[video] Refinancování hypotéky - 5 doporučení, jak ušetřit

Představte si, že se Vám podaří snížit úrokovou sazbu třeba jen o 0,5 %... u třímilionové hypotéky na 25 let to dělá 250.000 Kč! V tomto videu vám poradíme, jak ušetřit při refinancování vaší hypotéky.

  

5 důležitých rad, jak ušetřit při refinancování hypotéky

Jeden náš klient měl hypotéku s úrokovou sazbou 4,1 % ročně. Před skončením fixace jsme mu vyjednali novou úrokovou sazbu ve výši 2,6 % p.a. Rozdíl 1,5 % ročně pro tohoto klienta znamená u jeho hypotéky se splatností 30 let úsporu v řádu statisíců.

RADA PRVNÍ - Nečekejte na nabídku banky

Refinancování hypotéky je závod s časem. Hlavně neotálejte a převezměte iniciativu. Nečekejte, až vám banka pošle nabídku pro další fixační období.

RADA DRUHÁ - Zajímejte se o konkurenční nabídky

Půl roku před koncem fixačního období se informujte o nabídkách ostatních bank. Nejlepší srovnání získáte u hypotečních makléřů, kteří mají licence všech bank.

RADA TŘETÍ - Aktivně kontaktujte svoji banku

Zavolejte svému bankéři. Požádejte ho o sdělení nabídky úrokové sazby pro další fixaci. Není přijatelné, aby vám nabídku ve větším předstihu nezaslal.

RADA ČTVRTÁ - Posuzujte novou nabídku jako celek

S úrokovou sazbou 1,49 % můžete za hypotéku zaplatit více než se sazbou 1,79 %. Pozor na skryté poplatky, pojištění a jiné podmínky bank.

RADA PÁTÁ - Buďte neústupní a nebojte se

Nebude-li nabídka vaší banky konkurenceschopná, nebojte se banku změnit.

Spolehněte se na profesionály

Naši klienti ušetří při refinancování hypotéky na úrokové sazbě v průměru 0,8 procentního bodu, čímž dosáhnou celkové úspory v řádu statisíců.

Domluvte si schůzku ještě dnes a ušetřete také!

HELPLINE: 271 122 960

 

<< Všechny video návody

  

Doporučte tento článek svým přátelům

Podobné články z blogu

GEPARD NEWS 6/2022: Sberbank, Creditas, Úrokové sazby, Školení nováčků

Opravdovou novinkou tohoto dílu je spolupráce našich makléřů s bankou Creditas. Jako jedni z prvních brokerů v České republice jsme získali kontrakt s bankou Creditas. Na toto téma jsme hovořili s naším makléřem Jiřím Suchým z franšízy Praha 1...

GEPARD NEWS 5/2022: Úrokové sazby hypoték a stavebních spořitelen

Přinášíme aktuální informace ze světa hypoték a stavebního spoření. Žhavým tématem jsou úrokové sazby a predikce do budoucna. Přivítáme novou tvář centrály a podíváme se, jak proběhlo celorepublikové setkání makléřů GEPARD FINANCE.

Celé video...

GEPARD NEWS 4/2022: Zajímavosti v regulaci hypoték ČNB

Aktuálním tématem jsou změny v regulaci hypoték u České národní banky, které platí od dubna 2022. Vysvětlíme si, co se změnilo pro různé věkové skupiny klientů, co se mění v bankách a jak se regulace dotkla stavebních spořitelen.

Celé video GEPARD...