Jak efektivně podnikat na trhu hypoték

Zajímá vás spolupráce formou vlastní pobočky – franšízy? ... Praxe potvrzuje úspěšnost franšízového modelu. Více v rozhovoru prozradí generální ředitel Gepard Finance Ing. Jan Kruntorád.

Jak efektivně podnikat na trhu hypoték

foto Jan Kruntorád

V čem jste jiní, a co nabízíte potenciálním partnerům?

Gepard Finance přinesla na český trh jako první hypotečně makléřská firma franšízový model spolupráce. Jsme takovými průkopníky v našem oboru. Díky franšízingu mají naši partneři větší šance na úspěch, neboť podnikají s již rozšířenou značkou a zavedeným know-how.

Zájemci o licenci dostanou příležitost vést vlastní pobočku pod hlavičkou Gepard Finance, získávají možnost spolupracovat se všemi bankami na trhu za mimořádných podmínek, kompletní paletu hypotečních produktů pro jejich klienty i přístup ke vzdělávacímu systému naší společnosti. V neposlední řadě zajišťujeme našim franšízovým partnerům spolupráci s centrálními doporučiteli klientů, většinou z řad celorepublikových realitních sítí a dále zajišťujeme cele naší franšízové síti předávání kontaktů na klienty z prostředí internetu.  Za realizované obchody pak nabízíme nadstandardní provize.

Můžete uvést, kolik máte poboček a jaké jsou vaše výsledky?

Ke konci roku 2012 činil objem zpracovaných hypotečních úvěrů přes 7 mld. Kč a celková produkce firmy byla 36 mld. Kč. Nutno dodat, že produkce rok od roku roste. Roste i naše obchodní síť samostatně vlastněných franšíz. V současné době máme 70 obchodních míst po celé ČR. Dá se říci, že stále upevňujeme prvenství mezi hypotečními makléři na trhu v ČR.

Jakým způsobem podporuje Gepard Finance své partnery?

Kromě metodické podpory, systému a pravidelného vzdělávání je důležitá také marketingová podpora. O budování renomé a povědomí o značce se staráme my. Investice do marketingu jdou z naší kapsy, ať už se jedná o billboardovou kampaň, sponzoring či internetový marketing. Naši partneři pak z toho mohou jenom těžit a získat nové obchodní příležitosti.

 

Pokud chcete vědět více, stačí se přihlásit na aktuální ÚVODNÍ SEMINÁŘ pořádaný v sídle společnosti GEPARD FINANCE, Pernerova 31a, Praha 8 - Karlín.

Účast je nezávazná. Z kapacitních důvodů prosíme o její potvrzení na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději 3 dny před konáním akce.

Přejeme vám, abyste našli odvahu a šli do podnikání v hypotékách naplno!

 

Zajímá vás spolupráce s Gepard Finance?

Více informací na webu GEPARD SPOLUPRÁCE

 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...