Výjimečný rok 2013 v hypotékách

Rok 2013 se chýlí ke konci a s ním tradičně přichází i bilancování.

 

Výjimečný rok 2013 v hypotékách

 

Letošní rok byl v našem oboru skutečně výjimečný: rekordně nízké úrokové sazby společně s příznivými cenami na realitním trhu přinesou rekordní objem nově uzavřených hypoték.

Jako předseda představenstva nejúspěšnějšího hypotečního makléře v ČR musím, zcela logicky, vyjádřit spokojenost nad dosaženými výsledky naší společnosti Gepard Finance, která se každý rok rozrůstá o desítky nových spolupracovníků.

Byl bych ale krátkozrakým manažerem a povrchním člověkem, kdybych se omezil pouze na čísla. Jsem pyšný na náš gepardí tým nejen proto, že se i letos udržel na špici mezi hypotečními makléři, ale zejména proto, že dokázal těchto výsledků dosáhnout v rámci velmi striktních etických a kvalitativních mezí. V naší profesi se každý den setkáváme s lidmi, kterým pomáháme učinit jeden z nejdůležitějších kroků v jejich životě, a tím je zadlužení se na desítky let. Takovou práci je třeba vykonávat s pocitem velké odpovědnosti vůči klientům a jejich budoucnosti. Naše doporučení a rady totiž ovlivňují životy klientů možná více, než si dokážeme uvědomit.

A tak si myslím, že každoroční otázka: „Kolik jste toho udělali?“ je povrchní a zjednodušená. Taková otázka nereflektuje to, co je pro Gepard Finance prioritou, a tím je spokojený klient, který byl obsloužen profesionálními a kvalifikovanými odborníky.

Děkuji tedy všem našim franšízantům, hypotečním makléřům, spolupracovníkům a partnerům za to, že ctí hodnoty, které možná v našem odvětví nemusí být úplně samozřejmé, ale které naši práci zušlechťují a dávají jí rozměr skutečné pomoci.

Přeji všem krásné svátky a do nového roku jen to dobré.

Ing. Jan Kruntorád
předseda představenstva
GEPARD FINANCE a.s.

Sdílejte článek