskl jednu nabídku, se kterou jsem se vrátil domů.

Stále jsem se nemohl zbavit pocitu, že jsem někde na internetu nebo v novinách viděl lepší nabídku. Abych měl jistotu, že jsem se neunáhlil, domluvil jsem si přes stránky GEPARD FINANCE schůzku s hypotečním makléřem v místě mého bydliště.

Hypoteční makléř GEPARD FINANCE se ptal na podobné otázky jako pracovník banky. Kromě toho ho ale zajímaly i mé plány do budoucna – například i to, zda-li se nehodlám ženit a nebudu třeba v brzké budoucnosti potřebovat větší bydlení. Záhy jsem zjistil, že se ptá proto, abychom případně zvolili takový produkt a takové parametry, které mi umožní v případě potřeby nemovitost rychle prodat.

Vidíte, to mě vůbec nenapadlo, že i taková věc se dá při výběru hypotéky zohlednit. Makléř GEPARD FINANCE mě také upozornil na aktuální slevy třech bank, díky kterým se dají ušetřit desítky tisíc korun! Tady jsem pochopil to kouzlo si hypotéky na jednom místě porovnat!

Nakonec jsem vybral hypotéku od jiné banky, než u které mám účet. Úroková sazba byla o 0,44% nižší a na bankovních poplatcích ušetřím díky speciální akci skoro 20 000 Kč. Makléř GEPARD FINANCE se spojil s realitní kanceláří a zajistil veškerou komunikaci s prodejcem nemovitosti, katastrem i bankou. Do ní mě pak doprovodil k podpisu hypoteční smlouvy. Tím to ale neskončilo. GEPARD FINANCE se postaral i o čerpání hypotéky, aby prodejce nemovitosti měl kupní cenu včas na svém účtu a v požadované výši.

Nedokážu si představit, že by toto všechno za mě udělal pracovník na přepážce banky, navíc bezplatně. To zkrátka nejde. Aby člověk měl jistotu nejlepší nabídky, musí si je nezávisle porovnat. Chtěl bych tímto poděkovat týmu GEPARD FINANCE za pomoc s vyřízením hypotéky. Určitě budu vaše služby dále doporučovat!

Děkuji vám!

Roman, Praha 4

Poděkování - hypotéka

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den paní Vacková,

rád bych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za poskytnutí služeb, včetně zajištění celého procesu potřebného ke schválení mnou požadované hypotéky v dřívějším termínu, kdy jsem se mohl bez problémů zabývat jinými záležitostmi a to i vzhledem k Vašemu ne často viděnému proklientskému přístupu.

S pozdravem

Michal Pekárek

Reference předsednictvu

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

jsem vaším klientem na pobočce v Brně a spolupracuji s vámi v rámci mé hypotéky již několik týdnů.

Chtěla bych maximálně vyzdvihnout profesionální přístup vašeho zaměstnance pana Martina Šmída. Je to opravdu člověk na svém místě, inteligentní, lidský, profesionální, ve svém oboru schopen odpovědět na jakýkoliv dotaz. Jeho absolutním kladem je 100% spolehlivost, co klientovi slíbí, to udělá, což je dnes velkou vyjímkou.

Děkuji předsednictvu, za ocenění takových zaměstnanců.

Vladislava Kršková, Brno

Má hypotéka

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den paní Svitáková,

mnohokrát Vám děkuji, že jste mě provedla světem hypotéky bez újmy na zdraví a všechno tak brilantně a briskně zařídila.

Opravdu Vám děkuji a doufám, že se v budoucnu ještě uvidíme :-) 40 metrový byt mi přece nemůže do budoucna stačit ;-)

Mějte se moc hezky

Zdravím

Katka Habrdová

Poděkování

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dobrý den,

velice děkuji za kontakt a doporučení hypoteční makléřky slečny Petry Štroblové z GEPARD FINANCE. Jednání s touto hypoteční makléřkou probíhalo na naprosto profesionální úrovni a zároveň nepostrádalo osobní přístup. Protože mám sama dlouholetou praxi v bance v této oblasti na úrovni středního managementu, umím ocenit profesionalitu a odbornost kolegů a zde bych konstatovala, že si takto představuji služby makléře.

Ještě jednou děkuji a přeji hezké Velikonoce

Ing. Jaroslava Holasová, MBA
výkonná ředitelka
Sdružení pro oceňování kvality

Právě si pořizuji nové bydlení

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Mé jméno je Martin, už třetím rokem společně s přítelkyní bydlíme v Praze v pronajatém 2+kk. Postupně zjišťujeme, že nám bydlení v „cizím“ nevyhovuje. Člověk si nemůže byt zařídit, jak by chtěl, navíc se nedokážeme zbavit pocitu, že placením nájemného vyhazujeme peníze do kamen – tím spíš, že nájemné je stejně vysoké jako splátka hypotéky. 

Zcela zásadní rozhodnutí padlo, když v jedné pražské části začali stavět bytový dům. Do tohoto bytového projektu jsme se doslova zakoukali.

Vykročil jsem do své banky pro podmínky hypotéky. Pracovník banky se mě docela dlouho vyptával, a protože máme asi čtvrtinu z ceny našetřeno, nabídnuté podmínky se zdají docela slušné.

Přesto je mi jasné, že se nesmím ukvapit, protože hypotéku budeme splácet celých 20 let.

A tak jsem vás oslovil a vypadá to, že jsem neprohloupil.

Děkuji za vaše služby, spokojenost!

Bezproblémové vyřízení nejlepší hypotéky

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Dámy a pánové,

velice rád bych touto cestou poděkoval za bezproblémové vyřízení nejlepší hypotéky paní Veronice Markové. Jelikož má známá vyřizovala hypotéku a dostal jsem od ní výborné reference na paní Markovou, tak jsem toho využil a nelituji. Její přístup a řešení financování naší stavby bylo příkladné a bezproblémové. Jelikož jsem časově dosti vytížen, tak jedna schůzka byla dostačující, kde jsem dostal kompletní informace a nabídka, kterou jsme vybrali byla nejzajímavější.

Po vybrání konkrétní nabídky jsem dostal seznam potřebných dokladů k vyřízení hypotéky, následně jsem je v možném termínu dodal a hypotéka byla vyřízena velice rychle.

Když to shrnu, tak jsem kvůli hypotéce paní Markovou celkově navštívil dvakrát, tedy informace ohledně hypotéky, vybrání konkrétní banky a financování a po druhé, kdy jsem ji předal potřebné dokumenty. Poslední schůzka už byla přímo v bance, kde jsem podepsal hypoteční smlouvu. Pokud to přepočítám na hodiny, tak hypotéka mě díky Gepard Finance a paní Markové stála cca 3 hodiny mého času a to je excelentní. Nemusel jsem obíhat banky, pracně to porovnávat, propočítávat, dostal jsem komplexní informace hned na jednom místě, rychle bylo vše vyřízeno, takže můžu vřele doporučit.

Při refinancování se určitě obrátím na paní Markovou a Gepard Finance.

S pozdravem

Vojtěch Sedláček