Zájem o hypoteční služby GEPARD FINANCE je obrovský

Praha, 12.10.2011: Společnost GEPARD FINANCE dosáhla dalších rekordních výsledků. Za první 3 čtvrtletí roku 2011 vykázala produkci ve výši 5 mld. Kč zpracovaných hypoték. Již nyní tak překonala obrat celého loňského roku.

Zájem o hypoteční služby GEPARD FINANCE je obrovský

„Nárůst produkce o 38 % je potvrzením úspěšnosti našeho franšízového modelu," říká Ing. Stanislav Obešlo, ředitel franšízové sítě GEPARD FINANCE ČR, a dodává: „Ukazuje se, že naše strategie, která stojí na úzké produktové specializaci kompletního zpracování hypotečních úvěrů, je velkou konkurenční výhodou, kterou doplňuje marketingová podpora, metodika a propracovaný systém vzdělávání makléřů."

Pro klienta je dnes GEPARD FINANCE zárukou solidnosti, úspory času a peněz. Neméně důležité jsou pak i úzké vztahy s realitními a developerskými společnostmi, díky nimž je nákup nemovitosti a její financování hypotékou velmi komfortní záležitostí.

Společnost významně expanduje i na Slovensku. „Jelikož tamní hypoteční trh je v mnoha parametrech velmi podobný českému, věříme, že náš systém bude fungovat bez problémů   i za našimi hranicemi. Do konce roku 2012 plánujeme na Slovensku otevřít dalších 45 franšízových kanceláří s tržním podílem 7%," upřesňuje plány Adolf Červinka, místopředseda představenstva a ředitel divize obchod pro ČR a SR.

Klienti zcela bezplatných hypotečních služeb společnosti GEPARD FINANCE využívají již od roku 2003. Za 9 let existence tento lídr mezi hypotečními makléři zajistil hypotéky v celkovém objemu 25 miliard Kč pro více jak 15.000 klientů.

Obchodní místa najdete po celé ČR, více v menu KONTAKTY.

  

Více o GEPARD FINANCE
 

Česká makléřská společnost specializující se na finanční poradenství a kompletní zpracovávání úvěrových produktů spojených s financováním nemovitostí. Zajišťuje také všechny typy pojištění. Nejlepší hypotéka, hypotéky, stavební spoření včetně úvěrů ze stavebního spoření a překlenovacích úvěrů, všechny typy pojištění, spotřební úvěry, bezúčelové úvěry, americké hypotéky. GEPARD FINANCE je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů, patří mezi největší firmy ve zpracování hypoték na trhu a významně působí i na Slovensku.

 

 

Tisková zpráva ke stažení: TZ-GEPARD-111012_GF.pdf

 

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Gepard Finance zahajují spolupráci s RENOMIA, předním pojišťovacím makléřem ve střední a východní Evropě

Společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista na českém trhu, vstupuje do nového roku s podporou nového silného partnera. V oblasti pojištění, investic a penzí Gepard Finance nově spolupracují se společností RENOMIA, a. s., předním...

Hypotéky jsou opět velmi levné. Jak se zorientovat v nabídkách bank?

Úrokové sazby hypoték sice zatím nedorovnaly historická minima z let 2016 a 2017, i tak jsou však velmi příznivé a není vyloučen ani jejich další mírný pokles. Pro každého klienta ale nemusí být nabídka bank dobře čitelná. Různé banky totiž...

Gepard Finance získaly třetím rokem po sobě cenu Czech Superbrands pro nejúspěšnější značky na trhu

Společnost Gepard Finance, největší hypoteční specialista v Česku, získala ocenění Czech Superbrands 2019. Zařadila se tak mezi nejlepší tuzemské obchodní a spotřebitelské značky. Ocenění Superbrands se udílí ve více než 90 zemích světa a Gepard...