Výpočet hypotéky online: pomůžeme vám zjistit všechny důležité informace ihned!

Hypoteční sazby se zuby-nehty drží svého minima. To řadu skeptiků i „nevěřících Tomášů“ přesvědčilo o tom, že blíž svému snu, který se týká vlastního rodinného domku, už jistě nebudou. Proto se s hypotečními úvěry v minulém roce doslova roztrhl pytel a jinak tomu není ani v prvních měsících roku letošního.

výpočet hypotéky

 

Výpočet hypotéky online: pomůžeme vám zjistit všechny důležité informace ihned!

 

Pokud patříte mezi poslední opozdilce, máte na sjednání hypotečního úvěru nejvyšší čas. Dle odhadů předních finančních expertů úrokové sazby již níže klesnout ani nemohou. Na následujících řádcích vám poradíme, jak si spočítat hypotéku online a jaké informace tímto krokem získáte.

Online metoda vs. tužka a papír

jednom z předchozích článků jsme vám nastínili možnost propočtu úrokové sazby a splátkového kalendáře za pomocí klasických matematických vzorečků a vzorců v tabulkovém procesoru MS Excel. Pokud jste článek četli a výpočet jedné nebo druhé varianty si vyzkoušeli, zajisté jste dospěli k názoru, že se nejedná o činnost, jíž byste se chtěli pravidelně věnovat den co den.

Proto se jako příhodnější možnost nabízí výpočet hypotéky online za pomocí speciálních formulářů, které naleznete na internetu. Jedna taková kalkulačka je pro vás připravena i na stránkách Gepard Finance. Víte, co všechno díky ní získáte?

Porovnejte hypotéky jediným klikem

Hned na úvodní stránce webu Gepard Finance je pro vás připravena hypoteční kalkulačka, která za vás porovná nabídky všech bank operujících na našem trhu. V první řadě vyplníte účel hypotéky (koupě, rekonstrukce, výstavba, neúčelová hypotéka, refinancování), následně zadáte dobu, po kterou hodláte hypotéku splácet (5 – 40 let), její výši a hodnotu nemovitosti. Následně se před vámi otevře přehledná tabulka, ve které ihned vidíte, které banky hypotéky nabízejí, a jakou úrokovou sazbou své produkty zatížily. Jednotlivé hypoteční úvěry jsou seřazeny vzestupně podle výše úrokové sazby. Pomyslnou první příčku obsazuje makléřská společnost Gepard Finance, která pro vás vyjedná bezkonkurenčně nejvýhodnější hypotéku, jejíž úroková sazba začíná na neuvěřitelných 1,69 %! A to je nabídka s veškerými souvisejícími službami, která se neodmítá!

Zjistěte, jak vysoké jsou vaše šance na schválení

Vybrali jste si některou z nabízených hypoték? Pak stačí kliknout na odkaz „Zjistit přesný výpočet“. Pokud se bojíte toho, že by vám žádost o hypotéku nebyla schválena, pak se nabízí ještě druhý krok, kterým je vyplnění podrobnějších informací o vás i vaší domácnosti. Po zadání věku, čistého měsíčního příjmu žadatele a příjmu domácnosti, vyplníte také údaje o dětech, které vaši domácnost obývají, a kliknete na odkaz: „Geparde, ukaž mi šance na získání“. Jakmile toto učiníte, u každé hypotéky se objeví semafor, jehož barva představuje pravděpodobnost, se kterou vám bude hypoteční úvěr schválen. Zelená barva značí vysoké šance na sjednání, u oranžové jsou vaše šance o něco nižší, ne však nepravděpodobné. Červená barva pak naopak varuje před velmi nízkou pravděpodobností sjednání hypotečního úvěru u dané bankovní společnosti, kterou je proto vhodné vyměnit za jinou, v každém případě prověřit u hypotečního makléře.

Každá situace má řešení

Pokud jsou vaše šance na schválení hypotečního úvěru nízké, nezoufejte! Ba právě naopak – začněte se o svou situaci více zajímat a konzultujte ji s odborníky. Kontaktujte makléře společnosti Gepard Finance, který vaši stávající situaci prověří a nastíní vám možnosti jejího řešení. Věříme, že společně dojdete k řešení, jež vám pomůže splnit váš velký sen o vlastním rodinném domku nebo luxusním bytě, ve kterém bude každodenní život radostným zážitkem.

 

Svoji hypotéku si vyzkoušejte nanečisto.

  
Použijte HYPOTEČNÍ KALKULAČKU

 

tlačítko porovnat hypotéky

  

Gepard s kalkulačkou

 

Sdílejte článek