Podělím se s vámi o své úspěchy u společnosti Gepard Finance

S franšízou u společnosti Gepard Finance jsem začala zhruba před čtyřmi lety. K bankovnictví a pojišťovnictví jsem se dostala vlastně úplně náhodou a začátky rozhodně nebyly nejjednodušší. Po několika prvotních neúspěších jsem dokonce zvažovala, zda tento obor úplně neopustit a vyzkoušet své štěstí někde jinde.

Podělím se s vámi o své úspěchy u společnosti Gepard Finance

Finanční poradce, ten tvrdý chleba má

Dlouhá léta jsem působila jako klasický finanční poradce pracující na živnostenský list. Ze začátku bylo potřeba vytvořit portfolio klientů, kterým bych mohla nabídnout své služby. Co to znamenalo? Dlouhé hodiny vyhledávání a telefonování. Věřte, že ačkoli se práce finančního poradce může zdát jednoduchou a dobře placenou, ve skutečnosti je tomu úplně jinak. Každý večer jsem uléhala do postele vyčerpaná a frustrovaná. A ráno jsem se probouzela s obavami, od kolika osob si po telefonu vyslechnu nepříliš lichotivá vyjádření. Jak jsem zmínila již výše, začátky finančního poradce nejsou ani trochu jednoduché a já nebyla výjimkou. Navíc jsem začala pociťovat, že mi chybí určitý druh podpory a zázemí.

Protože mě bavily úvěry a v oblasti hypoték jsem cítila největší smysl a potenciál, začala jsem se zajímat o společnosti s touto specializací. A ano – tušíte správně – narazila jsem na franšízový systém Gepard Finance, který změnil můj život o 180 stupňů.

Jaké byly začátky u Gepard Finance

Když jsem zjistila, že společnost hledá franšízanty a hypoteční makléře, které by mezi sebe nově přivítala, dlouho jsem neváhala. Telefonicky jsem se domluvila na osobní schůzce, po které dostaly věci pořádný spád. Nějaké portfolio klientů jsem již sice vybudované měla, nicméně produkty, které jsem nabízela, a informace, jež jsem poskytovala, často nezvládly pokrýt očekávání těch, kteří mou pomoc sami vyhledali. To se však u „Geparda“ změnilo. Prošla jsem týdenním školením a několika zajímavými semináři, mohla jsem využívat přehledného metodického portálu a informačního systému a především jsem měla přístup k exkluzivním informacím a produktům, o kterých mnohdy ještě nevěděli ani řadoví zaměstnanci tuzemských bank a pojišťoven. Vždy jsem mohla svým klientům sestavit nabídku ušitou přímo na míru, stejně jako jim poskytnout praktické informace a cenné rady, jež přispěly ke splnění jejich velkých životních snů.

Výborná motivace a chuť do práce

V případě jakýchkoli nesrovnalostí nebo dotazů byli na centrále Gepard Finance vždy velmi ochotní s radou nebo odpovědí. Mohu tak směle tvrdit, že jsem zde získala spolehlivého partnera, ale zároveň i podporu ve chvílích, kdy zrovna všechno nešlo jako „na drátkách“. Zvláště některé obchodní případy mých klientů jsou tak komplikované a neprůchodné v bankách, že bych o tyto klienty bez pomoci centrály přišla.

Skvělou motivací, kterou Gepard svým makléřům poskytuje, jsou pravidelné měsíční soutěže o nejlepší franšízu a makléře v jednotlivých kategoriích. Ačkoli jsem si myslela, že první příčky obsazují pouze zkušení firemní franšízanti, kteří se mohou pochlubit letitými zkušenostmi, opak byl pravdou. Po několika měsících jsem se i já umístila na prvním místě v oblasti stavebního spoření, což mě motivovalo k ještě větším úspěchům.

Nechte se inspirovat mým příběhem!

V současné době mám již stovky svých spokojených klientů, se kterými si – troufám tvrdit – mám velmi dobrý, ba dokonce přátelský vztah. Právě proto se ke mně rádi vracejí a já jim pomáhám plnit sny v nejrůznějších fázích života. To vše díky stabilní a silné společnosti Gepard Finance, která mi ukázala zcela nový rozměr mého oboru hypotečního poradenství. Pokud i vy zvažujete franšízing, pak se nechte inspirovat mým příběhem! 

Sdílejte článek

Podobné články z blogu

Comparator GEPARD FINANCE: Nejdůležitější nástroj pro hypoteční specialisty

Profese hypotečního makléře sebou obnáší velkou zodpovědnost, ale také značnou společenskou prestiž. Pokud svou práci děláte naplno, s chutí, odhodláním a kvalitně, lidé to ocení. Vy se stáváte uznávaným a vyhledávaným odborníkem a vaše značka nabývá...

Realitní byznys a výhody spolupráce s GEPARD FINANCE

Poptávka po vlastním bydlení každým rokem roste.Dosáhnout na hypotéku je však pro mnohé stále složitější. Přitom je v nejlepším zájmu každého realitního makléře, aby klient hypoteční úvěr získal a mohlo dojít k realizacirealitního obchodu,...

GEPARD & RENOMIA: Spojení silných

Společnost Gepard Finance je již řadu let největším hypotečním specialistou na českém trhu. Svým franšízovým partnerům, makléřům a klientům přináší v oblasti hypoték a úvěrů dlouhodobě řadu výhod a novinek. Cílem společnosti vždy bylo poskytovat ty...