Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Refinancujte svoji hypotéku. Získejte více peněz.

Pokud úvěr refinancujete, můžete ušetřit až statisíce korun. Jak na to? Především musíte vědět, kdy vám fixace končí. Od své banky si alespoň dva měsíce předem zjistěte výši úrokové sazby na další období.

Média

 

Refinancování hypotéky

Zřejmě už víte, co v hypotečním světě znamená fixace. Je to doba, po kterou vám banka garantuje výši úrokové sazby. Například na 1, 3, 5 i více let. Možná se blíží konec vaší fixace právě teď. Máte přehled? Získejte více peněz.

Mnohdy našim klientům před koncem fixace vyhledáme lepší podmínky. Získáte tak i statisíce k dobru. Pokud ovšem víte, že se konec fixace vašeho úvěru blíží. Banky o tom svým klientům totiž dávají často vědět skoro až na poslední chvíli. Na refinancování už je pak pouze minimum času.

Přitom stačí, když se o svůj hypoteční úvěr zajímáte a víte, kdy vám doba fixace končí. Právě tehdy můžete hypotéku dobře refinancovat.

Spočítejte si váš zisk například po snížení úrokové sazby o půl procenta. Použijte zdarma naši hypoteční kalkulačku. Od roku 2003 jsme pomohli získat statisíce korun už tisícovkám klientům. Budete mezi nimi i vy?

Jak získat více peněz?
Věnujte pozornost sedmi krokům.

 • Za prvé – řešte konec fixace úrokové sazby vaší hypotéky alespoň dva měsíce předem. Budete mít dostatek času na vyjednávání se svou stávající bankou.

Napište své bance 2 měsíce před uplynutím doby fixace. Požádejte o sdělení výše úroku. Klidně v dopise zmiňte, že plánujete posoudit i jiné nabídky na trhu. Banka tak pochopí, že má nabídnout lepší podmínky, abyste neodešli ke konkurenci.

 • Za druhé – zjistěte si podmínky jiných bank, získejte přehled. Čas ušetříte, když se obrátíte na hypotečního makléře.
    
 • Za třetí – vyberte si novou banku s lepšími podmínkami. Vaší stávající bance oznamte, že budete hypotéku refinancovat, předložte jí konkurenční nabídku. V tomto okamžiku vám vaše banka zřejmě nabídne výhodnější podmínky. Jinak by totiž přišla o klienta.
    
 • Za čtvrté – jestliže vaše banka nesleví, požádejte o potřebné kroky. Těmi jsou vyslovení souhlasu s vkladem zástavního práva na vaši nemovitost ve prospěch nové banky a souhlas s revinkulací pojistného plnění. Dále o vyčíslení zůstatku úvěru k datu ukončení fixace úrokové sazby. A také o potvrzení, že vaše původní banka po doplacení úvěru podá návrh na výmaz zástavního práva z katastru nemovitostí.
    
 • Za páté – připravte si podklady pro refinancování hypotéky. Budete potřebovat potvrzení o výši příjmů, dokumenty o závazcích, znalecký posudek vaší nemovitosti, listiny z katastru nemovitostí a původní úvěrovou dokumentaci.
    
 • Za šesté – podejte žádost o hypotéku na refinancování. Přiložte požadované doklady a listiny. Nejlépe, když se obrátíte na hypotečního makléře. Vše za vás zařídí.
    
 • Za sedmé – nová banka vám schválí úvěr, stačí jen podepsat novou úvěrovou smlouvu, podat zástavní smlouvy do katastru nemovitostí, nechat si potvrdit vinkulaci pojištění nemovitosti od pojišťovny a požádat o čerpání nového úvěru alespoň 4 dny před koncem fixace vaší sazby.
    

Je však možné, že vaše původní banka vám nabídne výhodnější podmínky, než ta nová. Tím byste ušetřili mnoho času a starostí.

Vyznat se ve všech listinách, dokumentech a umět dobře posoudit úvěrové podmínky není snadné. Chybné rozhodnutí vás může přijít draho. Zvolte si jednodušší cestu a obraťte se na hypotečního makléře GEPARD FINANCE. Postaráme se o celý průběh refinancování hypotéky, pomůžeme vám vyjednat výhodnější úrokovou sazbu. Získáte tak až stovky tisíc korun.

Obraťte se na profesionály s mnohaletými zkušenostmi.

GEPARD FINANCE – vaše lepší bilance!

  

Svůj hypoteční úvěr si vyzkoušejte nanečisto.

Použijte HYPOTEČNÍ KALKULAČKU

 

tlačítko porovnat hypotéky

  

Gepard s kalkulačkou

 

 

<< Všechny video návody

  

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

GEPARD NEWS 07/2021: Síň slávy pro nejlepší makléře, zážitkové akce, koučink pro makléře, družstevní bydlení a další zajímavé rozhovory

Vítejte u červencového vysílání GEPARD NEWS. Kromě aktuálních čísel z trhu vám představíme interní novinky v rámci školení naší sítě GEPARD FINANCE. Mohl by vás také zajímat program péče o naše nejlepší franšízanty a makléře, který u nás máme. Těší nás,...

Gepard NEWS 06/2021: Zajímavé interní rozhovory a hosté Tomáš Valta (Komerční banka), Danuše Machačová, Petr Krejčí (Buřinka)

Tento díl je napěchovaný rozhovory nejen s interními hosty, ale i se zástupci bank a stavebních spořitelen. Máme pro vás novinky z hypotečního trhu, informace o exkluzivním produktu, a dozvíte se, jaké jsou výhody pro spolupracující makléře a franšízanty....

TV GEPARD 04/2021 - Divoká hypoteční jízda pokračuje :)

Na trhu se dějí neuvěřitelné věci, kdy nárůsty objemů hypoték překonávají veškerá očekávání a lámou rekordy. A jak se vyvíjejí sazby? Má makléř přístup ke školení a sebevzdělávání v rámci Gepard Finance? Podívejte se na aktuální zajímavosti a...