Nově oblíbená služba: Bezkontaktní Hypotéka – snadno z bezpečí vašeho domova... Vyzkoušejte ZDE

Milan Korbel

hypoteční makléř
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele Gepard Finance a.s.
Bělohorská 159/6,169 00 Praha 6
Ant. Barcala 1470/65, České Budějovice
Mobil: +420 607 010 987

Ušetřím Vám peníze.
Ušetřím čas a starosti.
Usnadním rozhodování.


Koupě nemovitosti je dlouhodobá investice. Každý je velmi pečlivý při výběru svého budoucího domova a zpravidla tuto fázi zvládne sám. V řešení hypotéky je však situace jiná, kupující se nemůžou rozhodnout, neboť nemají čas zpracovat dostatek informací. V současné době není problém vyhledat ve velmi krátké době mnoho ochotných lidí, kteří nabídnou výhodnou hypotéku. Bohužel, tu „nejvýhodnější“ má dnes určitě každý. Mnoho hypotečních poradců „vystřelí“ hypotéku na počkání podle veřejně dostupných informací na netu, „nažene“ klienty k podpisu úvěrové smlouvy a tím jejich práce končí.

GEPARD FINANCE má jinou filozofii. Je leadrem na finančním trhu v oblasti nemovitostního financování, má velmi přísný etický kodex, který musí každý makléř dodržovat. Práce hypotečního makléře nezačíná jenom vybíráním optimálního produktu, ale individuálním vyjednáváním v bankách. Rovněž tak nekončí podpisem úvěrové smlouvy, ale makléř bude provázet klienta po celou dobu splácení úvěru, bude sledovat neustálé změny a bude dohlížet na to, aby měl klient stále ty nejvýhodnější podmínky podle aktuálních nabídek jedotlivých bank. Tím se dají ušetřit až statisíce podle výše úvěru.

Pro práci hypotečního makléře jsou pro mě důležité bohaté zkušenosti v oblasti prodeje nemovitostí, dají se řešit i zdánlivě velmi složité případy, zatížené nemovitosti (např. exekuce), mohu dohlédnout i na správnost smluv a poradit ohledně všech náležitostí při převodu nemovitosti. Při vyšší investici jako je zrovna nemovitost je opravdu nutné eliminovat všechna rizika na minimum.

Přeji správnou volbu.

Váš Milan Korbel

Reference od klientů

Radek Hloušek - pondělí 24. únor 2020

Profesionální jednání, skvělý (nadstandardní) pro-zákaznický přístup. Vše bylo vyřízeno rychle, kvalitně a spolehlivě. Příště využiji opět služeb pana Milana Korbela a rád jej doporučím.

Milan Korbel

Radim Kuneš - úterý 16. duben 2019

Pana Korbela mohu doporučit pro svoje rychlé a profesionální jednání nejenom v oblasti nabídek hypotečních úvěrů, ale i pro pomoc s kontrolou kupních a zástavních smluv, a veškerých úkonů týkajících se koupi nemovitosti.

Milan Korbel

Kryšpín Martin - čtvrtek 21. únor 2019

Ochota a rychlost řešení mého požadavku, profesionální přístup k zákazníkovi, určitě bych jej doporučil í ostatním lidem. Děkuji.

Milan Korbel

Dubský Stanislav - středa 20. únor 2019

Velmi vstřícné vystupování a rychlost v jednání. Velká spokojenost.

Milan Korbel

PhDr. Ludmila Benešová - úterý 23. leden 2018

Děkuji tímto panu Milanu Korbelovi za zprostředkování hypotečního úvěru pro mého syna a jeho přítelkyni. Oceňuji profesionalitu, znalost realitního trhu i příslušné legislativy, které umožnily schválení hypotéky v rekordním čase těsně před vánočními svátky. Kladně hodnotím spolehlivost, přesnost, bezvadnou komunikaci, ochotu a vstřícnost. Provedl mladou dvojici úskalími této složité problematiky naprosto hladce s eliminací všech rizik od prvotního jednání s realitní kanceláří až po předání zakoupeného bytu a ukončení dosavadní nájemní smlouvy. V případě potřeby v budoucnosti ráda opětovně využiji jeho poradenské služby. Všem mohu jedině doporučit.

Milan Korbel

Vendula Pelikanova Kleinova - středa 11. říjen 2017

Velice ochotný, spolehlivý.

Milan Korbel

Pavel Herda - čtvrtek 5. říjen 2017

Rád bych touto cestou poděkoval Milanu Korbelovi, který kvalitně zajistil hypotéky jak pro mě, tak pro oba naše syny. Veškeré dokumenty vždy připravil v dohodnutých termínech a v souladu s požadavky banky. Velmi pružně vyjednal i potřebné náležitosti s makléřem prodávajícím nemovitost. Navíc, nad rámec jeho povinností upozornil v některých případech na vady kupní smlouvy, kterou následně realitní kancelář nechala přepracovat tak, aby naše oprávněné zájmy byly ochráněny. Milan Korbel kromě vyřízení hypotéky nám pomohl také pronajmout nemovitost.
Jeho přístup k zajištění našich požadavků a potřeb ve věci vyřízení hypotéky hodnotím jako vysoce profesionální a jeho služby doporučuji.
Pavel

Milan Korbel

Jakub Podhora - čtvrtek 28. září 2017

Ochota a velký přehled. Bezproblémový průběh.

Milan Korbel

Pavel Hobizal - středa 27. září 2017

Výborná spolupráce, spolehlivý, rychlý a pečlivý.

Milan Korbel

Eva Váchalová - úterý 19. září 2017

Profesionální přístup, rychlost poskytování informací a spolehlivost

Milan Korbel

Martin Beneš - pátek 21. červenec 2017

Není profesionálnější osoby pro realitní trh v jihocekem kraji.

Milan Korbel

Anton Ekhlakov - úterý 21. únor 2017

Nejlepší poradce na světě. Spolehlivý, rychlý a zodpovědný.

Milan Korbel

Zanechat referenci

Ohodnotit makléře - Milan Korbel

Zvolte počet hvězd

(5 hvězdiček = nejvyšší stupeň spokojenosti)
Certifikovaný makléř je nezávislý podnikatel podnikající na základě živnostenského listu.