Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE
  • Video návody: Hypotéka a refinancování

    Chcete získat nejvýhodnější hypotéku? Končí vám fixace hypotéky a uvažujete o jejím refinancování? Podívejte se na naše videa, která vám poradí, podle čeho vybrat hypotéku a jak správně postupovat při jejím vyřízení.

Stavíte dům? Pak při výběru hypotéky nehleďte jen na výši úrokové sazby. Budete totiž zřejmě úvěr čerpat postupně.
Když žádáte o hypotéku, banka od vás potřebuje mnoho podkladů. Podívejte se, jaké si musíte připravit.

Podle čeho vybrat hypotéku?

středa, 22 leden 2014 15:51 | Video návody: Hypotéka a refinancování | GEPARD FINANCE
Vezměte si hypotéku. To se ale lehko řekne. Jak nejlépe postupovat? Na trhu je mnoho nabídek, banky bojují o každého klienta. Jedna nabízí to, druhá zase ono. Vyznat se v té změti není lehké. Přitom stačí špatné rozhodnutí a vaši peněženku to bude stát i stovky tisíc korun navíc.
Jedni tvrdí: nájem je vyhazování peněz do kanálu. Raději platit za své. Druzí oponují: hypotéku bych si nikdy nevzal, je to závazek na mnoho let.
Co jsme zač? To hned zjistíte... Některé hypoteční společnosti se ve svých prezentacích chlubí, čeho všeho dosáhly, ukazují svá čísla, grafy a koláče. Ale zajímá to i jejich klienty? Myslíme, že moc ne. Ti totiž řeší hlavně svoji finanční situaci, své vlastní potřeby a střechu nad hlavou.
Přemýšlíte, jak ušetřit a mít jistotu, že jste vybrali nejvýhodnější hypotéku na trhu? "Cvik dělá mistra" platí 100% i v hypotékách a my si stojíme za tím, že děláme vše pro to, aby každý z našich makléřů mistrem byl.
Strana 2 z 2