Veronika Michnová (Marková)

majitel franšízy | hypoteční makléř
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s. certifikovaný ČNB
Květná 167/3
603 00 Brno
Mobil: +420 775 034 494

Já a můj tým klientovi dokážeme prezentovat produkty ve srozumitelné formě, dokážeme s ním komunikovat tak, aby byl vždy přesvědčen o naší dobré vůli, snaze pomoci a vyjít mu vstříc. Klient je ten, se kterým je vždy jednáno na úrovni. Klient nás nevyrušuje z práce... je jejím smyslem. Přijďte se přesvědčit. Uvidíte, že jste na té správné adrese!


[VIDEO] Veronika Michnová (Marková): Úroková sazba hypotéky není všechno
  

  

OSOBNÍ INFORMACE

RODINNÝ STAV: vdaná

Datum a místo narození: 1979 v Brně

VZDĚLÁNÍ: Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž

ZÁLIBY: salsa tance, latino tance, country tance, hra na klavír, kytaru, flétnu, bicí nástroje, umění a řemesla, starožitnosti, psychologie, obchod

CHARAKTERISTIKA

Extrovertní, citově založený člověk, orientovaný vně, s opravdovým zájmem o to, co si ostatní myslí a jak se cítí. Obvykle jsem nerada sama. Na vše se dívám z lidského hlediska a nemám ráda neosobní analýzy. Ráda pracuji pro ostatní a potřeby ostatních kladu nad své vlastní. Společenská, tvrdě pracující, altruistická, nezištná, lidumil, se smyslem pro pořádek a tradici. Empatická, starostlivá s tvrdou motivací ke zlepšování. Nemám ráda monotónní práci, ale obdivuji ty, kteří mají dostatečné sebeovládání jí zvládat. Život beru jako nabídku nepřeberného množství variant a často mám problém s výběrem jedné konkrétní. Přitahují mě lidé rozhodní a těžko ovlivnitelní. Zároveň však nemám ráda odsuzování druhých lidí.

Silná orientace na lidi a jejich názory mě činí citově zranitelnou. Jsem velkým zastáncem myšlenky, že život má nějaký hlubší smysl a často přikládám symbolický význam i svým snům.

Jen málokdy se dostanu s někým do konfliktu, protože své postoje umím vysvětlovat velmi jemně a sugestivně. Ve společnosti působím jako stmelovací prvek.

Jako extrovertní tradicionalista mám ráda oslavy a společenské události, které demonstrují jednotu aneb pokud možno neponechat nikoho stranou.

PRACOVNĚ

"Při veškeré řídící činnosti jako vedoucí pracovník nesmím zapomenout na základní poslání firmy, její sdílené hodnoty, kvalitu veškeré práce, kulturu. V tomto směru práce vyžaduje vnitřní disciplínu a vysokou morální odpovědnost.

Já a můj tým klientovi dokážeme prezentovat produkty ve srozumitelné formě, dokážeme s ním komunikovat tak, aby byl vždy přesvědčen o naší dobré vůli, snaze pomoci a vyjít mu vstříc.

Definice dobra a zla může platit i při práci hypotečních makléřů. Definovat tyto dva protichůdné póly není jednoduché. To, co se jeví dobrem jedné straně, nemusí být dobré pro stranu druhou. A v tom vězí celá podstata správného výběru financování. Dobro se stává dobrem jen tehdy, pokud není konáno na úkor druhých. Dobro je obsaženo a zakotveno v lidských pozitivních povahových rysech.

Vše ovlivňují výsledky a skutky našeho jednání. Proto, aby se člověk choval tak, aby jeho jednání mělo pozitivní dopad na něho samého, ale i na jeho okolí, musí pečlivě vážit své kroky, činy a slova, jejichž výsledky určují, zda zasáhly ten správný cíl. Rozvaha a odpovědnost svého konání je cestou, která vede k pochopení křehké hranice mezi dobrem a zlem.

Bez učení ani světec nedokáže pronášet správné úsudky. My se každodenně vzděláváme v tomto oboru, abychom Vám byli nápomocni. Spokojený klient je vždy první v zorném poli každého zaměstnance společnosti GEPARD - FINANCE PRO ŽIVOT.

Já a můj tým máme rádi to, co děláme. Potom se práce, i ta sebevětší, povznese na tvůrčí činnost a Vy se můžete spolehnout na to, že společně vybereme to nejlepší financování přímo na míru pro Vás.

Přijďte se přesvědčit. Uvidíte, že jste na té správné adrese!"

Reference od klientů

Kimbrell Mária - pátek 23. listopad 2018 11:42

Skvely profesionalni pristup. Ochota pomoct kdykoliv. Bezproblemova komunikace. Urcite bych doporucila pani Michnovou znamym i rodine.

Veronika Michnová (Marková)

Kašpárková Daniela - pondělí 29. říjen 2018 8:47

Velmi mně potěšila ochota paní Michnové a její vstřícný a profesionální přístup.

Veronika Michnová (Marková)

Hrubý Tomáš - středa 22. srpen 2018 10:52

Naprosto profesionalní přístup. Nadstandartní komunikace a spolupráce. Prostě není co vytknout, kéžby každy dělal takto svoji práci.

Veronika Michnová (Marková)

Martin Hrbáček - pátek 20. červenec 2018 9:18

Výborná, příjemná a bezproblémová komunikace a spolupráce. Co bylo domluveno to platilo!

Veronika Michnová (Marková)

Wolf Radek - pondělí 23. duben 2018 12:13

Perfektní přístup a jednání, byli mi vysvětleno vše, co jsem potřeboval a na někdy i hloupé dotazy odpovězeno přesně tak, abych vše pochopil. Děkuji.

Veronika Michnová (Marková)

Hájková Pavla - pátek 20. duben 2018 13:40

Chtěla bychom touto cestou poděkovat paní Veronice Michnové za její nasazení při vyřízení hypotečního úvěru na koupi našeho domečku. Nic nebyl z její strany problém, volaly jsme si i v neděli a kdykoli jsem ji potřebovala s dotazem byla mi k dispozici. Vybrala pro mě i partnera banku, která nás nejen akceptovala jako OSVČ, ale nabídla nám i výbornou úrokovou sazbu. Ačkoli jsem měla spoustu kdyby, tak Veronika nás bezpečně provedla všemi úskalími a pomohla nám splnit si náš sen o bydlení. Verunko moc děkuji a přeji Ti spoustu spokojených klientů, tak jako jsem byla spokojená já. Jsi prostě skvělá! Pavla Hájková

Veronika Michnová (Marková)

Král Zdeněk - čtvrtek 22. březen 2018 9:49

Velmi si vážím spolupráce s paní Michnovou. Oceňuji nadstandardní a profesionální přístup, rychlé jednání. Vše jsme měli vysvětleno a na každou fázi procesu jsem byly informování s předstihem. Mockrát děkuji paní Michnová!

Veronika Michnová (Marková)

Trenz Miloslav - čtvrtek 22. březen 2018 9:45

Seriózní,vysoce kvalitní ,profesionální a velmi vstřícný přístup.Maximální ochota a spolehlivost.Vřele doporučuji. Ing.Trenz

Veronika Michnová (Marková)

Hemza Dušan - středa 21. únor 2018 9:20

Vynikající přehled v oboru,profesionální přístup,vztřicnost,lidskost a v neposlední řadě velmi milé vystupování .

Veronika Michnová (Marková)

Petrov Tomáš - středa 27. prosinec 2017 9:07

Potěšil mě profesionální přístup paní Michnové, komunikace , vstřícnost, kdybych měl hodnotit jak ve škole dám 1*

Veronika Michnová (Marková)

Starý Marek - čtvrtek 23. listopad 2017 8:38

Jsem spokojen s profesionálním a lidským přístupem paní Michnové a paní Sejkové. Děkuji

Veronika Michnová (Marková)

Haiser Aleš - čtvrtek 23. listopad 2017 8:37

Dobrý večer, paní Michnová vše vyřídila na jedničku a velmi rychle. Také mne potěšilo, že mi bylo vždycky všechno do puntíku vysvětleno. Nemám žádnou připomínku a opravdu velmi chválím, děkuji.

Veronika Michnová (Marková)

Blažena Gašková - středa 25. říjen 2017 8:21

Paní Michnová vždy dobře poradí, vše zajistí, navíc s úsměvem a dobře naladěná. Přejí ji vše dobré a ať má radost ze své skvěle odváděné práce.

Veronika Michnová (Marková)

Tomáš Skopal - středa 18. říjen 2017 16:20

Pani Michnova je velice ochotna. Velmi si cenim, ze si vzdy udelala cas na schuzku tak aby nam to vyhovovalo. Stejne tak si cenim usili, ktere vynalozila pri vyrizovani nasi hypoteky. Dekuji.

Veronika Michnová (Marková)

Nikola Macečková - středa 18. říjen 2017 13:28

Velmi spolehliva, prijemna,uzasna komunikace a rychly navrh reseni.

Veronika Michnová (Marková)

David Mandys - středa 18. říjen 2017 13:07

Vážená paní Michnová, chtěli bychom Vám poděkovat za perfektní a vstřícnou pomoc při vyřizování hypotečního úvěru. Rádi by jsme vyzvedli Vaši ochotu, časovou flexibilitu a profesionální přístup, díky kterému se podařilo rychlé vyřízení hypotečního úvěru za nejvýhodnějších podmínek. S důvěrou se na Vás budeme obracet i při řešení dalších finančních záležitostí. Přejeme hodně spokojených klientů. S pozdravem Mandysovi, Blansko

Veronika Michnová (Marková)

Jan Stonavský - pondělí 4. září 2017 9:05

Perfektní přístup. Dodržení všech dohodnutých podmínek. O hodně výhodnější nabídka než v kterékoli bance. Mohu vřele doporučit.

Veronika Michnová (Marková)

Andrea Štěpánková - pondělí 19. červen 2017 14:18

Výborná spolupráce. V rámci realizace vždy rychle reagovala, ochotně nasměrovala, určitě doporučím dál.

Veronika Michnová (Marková)

Petr Marcoň - středa 24. květen 2017 13:59

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Michnové za pomoc s vyřizováním hypotéky. Paní Michnová je milá, vstřícná a velmi schopná.
Děkuji moc!

Veronika Michnová (Marková)

Michal Kupka - pátek 19. květen 2017 14:12

Naprosto profesionální a lidský přístup.Vše na čem jsme se domluvili do posledního detailu splnila,a ne jen to!Vyjednala skvělé podmínky ještě z lepším úrokem než bylo slíbeno.A to vše bez jediného zdržení.Prostě profík na svém místě. ? Hezký den všem.S pozdravem,Michal Kupka.

Veronika Michnová (Marková)

Vnislav Klusák - středa 22. únor 2017 8:43

Velice příjemné profesionální vystupování, orientace v mém případu, znalost a skladba smluv -vychytávání slovíček a následné vedení krok za krokem i v případě rad mému právníkovi. Bez paní Michnové bych nevyřešil svůj problém tak rychle jak vyžadovala situace. Jsem rád za její kontakt a v případě potřeby se obrátím na ni. Děkuji, Vnislav Klusák

Veronika Michnová (Marková)

Lucia Hoosová - úterý 20. prosinec 2016 10:11

Pani Michnová je veľmi příjemná, ochotná a šikovná. Poradila a postarala sa aj naprike komplikáciám, ktoré vznikli. Určite by som ju odporučila aj známym, a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Veronika Michnová (Marková)

Lučan Martin - středa 30. listopad 2016 19:17

Malokdy se clovek setka s takovym nasazenim, ochotou, vstricnosti a profesionalnim pristupem navic vse v jedne osobe okoreneny navic velkou davkou trpelivosti s nechapajicim klientem :-)

Veronika Michnová (Marková)

Martin Kreuz - neděle 11. září 2016 16:47

Vážená paní Marková,

chtěl bych alespoň touto cestou vyjádřit poděkování za pomoc při vyřizování hypotečního úvěru. V první řadě bych vyzvedl Vaši ochotu při jednání, naprostou časovou flexibilitu a v neposlední řadě profesionální přístup ke mě, jako ke klientovi, to vše ve srozumitelné formě. Výsledkem bylo rychlé a nekonfliktní vyřízení hypotečního úvěru v daném období za nevýhodnějších možných podmínek. Pokud budu i nadále pořebovat radu ohledně financování rád se na Vás opět obrátím.

Děkuji a nashledanou Martin Kreuz

Veronika Michnová (Marková)

Daňkovi - úterý 12. červenec 2016 16:47

Vážená slečno Marková.

Velice Vám děkujeme, za vyřízení hypotéky. Po neúspěšném pokusu jiného finančního poradce, jsme se dostali do časové tísně. Doporučení od dvou realitních makléřů a jejich reference na Vás nelhali.

Profesionalita, bezchybnost a rychlost, s jakou jste náš případ vyřešila byla obdivuhodná. Vše navíc podtrženo velmi příjemným a milým přístupem.

Proto ještě jednou děkujeme za to, že vše dobře dopadlo a přejeme spoustu spokojených klientů.

Daňkovi, Adamov

Veronika Michnová (Marková)

Bulat - úterý 27. říjen 2015 15:47

Vážená paní Marková,

velmi Vám děkuji za vstřícnou spolupráci, která byla velmi příjemná, jak z hlediska komunikace, tak ochoty pomoct. Cením si Vaší vstřícnosti a profesionálních rad, které jste mi dala při výběru optimální varianty úvěru. Jsem si jist, že pokud budu v budoucnosti potřebovat radu ve finanční oblasti opět se na Vás obrátím.

Ještě jednou děkuji,
s pozdravem Bulat

Veronika Michnová (Marková)

Ing.Arch. Juraj Dulenčín Ph.D. Bc. Hana Kováčová - pondělí 17. březen 2014 15:46

Dobrý den, slečno Marková

Chtěli bychom Vám poděkovat za perfektní a vstřícnou spolupráci při zprostředkování hypotečního úvěru pro koupi RD. Díky Vaší kvalitní péči jsme měli o starosti méně a velmi kladně hodnotíme rychlost a obratnost s jakou se Vám podařilo úvěr zařídit. Je příjemné spolupracovat s člověkem na svém místě, který je dobře informován a na kterého se můžeme spolehnout.

Jsme rádi nejen za hypotéku, ale také že jsme Vás mohli poznat.

Děkujeme. Krásný den!

S pozdravem Ing.Arch. Juraj Dulenčín Ph.D. & Bc. Hana Kováčová

Veronika Michnová (Marková)

Moravská Třebová - úterý 14. květen 2013 16:35

Dobrý den, slečna Veronika Marková a společnost Gepard Finance mi byla doporučena realitní kanceláří, od níž jsem kupoval nemovitost.V krátké době mi předložila několik nabídek, z nichž mi doporučila tu nejlepší.Když se vyskytl problém a banka měla požadavky, které jsem nemohl splnit, velice pružně zareagovala a našla jinou společnost se stejně výhodnou nabídkou. Při jednání v bance byla vždy přítomna a na vše dohlížela až do podpisu smlouvy. Jednání slečny Markové bylo příjemné a profesionální. V případě potřeby se na ni v budoucnu s důvěrou obrátím.Halounek Emil

Moravská Třebová

Veronika Michnová (Marková)

MVDr. Ivana Jelenová - pátek 5. duben 2013 16:35

Vážená paní Marková,
chtěla bych Vám poděkovat za perfektní spolupráci při zprostředkování hypotečního úvěru pro koupi RD. Pro banku jsem byla poměrně problematický případ, a tak považuji kladné vyřízení úvěru za kus dobře odvedené práce. Musím uznat, že když o Vás paní v realitní kanceláři mluvila jako o "štice ve finančních vodách" :-) tak nepřeháněla ani trochu.
Po mnohaletých zkušenostech s bankami jste první člověk, který nejenže byl ochotný a sympatický, ale hlavně dodržel co řekl. S důvěrou se na Vás budu obracet i při řešení dalších finančních záležitostí, přeji hodně spokojených klientů a dalších úspěchů ve Vaší práci,

s pozdravem MVDr. Ivana Jelenová, Jedovnice.

Veronika Michnová (Marková)

Petr Štěpánek - pondělí 19. listopad 2012 15:34

Milá Veroniko,

chci Ti tímto poděkovat za péči a pomoc při zajištění financování při koupi mé vysněné nemovitosti. Vím, že se pro mnoho lidí koupě nemovitosti snů stává noční můrou v oblasti hypotéčních úvěrů. Díky Tvé pětihvězdičkové péči jsem měl klidný spánek a mohl být dále zaměřený na své podnikání. Velmi si cením toho, že se mám na koho obrátit, a že mám koho s klidným svědomím doporučit. Těším se na další spolupráci.S pozdravem, Petr Štěpánek - jednatel ABC Develop s.r.o.

Veronika Michnová (Marková)

Vojtěch Sedláček - čtvrtek 11. říjen 2012 16:34

Dámy a pánové,

velice rád bych touto cestou poděkoval za bezproblémové vyřízení hypotéky paní Veronice Markové. Jelikož má známá vyřizovala hypotéku a dostal jsem od ní výborné reference na paní Markovou, tak jsem toho využil a nelituji. Její přístup a řešení financování naší stavby bylo příkladné a bezproblémové. Jelikož jsem časově dosti vytížen, tak jedna schůzka byla dostačující, kde jsem dostal kompletní informace a nabídka, kterou jsme vybrali byla nejzajímavější.

Po vybrání konkrétní nabídky jsem dostal seznam potřebných dokladů k vyřízení hypotéky, následně jsem je v možném termínu dodal a hypotéka byla vyřízena velice rychle.

Když to shrnu, tak jsem kvůli hypotéce paní Markovou celkově navštívil dvakrát, tedy informace ohledně hypotéky, vybrání konkrétní banky a financování a po druhé, kdy jsem ji předal potřebné dokumenty. Poslední schůzka už byla přímo v bance, kde jsem podepsal hypoteční smlouvu. Pokud to přepočítám na hodiny, tak hypotéka mě díky Gepard finance a paní Markové stála cca 3 hodiny mého času a to je excelentní. Nemusel jsem obíhat banky, pracně to porovnávat, propočítávat dostal jsem komplexní informace hned na jednom místě, rychle bylo vše vyřízeno, takže můžu vřele doporučit.

Při refinancování se určitě obrátím na paní Markovou a Gepard finance.S pozdravem

Vojtěch Sedláček

Veronika Michnová (Marková)

Štěpán Derka - čtvrtek 13. září 2012 16:34

Dovolte mi prosím, abych alespoň touto formou ještě jednou poděkoval slečně Markové za její profesionální pomoc při zajištění hypotéky na koupi rodinného domu v ceně 2mil Kč.

Slečna Marková mně byla doporučena jako profesionál a na schůzku s ní jsem se proto těšil, neochotného jednání v bance jsem měl tak akorát dost.

Obrovské nasazení, zájem o klienta, hledání cesty jak vyhovět, v tom se banky od slečny Markové mají ještě hodně co učit.S poděkovánímŠtěpán Derka ,

majitel firmy provozující dvě prodejny WIKY

Veronika Michnová (Marková)

Machačovi - pátek 23. březen 2012 15:33

Milá paní Marková,
děkujeme tímto za velkou pomoc při vyřizování hypotečního úvěru u UniCredit Bank, kde vše probíhalo nad očekávání hladce a v přátelské atmosféře. Nyní máme možnost srovnání, protože podobným procesem při sjednávání hypotéky jsme prošli před pár lety a přístup hypotečního makléře u Sophia Finance byl nesrovnatelný s Vaším. S Vámi bylo vše jasné, srozumitelné a korektní. Přejeme Vám hodně spokojených klientů a stále stejný,milý úsměv na tváři.

Machačovi

Veronika Michnová (Marková)

Pet Hlucháň - čtvrtek 15. březen 2012 15:33

"Se společností GEPARD FINANCE, konkrétně se slečnou Markovou, jsem řešil dva hypoteční úvěry a byl jsem velice spokojen jak s přístupem tak i s vybranou variantou.

Pet Hlucháň

Veronika Michnová (Marková)

Havránkovi - neděle 5. únor 2012 15:33

Paní Marková ze společnosti Gepard nám pomáhala vyřídit hypotéční úvěr. Spolupráci s paní Markovou hodnotíme velice kladně. Po předchozích zkušenostech s finančními poradci jsme měli pocit, že tomu konečně někdo pořádně rozumí. Paní Marková s námi strávila spoustu času, aby nám navrhla to nejlepší řešení. Byla velmi trpělivá a ochotná, vše co šlo za nás vyřídila, osobně nás doprovázela do banky k podpisu smlouvy. K její práci nemáme žádné výhrady, naopak zaslouží si velkou pochvalu. Děkujeme

Havránkovi

Veronika Michnová (Marková)

Nevídal Pavel - úterý 25. říjen 2011 16:33

Dobrý den,

se společností GEPARD finance a.s. jsem se seznámil, když jsem řešil financování nemovitosti, kterou jsem chtěl koupit. Dostal jsem doporučení na slečnu Veroniku Markovou. S přístupem slečny Markové jsem byl velice spokojený. Z mojí strany se vyskytli některé komplikace, které slečna Marková svým profesionální přístupem a ochotou hravě vyřešila. Celková spolupráce byla velmi příjemná. Tímto bych jí chtěl moc poděkovat a do budoucna se budu těšit na další spolupráci...S pozdravem

Váš klient Nevídal Pavel

Veronika Michnová (Marková)

Ing. Jan Moronga - neděle 5. červen 2011 16:32

Dobrý den slečno Marková,

využívám této cesty k poděkování za velmi kladný přístup při řešení mé finanční otázky při koupi nemovitosti. Spolupráce byla velmi operativní a rychlá, což mi velmi usnadnilo práci a navíc jsem ušetřil spoustu času. S hypotečním úvěrem, který jste mi pomohla vybrat a ve velmi krátkém období i sjednat jsem spokojen.

Děkuji za spolupráci a rád se s Vámi opět spojím při řešení mých dalších finančních záležitostí.Ing. Jan Moronga
ředitel závodu Povodí Moravy, s.p.

Veronika Michnová (Marková)

Sázavský - čtvrtek 12. květen 2011 16:32

Profesionální služby, rozsáhlá nabídka, vynikající komunikace, rychlé zpracování s možností kdykoliv se poradit. To všechno mi pomohlo se dobře rozhodnout a ukončit moje trápení s hypotékou. Děkuji pí. Markové za pomoc.

Sázavský

Veronika Michnová (Marková)

Pavel Ševeček - čtvrtek 5. květen 2011 16:32

Vážená slečno Marková,

rád bych tímto poděkoval společnosti Gepard finance a.s. a především Vám za pomoc při vyřízení hypotéky u Komerční banky. Především bych chtěl ocenit Vaši profesionalitu, ochotu, trpělivost a rychlost při řešení našeho požadavku. V budoucnu se na Vás tedy mohu bez obav opět obrátit.S pozdravem Pavel Ševeček

Veronika Michnová (Marková)

Svobodovi - pondělí 11. duben 2011 16:32

Dobrý den, slečno Marková,

Chtěli bychom Vám poděkovat za velmi vstřícný a zejména profesionální přístup při sjednávání naší hypotéky.

Vím, že jsme měli hodně osobních a rodinných problémů při koupi domu, ale s Vaší spoluprací to najednou vypadalo jednodušší.

Tímto ještě jednou děkujeme a počítáme s Vaší pomocí i v příštích letech.

Mnoho životních úspěchů

přejí

Svobodovi, Mikulov

Veronika Michnová (Marková)

T.L. - úterý 5. duben 2011 16:31

Paní Marková z GEPARD Finance pro nás udělala kompletní finanční servis při koupi nemovitosti. To je výběr a vyřízení předhypotečního i hypotečního úvěru na profesionalní úrovni. Ceníme si profesionálního jednání a vstřícného přístupu.

Veronika Michnová (Marková)

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Veronika Michnová (Marková)

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.