Zprostředkování hypotéky je díky nám pohodlnější. Víte proč?

V dnešní době si jen málokdo může dovolit začít bydlet ve vlastním, aniž by si na koupi, rekonstrukci nebo stavbu nemovitosti finance půjčil. Vzít si hypotéku je ale pragmaticky vzato dlouhodobě výhodnějším řešením, než dlouhá léta platit nájem a po malých částkách šetřit na vlastní nemovitost.

hypoteční kalkulačka

 

Zprostředkování hypotéky je díky nám pohodlnější. Víte proč?

 

Hypotéka – krok do neznáma s krásným koncem

Mnohem lepším řešením je ve spoustě případů podání žádosti o hypoteční úvěr. Banka posoudí, zda a za jakých podmínek vám může požadovanou částku půjčit, nemovitost zaplatíte ihned a bance každý měsíc splácíte hypotéku stejně tak, jako byste měsíčně platili nájem. Rozdíl je v tom, že po splacení půjčené částky bydlíte ve svém a nikdo vám váš byt či dům nevezme nebo vás z něj nevystěhuje.

Ach, ta administrativa

Bohužel, ne všichni byli zrozeni pro porozumění administrativě a všem úředním náležitostem, které k vyřizování hypotečního úvěru patří. Nyní má ale každý, kdo jen trochu s čímkoli v tomto směru váhá, šanci obrátit se na odborníky, kteří se v dané problematice velmi dobře orientují, neboť se v ní pohybují denně. Profesionálové z Gepard Finance jsou v oblasti hypoték přímo kovaní. Poradí vám s čímkoli, vyberou pro vás to nejlepší. Jejich služby jsou vždy na nejvyšší úrovni.

Chcete se zorientovat? Zkuste hypoteční kalkulačku

Pokud se chcete pokusit zařídit si hypoteční úvěr svými vlastními silami nebo byste se zatím jen rádi zorientovali a zjistili, co vám který bankovní ústav nabídne, vyzkoušejte naši online hypoteční kalkulačku. Ta si od vás vyžádá jen několik informací – účel hypotéky, částku, jak dlouho chcete úvěr splácet, jak dlouhou požadujete fixaci a jaká je kupní cena nemovitosti. Poté získáte přehledný výpis výší měsíčních splátek a úrokových sazeb u konkrétních bank. Pro začátek perfektní krok.

Pokud jste schopni se nadále orientovat sami a na hypotéku dosáhnete, nic vám nebrání o ni požádat. Jestliže si nejste něčím jisti, raději byste si nechali individuálně poradit nebo by pro vás bylo nejlepší přenechat vyřizování na profesionálech, neváhejte se na nás obrátit. Proto v Gepard Finance jsme.

 

Svoji hypotéku si vyzkoušejte nanečisto.

  
Použijte HYPOTEČNÍ KALKULAČKU

 

tlačítko porovnat hypotéky

  

Gepard s kalkulačkou

 

 

Sdílejte článek