Radka Vacková: konečně mohu lidem plnit jejich sny

Radka Vacková, v současné době hypoteční makléřka v Českých Budějovicích, začala pod hlavičkou společnosti Gepard Finance působit již v roce 2005. Coby asistentka si rychle zvykla na dynamické prostředí firmy a o rok později již budovala vlastní portfolio spokojených klientů v oblasti hypotečního financování. Přestože ani v jejím případě nebyly začátky nejjednodušší, během své kariéry získala celou řadu ocenění a svým klientům umožnila získat hypotéky, jejichž objem činil více než 100 milionů korun.

Radka Vacková: konečně mohu lidem plnit jejich sny

Z hypoteční makléřky bankéřkou

foto Radka VackováJako začátky všech, kteří mají s hypotečními produkty zkušenost, ani začátky Radky Vackové nebyly snadné. Po nějaké době vyměnila Gepard Finance za známou českou banku, ve které se však nemohla naplno realizovat.

Jelikož byla zvyklá na typický model společnosti Gepard Finance, kdy klientům nabízela nejvýhodnější produkty z široké nabídky, možnost doporučit výlučně jeden produkt, který v bance odsouhlasili, ji pochopitelně nenaplňovala. Po zkušební době brány bankovní pobočky opustila a vrátila se zpět ke svému původnímu hypotečnímu řemeslu.
 

Specifické služby ušité na míru zákazníkovi

Do týmu společnosti Gepard Finance se Radka zapojila v roce 2005. Již o rok později však zcela sama působila na pozici hypotečního makléře, který úzce spolupracuje s mnohými realitními kancelářemi (Radka spolupracuje s realitní kanceláří RE/MAX Dynamic), díky čemuž může svým klientům nabídnout ještě specifičtější služby ušité na míru jejich potřebám a požadavkům. V roce 2010 obsadila 2. místo v ČR s objemem zpracovaných hypoték pro realitní kanceláře RE/MAX.

V čem spočívá výjimečnost této pracovní pozice?

Radka není obyčejnou hypoteční makléřkou, která pracuje výlučně podle jednoho zavedeného modelu, ale člověkem, který si vyslechne příběh klienta, pozná jeho hodnoty, ale i přání nebo obavy. Na základě toho se snaží z širokého portfolia produktů, jež má k dispozici, vybrat takový, který uspokojí požadavky klienta a zároveň mu nastaví ty nejvýhodnější podmínky, kterých může v našich končinách dosáhnout. Přestože pracuje pro jednu realitní kancelář, na základě doporučení ji kontaktují i ostatní lidé, kteří se od svých známých a přátel dozvěděli o zcela unikátním přístupu i specifických řešeních, jež může nabídnout.

Aktuální situace na trhu hypoték není ani trochu jednoduchá

V době, kdy Radka s hypotékami začínala, bylo bank, které tento produkt nabízely, o mnoho méně. Dnes se hypotečnímu úvěrování věnují nejen velké bankovní domy, ale také menší a poměrně nové banky, které neustále přicházejí s novými nabídkami a obměnami. Ty musí pochopitelně makléři společnosti Gepard Finance sledovat, k čemuž slouží perfektně zpracovaná metodika společnosti. Časem se i Radka Vacková propracovala do procesu, kdy má na pobočce každé banky jednoho zástupce, se kterým se v případě jakéhokoli problému spojí a zjistí pro klienta všechny potřebné informace, což pochopitelně vede ke zkvalitňování poskytovaných služeb.

Vždy je prostor pro diskuzi

Otázky většiny klientů, kteří plánují sjednat hypoteční úvěr, jsou velmi podobné. V drtivé většině se chtějí dozvědět, která banka jim nabídne ty nejvýhodnější podmínky. V tom má Radka Vacková jasno: „Kdyby mi za sebou přišlo pět klientů a chtěli to nejvýhodnější, je možné, že každý odejde s jinou nabídkou. To, co vám vyjde v hypotečních kalkulačkách, není to, co klient opravdu může dostat. Zároveň tam je velký prostor pro jednání.“ Radčini klienti mnohdy z dohodnuté schůzky odchází s velmi výhodnou sazbou, na kterou by však sami neměli šanci dosáhnout.

Splnění vašich snů jako odraz dobře odvedené práce

Hypotéky České Budějovice

Jelikož pro vás mohou zástupci společnosti Gepard Finance vyjednat ty nejvýhodnější podmínky hypotéky, ale i pojištění nebo dalších produktů, pomáhají plnit vaše sny. Ať se jedná o vlastní bydlení, nebo kvalitní vybavení nově zrekonstruovaného bytu – reference spokojených klientů vypovídají o tom, že Radka, stejně jako další makléři působící pod hlavičkou společnosti, odvádějí svou práci zodpovědně a s maximální péčí.

 


 

[VIDEO] Radka Vacková: Jak na předčasné splacení hypotéky
  

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...