Zájem o hypoteční služby GEPARD FINANCE je obrovský

Praha, 12.10.2011: Společnost GEPARD FINANCE dosáhla dalších rekordních výsledků. Za první 3 čtvrtletí roku 2011 vykázala produkci ve výši 5 mld. Kč zpracovaných hypoték. Již nyní tak překonala obrat celého loňského roku.

Zájem o hypoteční služby GEPARD FINANCE je obrovský

„Nárůst produkce o 38 % je potvrzením úspěšnosti našeho franšízového modelu," říká Ing. Stanislav Obešlo, ředitel franšízové sítě GEPARD FINANCE ČR, a dodává: „Ukazuje se, že naše strategie, která stojí na úzké produktové specializaci kompletního zpracování hypotečních úvěrů, je velkou konkurenční výhodou, kterou doplňuje marketingová podpora, metodika a propracovaný systém vzdělávání makléřů."

Pro klienta je dnes GEPARD FINANCE zárukou solidnosti, úspory času a peněz. Neméně důležité jsou pak i úzké vztahy s realitními a developerskými společnostmi, díky nimž je nákup nemovitosti a její financování hypotékou velmi komfortní záležitostí.

Společnost významně expanduje i na Slovensku. „Jelikož tamní hypoteční trh je v mnoha parametrech velmi podobný českému, věříme, že náš systém bude fungovat bez problémů   i za našimi hranicemi. Do konce roku 2012 plánujeme na Slovensku otevřít dalších 45 franšízových kanceláří s tržním podílem 7%," upřesňuje plány Adolf Červinka, místopředseda představenstva a ředitel divize obchod pro ČR a SR.

Klienti zcela bezplatných hypotečních služeb společnosti GEPARD FINANCE využívají již od roku 2003. Za 9 let existence tento lídr mezi hypotečními makléři zajistil hypotéky v celkovém objemu 25 miliard Kč pro více jak 15.000 klientů.

Obchodní místa najdete po celé ČR, více v menu KONTAKTY.

  

Více o GEPARD FINANCE
 

Česká makléřská společnost specializující se na finanční poradenství a kompletní zpracovávání úvěrových produktů spojených s financováním nemovitostí. Zajišťuje také všechny typy pojištění. Nejlepší hypotéka, hypotéky, stavební spoření včetně úvěrů ze stavebního spoření a překlenovacích úvěrů, všechny typy pojištění, spotřební úvěry, bezúčelové úvěry, americké hypotéky. GEPARD FINANCE je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů, patří mezi největší firmy ve zpracování hypoték na trhu a významně působí i na Slovensku.

 

 

Tisková zpráva ke stažení: TZ-GEPARD-111012_GF.pdf

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Úrokové sazby hypoték budou v příštím roce atakovat 5 %. U nejběžnější pětileté fixace může splátka vzrůst o třetinu

Letošní říjen se nesl ve znamení výrazného zvyšování úrokových sazeb hypoték. Na začátku listopadu překvapila ČNB nečekaným navýšením základní úrokové sazby o 1,25 procentního bodu na 2,75 procenta. Hypotéky tak budou nevyhnutelně dále zdražovat a...

Gepard Finance zahajují spolupráci s RENOMIA, předním pojišťovacím makléřem ve střední a východní Evropě

Společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista na českém trhu, vstupuje do nového roku s podporou nového silného partnera. V oblasti pojištění, investic a penzí Gepard Finance nově spolupracují se společností RENOMIA, a. s., předním...

Hypotéky jsou opět velmi levné. Jak se zorientovat v nabídkách bank?

Úrokové sazby hypoték sice zatím nedorovnaly historická minima z let 2016 a 2017, i tak jsou však velmi příznivé a není vyloučen ani jejich další mírný pokles. Pro každého klienta ale nemusí být nabídka bank dobře čitelná. Různé banky totiž...