Kalkulačka hypotéky online – k čemu všemu se hodí?

Zatímco před lety jsme museli kvůli sjednání hypotéky a vůbec zjištění, která společnost nám nabídne ty nejlepší služby, obíhat pobočky a propracovávat se hromadami papírů a nabídek, dnes už můžeme jednoduše porovnat většinu dostupných nabídek v pohodlí domova na internetu.

Kalkulačka hypotéky online – k čemu všemu se hodí?

Máme totiž možnost využít internetovou hypoteční kalkulačku a zjistit vše, co ohledně hypotéky potřebujeme vědět, včetně toho, kam se pro tu nejvýhodnější vydat.

 

Co hypoteční kalkulačka dovede?

Jakmile do příslušných kolonek hypoteční kalkulačky zadáte potřebné údaje, tedy účel hypotéky, částku, kterou chcete půjčit, dobu splácení, délku fixace a kupní cenu nemovitosti, zjistíte, které společnosti vám nabízejí ty nejvýhodnější produkty. Ihned získáte informaci o tom, jakou měsíční splátku budete u dané banky povinni splácet a s jakou úrokovou sazbou. Seznam bank je sestaven z těch, které své údaje veřejně poskytují a s nimiž může kalkulačka pracovat.hypoteční kalkulačka

Jeden příklad za všechny

Jako účel hypotéky vybereme koupi. Chceme si půjčit 2 200 000 Kč, plánujeme splácet 20 let a fixaci chceme mít na 3 roky. Kupní cena nemovitosti je 2 500 000 Kč. Po výpočtu zjišťujeme, že nejvýhodnější úrokovou sazbu, tedy 1,99 %, nám nabízí společnost, u níž budeme měsíčně splácet 11 119 Kč. Druhá v pořadí je banka, která nám hypotéku za těchto okolností poskytne s úrokovou sazbou 2,09 % a u níž budeme splácet 11 223 Kč měsíčně. Ve výběru můžeme porovnat více než 10 společností poskytující hypotéky – vše je přehledné a na jednom místě.

Potřebujete poradit individuálně? Žádný problém!

Zdaleka ne všechny otázky vám zodpoví hypoteční kalkulačka. Pro individuální řešení vaší budoucí hypotéky se proto neváhejte obrátit na odborníky z Gepard Finance, kteří vám rádi pomohou!

 

Srovnejte si sazby všech bank na trhu.

  
Použijte HYPOTEČNÍ KALKULAČKU

 

tlačítko porovnat hypotéky

  

Gepard s kalkulačkou

 

Sdílejte článek