Vyplatí se stavební spoření od Raiffeisen stavební spořitelny? Dozvíte se uvnitř článku!

Stavební spoření je často spojováno s mladými lidmi a čerstvými absolventy, kteří jsou jen malý krůček od dospělého života a osamostatnění se. Rodiče zakládají smlouvy svým dětem ještě jako malým. Jakmile se děti stanou zletilými mohou s částkou volně nakládat. Je na mladých lidech zda využijí naspořené prostředky na studium nebo pro získání vlastního bydlení. Ale abychom klientům spořitelen nekřivdili, ne vždy se jedná výlučně o rodiče, kteří „stavebko“ (jak se lidově stavebnímu spoření říká) sjednávají pro své děti. Stavební spoření si může sjednat kdokoli, kdo hodlá v budoucnosti realizovat otázku bydlení vlastními silami. Tento typ spoření (se zajímavou spoluúčastí státu) vytváří základní kapitál, jenž je žádoucím prostředkem určeným k financování bydlení. My se v tomto článku zaměříme na produkt stavební spoření Raiffeisen stavební spořitelny a odpovíme na otázku, zda se toto stavební spoření vyplatí také vám.

Vyplatí se stavební spoření od Raiffeisen stavební spořitelny? Dozvíte se uvnitř článku!

Základní charakteristika produktu

Stavební spoření od Raiffeisen stavební spořitelny představuje zajímavou alternativu zhodnocení vašich finančních prostředků, které můžete použít k financování budoucí výstavby nebo pro koupi rodinného domu či bytu. Díky spoluúčasti státu je tento produkt velmi oblíbený a žádoucí mezi různými věkovými skupinami obyvatelstva. Pokud si u Raiffeisen stavební spořitelny sjednáte stavební spoření, můžete nejen získat potřebný objem finančních prostředků, ale i nabídku přiděleného úvěru, který má pevný úrok sjednaný ve smlouvě stavebního spoření.

Kdo si může stavební spoření u Raiffeisen stavební spořitelny sjednat?

Stavební spoření si mohou u této banky sjednat dvě skupiny osob. Buďto osoby, které mají trvalé bydliště na území České republiky a zároveň jim bylo příslušeným orgánem přiděleno rodné číslo, nebo fyzické osoby, jejichž trvalý pobyt je hlášen v rámci území Evropské unie, pro pobyt v ČR mají platné oprávnění a také jim bylo přiděleno rodné číslo odpovědným orgánem. Spoření je možno sjednat přímo u makléřů GEPARD FINANCE, viz menu kontakty

Jaké jsou výhody stavebního spoření?

Mezi hlavní výhodu tohoto produktu nepochybně patří vysoké zhodnocení vkladů s nezanedbatelnou státní podporou, která může ročně činit až 2000 Kč. Prostředky je možno vybrat po šesti letech spoření nebo zažádat o prodloužení smlouvy, případně smlouvu upravit na odpovídající finální částku. Počet uzavřených smluv není nikterak omezen. Kromě toho ke každé smlouvě získáte také garantovanou výši úroku a pojištění. Pokud se rozhodnete s makléři GEPARD FINANCE uzavřít stavební spoření a následně budete žádat o poskytnutí úvěru, banka vám garantujte určitou výši úrokové sazby po celou dobu jeho splácení. Pokud poskytnutý úvěr splatíte dříve, než je uvedeno ve smlouvě, můžete tak učinit zcela bezplatně! S makléři GEPARD FINANCE vyřídíte vše rychle, v čase a místě které Vám bude nejlépe vyhovovat apod.

Komu se stavební spoření vyplatí a komu nikoli?

Stavební spořitelny nabízejí různé tarifní varianty a bonusové programy, makléři GEPARD FINANCE Vám pomohou vybrat ten, který bude více odpovídat vašim budoucím představám a požadavkům. V současnosti si klienti GEPARD FINANCE mohou vybrat úročení vkladů stavebního spoření od 1,0% - 1,5%  k těmto úrokovým sazbám je možno sjednat různé programy, které smlouvu stavebního spoření ještě zatraktivní, ať úrokovým bonusem nebo až 100% slevou na poplatku za založení smlouvy stavebního spoření.  Pokud si však následně sjednáte úvěr, pak můžete využívat výhodnější úvěrovou sazbu, která je garantována po celou dobu jeho splácení.

Stavební spoření sjednané makléři GEPARD FINANCE bude vždy připraveno řešit vaše budoucí potřeby. Dětem připravíme smlouvy stavebního spoření s maximální možným zhodnocením vkladů. Klientům, kteří se připravují na řešení vlastního bydlení, připravíme smlouvy pro výhodné úvěrové podmínky. Díky stavebnímu spoření máme vždy zajímavou nabídku pro vaši budoucnost, kdy můžete čerpat opravdu celou škálu výhod.

Pokud uvažujete o stavebním spoření nejen od Raiffeisen stavební spořitelny neváhejte kontaktovat naše makléře. Zdarma vám poradí a vše zařídí.

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Roční výpisy z účtů stavebních spořitelen

Leden je ve znamení ročních výpisů jak ze stavebního spoření, tak úvěrů s potvrzením o zaplacených úrocích. Na co si dát pozor, jak dokumenty využít? Stavební spořitelny svým klientům v lednu vystavují roční výpisy z účtů. Někomu je písemně zašlou, jinému...

Proč si zřídit stavební spoření?

Stavební spoření je speciální bankovní produkt, který na českém trhu nabízejí stavební spořitelny. Primárně je určeno k řešení potřeb spojených s bydlením, lze ho však využít výhradně jako spořící produkt. Při splnění daných podmínek lze navíc...

Vyplatí se překlenovací úvěr? Jaké jsou jeho výhody a nevýhody?

Hypoteční úvěry nejsou jediným prostředkem pro koupi vysněné nemovitosti. Stoupající popularitě se v posledních letech těší i překlenovací úvěry, známé také jako meziúvěry. Podmínky pro jejich získání nejsou tak striktní jako u hypoték. Některé...