Wuestenrot hypotéky od 2,19%

Wuestenrot hypoteční banka snižuje sazby - refinanocování na 3 letý fix od 2,19%

Wuestenrot hypotéky od 2,19%

S platností od 24. 4. 21014 snižuje Wuestenrot úrokové sazby u hypoték pro vlastní bydlení, Hypotéky Refin a Hypotéky bez příjmů. Snížení se týká tříletých a pětiletých fixací. Všechny současně běžící akce, tj. akce na poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru, interní ocenění nemovitosti a správa úvěru zdarma stále trvají.

Nové hypoteční úvěry bez měsíčního poplatku za správu úvěru

Pro všechny nové hypotéky pro fyzické osoby pokračuje akce „Správa úvěru zdarma.“ Týká se výhradně nových úvěrů a spočívá v neúčtování poplatku za správu úvěru ve výši 150 Kč měsíčně, a to po celou dobu splatnosti úvěru.

Akční snížení poplatků za zpracování úvěru a interní ocenění nemovitosti.

Probíhá akce na poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru u hypotéky na vlastní bydlení do 85 % LTV, u Hypotéky na cokoliv a u Hypotéky na domácnost ve výši 0 Kč.

Dále u Hypotéky Refin pokračuje akce na poplatku za interní ocenění nemovitosti v jednotné výši 1000 Kč (což platí v případě, že není doložen původní odhad nemovitosti). Akce se týká poplatku za posouzení nemovitosti (bytová jednotka, rodinný dům s pozemkem, stavební pozemek, stavba pro individuální rekreaci s pozemkem).

Platnost obou uvedených akcí trvá do 31. 5. 2014 a vztahuje se na úvěrové žádosti doručené na centrálu nejpozději v tento den. Po ukončení platnosti akce se výše poplatků vrací na hodnoty dle Sazebníku banky.

Minimální i EXTRA úroková sazba je pro hypoteční úvěry až do 85 % hodnoty nemovitosti

Minimální úrokovou sazbu je možné nabídnout k úvěru ve výši minimálně 1,3 mil. Kč, pokud klient nemá záznam v úvěrovém registru dlužníků. Pro přidělení minimální úrokové sazby postačuje splnit standardní podmínky platební schopnosti, u Hypotéky Refin je dostačující doložení příjmů čestným prohlášením.

Chcete vědět víc?

Pro další informace k hypotékám, úrokovým sazbám, srovnání hypoték stačí vyplnit hypoteční kalkulačku.

  

Sdílejte článek