Hypotéky Zlín

Hypotéky Zlín

– více na webu: hypoteky-zlin.cz

Nejlepší hypotéka ve Zlíně! Rychlost, pečlivost a odbornost jsou tím, co z nás dělá vyhledávané specialisty na hypoteční financování. Pro klienty pracujeme zcela bezplatně, osobní konzultace poskytujeme v souladu s časovými potřebami klientů. 

  • Hypotéka ZLÍN - víc než banka

Nepochybujeme o tom, že banky na pozicích hypotečních specialistů zaměstnávají odborníky. Jednoznačně se ale jedná o odborníky na produkty a procesy té které konkrétní banky.

Nedá se očekávat, že zaměstnanec banky upozorní klienta na výhodnou akci konkurence.

Nedá se čekat, že klient, jehož příjmy nejsou pro banku dostačující, obdrží na rozloučenou informaci o tom, které banky by jeho příjmy mohly vyhodnotit jinak a pro klienta výhodněji. Věříme tomu, že spíše se dozví, že „tak by to prostě hodnotily všechny banky“.

Nemůžeme to bankovním poradcům mít za zlé. Jsou zaměstnanci jedné banky a ta je neplatí za doporučování konkurence. A banky si navzájem své postupy nesdělují, takže zaměstnanec banky ani nemůže mít podrobný přehled o tom, co konkurence nabízí či umožňuje.

Z toho důvodu je nezastupitelnou role hypotečního makléře. Je objektivní a hlavní prioritou je pro něj spokojený klient. Je to klient, kdo se kvůli dobré práci makléře znovu vrátí. Je to klient, kdo dá na dobrého makléře dobré doporučení.

  • Proč zrovna Hypotéky Zlín?

Není všechno zlato, co se třpytí. U úrokových sazeb hypotečních úvěrů to platí snad ještě víc, než jinde. Nejnižší úroková sazba nemusí být pro klienta tím nejlepším řešením. Přesto se mnoho klientů nechá nachytat právě na lákavou úrokovou sazbu.

Tyto lákavé úrokové sazby jsou bez výjimky něčím podmíněny. Zřízením a užíváním účtu u banky, taky vedením platebních toků přes danou banku, zřízením rizikového popř. majetkového pojištění a dalšími podmínkami.

U takových slev musí klient porovnat, kolik ušetří na jedné straně a co ho to bude stát na straně druhé. Není to jen otázka peněz, ale také otázka užitné hodnoty takto získaných produktů.

Kolik klientů jsme už potkali, kteří vlastně ani nevěděli, proč ten či onen produkt mají… „když v bance říkali, že nám to zlevní hypotéku…“.

Nenechejte se zlákat pozlátkem hezkého čísla.

Ptejte se po celkových nákladech, ptejte se po užitné hodnotě.

Naši makléři Hypotéky Zlín mají přehled o trhu, znají „chytáky“, využívají pokročilé analytické nástroje. Nemluvě o tom, že ve většině případů dovedou vyjednat lepší podmínky, než ty, které  si klient domluví při jednání ve své bance sám.

  • Hypotéka Zlín na Vaší straně

Díky velkému počtu realizovaných hypoték v různých bankách máme nejen dobrou vyjednávací pozici, ale i nezbytné zkušenosti s celým procesem vyřizování hypotéky pro Vás. Rádi obojí využijeme ve Váš prospěch.

Nezapomeňte si přečíst: 5 kroků k Vašemu lepšímu bydlení

S úctou,

Kateřina Pospíšilová
tel.: 702 162 884
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Jan Vybíral
tel.: 732 247 229
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
HYPOTÉKY ZLÍN
www.hypoteky-zlin.cz

  

GEPARD Zlín Štefánikova

GEPARD Zlín Štefánikova

GEPARD Zlín Štefánikova

GEPARD Zlín Štefánikova

GEPARD Zlín Štefánikova

 

 

 


 

zpět na GEPARD Zlín Štefánikova

 

 

Doporučte tento článek svým přátelům