Vše, co potřebujete vědět o hypotéce od České spořitelny

Česká spořitelna je jednou z tradičních bank na českém trhu. Kromě nepřeberného množství jiných produktů nabízí i hypoteční úvěry, o které se lidé často zajímají už právě z toho důvodu, že jde o prověřenou společnost, od které snad nehrozí žádné nepředvídatelné chování. Jaká je hypotéka od České spořitelny jako finanční produkt? Pojďme se na ni společně detailně podívat.

Vše, co potřebujete vědět o hypotéce od České spořitelny

 

Bezhlavě na hypotéku? Nikdy!

Dříve než se „na jistotu“ vydáte na pobočku České spořitelny cokoli vyřizovat, zvažte, zda přece jen nechcete získat širší rozhled o všech nabídkách bank, které by vaši ptačí budkažádost o hypotéku také zpracovaly. Každý rozumný hypoteční makléř vám doporučí, abyste srovnali alespoň několik produktů různých bank a udělali si ucelenou představu o jejich výhodách a nevýhodách, o výši splátek, úrokové sazby i vedlejších poplatků.

Chytrým způsobem, jak zjistit zkušenosti lidí s hypotékou obecně i u konkrétních bank,
 je návštěva online poraden a diskuzí. V hypoteční poradně Gepard Finance můžete navíc svou situaci konzultovat s odborníky na slovo vzatými.

Srovnání jednotlivých bank můžete získat také velmi jednoduše – připravili jsme ho pro vás v článku Přehledné porovná-ní hypoték a úvěrů 2015.

Hypotéka od České spořitelny – jaká je a komu přijde vhod?

Hypotéka, kterou Česká spořitelna nabízí, má řadu výhod, Česká spořitelna patří mezi TOP 3 banky v poskytování hypotečních úvěrů.

 • vyřízení bez poplatků
   
 • u bytů zařídí Česká spořitelna online ocenění zdarma
   
 • nemusíte mít našetřeno – v nabídce je i 100% hypotéka
   
 • úrokové zvýhodnění 0,3 % u doby splácení delší než 20 let a při délce fixace na 3 a 5 let
   
 • splátky můžete snížit, zvýšit i odložit a přerušit podle aktuálních možností
   
 • problém není ani mimořádná splátka
   
 • při nastavování podmínek splácení mají klienti k dispozici odborné poradenství
   
 • hypotéku můžete použít i na družstevní byty a dřevostavby, a to bez zástavy jinou nemovitostí
   
 • Česká spořitelna nabízí možnost refinancování hypotečního úvěru od jiné banky, takže se nemusíte trápit s nevýhodně nastavenými podmínkami

  

lavička 

Náš tip: Přečtěte si více o tom, zda se hypotéka od České spořitelny vyplatí právě vám!

Česká spořitelna je prověřený bankovní ústav s dlouholetou tradicí, u kterého se žadatelé nebojí náhlých změn podmínek nebo neférového jednání. Než se však najisto vydáte vyřizovat hypotéku na jednu z jejich poboček, udělejte si srovnání a zjistěte, zda vám někdo nenabídne celkově výhodnější podmínky.

Porovnejte si hypotéky od všech bank v naší hypoteční kalkulačce.

 

V případě nejasností se neváhejte obrátit na profesionály z Gepard Finance. Jejich přehled o aktuálních nabídkách i styky se zaměstnanci konkrétních bank vám mohou nemalý obnos ušetřit! 

 

Sdílejte článek