[video] Refinancování hypotéky - 5 doporučení, jak ušetřit

Představte si, že se Vám podaří snížit úrokovou sazbu třeba jen o 0,5 %... u třímilionové hypotéky na 25 let to dělá 250.000 Kč! V tomto videu vám poradíme, jak ušetřit při refinancování vaší hypotéky.

  

5 důležitých rad, jak ušetřit při refinancování hypotéky

Jeden náš klient měl hypotéku s úrokovou sazbou 4,1 % ročně. Před skončením fixace jsme mu vyjednali novou úrokovou sazbu ve výši 2,6 % p.a. Rozdíl 1,5 % ročně pro tohoto klienta znamená u jeho hypotéky se splatností 30 let úsporu v řádu statisíců.

RADA PRVNÍ - Nečekejte na nabídku banky

Refinancování hypotéky je závod s časem. Hlavně neotálejte a převezměte iniciativu. Nečekejte, až vám banka pošle nabídku pro další fixační období.

RADA DRUHÁ - Zajímejte se o konkurenční nabídky

Půl roku před koncem fixačního období se informujte o nabídkách ostatních bank. Nejlepší srovnání získáte u hypotečních makléřů, kteří mají licence všech bank.

RADA TŘETÍ - Aktivně kontaktujte svoji banku

Zavolejte svému bankéři. Požádejte ho o sdělení nabídky úrokové sazby pro další fixaci. Není přijatelné, aby vám nabídku ve větším předstihu nezaslal.

RADA ČTVRTÁ - Posuzujte novou nabídku jako celek

S úrokovou sazbou 1,49 % můžete za hypotéku zaplatit více než se sazbou 1,79 %. Pozor na skryté poplatky, pojištění a jiné podmínky bank.

RADA PÁTÁ - Buďte neústupní a nebojte se

Nebude-li nabídka vaší banky konkurenceschopná, nebojte se banku změnit.

Spolehněte se na profesionály

Naši klienti ušetří při refinancování hypotéky na úrokové sazbě v průměru 0,8 procentního bodu, čímž dosáhnou celkové úspory v řádu statisíců.

Domluvte si schůzku ještě dnes a ušetřete také!

HELPLINE: 271 122 960

 

<< Všechny video návody

  

Doporučte tento článek svým přátelům

Podobné články z blogu

[video] GEPARD FINANCE slaví 15 let

GEPARD slaví již 15 let na trhu. A s ním i 65 370 spokojených klientů, o které pečuje 960 hypotečních makléřů na 92 obchodních místech po celé ČR. Dnes již realizují hypoteční makléři Gepard Finance každou 1 hodinu 1 hypotéku. Přehrajte si video...

Nejlepší hypoteční makléř (Radka Fyrbachová, České Budějovice)

Jak si vybrat nejlepšího hypotečního makléře, který vám zařídí ideální hypotéku? Postupujte podle pěti rad. Hypotéka je dlouholetým závazkem. Pokud si ji vyberete nesprávně, během let jejího splácení přijdete až o stovky tisíc korun. Se správným výběrem...

Best mortgage (Lenka Svobodová, Prague, Czech Republic)

 
Mortgage for English speaking clients in the Czech Republic...
My clients often ask me which mortgage is right for them. Choosing the best home loan is not an easy task. Most people base their decision just on the interest rate and are not aware of...